2023 Transfers

WorldTeam ProTeam Continental Women WorldTour UCI Women

Embed data

Rider 2022 Team 2023 Team
Bondoc Rench Nueva Ecija CT 7 Eleven Cliqq-Air21 by Roadbike Philippines
Felipe Marcelo Nueva Ecija CT 7 Eleven Cliqq-Air21 by Roadbike Philippines
Francisco Jude Gabriel - 7 Eleven Cliqq-Air21 by Roadbike Philippines
Grospe Ismael Go for Gold Philippines | CONT 7 Eleven Cliqq-Air21 by Roadbike Philippines
Lumanog Marco Bikings Laguna 7 Eleven Cliqq-Air21 by Roadbike Philippines
Peralta Arjay Dreyna 7 Eleven Cliqq-Air21 by Roadbike Philippines
Salazar John Richard Bikings Laguna 7 Eleven Cliqq-Air21 by Roadbike Philippines
Duba Maxime Streetjump-ABLOC À Bloc CT
Heijnen Philip Willerbrord Wil Vooruit À Bloc CT
Johannink Jelle Sensa- Kanjers voor Kanjers CT À Bloc CT
Rasenberg Martijn Jegg-DJR Academy À Bloc CT
van den Broek Frank Jegg-DJR Academy À Bloc CT
Van Schip Jan-Willem BEAT Cycling | CONT À Bloc CT
van Zanden Otto Streetjump-ABLOC À Bloc CT
Duric Dorde Philippe Wagner Cycling Adria Mobil
Jovanoski Dimitar Lotus Cycling Team Adria Mobil
Jurik Martin Adria Mobil Adria Mobil
Turk Aljaz Adria Mobil Adria Mobil
Ishigami Masahiro EF Education-NIPPO DT | CONT Aisan Racing Team
Nishio Keito Nasu Blasen | CONT Aisan Racing Team
Abma Elmar Willebrord Wil Vooruit Juniors Allinq Continental Cyclingteam
Ottema Rick Metec-Solarwatt p/b Mantel | CONT Allinq Continental Cyclingteam
Veenings Pepijn Gepla-Watersley R&D Road Team Allinq Continental Cyclingteam
Vliek Mike WV De Ijsselstreek Allinq Continental Cyclingteam
Wolfenbuttel Nils VolkerWessels Cycling Team | CONT Allinq Continental Cyclingteam
Aliyev Ruslan Vino Sko Team | CONT Almaty Astana Motors
Bezruchko Nikita - Almaty Astana Motors
Mussabayev Alexandr - Almaty Astana Motors
Shepelev Georgiy - Almaty Astana Motors
Shestakov Nikita - Almaty Astana Motors
Yussifov Igor Nursultan Cycling Team Almaty Astana Motors
Boguslawski Marceli HRE Mazowsze Serce Polski | CONT Alpecin-Deceuninck Development Team
Dockx Aaron WAC Team Alpecin-Deceuninck Development Team
Laurance Axel B&B Hotels-KTM | PCT Alpecin-Deceuninck Development Team
Roesems Siebe Trinity Racing | CONT Alpecin-Deceuninck Development Team
Sweeck Laurens Pauwels Sauzen - Bingoal Alpecin-Deceuninck Development Team
van der Poel David Alpecin-Deceuninck | PCT Alpecin-Deceuninck Development Team
Vergallito Luca - Alpecin-Deceuninck Development Team
Barbosa Diogo Hagens Berman Axeon | CONT AP Hotels & Resorts / Tavira / SC Farense
Bicho Jose Almodovar - Formacao Team Scav AP Hotels & Resorts / Tavira / SC Farense
Fernandes Venceslau ABTF Betão-FEIRENSE | CONT AP Hotels & Resorts / Tavira / SC Farense
Simao Ruben L.A. Alumínios/Credibom/Marcos Car | CONT AP Hotels & Resorts / Tavira / SC Farense
Agnoletto Blake Inform TMX MAKE ARA | Skip Capital
Bleddyn Oliver Butterfields - Insurance Advisernet ARA | Skip Capital
Ngai Alvin - ARA | Skip Capital
Proctor-Parker Dylan ONYVA Racing ARA | Skip Capital
Stewart Myles Nero Continental | CONT ARA | Skip Capital
Aguilera Nil EOLO-KOMETA U19 Astana Qazaqstan Development Team
Laptev Savelii Team Vino Junior Astana Qazaqstan Development Team
Taraskin Maxim - Astana Qazaqstan Development Team
Zakharov Artyom Astana Qazaqstan Team | WT Astana Qazaqstan Development Team
Zanini Simone Canturino 1902 A.s.d. Astana Qazaqstan Development Team
Balfour Stuart Ribble Weldtite Pro Cycling | CONT AT85 Pro Cycling
Birrell Ross Team Inspired AT85 Pro Cycling
Crockett Finn Ribble Weldtite Pro Cycling | CONT AT85 Pro Cycling
Culverwell Sam Trinity Racing | CONT AT85 Pro Cycling
Gilmore Zack ARA Pro Racing Sunshine Coast | CONT AT85 Pro Cycling
Lawless Christopher TotalEnergies | PCT AT85 Pro Cycling
Stedman Max MG.K vis Colors for Peace VPM | CONT AT85 Pro Cycling
Watts Kiaan Global 6 Cycling | CONT AT85 Pro Cycling
Woodliffe Euan Backstedt Bike Performance JRT AT85 Pro Cycling
Chyle Filip UCC - Sport Races ATT Investments
Dina Marton EOLO-Kometa Cycling Team | PCT ATT Investments
Kelemen Pavel AC Sparta Praha | CONT ATT Investments
Kivistik Gert Team Crédit Mutuel-Garage Premier-F ATT Investments
Otruba Jakub Elkov-Kasper | CONT ATT Investments
Räim Mihkel Burgos-BH | PCT ATT Investments
Turek Daniel Team Felbermayr Simplon Wels | CONT ATT Investments
Atencio Gerardo EC Municipalidad de Pocito | CONT AV Fatima-San Juan Biker Motos-Electro 3
Buchanan Franco EC Municipalidad de Pocito | CONT AV Fatima-San Juan Biker Motos-Electro 3
Dominguez Mauricio Ricardo Municip.de Junin AV Fatima-San Juan Biker Motos-Electro 3
Gil Alexander Orgullo Paisa AV Fatima-San Juan Biker Motos-Electro 3
Cruz André Almodovar-Delta Cafes Aviludo - Louletano - Loulé Concelho
Martingil Cesar Radio Popular-Paredes-Boavista | CONT Aviludo - Louletano - Loulé Concelho
Viegas Daniel EOLO-Kometa Cycling Team | PCT Aviludo - Louletano - Loulé Concelho
Gutiérrez José Manuel Team Novak | CONT BAI Sicasal Petro de Luanda
D'Heygere Gil Minerva Cycling Team | CONT BEAT Cycling Club
Vermeulen Emiel GO Sport-Roubaix Lille Métropole | CONT BEAT Cycling Club
Visser Guillaume WV West Frisia BEAT Cycling Club
Agostinacchio Filippo - Beltrami TSA Tre Colli
Burani Edoardo Team Fortebraccio Toscana Beltrami TSA Tre Colli
Gobbo Lorenzo Biesse-Carrera | CONT Beltrami TSA Tre Colli
Loconsolo Ettore Parkpre Racing Team Beltrami TSA Tre Colli
Pierantozzi Lucio Futura Team Rosini Beltrami TSA Tre Colli
Raimondi Alex Carnovali-Rime | CONT Beltrami TSA Tre Colli
Tagliavini Giacomo Noceto Nial Nizzoli Cycling Team Beltrami TSA Tre Colli
Atapuma Darwin Colombia Tierra de Atletas | CONT Beykoz Belediyesi Spor Kulübü
Berhane Natnael Al Shafar Jumeirah Beykoz Belediyesi Spor Kulübü
Dogan Halil Sakarya BB Pro Team | CONT Beykoz Belediyesi Spor Kulübü
Erkan Muhammed Ferdi Sporcu Beykoz Belediyesi Spor Kulübü
Kaya Veysel - Beykoz Belediyesi Spor Kulübü
Kaygisiz Zeki MTB-Turkey Beykoz Belediyesi Spor Kulübü
Oztoprak Timur - Beykoz Belediyesi Spor Kulübü
Parashchak Yaroslav Carnovali-Rime | CONT Beykoz Belediyesi Spor Kulübü
Rostovcev Sergei CSC Olymp Beykoz Belediyesi Spor Kulübü
Yavuz Ozam Mugla Karya GSK Beykoz Belediyesi Spor Kulübü
Aidel Andreas Brandt Team Herning CK Elite Biemme BHS-PL Belton Bornholm
Andreasson Sebastian Team IBT-BH-Carl Ras BHS-PL Belton Bornholm
Berg Mads Schelde Team Georg Berg BHS-PL Belton Bornholm
Falk Nicklas Team Georg Berg BHS-PL Belton Bornholm
Hougaard Mads-Emil Team Herning CK Elite Biemme BHS-PL Belton Bornholm
Lysgaard Boas Team Bach Advokater CEC Junior BHS-PL Belton Bornholm
Thorøe-Hansen Nicholas Team IBT-BH-Carl Ras BHS-PL Belton Bornholm
Winkler Oskar Ulrik Team Georg Berg BHS-PL Belton Bornholm
Arrighetti Nicoló G.s. Massi - Supermercati Biesse-Carrera
Belletta Pier Elis Namedsport Uptivo Biesse-Carrera
D'Amato Andrea Carnovali-Rime | CONT Biesse-Carrera
Frosio Matteo Team Biesse Carrera Juniors Biesse-Carrera
Oliosi Marco Team Biesse Carrera Juniors Biesse-Carrera
Rinaldi Lorenzo Tudor Pro Cycling Team | CONT Biesse-Carrera
Dorn Vinzent - Bike Aid
Eisenbarth Pirmin Team Texpa Simplon Bike Aid
Juneau Francis Premier Tech U23 Cycling Project | CONT Bike Aid
Mattheis Oliver Team Embrace The World Cycling Bike Aid
Meiser Philip Ind-Ger Bike Aid
Muhoza Eric VC Essartais Bike Aid
Zuger Adrian BIKE AID Development Bike Aid
