01 |
Simmons Quinn
| 2001 | USA |
04:26:37 |
02 |
Sheffield Magnus
| 2002 | USA |
+ 07 |
03 |
Watson Sam
| 2001 | HMT Hospitals Giant CT |
+ 01:08 |
04 |
Del Grosso Bodi
| 2001 | Spider King-Soenens U19 |
+ 01:44 |
05 |
Askey Lewis
| 2001 | South East Region BC |
+ 01:49 |
06 |
van Uden Casper
| 2001 | Acrog-Pauwels Sauzen-Balen BC |
+ 01:51 |
07 |
Nuytten Michiel
| 2001 | CT Luc Wallays-Jonge Renners |
+ 01:53 |
08 |
Stockwell Oliver
| 2002 | South East Region BC |
+ 01:54 |
09 |
Pidcock Joseph
| 2002 | HMT Hospitals Giant CT |
+ 01:55 |
10 |
Huens Axel
| 2001 | OGS U19 Cycling Team |
+ 02:18 |
11 |
Teutenberg Tim Torn
| 2002 | Nordrhein - Westfalen |
+ 04:04 |
12 |
De Lie Arnaud
| 2002 | Team Wallonie |
+ 04:06 |
13 |
van Sintmaartensdijk Roel
| 2001 | Willebrord Wil Vooruit Juniors |
+ 04:17 |
14 |
Permentier Emano
| 2001 | Van Moer Logistics Cycling Team |
+ 04:20 |
15 |
Debruyne Ramses
| 2002 | Acrog-Pauwels Sauzen-Balen BC |
+ 04:23 |
16 |
Paulus Milan
| 2001 | Maes CT Glabbeek |
+ 04:25 |
17 |
Berckmoes Jenno
| 2001 | Onder Ons Parike WZW |
+ 04:27 |
18 |
Verstappen Tijs
| 2001 | Maes CT Glabbeek |
+ 04:35 |
19 |
Vandenbulcke Alex
| 2001 | Zannata Galloo Cycling Team |
+ 04:43 |
20 |
Garrison Michael
| 2001 | USA |
+ 05:12 |
21 |
Van Tricht Floris
| 2001 | Brain² Olympia Tienen |
+ 05:19 |
22 |
Rootkin-Gray Jack
| 2002 | South East Region BC |
+ 05:24 |
23 |
Deweirdt Siebe
| 2002 | Maes CT Glabbeek |
+ 05:25 |
24 |
George Alfie
| 2001 | South East Region BC |
+ 05:26 |
25 |
Boven Lars
| 2001 | Willebrord Wil Vooruit Juniors |
+ 05:27 |
26 |
Van Ryckeghem Lars
| 2002 | CT Luc Wallays-Jonge Renners |
+ 05:39 |
27 |
Reinderink Pepijn
| 2002 | Acrog-Pauwels Sauzen-Balen BC |
+ 05:40 |
28 |
Spenkelink Ian
| 2001 | Regioteam Ijsselstreek |
+ 05:41 |
29 |
Kooij Olav
| 2001 | Willebrord Wil Vooruit Juniors |
+ 05:42 |
30 |
Dehairs Simon
| 2001 | Brain² Olympia Tienen |
+ 05:43 |
31 |
Van Poppel Sébastien
| 2001 | Avia-Rudyco-Janatrans |
+ 05:44 |
32 |
Dejaegher Jasper
| 2001 | Gaverzicht-BE Okay U19 |
+ 05:46 |
33 |
Newmark Finley
| 2001 | South East Region BC |
+ 05:46 |
34 |
Currie Logan
| 2001 | Isorex Cycling Team |
+ 05:48 |
35 |
Riccitello Matthew
| 2002 | USA |
+ 05:49 |
36 |
Ladang Miguel
| 2002 | Brain² Olympia Tienen |
+ 05:51 |
37 |
Brescher Leon Eduard
| 2001 | Team Wipotec RLP |
+ 05:52 |
38 |
Vanden Heede Jens
| 2002 | Isorex Cycling Team |
+ 05:53 |
39 |
Lindner Tom
| 2001 | Team Wipotec RLP |
+ 05:54 |
40 |
Haines Alex
| 2001 | HMT Hospitals Giant CT |
+ 05:54 |
41 |
De Bruin Tjalle
| 2002 | Regioteam Ijsselstreek |
+ 05:55 |
42 |
Declerck Jelle
| 2002 | Gaverzicht-BE Okay U19 |
+ 05:56 |
43 |
Krijnsen Jelte
| 2001 | Willebrord Wil Vooruit Juniors |
+ 05:56 |
44 |
Hezeman Rick
| 2001 | Regioteam Ijsselstreek |
+ 05:57 |
45 |
Portsmouth Tom
| 2001 | Spider King-Soenens U19 |
+ 05:58 |
46 |
Bettendorff Loïc
| 2001 | Luxembourg |
+ 05:58 |
47 |
Brouwers Emile
| 2001 | Avia-Rudyco-Janatrans |
+ 06:00 |
