Onder Ons Parike WZW | |
---|---|
1 | Borremans Tyson |
2 | Broekaert Jelle |
3 | Duflo Rune |
4 | De Groote Gaetan |
5 | Scherrens Lucas |
CREF Pays de la Loire | |
---|---|
6 | Charteau Diego |
7 | Rullier Hans |
8 | Froger Pierre |
9 | Gruel Thibaud |
10 | Le Claire Noa |
CC Marmande Junior | |
---|---|
11 | Colombe Maxence |
12 | Picard Paul |
13 | Sabatier Théo |
14 | Soulas Thomas |
15 | Van den Broek Titouan |
Isorex Cycling Team | |
---|---|
16 | Declercq Jean-Baptiste |
17 | Maertens Thibo |
18 | Vandenhende Kobe |
19 | Van Hollebeke Milan |
20 | Van Renterghem Tijl |
Bourgogne Franche-Comte | |
---|---|
22 | Berger Baptiste |
23 | Demarigny Louis |
24 | Darmigny Tom |
25 | Dougny Lucas |
Pays Basque | |
---|---|
26 | Aguirre Yago |
27 | Beloki Markel |
28 | Acena Imanol |
29 | Garaiar Benat |
30 | Madina Aimar |
Team 31 Jolly Cycles U19 | |
---|---|
31 | Lagrave Dorian |
32 | Bourdejeau Bastien |
33 | Fabries Ugo |
34 | Bodet Vincent |
35 | Giuliano Dario |
Heist Cycling Team | |
---|---|
36 | Dockx Gilles |
37 | Van Dijck Victor |
38 | Vandenabeele Kobe |
39 | De Haan Dennis |
40 | de Jonghe Mirko |
CD 17 Charentes Maritimes | |
---|---|
41 | Papin Theo |
42 | Galy Killian |
43 | Hibberd Henry |
44 | Tessier Paolo |
45 | Clergeaud Killian |
Willebrord Wil Vooruit Juniors | |
---|---|
46 | Huising Menno |
47 | Huitema Jasper |
48 | van der Meulen Max |
49 | Dunar Dominik |
50 | Dahlblom Acke |
Team Poitou Junior | |
---|---|
51 | Delhomme Rafael |
52 | Mainguenaud Lucas |
53 | Troger Lucas |
54 | Magnie Valerian |
55 | Ferreira Tiago |
Gepla-Watersley R&D Road Team | |
---|---|
56 | van der Werff Thom |
57 | de Hart Justin |
58 | Mouton Raphaël |
59 | Toussaint Wouter |
60 | Veenings Pepijn |
Laval Cyclisme 53 Junior | |
---|---|
61 | Aubry Tom |
62 | Gesteau Julien |
63 | Janitor Paolo |
64 | Nativel Quentin |
65 | Maignan Maxence |
Team Wallonie Juniors | |
---|---|
66 | Collignon Yannis |
67 | Prestianni Sacha |
68 | De Graeve Augustin |
69 | Frankish Jasper |
70 | Melotte Matteo |
Team Vendee Piveteau Bois U19 | |
---|---|
71 | Ouvrard Tom |
72 | Rousselot Baptiste |
73 | Biteau Gautier |
74 | Croisé Gabriel |
75 | Heriaud Arthur |
Team UC Nantes - Atlantique U19 | |
---|---|
76 | Garcon Gabriel |
77 | Lesueur Louka |
78 | Leveque Théo |
79 | Augé Ronan |
80 | Gauthier Jerome |
Pyrénées Performance Academy | |
---|---|
81 | Perisse Arthur |
82 | Saubère Loïs |
83 | Bataller Jean Baptiste |
84 | Chezzi Montebrun Enzo |
85 | Castor Clement |
Roche Vendee Cyclisme U19 | |
---|---|
86 | Chauvière Théo |
87 | Gourdeau Titouan |
88 | Rabreau Rudy |
89 | Chauvet Clementin |
90 | Sakami Sofiane |
Bretagne Sud Cyclisme | |
---|---|
91 | Corlay Le Baron Mathis |
92 | Charrier Houarno |
93 | Conanec Martin |
94 | Barre Mathieu |
95 | Josso Meddy |
Creuse Oxygène Guéret Juniors | |
---|---|
96 | Bréant Romain |
97 | Chicaud Mathieu |
98 | David Antoine |
99 | Leylavergne Dario |
100 | Loulergue Victor |
Culture Vélo Look Racing Team U19 | |
---|---|
101 | Edom William |
102 | Carty Kenny |
103 | Sultanov Samandar |
104 | Villeronce Axel |
105 | Abdurakhmanov Davirjan |
EC Saint-Etienne Loire Junior | |
---|---|
106 | Arsac Remi |
107 | Davoine Achille |
108 | Communal Kylian |
109 | Laurenson Martin |
110 | Thollet Quentin |
AC Cusset U19 | |
---|---|
111 | Roudier Hugo |
112 | Chatard Hugo |
113 | Mathieu Anthony |
114 | Lamouline Sam |
115 | Ledeme Pierre |
CSM Clamart U19 | |
---|---|
116 | Panor Enzo |
117 | Pancé Octave |
118 | Bassement Romain |
119 | Souid Oliveras Adrien |
120 | Serravalle Paolo |
VC La Pomme Marseille U19 | |
---|---|
121 | Madona Corentin |
122 | Decomble Maxime |
123 | Tapiz Hugo |
124 | Durand Dorian |
125 | Melot Noé |
Charvieu-Chavagneux IC Junior | |
---|---|
126 | Bagou Guillaume |
127 | Barbereau Loic |
128 | Esnault Nathan |
129 | Lequet Corentin |
130 | Oubrier Dorian |
OGS U19 - Mix HDF | |
---|---|
131 | Mequinion Theo |
132 | Delattre Hugo |
133 | L'Hote Antoine |
134 | Rollandt Mady |
135 | Marchand Elouan |
Team Avesnois Junior | |
---|---|
136 | Pichon Mathis |
137 | Grard Hugo |
138 | Poucet Tristan |
139 | Depil Louis |
140 | Forbras Nicolas |
Entente SCO-Beaupreau | |
---|---|
141 | Sanchez Clément |
142 | Dugue Lucas |
143 | David Leo |
144 | Colaisseau Marius |
US Métro Transports Junior | |
---|---|
146 | Guillaume Sacha |
147 | Morin Yoan |
148 | Tondo Lucas |
149 | Masset Allan |
150 | Rousseau Benjamin |
V.C.Villefranche Beaujolais Juniors | |
---|---|
151 | Barbier Timothe |
152 | Dereux Robin |
153 | Duret Hugo |
154 | Ruet Simon |
155 | Smith Samuel |
V.C.Pays de Loudéac U19 | |
---|---|
156 | Gillet Baptiste |
157 | Hue Antoine |
158 | Eonet Cyprien |
159 | Mahoudo Loris |
160 | Garnier Matteo |
Union Cycliste Aire-Barcelonne | |
---|---|
161 | Dulucq Sylvain |
162 | Fernandes Adrien |
163 | Lafon Ethan |
164 | Larrieu Gaetan |
Occitane CF U19 | |
---|---|
166 | Bandu Adrien |
167 | Tremoulet Antoine |
168 | Delmas Nathan |
169 | Laporte Clement |
170 | Faletti Lucas |