De Meester Luca EFC - L&R - AGS Bingoal WB Devo Team
De Meijts Matis EFC - L&R - AGS U19 Bingoal WB Devo Team
Desmarets Julien Stageco Cycling Team Bingoal WB Devo Team
Deweerd Ugo Onder Ons Parike WZW Bingoal WB Devo Team
Feys Milan Avia-Rudyco Cycling Team Bingoal WB Devo Team
Melotte Matteo Ser'velo Team Jr Bingoal WB Devo Team
Portsmouth Tom Mini Discar Cycling Team Bingoal WB Devo Team
Van Daele Sil Avia-Rudyco Cycling Team Bingoal WB Devo Team
Van Petegem Maurits Onder Ons Parike WZW Bingoal WB Devo Team
Wertz Hugo VC Ardennes Bingoal WB Devo Team
Wang Mengjie - Bodywrap LTWOO Cycling Team
Britten Ryan Rauland Development Team U19 CCACHE x Par Küp
Eather Dylan Rauland Development Cycling Team CCACHE x Par Küp
Frislie Graeme Inform TMX MAKE CCACHE x Par Küp
Luke Daniel Dutch Food Valley Cycling Team CCACHE x Par Küp
Lynch Tom Rauland Development Cycling Team CCACHE x Par Küp
Moriarty James Blackburn CC CCACHE x Par Küp
Penney Oliver - CCACHE x Par Küp
Rice Matthew Lotto Soudal DT CCACHE x Par Küp
Lucero Higinio Across Cuyo Chimbas te Quiero
Trillini Sebastian Lafranfox Chimbas te Quiero
Liu Jiankun Pingtan Tourism Island | CONT China Glory Continental CT
Piccoli James Israel-Premier Tech | WT China Glory Continental CT
Shen Yutao Li Ning Star | CONT China Glory Continental CT
Su Haoyu Li Ning Star | CONT China Glory Continental CT
Sun Changsheng Jilin China Glory Continental CT
Teng Geng Hengxiang Cycling Team | CONT China Glory Continental CT
Trarieux Julien AVC Aix-en-Provence China Glory Continental CT
Barbier Pierre B&B Hotels-KTM | PCT CIC U Nantes-Atlantique
Boulet Enzo Côtes d'Armor - Marie Morin CIC U Nantes-Atlantique
Bourgoyne Lucas WB - Fybolia Morbihan CIC U Nantes-Atlantique
Briand Enzo Team UC Nantes - Atlantique U19 CIC U Nantes-Atlantique
Grygowski Hubert Copernicus CCC Team CIC U Nantes-Atlantique
Isidore Noa AG2R Citroën U19 Team CIC U Nantes-Atlantique
Mahoudo Nolann VC Pays de Loudéac CIC U Nantes-Atlantique
Pedersen Rasmus Søjberg BHS-PL Belton Bornholm | CONT CIC U Nantes-Atlantique
Plamondon Robin Premier Tech U23 Cycling Project | CONT CIC U Nantes-Atlantique
Aerts Thijs Baloise Trek Lions Circus-ReUz-Technord
Baers Arne Acrog - Tormans Circus-ReUz-Technord
Busatto Francesco General Store-Essegibi-F.Ili Curia | CONT Circus-ReUz-Technord
Dejaegher Jasper Mini Discar Cycling Team Circus-ReUz-Technord
Delle Vedove Alessio Borgo Molino Rinascita Ormelle Circus-ReUz-Technord
Faure-Prost Alexy V.C.Tournus Junior Circus-ReUz-Technord
Hannes Victor Acrog-Tormans BC U19 Circus-ReUz-Technord
Huens Axel Dunkerque Littoral Cyclisme Circus-ReUz-Technord
Prestianni Sacha Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 Circus-ReUz-Technord
Rex Tim BH - Wallonie MTB Team Circus-ReUz-Technord
Van Sintmaartensdijk Roel VolkerWessels Cycling Team | CONT Circus-ReUz-Technord
Vandenstorme Dylan EFC - L&R - AGS Circus-ReUz-Technord
Vermoote Jelle Acrog - Tormans Circus-ReUz-Technord
Vidts Obie Elevate p/b Home Solution-Soenens | CONT Circus-ReUz-Technord
Dias Daniel Kelly-Simoldes-UDO | CONT Credibom / LA Alumínios / Marcos Car
Oliveira João Nuno Alenquer-G.D.M-Sobralcar Credibom / LA Alumínios / Marcos Car
Vie François - Credibom / LA Alumínios / Marcos Car
Bortoluzzi Giovanni Work Service-Vitalcare-Dynatek | CONT Cycling Team Friuli ASD
Bruttomesso Alberto Zalf Euromobil Fior | CONT Cycling Team Friuli ASD
Da Ros Alessandro SC Fontanafredda Cycling Team Friuli ASD
Shtin Valery Cannibal Team Cycling Team Friuli ASD
Sivok Tomas Team Franco Ballerini Cycling Team Friuli ASD
Erzen Martin KK Kranj U19 Cycling Team Kranj
Kalan Ziga KK Kranj U19 Cycling Team Kranj
Komac Nejc - Cycling Team Kranj
Otonicar Gasper KK Bled Cycling Team Kranj
Pecnik Teo Ljubljana Gusto Santic | CONT Cycling Team Kranj
Podlesnik Grega Tanin Sevnica Cycling Team Kranj
Brenner Mauro Team Marco Brenner Development Team DSM
Dhondt Robbe Onder Ons Parike WZW Development Team DSM
Hicks Dylan Backstedt Bike Performance JRT Development Team DSM
Hordijk Bart Development Team DSM | CONT Metec-SOLARWATT p/b Mantel
Kadlec Milan Team Dukla Praha Juniors Development Team DSM
Ragilo Frank Aron Cannibal Team Development Team DSM
Seeman Adam CPS Professional Team Development Team DSM
van der Meulen Max Willebrord Wil Vooruit Juniors Development Team DSM
Van Mechelen Vlad Cannibal Team Development Team DSM
Asgharpour Mostafa - DFT CCN Meshkin Shahr
Darvish Tahmoures - DFT CCN Meshkin Shahr
Gharehbaghi Mohammad - DFT CCN Meshkin Shahr
Mardi Reza - DFT CCN Meshkin Shahr
Nemati Khiavi Ali Arvich Shargh Omidnia | CONT DFT CCN Meshkin Shahr
Nemati Khiavi Sina - DFT CCN Meshkin Shahr
Noeidashdebi Alireza - DFT CCN Meshkin Shahr
Roshanaeei Atabak - DFT CCN Meshkin Shahr
Sadipour Payam - DFT CCN Meshkin Shahr
Sarani Azar Behnam - DFT CCN Meshkin Shahr
Galovic Jakub CyS-Akademia Petra Sagana Dukla Banská Bystrica
Nagy Simon Israel Cycling Academy | CONT Dukla Banská Bystrica
Albarracin Gustavo Mi Maní Zabala-Mun.Albardon EC Municipalidad de Pocito
Escuela Ricardo Agrupación Virgen de Fatima | CONT EC Municipalidad de Pocito
Lopez Federico Javier - EC Municipalidad de Pocito
Ramos Walter Exequiel - EC Municipalidad de Pocito
Coqueret Louis Leopard Pro Cycling | CONT Ecoflo Chronos
Gauthier Jerome Team UC Nantes - Atlantique U19 Ecoflo Chronos
Goldstein Edo Israel Cycling Academy | CONT Ecoflo Chronos
Hadfield Gavin - Ecoflo Chronos
Hamel Felix - Ecoflo Chronos
Jacob Philippe Desjardins Ford pb Cromwell Ecoflo Chronos
Langella Lenaic Team UC Nantes - Atlantique U19 Ecoflo Chronos
Valenti Luke Toronto Hustle U19 Ecoflo Chronos
Fjellheim Henrik IK Hero EF Education-NIPPO Development
Hashikawa Jo EFC - L&R - AGS EF Education-NIPPO Development
Hatherly Alan - EF Education-NIPPO Development
Kariya Kazutoshi Nihon University EF Education-NIPPO Development
Lange Tyler - EF Education-NIPPO Development
Perry Toby Hagens Berman Axeon | CONT EF Education-NIPPO Development
Pritzen Marc Honeycomb PC EF Education-NIPPO Development
Rogora Kiya Centre Mondial du Cyclisme EF Education-NIPPO Development
Toupalik Jakub Elkov-Kasper | CONT EF Education-NIPPO Development
Valgren Michael EF Education-EasyPost | WT EF Education-NIPPO Development
Bennassar Joan Martí Manuela Fundación | CONT Electro Hiper Europa
Cañellas Xavier JAVA Kiwi Atlántico | CONT Electro Hiper Europa
Faura Asensio Jose Luis Valverde Team-Ricardo Fuentes Electro Hiper Europa
Lopes Lucas Caja Rural-Alea Electro Hiper Europa
Martin Muñoz Jose Maria Valverde Team-Ricardo Fuentes Electro Hiper Europa
Martinez Garcia Victor Drone Hopper-Gsport Electro Hiper Europa
Molenaar Alex Burgos-BH | PCT Electro Hiper Europa
Ropero Alejandro EOLO-Kometa Cycling Team | PCT Electro Hiper Europa
Vollmer Andrew Arabay Team Electro Hiper Europa
Lukes Jan Willebrord Wil Vooruit Juniors Elkov-Kasper
Mraz Daniel Mapei Merida Kankovsky Elkov-Kasper
Pridal Tomas Mapei Merida Kankovsky Elkov-Kasper
Telecky Stepan TJ Favorit Brno Juniors Elkov-Kasper
Arvai Kristof Lotus Cycling Team Epronex-Hungary Cycling Team
Dolleschal Patrick ARBO Raiffeisen RC Feld am See Epronex-Hungary Cycling Team
Munton Byron Team Dauner | AKKON | CONT Epronex-Hungary Cycling Team
Szarka Gergely Giotti Victoria Savini Due | CONT Epronex-Hungary Cycling Team
Takács-Valent Mark - Epronex-Hungary Cycling Team
