Streetjump-ABLOC | |
---|---|
1 | Raadgers Ravi |
2 | Schaper Marijn |
3 | van Zanden Otto |
4 | Van Der Werf Sven |
5 | Duba Maxime |
Hot Tubes Cycling | |
---|---|
11 | Smith Brockton |
12 | August AJ |
13 | Stokes Ben |
14 | Parham Darren |
15 | Deschamps Christian |
WPG Amsterdam U19 | |
---|---|
21 | Boonstra Jelle |
22 | Vriezen Toinne |
23 | Vergouw Julian |
24 | van den Eijnden Daan |
25 | Krijgsman Thomas |
Luxembourg | |
---|---|
26 | Morang Mil |
27 | Berns Mats |
28 | Vlad Andru |
29 | Ury Fynn |
30 | Kalweit Jonathan |
Wielerzone Nederland | |
---|---|
31 | Tenniglo Niels |
32 | de Jong Stef |
33 | van Gent Christiaan |
34 | Van Der Vliet Ralph-Karsten |
35 | Hamminga Maarten |
Svealand Cycling Team | |
---|---|
41 | Ekman Erik |
42 | Linden Rasmus |
43 | Rydne Johan |
44 | Gilljam Axel |
45 | Viking Neo |
Tofauti Everyone Active | |
---|---|
46 | Lightfoot Mark |
47 | Peace Oliver |
48 | Smith Joseph |
49 | Koerdt Bjoern |
50 | Galpin Dan |
Gepla-Watersley R&D Road Team | |
---|---|
51 | Hayma Karst |
52 | Brinkman Niels |
53 | Connolly Redmond |
54 | Gal Ryan |
55 | van der Werff Thom |
KNWU District Oost | |
---|---|
56 | Kranenburg Joris |
57 | Kortleve Bart |
58 | Lubbers Melle |
59 | Van Harten Jari |
60 | Schieven Jelle |
Gipuzkoa Selekzioa | |
---|---|
61 | Aguirre Yago |
62 | Errasti Unax |
63 | Ugarte Gari |
64 | Olano Unax |
65 | Tapia Adur |
VC Ardennes | |
---|---|
66 | Wertz Hugo |
67 | Sorli Esteban |
68 | De Meijts Matis |
69 | Graff William |
70 | Sgarlata Matheo |
VC La Pomme Marseille U19 | |
---|---|
76 | Hivart Benjamin |
77 | Daddi Brice |
78 | Madona Corentin |
79 | Robbins Jacques |
80 | Tomkinson Tyler |
Team 31 Jolly Cycles U19 | |
---|---|
81 | Golliker Joshua |
82 | Rafferty Adam |
83 | Seigneuret Thomas |
84 | Bonzon Yann |
85 | Duband Antonin |
Entente Corrèze Espoirs | |
---|---|
91 | Bouillet Paul |
92 | Devaud Martin |
93 | Freygnac Lenny |
94 | Rougie Maxime |
95 | Mainguenaud Lucas |
Team UC Nantes - Atlantique U19 | |
---|---|
96 | Briand Enzo |
97 | Foucher Esteban |
98 | Langella Lenaic |
99 | Lesueur Louka |
100 | Leveque Théo |
V.C.Pays de Loudéac U19 | |
---|---|
101 | Basset Pierre-Henry |
102 | Hue Antoine |
103 | Gillet Baptiste |
104 | Mahoudo Loris |
105 | Mhedbi Ceyliam |
Comite De Loire Atlantique | |
---|---|
106 | Bremond Sacha |
107 | Jourdren Tristan |
108 | Imbert Lilian |
109 | Tardif Axel |
Comite Des Cotes D'Armor | |
---|---|
111 | Le Floch Ethyme |
112 | Amice Tom |
113 | Nicolas Kenzo |
114 | Le Morvan Gabin |
115 | Doledec Elouan |
Entente Vallet-Aizenay | |
---|---|
116 | Rullier Hans |
117 | Froger Pierre |
118 | Fer Lucas |
119 | Bouchet Baptiste |
120 | Charteau Diego |
OC Locminé | |
---|---|
121 | Klewais Tristan |
122 | Delalande Basile |
123 | Le Bars Bresson Marius |
124 | Le Croller Stan |
125 | Hoarau Maël |
Team Sportbreizh-Harmonie Mutuelle | |
---|---|
126 | Balcon Evann |
127 | Ryo Swann |
128 | Coet Thomas |
129 | Guern Yanis |
130 | Samson Valentin |
U.C.Briochine U19 | |
---|---|
131 | Le Mons Enzo |
132 | Gouzouguen Enzo |
133 | Cadudal Thibault |
134 | Mazevet Rohann |
135 | Trotel Malo |
UC Alréenne Junior | |
---|---|
136 | Huysschaert Paul |
137 | Henrio Madec Enzo |
138 | Clavreul Corentin |
139 | Orjebin Jose Luis |
140 | Benoist Tristan |
A.C.Lanester 56 Junior | |
---|---|
141 | McKay Shane |
142 | Barguil Brayann |
143 | Barras Romain |
144 | Lafosse Dorian |
145 | Le Gourrierec Julien |
US Vern Cyclisme Junior | |
---|---|
146 | Dattin Victor |
147 | Morel Tom |
148 | Marais Martin |
149 | Neucin Nathan |
150 | Laurensot Edgar |
Veloce Vannetais U19 | |
---|---|
151 | Cushway Maximilian |
152 | Le Bot Jean |
153 | Denoyelle Nolan |
154 | Le Serre Axel |
155 | Legras Hugo |
VS Trégueux Junior | |
---|---|
156 | Burel Louy |
157 | Hingant Melvyn |
158 | Momblano Matthieu |
159 | Dion-Petit Jules |
160 | Thomas Dorian |
C.C.Plancoët Junior | |
---|---|
161 | Behr Pierre-Adrien |
162 | Lavenant Alan |
163 | Noel Mathis |
164 | Rebillard Malo |
165 | Reed Jack |
Mixte Centre Armor | |
---|---|
166 | Huby Thomas |
167 | Latimier Enzo |
168 | Poisson Alexis |
169 | Therin Alexis |
170 | Yu-Yeng Raphael |