48 |
Knight Oliver
| 2001 | HMT Hospitals Giant CT |
+ 06:01 |
49 |
Martens Thomas
| 2001 | Gaverzicht-BE Okay U19 |
+ 06:05 |
50 |
Van Ransbeeck Josse
| 2001 | Isorex Cycling Team |
+ 06:09 |
51 |
Eissler Max
| 2002 | Nordrhein - Westfalen |
+ 06:12 |
52 |
Craps Lars
| 2001 | Brain² Olympia Tienen |
+ 06:14 |
53 |
Verstegen Kenneth
| 2002 | West Vlaanderen |
+ 06:14 |
54 |
Westley Dylan
| 2001 | HMT Hospitals Giant CT |
+ 06:17 |
55 |
Stalpaert Lawrence
| 2002 | CT Luc Wallays-Jonge Renners |
+ 06:17 |
56 |
Dandoit Clement
| 2002 | Team Wallonie |
+ 06:18 |
57 |
Lahaye Paul
| 2001 | CC Villeneuve Saint-Germain U19 |
+ 06:23 |
58 |
Labbe Benjamin
| 2001 | OGS U19 Cycling Team |
+ 06:23 |
59 |
Gelders Gil
| 2002 | Onder Ons Parike WZW |
+ 06:26 |
60 |
Duym Steffen
| 2001 | Avia-Rudyco-Janatrans |
+ 06:35 |
61 |
Dhaeye Enrico
| 2001 | Acrog-Pauwels Sauzen-Balen BC |
+ 06:37 |
62 |
De Smet Nicolas
| 2001 | West Vlaanderen |
+ 06:42 |
63 |
De Decker Tijl
| 2001 | Zannata Galloo Cycling Team |
+ 09:08 |
64 |
Lamperti Gianni
| 2001 | USA |
+ 09:15 |
65 |
Hayter Leo
| 2001 | South East Region BC |
+ 09:34 |
66 |
Vogels Aaron
| 2002 | Maes CT Glabbeek |
+ 09:40 |
67 |
Vergote Diel
| 2002 | West Vlaanderen |
+ 10:21 |
68 |
Vercauteren Thomas
| 2001 | Avia-Rudyco-Janatrans |
+ 10:23 |
69 |
Messerschmidt Jonas
| 2001 | Nordrhein - Westfalen |
+ 10:35 |
70 |
Leleu Audric
| 2001 | Team Wallonie |
+ 10:37 |
71 |
Squire Ben
| 2001 | Onder Ons Parike WZW |
+ 10:37 |
72 |
Reunis Rowdy
| 2002 | Van Moer Logistics Cycling Team |
+ 10:38 |
73 |
De Rijk Sim
| 2002 | Van Moer Logistics Cycling Team |
+ 10:41 |
74 |
Verheyen Nils
| 2002 | Spider King-Soenens U19 |
+ 10:44 |
75 |
Eccli Cyrian
| 2002 | Team Wallonie |
+ 10:45 |
76 |
Lohse Constantin
| 2001 | Team Wipotec RLP |
+ 10:45 |
77 |
Theiler Ole
| 2002 | Nordrhein - Westfalen |
+ 10:46 |
78 |
Jaskot Michal
| 2001 | Copernicus CCC Team |
+ 10:46 |
79 |
Kolschefsky Tim-Oliver
| 2002 | Team Wipotec RLP |
+ 10:46 |
80 |
Verbeeck Dag
| 2002 | Brain² Olympia Tienen |
+ 10:53 |
81 |
Lootens Gust
| 2001 | Gaverzicht-BE Okay U19 |
+ 10:53 |
82 |
Stalmans Jasper
| 2002 | Maes CT Glabbeek |
+ 10:54 |
83 |
Claus Benoit
| 2002 | CT Luc Wallays-Jonge Renners |
+ 11:01 |
84 |
Clynhens Toon
| 2001 | Van Moer Logistics Cycling Team |
+ 11:10 |
85 |
Fratczak Radoslaw
| 2002 | Copernicus CCC Team |
+ 13:35 |
86 |
De Neve Tomas
| 2001 | Acrog-Pauwels Sauzen-Balen BC |
+ 13:47 |
87 |
Borgwald Axel
| 2001 | Thuringen |
+ 13:48 |
88 |
Vermeulen Robban
| 2001 | Zannata Galloo Cycling Team |
+ 13:59 |
89 |
Gloesener Jacques
| 2001 | Luxembourg |
+ 14:05 |
90 |
Zierenner Leo
| 2002 | Thuringen |
+ 14:09 |
91 |
Wenzel Mats
| 2002 | Luxembourg |
+ 14:12 |
92 |
De Cleen Wouter
| 2001 | Van Moer Logistics Cycling Team |
+ 14:13 |
93 |
Lutter Eric
| 2001 | Team Wipotec RLP |
+ 14:20 |
94 |
De Neve Arthur
| 2002 | CT Luc Wallays-Jonge Renners |
+ 14:27 |
95 |
De Groote Vasco
| 2002 | Isorex Cycling Team |
+ 14:29 |