Blas Blayde - EuroCyclingTrips
Clark Boris Waikato Bay of Plenty EuroCyclingTrips
Jobber James Kuwait Pro Cycling Team | CONT EuroCyclingTrips
Orr Robert QCW PB Cadence Cycling EuroCyclingTrips
Altangerel Davaajargal - Ferei Mongolia Team
Baasankhuu Myagmarsuren GSB Dong Nai Ferei Mongolia Team
Erdenebat Bilguunjargal Kenda Dong Nai Ferei Mongolia Team
Khadbaatar Temuulen - Ferei Mongolia Team
Basso Davide Team Spercenigo Gallina Ecotek Lucchini
Calì Francesco Team Colpack Ballan | CONT Gallina Ecotek Lucchini
Covington Malachi Mysenlan-PXL Carpets Gallina Ecotek Lucchini
Florio Salvatore U.C. Casano Gallina Ecotek Lucchini
Piccini Mattia Team Malmantile Gallina Ecotek Lucchini
Schandorff Iwersen Emil BHS-PL Belton Bornholm | CONT Gallina Ecotek Lucchini
Sciortino Carlo U.C. Casano Gallina Ecotek Lucchini
Stolic Mihajlo Lotus Cycling Team Gallina Ecotek Lucchini
Tarolla Matteo S.C.Valle Seriana-Cene Gallina Ecotek Lucchini
Tonti Marco In Emilia Romagna Cycling Team Gallina Ecotek Lucchini
Velandia Diomedes Team Inca Gallina Ecotek Lucchini
Wieczkowski Pawel SMS Swidnica Gallina Ecotek Lucchini
Berasi Michele Carnovali-Rime | CONT General Store-Essegibi-F.Ili Curia
Bergagna Tommaso Pedale Scaligero General Store-Essegibi-F.Ili Curia
Cocca Andrea Aspiratori Otelli General Store-Essegibi-F.Ili Curia
Dal Cappello Omar Autozai Petrucci Contri Team General Store-Essegibi-F.Ili Curia
Leali Stefano Team Fratelli Giorgi General Store-Essegibi-F.Ili Curia
Milosevic Vladimir Borgo Molino Rinascita Ormelle General Store-Essegibi-F.Ili Curia
Peschi Lorenzo Team Malmantile General Store-Essegibi-F.Ili Curia
Pezzo Rosola Kevin Tirol KTM Cycling Team | CONT General Store-Essegibi-F.Ili Curia
Ressi Diego Gallina Ecotek Lucchini | CONT General Store-Essegibi-F.Ili Curia
Vardanega Leonardo U.c. Giorgione General Store-Essegibi-F.Ili Curia
Choe Hyeong Min Gapyeong Cycling Team | CONT Geumsan Insam Cello
Jeong Jaehun - Geumsan Insam Cello
Kim Hwarang - Geumsan Insam Cello
Kim Jaewoong - Geumsan Insam Cello
Ballabio Giacomo VC Villefranche Beaujolais Global 6 Cycling
Bilyard Louis Escribano Sport Team Global 6 Cycling
Fitzwater Matias Central Roofing-Revolution Cycling Global 6 Cycling
Harvey James Spoken Cycles Global 6 Cycling
Koyama Tomoya Avenir Cycling Yamanashi Global 6 Cycling
Moreno Ivan Equipo Kern Pharma | PCT Global 6 Cycling
Muller Gabriel Burgos-BH | PCT Global 6 Cycling
Ormiston Callum ProTouch | CONT Global 6 Cycling
Paluta Michal JBG2-Cryospace Global 6 Cycling
Wirtgen Tom Bingoal Pauwels Sauces WB | PCT Global 6 Cycling
Bordeos Warren Team Champ Cafe Go for Gold Philippines
Olarte Jaypee Team Ilocos Sur Go for Gold Philippines
Tablizo Steven Nicolas - Go for Gold Philippines
Guillon Célestin Laval Cyclisme 53 GO Sport-Roubaix Lille Métropole
Juillard Maximilien VC Villefranche Beaujolais GO Sport-Roubaix Lille Métropole
Molly Kenny Bingoal Pauwels Sauces WB | PCT GO Sport-Roubaix Lille Métropole
Museeuw Stefano Minerva Cycling Team | CONT GO Sport-Roubaix Lille Métropole
Ärm Rait Groupama-FDJ Conti | CONT GO Sport-Roubaix Lille Métropole
Montana Geronimo - Gremios por el Deporte-Yaco
Navarrete Maximiliano Municipalidad de Rawson | CONT Gremios por el Deporte-Yaco
Quilci Alejandro Agrupación Virgen de Fatima | CONT Gremios por el Deporte-Yaco
Tivani Diego - Gremios por el Deporte-Yaco
Traico Maximiliano Nicolas SEP San Juan | CONT Gremios por el Deporte-Yaco
Vecchi Franco Agrupación Virgen de Fatima | CONT Gremios por el Deporte-Yaco
Askey Ben FlandersColor-Galloo Team Groupama-FDJ Conti
Auge Ronan Team UC Nantes - Atlantique U19 Groupama-FDJ Conti
Bower Lewis Business South Groupama-FDJ Conti
Brennsæter Trym EF Education-NIPPO DT | CONT Groupama-FDJ Conti
George Dylan Team BridgeLane | CONT Groupama-FDJ Conti
Golliker Joshua Team 31 Jolly Cycles U19 Groupama-FDJ Conti
Gruel Thibaud CREF Pays de la Loire Groupama-FDJ Conti
Hobbs Noah Tekkerz CC Groupama-FDJ Conti
Rolland Brieuc Vendée U - Pays de la Loire Groupama-FDJ Conti
Savioz Colin Le Motte-Servolex Cyclisme U19 Groupama-FDJ Conti
Verbrugghe Jens Avia-Rudyco Cycling Team Groupama-FDJ Conti
Christen Jan Pogi Team Hagens Berman Axeon
de Jong Nino Jegg-DJR Academy Hagens Berman Axeon
Herzog Emil Team Auto Eder Hagens Berman Axeon
Johnson Cooper Aevolo Hagens Berman Axeon
Michotte Niels AG2R Citroën U19 Team Hagens Berman Axeon
Morgado António Bairrada Cycling Team Hagens Berman Axeon
Place Maxence AG2R Citroën U19 Team Hagens Berman Axeon
Shmidt Artem Cannibal Team Hagens Berman Axeon
Tavares Gonçalo Bairrada Cycling Team Hagens Berman Axeon
Gao Zifen - Hebei Continental Team
Luo Yilun - Hebei Continental Team
Qu Xinhao - Hebei Continental Team
Shi Kangning Hebei Hebei Continental Team
Wang Bing - Hebei Continental Team
Xing Tongzhou The Hurricane & Thunder | CONT Hebei Continental Team
Yang Kun - Hebei Continental Team
Yu Wenzhe Hebei Hebei Continental Team
Zhang Shurui Hebei Hebei Continental Team
Zhou Hongfei - Hebei Continental Team
Gao Yongbing - Hengxiang Cycling Team
Guo Xin - Hengxiang Cycling Team
Liu Xiaojun - Hengxiang Cycling Team
Peng Yuan Tang - Hengxiang Cycling Team
Song Chenggang - Hengxiang Cycling Team
Xiang Dong - Hengxiang Cycling Team
Xu Xiaowei - Hengxiang Cycling Team
Zhu Chen - Hengxiang Cycling Team
Zhu Chuanpeng - Hengxiang Cycling Team
Ko Siu Wai CMS CT HKSI Pro Cycling Team
Filutas Viktor Adria Mobil | CONT HRE Mazowsze Serce Polski
Grosu Eduard Michael Drone Hopper-Androni Giocattoli | PCT HRE Mazowsze Serce Polski
Pallesen Jeppe Aaskov Team Coloquick | CONT HRE Mazowsze Serce Polski
Kovar Stefan Tirol KTM Cycling Team | CONT Hrinkow Advarics
Rechenauer Johannes - Hrinkow Advarics
Verza Riccardo Zalf Euromobil Fior | CONT Hrinkow Advarics
Abudraham Jonatan - Israel Premier Tech Academy
Bental Aviv City CC Israel Premier Tech Academy
Bibic Dylan Premier Tech U23 Cycling Project | CONT Israel Premier Tech Academy
D'Hollander Luca Bingoal Pauwels Sauces WB DT | CONT Israel Premier Tech Academy
Lima Daniel Bairrada Cycling Team Israel Premier Tech Academy
Maris Jesse LUX -CTS p/b Specialized Israel Premier Tech Academy
Marti Pau Drone Hopper - GSport Teika Israel Premier Tech Academy
Mattern Carson Cannibal Team Israel Premier Tech Academy
Moore Viggo LUX -CTS p/b Specialized Israel Premier Tech Academy
Peñuela Francisco Drone Hopper-Gsport Israel Premier Tech Academy
Raisberg Nadav Epic C.C. Israel Premier Tech Academy
Stec Radovan Tufo-Pardus Prostejov Juniors Israel Premier Tech Academy
Tene Rotem Israel Go Pro Israel Premier Tech Academy
Masuda Nariyuki Utsunomiya Blitzen | CONT JCL Team UKYO
Oka Atsushi EF Education-NIPPO DT | CONT JCL Team UKYO
Yamamoto Masaki KINAN Racing Team | CONT JCL Team UKYO
Belletta Dario GB Junior Team - Pool Cantu' Jumbo-Visma Development Team
Boonstra Jelle WPG Amsterdam U19 Jumbo-Visma Development Team
Huising Menno Willebrord Wil Vooruit Juniors Jumbo-Visma Development Team
Mattio Pietro Vigor Cycling Team Jumbo-Visma Development Team
Nørtoft Morten Riwal Cycling Team | CONT Jumbo-Visma Development Team
Banys Vidmantas - Kaunas Cycling Team
Luksas Dovydas - Kaunas Cycling Team
Meduneckij Viktor - Kaunas Cycling Team
Sereika Tadas - Kaunas Cycling Team
Strazdauskas Klaidas - Kaunas Cycling Team
Zavistanavicius Ramunas - Kaunas Cycling Team
