05.03 |
30 | | |
Opwijk - Mazenzele Juniors
| Jr
|
2023-03-05 | | Show more |
05.08 |
11 | | |
Erondegem
| Jr
|
2023-08-05 | | Show more |
09.08 |
25 | | |
Beveren
| Jr
|
2023-08-09 | | Show more |
15.08 |
39 | | |
Rumst
| Jr
|
2023-08-15 | | Show more |
19.08 |
9 | | |
Haasdonk
| Jr
|
2023-08-19 | | Show more |
27.08 |
|
|
Triptyque Ardennais Juniors
| Jr
|
2023-08-27 |
| |
27.08 |
DNF | | |
Triptyque Ardennais Juniors
| Overall
|
2023-08-27 | | |
09.09 |
15 | | |
Lochristi
| Jr
|
2023-09-09 | | Show more |
17.09 |
3 | | |
Hoeselt
| Jr
|
2023-09-17 | | Show more |
16.09 |
19 | | |
Sint - Antelinks
| Jr
|
2023-09-16 | | Show more |
23.09 |
20 | | |
Kieldrecht
| Jr
|
2023-09-23 | | Show more |
30.09 |
25 | | |
Herk-De-Stad
| Jr
|
2023-09-30 | | Show more |
07.10 |
23 | | |
Wolvertem - GP Feneko
| Jr
|
2023-10-07 | | Show more |
08.10 |
44 | | |
Lendelede
| Jr
|
2023-10-08 | | Show more |
26.07 |
23 | | |
Voortkapel-Westerlo
| Jr
|
2023-07-26 | | Show more |
22.07 |
30 | | |
Molenhoekkermis
| Jr
|
2023-07-22 | | Show more |
09.07 |
|
|
St. Martinusprijs Juniors
| J-2.1
|
2023-07-09 |
| |
09.07 |
DNF | | |
St. Martinusprijs Juniors
| Overall
|
2023-07-09 | | |
11.03 |
DNF | | |
Nokere Koerse Juniors
| J-1.1
|
2023-03-11 | | Show more |
19.03 |
|
|
Guido Reybrouck Juniors
| J-2.1
|
2023-03-19 |
| |
19.03 |
DNF | | |
Guido Reybrouck Juniors
| Overall
|
2023-03-19 | | |
26.03 |
16 | | |
Neerijse
| Jr
|
2023-03-26 | | Show more |
09.04 |
24 | | |
Erpe-Mere
| Jr
|
2023-04-09 | | Show more |
22.04 |
14 | | |
Gullegem Juniors
| Jr
|
2023-04-22 | | Show more |
16.04 |
|
|
Penn Ar Bed-Pays d'Iroise
| J-2.1
|
2023-04-16 |
| |
16.04 |
90 | | |
Penn Ar Bed-Pays d'Iroise
| Overall
|
2023-04-16 | | |
30.04 |
19 | | |
De Fokker Slag Om Woensdrecht
| Jr
|
2023-04-30 | | Show more |
14.05 |
36 | | |
Iddergem
| Jr
|
2023-05-14 | | Show more |
21.05 |
|
|
Driedaagse Axel Juniors
| J-2.1
|
2023-05-21 |
| |
21.05 |
DNF | | |
Driedaagse Axel Juniors
| Overall
|
2023-05-21 | | |
03.06 |
28 | | |
Grote Prijs Bonheiden Rijmenam
| Jr
|
2023-06-03 | | Show more |
18.06 |
16 | | |
GP Brieks Broodhoek
| Jr
|
2023-06-18 | | Show more |
24.06 |
22 | | |
Ottergem
| Jr
|
2023-06-24 | | Show more |
01.07 |
11 | | |
Beernem
| Jr
|
2023-07-01 | | Show more |
16.04 |
36 | | |
Penn Ar Bed-Pays d'Iroise
| Youth
|
2023-04-16 | | |
27.08 |
DNF | | |
Triptyque Ardennais Juniors | 3rd stage
|
2023-08-27 | | |
26.08 |
104 | | |
Triptyque Ardennais Juniors | 2nd stage
|
2023-08-26 | | |
25.08 |
112 | | |
Triptyque Ardennais Juniors | 1st stage
|
2023-08-25 | | |
09.07 |
DNF | | |
St. Martinusprijs Juniors | 5th stage
|
2023-07-09 | | |
08.07 |
25 | 100 | |
St. Martinusprijs Juniors | 4th stage
|
2023-07-08 | | |
08.07 |
90 | 105 | |
St. Martinusprijs Juniors | 3rd stage
|
2023-07-08 | | |
07.07 |
28 | 108 | |
St. Martinusprijs Juniors | 2nd stage
|
2023-07-07 | | |
06.07 |
24 | 120 | |
St. Martinusprijs Juniors | 1st stage
| TTT
|
2023-07-06 | | |
21.05 |
DNF | | |
Driedaagse Axel Juniors | 4th stage
|
2023-05-21 | | |
20.05 |
19 | 74 | |
Driedaagse Axel Juniors | 3rd stage
|
2023-05-20 | | |
20.05 |
126 | 106 | |
Driedaagse Axel Juniors | 2nd stage
|
2023-05-20 | | |
19.05 |
98 | 104 | |
Driedaagse Axel Juniors | 1st stage
|
2023-05-19 | | |
16.04 |
84 | 90 | |
Penn Ar Bed-Pays d'Iroise | 3rd stage
|
2023-04-16 | | |
16.04 |
155 | 132 | |
Penn Ar Bed-Pays d'Iroise | 2nd stage
|
2023-04-16 | | |
15.04 |
39 | 39 | |
Penn Ar Bed-Pays d'Iroise | 1st stage
|
2023-04-15 | | |
19.03 |
DNF | | |
Guido Reybrouck Juniors | 2nd stage
|
2023-03-19 | | |
18.03 |
88 | 88 | |
Guido Reybrouck Juniors | 1st stage
|
2023-03-18 | | |