96 |
Vercouillie Victor
| 2002 | Onder Ons Parike WZW |
+ 14:42 |
97 |
Miroux Elian
| 2002 | OGS U19 Cycling Team |
+ 14:51 |
98 |
Hoek Sten
| 2001 | Regioteam Ijsselstreek |
+ 14:51 |
DNF |
Michotte Joe
| 2001 | Luxembourg |
|
DNF |
Paquet Tom
| 2002 | Luxembourg |
|
DNF |
Pereira Marques Rafael
| 2001 | Luxembourg |
|
DNF |
Aymans Alexander
| 2001 | Nordrhein - Westfalen |
|
DNF |
Schone Marcel
| 2001 | Nordrhein - Westfalen |
|
DNF |
Ellerman Leon
| 2002 | Regioteam Ijsselstreek |
|
DNF |
Stuiver Ard
| 2001 | Regioteam Ijsselstreek |
|
DNF |
Gaspard Julien
| 2001 | Team Wallonie |
|
DNF |
Van Rillaert Dayan
| 2002 | Team Wallonie |
|
DNF |
Andra Yannick Noah
| 2002 | Thuringen |
|
DNF |
Groch Paul
| 2001 | Thuringen |
|
DNF |
Niebergall Yannik
| 2002 | Thuringen |
|
DNF |
Wolf Domenik
| 2002 | Thuringen |
|
DNF |
Deborggraeve Matthew
| 2001 | West Vlaanderen |
|
DNF |
Dekien Sander
| 2001 | West Vlaanderen |
|
DNF |
Maeyaert Baptiste
| 2001 | West Vlaanderen |
|
DNF |
Martens Daan
| 2002 | Acrog-Pauwels Sauzen-Balen BC |
|
DNF |
Hopmans Wouter
| 2001 | Avia-Rudyco-Janatrans |
|
DNF |
Teerlinck Alexander
| 2002 | Avia-Rudyco-Janatrans |
|
DNF |
Van Hamme Wout
| 2002 | Brain² Olympia Tienen |
|
DNF |
Bauduin Antoine
| 2002 | CC Villeneuve Saint-Germain U19 |
|
DNF |
Caudron Nathan
| 2002 | CC Villeneuve Saint-Germain U19 |
|
DNF |
Lamand Thomas
| 2001 | CC Villeneuve Saint-Germain U19 |
|
DNF |
Mocci Pierrick
| 2001 | CC Villeneuve Saint-Germain U19 |
|
DNF |
Moreaux Clément
| 2001 | CC Villeneuve Saint-Germain U19 |
|
DNF |
Biernacki Filip
| 2001 | Copernicus CCC Team |
|
DNF |
Galka Michal
| 2001 | Copernicus CCC Team |
|
DNF |
Rutkowski Jakub
| 2001 | Copernicus CCC Team |
|
DNF |
Ryszewski Kamil
| 2001 | Copernicus CCC Team |
|
DNF |
Tene Rotem
| 2001 | CT Luc Wallays-Jonge Renners |
|
DNF |
Vangheluwe Warre
| 2001 | Gaverzicht-BE Okay U19 |
|
DNF |
Vos Yannick
| 2001 | Gaverzicht-BE Okay U19 |
|
DNF |
Rees Oliver
| 2001 | HMT Hospitals Giant CT |
|
DNF |
Blansaer Iljo
| 2002 | Isorex Cycling Team |
|
DNF |
De Mey Remi
| 2001 | Isorex Cycling Team |
|
DNF |
Wallyn Tibo
| 2001 | Maes CT Glabbeek |
|
DNF |
Huyghe Enzo
| 2002 | OGS U19 Cycling Team |
|
DNF |
Lechantre Bastien
| 2001 | OGS U19 Cycling Team |
|
DNF |
Demuynck Arno
| 2002 | Onder Ons Parike WZW |
|
DNF |
Willems Jago
| 2001 | Onder Ons Parike WZW |
|
DNF |
De Tant Romy
| 2002 | Spider King-Soenens U19 |
|
DNF |
Theuws Bart
| 2002 | Spider King-Soenens U19 |
|
DNF |
Vandenborre Mathias
| 2001 | Spider King-Soenens U19 |
|
DNF |
Meyers Julien
| 2002 | Team Wipotec RLP |
|
DNF |
Van Kerckhove Quinten
| 2002 | Van Moer Logistics Cycling Team |
|
DNF |
Hennekam Tim
| 2002 | Willebrord Wil Vooruit Juniors |
|
DNF |
Kroon Joris
| 2001 | Willebrord Wil Vooruit Juniors |
|
DNF |
Buijsse Lukas
| 2001 | Zannata Galloo Cycling Team |
|
DNF |
Vanacker Emiel
| 2002 | Zannata Galloo Cycling Team |
|
DNF |
Vandermeer Quinten
| 2001 | Zannata Galloo Cycling Team |
|