Irawan Jefri - Kelapa Gading Bikers
Maulana Kevin - Kelapa Gading Bikers
Pande Made Jaya Sedana Putra - Kelapa Gading Bikers
Purwanto Daniel - Kelapa Gading Bikers
Reihan Muhammad - Kelapa Gading Bikers
Campos Noah Landeiro - KTM - Matias&Araújo - Frulact Kelly Simoldes UDO
Mixão Duarte Alenquer-G.D.M-Sobralcar Kelly Simoldes UDO
Silva Joao Paulo Escribano Sport Team Kelly Simoldes UDO
Cavanagh Ryan Victoire Hiroshima | CONT KINAN Racing Team
Magosaki Daiki Sparkle Oita Racing Team KINAN Racing Team
Miyazaki Taishi Utsunomiya Blitzen | CONT KINAN Racing Team
Morey Drew Team BridgeLane | CONT KINAN Racing Team
Shirakawa Koki Ciel Bleu Kanoya KINAN Racing Team
Tsuda Yugi EF Education-NIPPO DT | CONT KINAN Racing Team
Abay Burak Spor Toto Cycling Team | CONT Konya Buyuksehir Belediye SK
Akdilek Ahmet - Konya Buyuksehir Belediye SK
Bulut Samet Spor Toto Cycling Team | CONT Konya Buyuksehir Belediye SK
Yilmaz Yunus Mugla Karya GSK Konya Buyuksehir Belediye SK
Choi Dongyeon - Korail Cycling Team
Im Chanhyeok - Korail Cycling Team
Im Junhyeong - Korail Cycling Team
Lee Uimin - Korail Cycling Team
Chang Zhen Shenzhen Xidesheng CT | CONT Kung Cycling Team
Chen Libin Shenzhen Xidesheng CT | CONT Kung Cycling Team
Feng Zhiming - Kung Cycling Team
Jiang Peng - Kung Cycling Team
Luo Pengpeng - Kung Cycling Team
Meng Shude Shenzhen Xidesheng CT | CONT Kung Cycling Team
Qi Xiaohui - Kung Cycling Team
Wei Yibo Li Ning Star | CONT Kung Cycling Team
Yang Cang - Kung Cycling Team
Zhang Wenjie - Kung Cycling Team
Carpenter Robin Human Powered Health | PCT L39ION of Los Angeles
Murphy Kyle Human Powered Health | PCT L39ION of Los Angeles
Hansen Tobias Aagaard Uno-X DARE DT | CONT Leopard Togt Pro Cycling
Heiderscheid Colin Leopard Pro Cycling | CONT Leopard Togt Pro Cycling
Juel Skivild Robin Uno-X DARE DT | CONT Leopard Togt Pro Cycling
Knudsen Oliver Restaurant Suri-Carl Ras | CONT Leopard Togt Pro Cycling
Morang Mil UC Dippach Leopard Togt Pro Cycling
Paquet Tom Team U Nantes Atlantique | CONT Leopard Togt Pro Cycling
Pries Cedric Leopard Pro Cycling | CONT Leopard Togt Pro Cycling
Stokbro Andreas Team Coop | CONT Leopard Togt Pro Cycling
Teutenberg Tim Torn Leopard Pro Cycling | CONT Leopard Togt Pro Cycling
Van der Lijke Nick WCL Bergklimmers Leopard Togt Pro Cycling
Wenzel Mats Leopard Pro Cycling | CONT Leopard Togt Pro Cycling
Østergaard Mads Team Coloquick | CONT Leopard Togt Pro Cycling
Guld Daniel Arbo Headstart on Fahrrad Levante Fuji Shizuoka
Ide Kotaro Chuo University Levante Fuji Shizuoka
Murakami Yujiro Meiji University Levante Fuji Shizuoka
Natsume Takato Levante Hope Levante Fuji Shizuoka
Tokoi Ryota Shimano Racing | CONT Levante Fuji Shizuoka
Yamaguchi Eiji Levante Hope Levante Fuji Shizuoka
Ahacic Gasper Pogi Team Ljubljana Gusto Santic
Gregorcic Natan Pogi Team Ljubljana Gusto Santic
Miskulin Bine Pogi Team Ljubljana Gusto Santic
Muha Luka Pogi Team Ljubljana Gusto Santic
Skok Andraz Pogi Team Ljubljana Gusto Santic
De Decker Tijl Acrog - Tormans Lotto Dstny Development Team
De Lie Axel Crabbe Toitures - CC Chevigny Lotto Dstny Development Team
Declerck Jelle Bingoal Pauwels Sauces WB DT | CONT Lotto Dstny Development Team
Giddings Joshua Team Inspired Lotto Dstny Development Team
Orins Robin Elevate p/b Home Solution-Soenens | CONT Lotto Dstny Development Team
Rogers Cameron - Lotto Dstny Development Team
Van De Wynkele Lorenz Elevate p/b Home Solution-Soenens | CONT Lotto Dstny Development Team
Verschaeve Viktor Lotto Soudal | WT Lotto Dstny Development Team
Willems Jago Bingoal Pauwels Sauces WB DT | CONT Lotto Dstny Development Team
Choi Sang Jin Geumsan Insam Cello | CONT LX Cycling Team
Jang Jun Hyeok Geumsan Insam Cello | CONT LX Cycling Team
Brandl Wolfgang Team Skyline | CONT Maloja Pushbikers
Eefting-Bloem Roy Allinq Continental CT | CONT Maloja Pushbikers
Steininger Fabian Team Felbermayr Simplon Wels | CONT Maloja Pushbikers
Breser Pol CT Atertdaul Materiel-Velo.com
De Ryck Robbe RB Zelfbouw UCT Materiel-Velo.com
Dejonghe Len Deschacht Hens Maes Containers Materiel-Velo.com
Dhaeye Enrico Minerva Cycling Team | CONT Materiel-Velo.com
Karpenko Gleb Vigo-Rias Baixas Materiel-Velo.com
Rushby Max Acrog - Tormans Materiel-Velo.com
Scherpenbergh Tristan VP Consulting Cycling Team Materiel-Velo.com
Tuscano Alessandro Bingoal Pauwels Sauces WB DT | CONT Materiel-Velo.com
Van der Eycken Brent VP Consulting Cycling Team Materiel-Velo.com
Van Dyck Jarne Minerva Cycling Team | CONT Materiel-Velo.com
Vanheel Elias Acrog - Tormans Materiel-Velo.com
Boúglas Georgios Spor Toto Cycling Team | CONT Matrix Powertag
Nohales Edgar Spor Toto Cycling Team | CONT Matrix Powertag
Berhane Abel - May Stars
Craciunu Darius - Mentorise Elite Team
Florea Andrei-Cristian - Mentorise Elite Team
Hoogendoorn Roy Willerbrord Wil Vooruit Metec-SOLARWATT p/b Mantel
Oreel Lars ZRTC Theo Middelkamp Metec-SOLARWATT p/b Mantel
Van Vliet Michiel Jegg-DJR Academy U19 Metec-SOLARWATT p/b Mantel
Bauce Davide Gallina Ecotek Lucchini | CONT MG.K vis Colors for Peace VPM
Casini Davide Velo Club Empoli MG.K vis Colors for Peace VPM
Di Felice Mattia Team Seanese Beltrami TSA MG.K vis Colors for Peace VPM
Gavilli Lapo Polisportiva Tripetetolo MG.K vis Colors for Peace VPM
Granger Ben Zappi Racing Team MG.K vis Colors for Peace VPM
Mazzucco Fabio Bardiani CSF Faizanè | PCT MG.K vis Colors for Peace VPM
Mearelli Andrea Team Logistica Ambientale U19 MG.K vis Colors for Peace VPM
Silenzi Anthoni O.P Bike A.S.D MG.K vis Colors for Peace VPM
Spada Antonio Cycling Team Valcavasia MG.K vis Colors for Peace VPM
Grave Oliver Central Benchmakers MitoQ-NZ Cycling Project
Patterson Zakk XSpeed United Continental | CONT MitoQ-NZ Cycling Project
Watson-Palmer Oliver Central Benchmakers MitoQ-NZ Cycling Project
Dahlblom Acke Willebrord Wil Vooruit Juniors Motala AIF Serneke Allebike
Johansson Fredrik CK Master Motala AIF Serneke Allebike
Larsson David Mysenlan-PXL Carpets Motala AIF Serneke Allebike
Lind Oscar - Motala AIF Serneke Allebike
Pedersen Eric - Motala AIF Serneke Allebike
Alba Juan Diego Drone Hopper-Androni Giocattoli | PCT Movistar-Best PC
Galviz Carlos - Movistar-Best PC
Huera Richard Team Banco Guayaquil Ecuador | CONT Movistar-Best PC
Lopez Mateo Cycling Team Junior Ciudad de Talavera Movistar-Best PC
Montenegro Jhonatan Club Richard Carapaz Movistar-Best PC
Fathoni Muhamad Nur BSP Siak Mula Cycling Team
Maulidan Muhammad Liberta CT Mula Cycling Team
Nouval Rizky - Mula Cycling Team
Nugraha Adhithia Alung BSP Siak Mula Cycling Team
Royan Muhammad Andy BSP Siak Mula Cycling Team
Sarwani Pangga - Mula Cycling Team
Castro Kevin EC Municipalidad de Pocito | CONT Municipalidad de Rawson
Gomez Fausto Los Cascos Naranjas Municipalidad de Rawson
Rioja Matorras Facundo Andres Escuela de Ciclismo Payaso Valdez Municipalidad de Rawson
Girard Damien CC Nogent-sur-Oise Nice Métropole Côte d'Azur
Le Ny Jean-Louis WB - Fybolia Morbihan Nice Métropole Côte d'Azur
Lino Julian Bike Aid | CONT Nice Métropole Côte d'Azur
Narbonne-Zuccarelli Axel AVC Aix-en-Provence Nice Métropole Côte d'Azur
Valvasori Larry VC Villefranche Beaujolais Nice Métropole Côte d'Azur
Azka Mohammad Fikri - Nusantara Cycling Team
Firdaus Prasetyo - Nusantara Cycling Team
Fitrianto Woro - Nusantara Cycling Team
