FIRSTCYCLING
Amateur
Road
Amateur
Junior
Cyclocross
MTB
Track
Fantasy
Races & results
Teams
Ranking
Ranking
| Amateur
UCI Ranking
National Ranking
FirstCycling Ranking
FirstCycling Amateur
Australia
Belgium
Denmark
Denmark | Women
France
Italy
Japan
Norway
Norway | Women
Spain
Great Britain
USA
2018
-All-
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
Ranking
Races
All
U23
Pos
Rider
Born
Team
Points
6
Paasschens
Mathijs
1996
Home Solutions-Anmapa
2.948
8
Taminiaux
Lionel
1996
WB Veranclassic Aqua Protect
2.756
14
Willems
Thimo
1996
EFC - L&R - Vulsteke
2.467
18
Verhaegen
Tom
1996
United CT
2.094
19
Van Moer
Brent
1998
Lotto - Soudal
2.048
24
De Decker
Alfdan
1996
Wanty - Groupe Gobert
1.909
26
Dewulf
Stan
1997
Lotto - Soudal
1.811
27
Van Dingenen
Jordi
1996
Home Solutions-Anmapa
1.791
29
Clauw
John-Ross
1996
Vind! Cycling Project
1.661
32
Verhofstadt
Thibau
1998
VL Technics - Experza
1.610
36
Weemaes
Sasha
1998
Sport Vlaanderen - Baloise
1.570
37
Snyers
Jari
1997
Nano Development Team
1.560
38
Thijssen
Gerben
1998
Lotto - Soudal
1.559
40
Devos
Han
1997
Stageco-Special Paint CT
1.547
41
Marit
Arne
1999
Lotto - Soudal U23
1.543
47
Timmermans
Tom
1996
Crabbe Toitures - CC Chevigny
1.441
48
Stockman
Abram
1996
Tarteletto - Isorex
1.427
49
De Poorter
Maxime
1996
EFC - L&R - Vulsteke
1.421
51
De Wilde
Gilles
1999
VDM Van Durme-Michiels-Trawobo
1.412
56
Nevens
Tibo
1998
Home Solutions-Anmapa
1.367
58
D'heygere
Gil
1998
Verandas Willems - Crelan
1.344
60
Van Herck
Glen
1996
Jonge Rakkers Vollezele
1.317
63
Moons
Steven
1996
United CT
1.296
65
Huys
Laurens
1998
Lotto - Soudal U23
1.288
67
Wydooghe
Jaron
1997
Home Solutions-Anmapa
1.247
69
Beullens
Cédric
1997
EFC - L&R - Vulsteke
1.224
70
Castrique
Jonas
1997
Lotto - Soudal U23
1.204
76
Bastiaens
Ayco
1996
United CT
1.136
78
Seye
Guillaume
1996
Verandas Willems - Crelan
1.130
81
Leyman
Célestin
1997
EFC - L&R - Vulsteke
1.106
82
Verhulst
Lothar
1998
EFC - L&R - Vulsteke
1.096
84
De Buyck
Robbe
1998
Home Solutions-Anmapa
1.091
86
Vandenbroeck
Yarno
1998
Stageco-Special Paint CT
1.063
93
Molly
Kenny
1996
WB Veranclassic Aqua Protect
1.020
94
Daniels
Simon
1997
Nano Development Team
1.006
95
Van Oudenhove
Jovany
1997
VL Technics - Experza
1.001
99
Philipsen
Jasper
1998
Hagens Berman - Axeon
965
101
Apers
Ruben
1998
Lotto - Soudal U23
948
104
Desal
Cériel
1999
EFC - L&R - Vulsteke
939
112
Colman
Alex
1998
Lotto - Soudal U23
882
113
Debuy
Anthony
1996
Ago - Aquaservice
879
114
Goolaerts
Stijn
1997
Hubo-Aerts Action Bike CT
877
119
Siemons
Stijn
1997
Van Eyck Sport
865
120
Vermeersch
Florian
1999
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
862
122
Courtens
Igor
1997
Meubelen Gaverzicht-Glascentra CT
839
126
Five
Trystan
1999
Home Solutions-Anmapa