Gilang Ardinta Yanuar - Nusantara Cycling Team
Maulana Astnan - Nusantara Cycling Team
Othman Afiq Terengganu Polygon CT | CONT Nusantara Cycling Team
Ramadhon Nivo - Nusantara Cycling Team
Sevadil Adrian - Nusantara Cycling Team
Torisz Haritz - Nusantara Cycling Team
Bangert Nick Team Wipotec RLP P&S Benotti
Briese Max Saris Rouvy Sauerland Team | CONT P&S Benotti
Gathemann Albert Team Dauner | AKKON | CONT P&S Benotti
Grixa Jarno La Onda P&S Benotti
John Vincent Junioren Schwalbe Team Sachsen P&S Benotti
Lorenzo Randish Aeronaval Panamá es Cultura y Valores
Ruiz Bredio Panama National Team Panamá es Cultura y Valores
Feng Shoubo - Pardus Cycling Team
Ni Zhou - Pardus Cycling Team
Wang Zhishi - Pardus Cycling Team
Yang Wensen - Pardus Cycling Team
Zhang Hongtao - Pardus Cycling Team
Zhang Jiajun - Pardus Cycling Team
Bao Haohan - Pingtan International Tourism Island
He Xuehui - Pingtan International Tourism Island
Hong Hang - Pingtan International Tourism Island
Li Tiancheng Heilongjiang Pingtan International Tourism Island
Ma Guohao Yunnan Pingtan International Tourism Island
Ma Hao - Pingtan International Tourism Island
Aramayo Jose Manuel Glas Casa Real-Campos de Solana Pio Rico-Alcaldia La Vega
Arando Ramos Javier Potosi Pio Rico-Alcaldia La Vega
Castiblanco Camilo Alcaldia la Vega Pio Rico-Alcaldia La Vega
Clavijo Brayan Alcaldia la Vega Pio Rico-Alcaldia La Vega
Moyata Cruz Eduardo Edwin Bici Sprint Tarija Pio Rico-Alcaldia La Vega
Rodriguez Juan Felipe Alcaldia la Vega Pio Rico-Alcaldia La Vega
Zapata Alex Supergiros-Alc.Manizales Pio Rico-Alcaldia La Vega
Bickmore Cade Texas Roadhouse CT Project Echelon Racing
Lange Colby - Project Echelon Racing
Morris Sam XSpeed United Continental | CONT Project Echelon Racing
Amari Hamza Dubai Police Team Q36.5 Continental Cycling Team
Gebrehiwet Efrem Team Qhubeka | CONT Q36.5 Continental Cycling Team
Kudus Milkias - Q36.5 Continental Cycling Team
Martinez Juan Guillermo - Q36.5 Continental Cycling Team
Molina Hector Essax Q36.5 Continental Cycling Team
Mosca Raffaele Team Qhubeka | CONT Q36.5 Continental Cycling Team
Oioli Manuel EOLO-KOMETA U23 Q36.5 Continental Cycling Team
Portello Alessio Zalf Euromobil Fior | CONT Q36.5 Continental Cycling Team
Sandri Edoardo Cycling Team Friuli ASD | CONT Q36.5 Continental Cycling Team
Stedman Travis Team Qhubeka | CONT Q36.5 Continental Cycling Team
Zerai Nahom Team Qhubeka | CONT Q36.5 Continental Cycling Team
Boos Benjamin Leopard Pro Cycling | CONT Rad-Net Osswald
Kluge Roger Lotto Soudal | WT Rad-Net Osswald
Martin Luca Stevens Junior Team Thüringen Rad-Net Osswald
Müller Tobias Rose Team NRW Rad-Net Osswald
Märkl Max Team Wipotec RLP Rad-Net Osswald
Reissmann Johannes Stevens Junior Team Thüringen Rad-Net Osswald
Rinklef Jan LV Baden Rad-Net Osswald
Schröder Jasper Team Stadler Niedersachsen Rad-Net Osswald
Zierenner Leo KED- Stevens Radteam Berlin Rad-Net Osswald
Fonte Cesar Kelly-Simoldes-UDO | CONT Radio Popular - Paredes - Boavista
Leal Tiago Kelly-Simoldes-UDO | CONT Radio Popular - Paredes - Boavista
Martins João Póvoa de Varzim - CDC Navais Radio Popular - Paredes - Boavista
Nunes Tiago Silva & Vinha - ADRAP - Sentir Penafiel Radio Popular - Paredes - Boavista
Dahl Gustav Frederik Team Give Elementer Restaurant Suri-Carl Ras
Egholm Jakob Trek-Segafredo | WT Restaurant Suri-Carl Ras
Egholm Kristian Team NPV - Carl Ras Roskilde Restaurant Suri-Carl Ras
Wang Gustav BHS-PL Belton Bornholm | CONT Restaurant Suri-Carl Ras
Batsaikhan Tegshbayar Ferei Mongolia Development Team | CONT Roojai Online Insurance
Carstensen Lucas Bike Aid | CONT Roojai Online Insurance
Kueji Muhammadhanafee - Roojai Online Insurance
Pansaard Arttasorn - Roojai Online Insurance
Phounsavath Ariya Thailand Continental CT | CONT Roojai Online Insurance
Van Engelen Adne Bike Aid | CONT Roojai Online Insurance
Yatan Thanachat - Roojai Online Insurance
Blasko Matej BRS Technology-Kartus Bike RT RRK Group-Pierre Baguette-Benzinol
Canecky Marek BRS Technology-Kartus Bike RT RRK Group-Pierre Baguette-Benzinol
Coma Richard BRS Technology-Kartus Bike RT RRK Group-Pierre Baguette-Benzinol
Foltan Adam Dukla Banská Bystrica | CONT RRK Group-Pierre Baguette-Benzinol
Gavenda Martin Cycling Academy Trencin RRK Group-Pierre Baguette-Benzinol
Haring Martin Dukla Banská Bystrica | CONT RRK Group-Pierre Baguette-Benzinol
Kriak Matus Cyklo Tym Havirov Team RRK Group-Pierre Baguette-Benzinol
Liska Andrej BRS Technology-Kartus Bike RT RRK Group-Pierre Baguette-Benzinol
Mankovsky David - RRK Group-Pierre Baguette-Benzinol
Nagy Tomas BRS Technology-Kartus Bike RT RRK Group-Pierre Baguette-Benzinol
Prudek Dominik TJ Favorit Brno RRK Group-Pierre Baguette-Benzinol
Rafaj Martin Tufo-Pardus Prostejov Juniors RRK Group-Pierre Baguette-Benzinol
Vanco Tobias Dukla Banská Bystrica | CONT RRK Group-Pierre Baguette-Benzinol
Vanicek Simon UCC - Sport Races RRK Group-Pierre Baguette-Benzinol
Voltr Martin TJ Favorit Brno RRK Group-Pierre Baguette-Benzinol
Vysocan Daniel TJ Favorit Brno Juniors RRK Group-Pierre Baguette-Benzinol
Birchill Harry Team Inspired Saint Piran
Britton Rhys EvoPro Racing | CONT Saint Piran
Charlton Josh Team Inspired Saint Piran
Jowett Lucas FlandersColor-Galloo Team Saint Piran
Kyffin Zeb Ribble Weldtite Pro Cycling | CONT Saint Piran
Roberts William Wales Racing Academy Saint Piran
Rootkin-Gray Jack Team Inspired Saint Piran
Russell Evan Saris Rouvy Sauerland Team | CONT Saint Piran
Tanfield Charlie Ribble Weldtite Pro Cycling | CONT Saint Piran
Tidball William GB Cycling Senior Academy Saint Piran
Fujita Ryohei Saitama Dreve Saitama/Nasu SunBrave
Katsura Yoshihiro Saitama Dreve Saitama/Nasu SunBrave
Koizumi Hibiki Meiji University Saitama/Nasu SunBrave
Mochidome Kyotaro VC Fukuoka Saitama/Nasu SunBrave
Sato Hikaru Inagi Fiets Classact Saitama/Nasu SunBrave
Shirao Yudai Meiji University Saitama/Nasu SunBrave
Suzuki Michiya Saitama Dreve Saitama/Nasu SunBrave
Yoshioka Naoya Team UKYO SAGAMIHARA | CONT Saitama/Nasu SunBrave
Yuasa Hirotaka Victoire Hiroshima | CONT Saitama/Nasu SunBrave
Alizada Elgun - Sakarya BB Pro Team
Mammadov Mahmud - Sakarya BB Pro Team
Orcun Efe - Sakarya BB Pro Team
Yuca Emre - Sakarya BB Pro Team
Abdurakhmanov Davirjan Culture Vélo Look Racing Team U19 Samarkand Professional Cycling Team
Bocharov Dmitriy Tashkent City Professional Cycling | CONT Samarkand Professional Cycling Team
Dalpra Nikita - Samarkand Professional Cycling Team
Eminov Edem Tashkent City Professional Cycling | CONT Samarkand Professional Cycling Team
Ergashev Sanjarbek - Samarkand Professional Cycling Team
Evdokimov Danil Tashkent City Professional Cycling | CONT Samarkand Professional Cycling Team
Fomovskiy Aleksey Tashkent City Professional Cycling | CONT Samarkand Professional Cycling Team
Ismatov Botirjon Tashkent City Professional Cycling | CONT Samarkand Professional Cycling Team
Janikulov Samandar - Samarkand Professional Cycling Team
Troman Vladislav - Samarkand Professional Cycling Team
Vesyolyy Marsel - Samarkand Professional Cycling Team
Abaya Dominik Elias Team Baier Landshut Santic-Wibatech
Gabelica Laurin LV Hessen Santic-Wibatech
Gamper Mario Team Felbermayr Simplon Wels | CONT Santic-Wibatech
Puschmann Nils Team Innobike-Bayern Santic-Wibatech
Rohde Leon Rad-Net Rose Team | CONT Santic-Wibatech
Sarc Leon Cycling Team Kranj | CONT Santic-Wibatech
Tracz Szymon EF Education-NIPPO DT | CONT Santic-Wibatech
Appelbaum Henri Rose Team NRW Saris Rouvy Sauerland Team
Bauer Dominik Team Lotto-Kern Haus | CONT Saris Rouvy Sauerland Team
Gerhardt Julian - Saris Rouvy Sauerland Team
Rottmann Jonathan-Malte Rose Team NRW Saris Rouvy Sauerland Team
Temmen Jan Team Dauner | AKKON | CONT Saris Rouvy Sauerland Team
Bakker Björn John Deere Cycling Team - NWVG Scorpions Racing Team
Cle Brent Stageco Cycling Team Scorpions Racing Team
Gruithuijzen Paul WV Schijndel - TML Dommelstreek Scorpions Racing Team
Handgraaf Sjors AW Groep - Swabo CT Scorpions Racing Team
Huitema Jasper Willebrord Wil Vooruit Juniors Scorpions Racing Team
Kars Hugo Amsterdam Racing Academy Scorpions Racing Team
Mouris Wessel ASC Olympia Scorpions Racing Team
Peters Marvin Merida Adelaar Development Team Scorpions Racing Team
Prinsen Mark WV Grutsk op Fryslân Scorpions Racing Team
Schulten Chiel Sensa- Kanjers voor Kanjers CT Scorpions Racing Team
Szekely Nathan EvoPro Racing | CONT Scorpions Racing Team
van de Vosse Lucas - Scorpions Racing Team
Van Der Leeuw Quint - Scorpions Racing Team
Van Dorp Vincent Wielerzone Nederland Scorpions Racing Team
Voogt Niek WTC de Amstel Scorpions Racing Team
Willemsen Justus Merida Adelaar Development Team Scorpions Racing Team
Choe Sumin - Seoul Cycling Team
Jun Hoon Min - Seoul Cycling Team
Jung Seonghoon - Seoul Cycling Team
Lee Jaeha KSPO Professional | CONT Seoul Cycling Team
Bravo Lisandro Mateo - SEP San Juan
Bao Wangqiang - Shandong Green Orange Continental Team
Cao Houwang - Shandong Green Orange Continental Team
Guo Jiye - Shandong Green Orange Continental Team
Han Jia Jun Hengxiang Cycling Team | CONT Shandong Green Orange Continental Team
Jiang He Hengxiang Cycling Team | CONT Shandong Green Orange Continental Team
Ma Guangtong Hengxiang Cycling Team | CONT Shandong Green Orange Continental Team
Meng Fanxu - Shandong Green Orange Continental Team
Miao Chengshuo Hengxiang Cycling Team | CONT Shandong Green Orange Continental Team
Shi Pengyang - Shandong Green Orange Continental Team
Sun Kai - Shandong Green Orange Continental Team
Sun Mingchen - Shandong Green Orange Continental Team
Wang Juanyong Hengxiang Cycling Team | CONT Shandong Green Orange Continental Team
Wei Xujin - Shandong Green Orange Continental Team
Zhao Fuxing - Shandong Green Orange Continental Team
Zheng Zhang - Shandong Green Orange Continental Team
Hu Haijie - Shenzhen Xidesheng Cycling Team
Li Jungang Yunnan Shenzhen Xidesheng Cycling Team
Li Xi - Shenzhen Xidesheng Cycling Team
Li Yuheng Yunnan Shenzhen Xidesheng Cycling Team
Li Zhen Yunnan Shenzhen Xidesheng Cycling Team
Liu Jinchun Yunnan Shenzhen Xidesheng Cycling Team
Liu Jundong - Shenzhen Xidesheng Cycling Team
Niu Minghui Qinghai Shenzhen Xidesheng Cycling Team
Zhang Ruibiao Yunnan Shenzhen Xidesheng Cycling Team
Zhao Chenli - Shenzhen Xidesheng Cycling Team
Amano Takeharu Doshisha University Shimano Racing
Iribe Shotaro Yowamushi Pedal CT Shimano Racing
Ishihara Yuki JAVA Kiwi Atlántico | CONT Shimano Racing
Kayama Hiryu Yowamushi Pedal CT Shimano Racing
Terada Yoshiki USSA Pavilly Barentin Shimano Racing
Anniballi Lorenzo S.c.d. Sidermec - F.lli Vitali SIAS
Bidwell Adam Business South SIAS
Guasco Mattia Team Qhubeka | CONT SIAS
Pettiti Nicolo Overall Cycling Team SIAS
Pongiluppi Matteo Gallina Ecotek Lucchini | CONT SIAS
Rosa Luca Energy Team A.s.d. SIAS
Andreev Yordan Martigues SC-Payden & Rygel Sidi Ali-Unlock Team
Fagerström Ludvig Sweden Cycling Academy Sidi Ali-Unlock Team
Gainza Rodriguez Alejandro Hoomu Seguros Sidi Ali-Unlock Team
Grigoryan Stepan Inex Siberian Team Sidi Ali-Unlock Team
Kervadec Stevan Benediction Ignite | CONT Sidi Ali-Unlock Team
Lopez Vladimir Santiago-Asocisa Sidi Ali-Unlock Team
Maatougui Nasr Eddine U.S.Casablancaise Sidi Ali-Unlock Team
Mraouni Salah Eddine - Sidi Ali-Unlock Team
Andemariam Hager Hoomu Seguros Sofer-Savini Due-OMZ
Arvanitou Nikiforos A.O.Thiseas Sofer-Savini Due-OMZ
Harasim Mihnea-Alexandru Cannibal Team Sofer-Savini Due-OMZ
Lepold Zoltan Antal Pedale Scaligero Sofer-Savini Due-OMZ
More-Gosselin Oliver Mark Epronex-Hungary Cycling Team Sofer-Savini Due-OMZ
Narumi Soh JAVA Kiwi Atlántico | CONT Sofer-Savini Due-OMZ
Oliva Marco - Sofer-Savini Due-OMZ
Schunk Conor Global 6 Cycling | CONT Sofer-Savini Due-OMZ
Stoica Stefan-Lucian - Sofer-Savini Due-OMZ
Özgür Batuhan Sakarya BB Pro Team | CONT Sofer-Savini Due-OMZ
Craps Lars Urbano-Vulsteke CT Soudal Quick-Step Devo Team
Eckerstorfer Benjamin RC ARBÖ Felbermayr Wels Soudal Quick-Step Devo Team
Gelders Gil Bingoal Pauwels Sauces WB DT | CONT Soudal Quick-Step Devo Team
Lecerf William Junior Lotto Soudal DT Soudal Quick-Step Devo Team
Raccagni Noviero Andrea Work Service Speedy Bike Soudal Quick-Step Devo Team
Reinderink Pepijn Development Team DSM | CONT Soudal Quick-Step Devo Team
Savino Federico Work Service Speedy Bike Soudal Quick-Step Devo Team
Van Hautegem Leander Bingoal Pauwels Sauces WB DT | CONT Soudal Quick-Step Devo Team
Warlop Jordi B&B Hotels-KTM | PCT Soudal Quick-Step Devo Team
Abe Masahiro - Sparkle Oita Racing Team
Handa Shiryu Saitama Dreve Sparkle Oita Racing Team
Nishihara Yutaro Ciel Bleu Kanoya Sparkle Oita Racing Team
Takahashi Soichiro - Sparkle Oita Racing Team
Takahashi Yuto - Sparkle Oita Racing Team
Takemura Taku Nasu Blasen | CONT Sparkle Oita Racing Team
Arikan Dogukan Giresun Lisesi Bisiklet Özcili Spor Toto Cycling Team
Ayyorkun Mustafa - Spor Toto Cycling Team
Depe Serdar Sakarya BB Pro Team | CONT Spor Toto Cycling Team
Kelleci Abdulkadir Arvich Shargh Omidnia | CONT Spor Toto Cycling Team
Tekin Mustafa Pamukkale Gençlik Spor Kulübü Spor Toto Cycling Team
Uzun Emir Dost Bisikleter SKD Spor Toto Cycling Team
Örken Ahmet Wildlife Generation Pro Cycling | CONT Spor Toto Cycling Team
Aitken Jack Hamilton Wheelers Cycling Club St George Continental CT
Borrie Morgan Trust House Team St George Continental CT
Cooper William - St George Continental CT
Fleming Riley Team Smartdry St George Continental CT
Ivory Cameron Va Pro Racing St George Continental CT
Ludman Joshua Rauland Development Cycling Team St George Continental CT
Barbier Rudy Israel-Premier Tech | WT St Michel-Mavic-Auber 93
Delacroix Théo Intermarché-Wanty-Gobert | WT St Michel-Mavic-Auber 93
Devaux Thomas Charvieu-Chavagneux IC St Michel-Mavic-Auber 93
Gachignard Thomas Sojasun Espoir-ACNC St Michel-Mavic-Auber 93
Rapiteau Florian Laval Cyclisme 53 St Michel-Mavic-Auber 93
Adel Elzoghaby Abdelrahman - SuezCanalDiscovery
Ebidalla Karim - SuezCanalDiscovery
Elkhamisi Ali - SuezCanalDiscovery
Elsayed Omar - SuezCanalDiscovery
Kamel Ahmed - SuezCanalDiscovery
Khaled Rashwan Abdelrahman - SuezCanalDiscovery
Metawea Mahmoud - SuezCanalDiscovery
Mohamed Hegazy Aly - SuezCanalDiscovery
Tawfik Ahmed - SuezCanalDiscovery
Zayed Yahia - SuezCanalDiscovery
Chaman Lauro Memorial Santos Fupes SwiftCarbon Pro Cycling Brasil
Dos Santos Prado Vitor Eduardo Avulso SwiftCarbon Pro Cycling Brasil
Godoy Caio Indaiatuba Cycle Team SwiftCarbon Pro Cycling Brasil
Guimaraes Alessandro Almodovar-Delta Cafes SwiftCarbon Pro Cycling Brasil
De Pauw Len Urbano-Vulsteke CT Tarteletto-Isorex
Dupont Timothy Bingoal Pauwels Sauces WB | PCT Tarteletto-Isorex