806
131
Vanhoof
Ward
1999
Lotto - Soudal U23
772
132
Reynders
Jens
1998
Leopard Pro Cycling
769
135
Bouts
Jens
1998
Prorace Cycling Team
754
136
Verschaeve
Viktor
1998
EFC - L&R - Vulsteke
753
137
Relaes
Jacob
1996
EFC - L&R - Vulsteke
749
139
Buntinx
Auxence
1996
V.C.Amateur Saint Quentin
745
143
Stockman
Michiel
1996
Tarteletto - Isorex
729
144
Mertens
Julian
1997
Lotto - Soudal U23
728
148
Vandenbussche
Jari
1996
Prorace Cycling Team
716
150
Tasset
Marvin
1997
Ago - Aquaservice
702
151
Debuysere
Wannes
1997
Meubelen Gaverzicht-Glascentra CT
698
152
Delesie
Berre
1997
Tops Antiek -Glascentra HCT
696
153
Vastmans
Dries
1997
Nano Development Team
693
154
De Plus
Jasper
1997
Home Solutions-Anmapa
691
155
Maes
Bryan
1996
DCR Cycling Team
689
158
Pruvoost
Shayne
1997
Home Solutions-Anmapa
672
160
Alonso Montes
Pablo
1997
Mysenlan-Spie-Douterloigne CT
661
162
Van Poucke
Aaron
1998
Lotto - Soudal U23
652
164
Dhooge
Thomas
1998
VDM Van Durme-Michiels-Trawobo
647
169
Frehen
Jérémy
1999
Ago - Aquaservice
634
173
Venner
Quentin
1998
Crabbe Toitures - CC Chevigny
628
174
Boele
Niels
1998
WP Groot Amsterdam
627
175
Deprez
Tuur
1996
VL Technics - Experza
617
176
Bouts
Jordy
1996
EFC - L&R - Vulsteke
616
179
Rietjens
Sander
1998
Prorace Cycling Team
607
181
Jaspers
Ward
1997
Lotto - Soudal U23
601
184
Wirtgen
Tom
1996
WB Veranclassic Aqua Protect
593
185
Gray
Jake
1998
V.C.Toucy
592
187
Loenders
Glenn
1997
United CT
583
188
Arimont
Charlie
1996
Ago - Aquaservice
583
192
Gardner
Dan
1996
Baguet - MIBA Poorten - Indulek
566
194
Smet
Jonas
1999
Baguet - MIBA Poorten - Indulek
563
195
Hesters
Jules
1998
VDM Van Durme-Michiels-Trawobo
559
197
Andrieu
Maxim
1997
Hand in Hand Baal
558
198
Goebeert
Pierre
1997
Wanty - Groupe Gobert
553
199
Verougstraete
Nicolas
1997
VL Technics - Experza
551
201
Jacobs
Johan
1997
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
546
203
Borra
Gilles
1998
EFC - L&R - Vulsteke
543
204
Daemen
Stijn
1999
Lotto - Soudal U23
540
205
Barta
William
1996
Hagens Berman - Axeon
540
206
Demolder
Stijn
1998
Heist Cycling Team
538
207
Willemot
Bastien
1998
KVC Deinze VZW
537
208
Voigt
Eric
1998
Baguet - MIBA Poorten - Indulek
529
210
van den Bossche
Angelo
1996
Home Solutions-Anmapa
526
212
Van Tilborgh
Brent
1997
Hubo-Aerts Action Bike CT
514
216
Walls
Matthew
1998
100% ME
501
223
Beuselinck
Briek
1997
Vind! Cycling Project
488
224
Vervaeke
Aaron
1997
VZW WP de Molenspurters Meulebeke
485
227
Garrison
Ian
1998
Hagens Berman - Axeon
484
228
Goossens
Kobe
1996
Lotto - Soudal U23
483
229
Vandromme
Alessandro
1998
VL Technics - Experza
483
229
Vansteelandt
Thomas
1999
EFC - L&R - Vulsteke
483
232
Carpentier
Jari
1998
Wielerteam Decock-Van Eyck-Devos
478
234
Paquot
Tom
1999
Ago - Aquaservice
477