Geens Jonas Van Mossel Heist Cycling Team Tarteletto-Isorex
Godart Bo XSpeed United Continental | CONT Tarteletto-Isorex
Hermans Ben Sport en Moedig Genk Tarteletto-Isorex
Joseph Thomas Minerva Cycling Team | CONT Tarteletto-Isorex
Vandenbulcke Alex Basso Team Flanders Tarteletto-Isorex
Verwilt Mauro Team Metalced Tarteletto-Isorex
Adomaitis Rokas Cannibal Team Tartu2024 Cycling Team
Aus Aaron Peloton Tartu2024 Cycling Team
Kiskonen Siim EC Saint-Etienne Loire Tartu2024 Cycling Team
Pajur Markus Team Arkéa-Samsic | PCT Tartu2024 Cycling Team
Tamm Lauri Cannibal Team Tartu2024 Cycling Team
Venckus Jomantas - Tartu2024 Cycling Team
Abdukhakimov Timur - Tashkent City Pro CT
Allamberganov Umirbek - Tashkent City Pro CT
Tangirberganov Hasanboy - Tashkent City Pro CT
Tuychiev Abdulkhamid - Tashkent City Pro CT
Bloem Joren À Bloc CT | CONT TdT-Unibet
Bomboi Davide Elevate p/b Home Solution-Soenens | CONT TdT-Unibet
Bouts Jordy BEAT Cycling | CONT TdT-Unibet
Budding Martijn Riwal Cycling Team | CONT TdT-Unibet
de Vries Hartthijs Metec-Solarwatt p/b Mantel | CONT TdT-Unibet
Inkelaar Kevin Leopard Pro Cycling | CONT TdT-Unibet
Kopecky Tomas À Bloc CT | CONT TdT-Unibet
Stockman Abram Saris Rouvy Sauerland Team | CONT TdT-Unibet
Tanfield Harry Ribble Weldtite Pro Cycling | CONT TdT-Unibet
Tietema Bas Bingoal Pauwels Sauces WB | PCT TdT-Unibet
Toussaint Wouter Gepla-Watersley R&D Road Team TdT-Unibet
Vandevelde Yentl Minerva Cycling Team | CONT TdT-Unibet
Caicedo Sebastian Team Cinecable Internet - Twitter Team Banco Guayaquil
Imbaquingo Jhoffre - Team Banco Guayaquil
Montoya Cristhian Team Medellin-EPM | CONT Team Banco Guayaquil
Rosero Nixon Lizarte Team Banco Guayaquil
Vela Byron Club Richard Carapaz Team Banco Guayaquil
Burns Luke Inform TMX MAKE Team BridgeLane
Duffy Josh Blackburn CC Team BridgeLane
Greenwood Matthew Tandem Co & Attaquer Team BridgeLane
Leahy Conor Blackburn CC Team BridgeLane
Saunders Tristan Inform TMX MAKE Team BridgeLane
Schultz Elliot Inform TMX MAKE Team BridgeLane
Stretton Dalton Va Pro Racing Team BridgeLane
Walsh Liam Giant Racing Team Team BridgeLane
Kojima Naoki Nihon University Team Bridgestone Cycling
Okamoto Katsuya Nihon University Team Bridgestone Cycling
Grue Enggaard Victor Team CO Play - Giant Team Coloquick
Lorents Nielsen Magnus Team Sparekassen Danmark Aalborg Team Coloquick
Nielsen Sebastian - Team Coloquick
Overgaard Pedersen Nicklas Bache-JS.Dk Team Coloquick
Pedersen Henrik Team NPV - Carl Ras Roskilde Team Coloquick
Svarre Tobias Team NPV - Carl Ras Roskilde Team Coloquick
Toudal Emil BHS-PL Belton Bornholm | CONT Team Coloquick
Vos Sørensen Anders Team Mascot Workwear Team Coloquick
Bracalente Diego Team Scap Team Colpack Ballan
Casalini Gabriele Aspiratori Otelli Team Colpack Ballan
Cretti Luca Team Hopplà - Petroli Firenze - Don Camillo Team Colpack Ballan
Masciarelli Lorenzo Pauwels Sauzen - Bingoal Team Colpack Ballan
Milesi Nicolas Ciclistica Trevigliese Team Colpack Ballan
Nespoli Lorenzo Giovani Giussanesi Team Colpack Ballan
Novak Pavel Ciclistica Trevigliese Team Colpack Ballan
Volpato Leonardo U.c. Giorgione Team Colpack Ballan
Christophersen Cedrik Bakke Tønsberg CK Team Coop-Repsol
Kvam Kalle IL Stjørdals-Blink Team Coop-Repsol
Stensby Anton Tønsberg CK Team Coop-Repsol
Wæhre Magnus Ringerike SK Team Coop-Repsol
Bosch Manuel Hrinkow Advarics | CONT Team Felbermayr Simplon Wels
Kukrle Michael Elkov-Kasper | CONT Team Felbermayr Simplon Wels
Meiler Martin Team Vorarlberg | CONT Team Felbermayr Simplon Wels
Purtscheller Jakob - Team Felbermayr Simplon Wels
Reutimann Matthias Team Vorarlberg | CONT Team Felbermayr Simplon Wels
Ritzinger Felix WSA KTM Graz p/b Leomo | CONT Team Felbermayr Simplon Wels
Zangerle Emanuel Tirol KTM Cycling Team | CONT Team Felbermayr Simplon Wels
Zoidl Riccardo Team Vorarlberg | CONT Team Felbermayr Simplon Wels
Jochum Ben Rose Team NRW Team Lotto-Kern Haus
Kockelmann Mathieu Team Auto Eder Team Lotto-Kern Haus
Pajur Romet Team Auto Eder Team Lotto-Kern Haus
Wünstel Fabian Team Wipotec RLP Team Lotto-Kern Haus
López Miguel Ángel Astana Qazaqstan Team | WT Team Medellin-EPM
Osorio Danny Orgullo Paisa Team Medellin-EPM
Brown Joshua - Team Novo Nordisk Development
De Graeve Quinten Campe Cycling Team Team Novo Nordisk Development
Knudsen Hjalte Thor - Team Novo Nordisk Development
Kotulski Przemyslaw Cyklo Tym Havirov Team Team Novo Nordisk Development
Polga Antonio - Team Novo Nordisk Development
Alessandrini Francisco Javier - Team Papa John's
Caulier Tomas - Team Papa John's
Lim Chun Kiat - Team Sapura Cycling
Noor Roseidi Ariff Danial - Team Sapura Cycling
Omar Muhammad Faiz Fakhri - Team Sapura Cycling
Bien Max Ferei-CCN Metalac | CONT Team Skyline
Corella Rene Venados CT Team Skyline
Dube David Toronto Hustle | CONT Team Skyline
Gabrick David CS Velo Racing Team Skyline
Gagne Julien Premier Tech U23 Cycling Project | CONT Team Skyline
Hamm Emile Toronto Hustle | CONT Team Skyline
Keogh Cian EvoPro Racing | CONT Team Skyline
Pimentel Stephen Ride Bikes Bro ECT Team Skyline
Poupard Lucas Lindsey Wilson College Team Skyline
Salazar Garcia Nicholas Velocius Sport Team Skyline
Watts Jeffrey - Team Skyline
Brönner Johannes Team Hanau - Storck Team Storck-Metropol Cycling
Franz Toni Berthold Rad Team Team Storck-Metropol Cycling
Keller Paul Team Hanau - Storck Team Storck-Metropol Cycling
Müller Maximilian Team Hanau - Storck Team Storck-Metropol Cycling
Pohlentz Marian RV Schwalbe Trier Team Storck-Metropol Cycling
Schmitz Campo Team Sportforum Team Storck-Metropol Cycling
Schubert Patrick Team Hanau - Storck Team Storck-Metropol Cycling
Forques Romaric Telcom-On Clima-Osés Const Team Technipes #InEmiliaRomagna
Innocenti Andrea Parkpre Racing Team Team Technipes #InEmiliaRomagna
Monaco Alessandro Giotti Victoria Savini Due | CONT Team Technipes #InEmiliaRomagna
Nessler Martin G.C.Sissio Team Team Technipes #InEmiliaRomagna
Petrelli Gabriele Cycling Team Friuli ASD | CONT Team Technipes #InEmiliaRomagna
Sergiampietri Andrea Work Service Speedy Bike Team Technipes #InEmiliaRomagna
Umbri Gidas Team Colpack Ballan | CONT Team Technipes #InEmiliaRomagna
Benz Pirmin Rad-Net Rose Team | CONT Team Vorarlberg
Berlin Antoine Nice Métropole Côte d'Azur | CONT Team Vorarlberg
Cabedo Oscar Burgos-BH | PCT Team Vorarlberg
Inauen Peter - Team Vorarlberg
Knolle Jon Saris Rouvy Sauerland Team | CONT Team Vorarlberg
Nenning Laurin - Team Vorarlberg
Vermeulen Moran Team Felbermayr Simplon Wels | CONT Team Vorarlberg
Abdul Halim Muhammad Shahmir Aim - Terengganu Polygon CT
Cahyadi Aiman Mula | CONT Terengganu Polygon CT
Ewart Jesse Bike Aid | CONT Terengganu Polygon CT
Kee Zhe Yie - Terengganu Polygon CT
Meijers Jeroen Jegg-DJR Academy Terengganu Polygon CT
Zulkurnain Zuladri - Terengganu Polygon CT
Kaewsuya Supachok - Thailand Continental Cycling Team
Sakunthanaplum Ponlawat - Thailand Continental Cycling Team
Li Jiayuan Neimenggu The Hurricane & Thunder Cycling Team
Li Yanze Shenzhen Xidesheng CT | CONT The Hurricane & Thunder Cycling Team
Yao Yongqi Heilongjiang The Hurricane & Thunder Cycling Team
Zhang Yi - The Hurricane & Thunder Cycling Team
Li Hongbo Qinghai Tianyoude Hotel Cycling Team
Zhu Pengwu Qinghai Tianyoude Hotel Cycling Team
Dodd Mattie Backstedt Bike Performance JRT Tirol KTM Cycling Team
Evertsen-Hegreberg Simen Stavanger SK Junior Tirol KTM Cycling Team
Hajek Alexander Trinity Racing | CONT Tirol KTM Cycling Team
Holzknecht Jonas RC ARBÖ Tom Tailor Wörgl Tirol KTM Cycling Team
Oberlechner Luca - Tirol KTM Cycling Team
Preyler David - Tirol KTM Cycling Team
Putz Sebastian Union Raiffeisen Radteam Tirol | CONT Tirol KTM Cycling Team
Schrettl Marco Trinity Racing | CONT Tirol KTM Cycling Team
Spoljar Jaka Adria Mobil | CONT Tirol KTM Cycling Team
Burtnik Evan Juventus Toronto Hustle
De Groote Theodore - Toronto Hustle
Ernst Chris - Toronto Hustle
Miles Carson Premier Tech U23 Cycling Project | CONT Toronto Hustle
Plamondon Joel Espoirs Quilicot Toronto Hustle
Browning Fergus Inform TMX MAKE Trinity Racing
Donaldson Robert Team Inspired Trinity Racing
Johnston Liam Inform TMX MAKE Trinity Racing
Magnier Paul Charvieu-Chavagneux IC Junior Trinity Racing
Nakken Tobias Ringerike SK Junior Trinity Racing
Pickering Finlay Groupama-FDJ Conti | CONT Trinity Racing
Pidcock Joseph Groupama-FDJ Conti | CONT Trinity Racing
Rodriguez Hugo - Trinity Racing
Smith Will Zappi Junior Race Team Trinity Racing
Thornley Callum Wheelbase CabTech Castelli Trinity Racing
Blum Elia RSC Aaretal Munsingen Tudor Pro Cycling Team U23
Donze Robin Tudor Pro Cycling Team | CONT Tudor Pro Cycling Team U23
Gross Matteo Team Auto Eder Tudor Pro Cycling Team U23
Lykke Frederik Team Mascot Workwear Tudor Pro Cycling Team U23
Mikutis Aivaras Team Ampler-Tartu2024 | CONT Tudor Pro Cycling Team U23
Müller Jonas Humard Passion Tudor Pro Cycling Team U23
Rey Tim Humard Passion Tudor Pro Cycling Team U23
Rondel Mathys VC Pays de Loudéac Tudor Pro Cycling Team U23
Tendon Arnaud Tudor Pro Cycling Team | CONT Tudor Pro Cycling Team U23
Tinner Joël Humard Passion Tudor Pro Cycling Team U23
Walker Zachary Team Utmost IOM Tudor Pro Cycling Team U23
Weiss Fabian Tudor Pro Cycling Team | CONT Tudor Pro Cycling Team U23
Wilksch Hannes Development Team DSM | CONT Tudor Pro Cycling Team U23
Koblizek Matyas Tufo-Pardus Prostejov Juniors Tufo-Pardus Prostejov
Mazel Ondrej - Tufo-Pardus Prostejov
Pokorny Ondrej Tufo-Pardus Prostejov Juniors Tufo-Pardus Prostejov
Vavra Petr Team Dukla Praha Tufo-Pardus Prostejov
Vones Jan Team Dukla Praha Tufo-Pardus Prostejov
Cho Gyusung - UijeongBu Cycling Team
Hong Jiwon - UijeongBu Cycling Team
Hong Seungmin - UijeongBu Cycling Team
Joo Dae Yeong Korail Cycling Team | CONT UijeongBu Cycling Team
Kang Suk Ho - UijeongBu Cycling Team
Buijk Jacob Global Cycling Team Universe Cycling Team
Duijvesteijn Roy Westland Wil Vooruit Universe Cycling Team
Nijssen Kenny Global Cycling Team Universe Cycling Team
Nobel Rick Delhi Velo Universe Cycling Team
Quaedvlieg Lars UWTC De Volharding Universe Cycling Team
Schuurmans Luuk UWTC De Volharding Universe Cycling Team
Stravers Jarri GRC Jan Van Arckel Universe Cycling Team
Van de Mieroop Sam ZRTC Theo Middelkamp Universe Cycling Team
Van Noppen Antonie Global Cycling Team Universe Cycling Team
Willemsen Steven WV de Kanibaal Universe Cycling Team
Grenaae Alfred Team Herning CK Junior Uno-X DARE Development Team
Hansen Martin Solhaug IL Stjørdals-Blink Uno-X DARE Development Team
Kulset Johannes Ringerike SK Junior Uno-X DARE Development Team
Landbo Mads Tscherning Cycling Academy Uno-X DARE Development Team
Larsen Sebastian Kirkedam Ringerike SK Uno-X DARE Development Team
Madsen Erik Nygaard Ringerike SK Uno-X DARE Development Team
Nordhagen Truls Lillehammer CK Uno-X DARE Development Team
Feng Chun Kai Bahrain Victorious | WT Utsunomiya Blitzen
Honda Haruhi Team UKYO SAGAMIHARA | CONT Utsunomiya Blitzen
Sakai Yo - Utsunomiya Blitzen
Sawada Toki Team Bridgestone Cycling | CONT Utsunomiya Blitzen
Tani Junsei Nasu Blasen | CONT Utsunomiya Blitzen
Kamada Koki Matsuyama Gakuin High School VC Fukuoka
Usami Hayaki Meiji University VC Fukuoka
Bettles Carter ARA Pro Racing Sunshine Coast | CONT Victoire Hiroshima
Dyball Benjamin Team UKYO SAGAMIHARA | CONT Victoire Hiroshima
Hirai Anshu Kansai University Victoire Hiroshima
Miyazaki Kenta Osaka Keizai University Victoire Hiroshima
Nakata Takuya VC Fukuoka Victoire Hiroshima
Quintero Leonel Matrix Powertag | CONT Victoire Hiroshima
Marukhin Daniil Almaty Cycling Team | CONT Vino Sko Team
Vaganov Alexey Team Vino Junior Vino Sko Team
Vorobyev Matvey Team Vino Junior Vino Sko Team
Voropayev Pavel Team Vino Junior Vino Sko Team
Buiter Rindert Amsterdam Racing Academy VolkerWessels Cycling Team
Mobach Jarno Leopard Pro Cycling | CONT VolkerWessels Cycling Team
Willems Thimo Minerva Cycling Team | CONT VolkerWessels Cycling Team
Belajevs Rodrigo RRS Dcirciems Voltas-Madaris Cycling Team
De Mey Remi Kaunas Cycling Team | CONT Voltas-Madaris Cycling Team
Januskevicius Mantas Kaunas Cycling Team | CONT Voltas-Madaris Cycling Team
Kelmelis Aristidas Kaunas Cycling Team | CONT Voltas-Madaris Cycling Team
Kmieliauskas Rokas Team Metalced Voltas-Madaris Cycling Team
Brozyna Piotr HRE Mazowsze Serce Polski | CONT Voster ATS Team
Rudyk Bartosz Santic-Wibatech | CONT Voster ATS Team
Sek Igor KK Tarnovia Tarnowo Podgorne Voster ATS Team
Bonaldo Kevin Team Qhubeka | CONT Work Service-Vitalcare-Dynatek
Peric Vojislav General Store-Essegibi-F.Ili Curia | CONT Work Service-Vitalcare-Dynatek
Zanta Daniel Work Service Speedy Bike Work Service-Vitalcare-Dynatek
Kaempe Stinus Carnegie Caulfield Cycling Club WSA KTM Graz p/b Leomo
Tichler Thomas Arbo Headstart on Fahrrad WSA KTM Graz p/b Leomo
Huang Wenbo Jilin Wuzhishan Cycling Team
Lin Kaixiong - Wuzhishan Cycling Team
Liu Kai - Wuzhishan Cycling Team
Shi Jinggang - Wuzhishan Cycling Team
Wang Yulong - Wuzhishan Cycling Team
Xie Yuhang - Wuzhishan Cycling Team
Xu Kaixiong - Wuzhishan Cycling Team
Yin Xiaolei Jilin Wuzhishan Cycling Team
Yu Ze Li Ning Star | CONT Wuzhishan Cycling Team
Zheng Bowen - Wuzhishan Cycling Team
Bertrand Matteo Meridiana Kamen Team | CONT XSpeed United Continental
Christopoulos-Heller Panagiotis Team Maisch Sportswear XSpeed United Continental
Groeneveld Mark WV West Frisia XSpeed United Continental
King Matthew Ribble Weldtite Pro Cycling | CONT XSpeed United Continental
Klevgård Kristian Kjekkas IF Sykkel XSpeed United Continental
Marshall Zachary Van Gorp Projects-CT Zandhoven XSpeed United Continental
Stoppa Brett Ride with Rendall pb Blemme XSpeed United Continental
Walters Red Ribble Weldtite Pro Cycling | CONT XSpeed United Continental
Chen Shu Qinghai Yunnan Lvshan Landscape
Gong Linlang - Yunnan Lvshan Landscape
Huang Junhua Sichuan Yunnan Lvshan Landscape
Jia Peixin Sichuan Yunnan Lvshan Landscape
Jia Zhichao - Yunnan Lvshan Landscape
Liu Manyu The Hurricane & Thunder | CONT Yunnan Lvshan Landscape
Mao Pengjie Sichuan Yunnan Lvshan Landscape
Shen Chunfan Pardus Cycling Team | CONT Yunnan Lvshan Landscape
Wu Zejun - Yunnan Lvshan Landscape
Zhang Shulin - Yunnan Lvshan Landscape
Biagini Federico Carnovali-Rime | CONT Zalf Euromobil Fior
Bozzola Mirko Aspiratori Otelli Zalf Euromobil Fior
Chesini Cesare Us Ausonia CSI Pescantina Zalf Euromobil Fior
Cuccarolo Giovanni Borgo Molino Rinascita Ormelle Zalf Euromobil Fior
Epis Giosue Carnovali-Rime | CONT Zalf Euromobil Fior
Zecchin Michael General Store-Essegibi-F.Ili Curia | CONT Zalf Euromobil Fior
Zordan Giovanni U.c. Giorgione Zalf Euromobil Fior