AG2R Citroën Team | |
---|---|
1 | Gallopin Tony |
2 | Calmejane Lilian |
3 | Bidard François |
4 | Gastauer Ben |
5 | Paret-Peintre Aurélien |
6 | Prodhomme Nicolas |
7 | Duval Julien |
Groupama-FDJ | |
---|---|
11 | Brunel Alexys |
12 | Bonnet William |
13 | Lienhard Fabian |
14 | Stewart Jake |
15 | Seigle Romain |
16 | Thomas Benjamin |
17 | van den Berg Lars |
Cofidis | |
---|---|
21 | Herrada Jesus |
22 | Edet Nicolas |
23 | Fernandez Ruben |
24 | Perez Anthony |
25 | Rochas Rémy |
26 | Laporte Christophe |
27 | Bohli Tom |
UAE Team Emirates | |
---|---|
31 | Trentin Matteo |
32 | Laengen Vegard Stake |
33 | Covi Alessandro |
34 | Gibbons Ryan |
35 | Oliveira Rui |
36 | Riabushenko Alexandr |
37 | Troia Oliviero |
EF Education-NIPPO | |
---|---|
41 | El Fares Julien |
42 | Bissegger Stefan |
43 | Carr Simon |
44 | Langeveld Sebastian |
45 | Rutsch Jonas |
46 | Scully Thomas |
47 | van den Berg Julius |
Lotto-Soudal | |
---|---|
51 | Gilbert Philippe |
52 | Wellens Tim |
53 | Degenkolb John |
54 | Kron Andreas |
55 | Oldani Stefano |
56 | Thijssen Gerben |
57 | Van Moer Brent |
Intermarché-Wanty-Gobert | |
---|---|
61 | Pasqualon Andrea |
62 | Devriendt Tom |
63 | Eiking Odd Christian |
64 | Bellicaud Jérémy |
65 | Delacroix Théo |
66 | Taaramäe Rein |
67 | Lammertink Maurits |
Arkéa-Samsic | |
---|---|
71 | Rosa Diego |
72 | Capiot Amaury |
73 | Boudat Thomas |
74 | Owsian Lukasz |
75 | Ledanois Kevin |
76 | Delaplace Anthony |
77 | Bouet Maxime |
Delko | |
---|---|
81 | Fedeli Alessandro |
82 | Finetto Mauro |
83 | Siskevicius Evaldas |
84 | Jensen August |
85 | Le Turnier Mathias |
86 | Trarieux Julien |
87 | De Rossi Lucas |
Team TotalEnergies | |
---|---|
91 | Boasson-Hagen Edvald |
92 | Grellier Fabien |
93 | Latour Pierre |
94 | Lawless Christopher |
95 | Soupe Geoffrey |
96 | Turgis Anthony |
97 | Vuillermoz Alexis |
B&B Hotels p/b KTM | |
---|---|
101 | Hivert Jonathan |
102 | Barthe Cyril |
103 | Bonnamour Franck |
104 | Coquard Bryan |
105 | Ferasse Thibault |
106 | Lietaer Eliot |
107 | Pacher Quentin |
Sport Vlaanderen-Baloise | |
---|---|
111 | Van Rooy Kenneth |
112 | De Vylder Lindsay |
113 | Herregodts Rune |
114 | Reynders Jens |
115 | Van den Bossche Fabio |
116 | Weemaes Sasha |
117 | Willems Thimo |
Caja Rural-Seguros RGA | |
---|---|
121 | González David |
122 | Amezqueta Julen |
123 | Bagües Aritz |
124 | Barrenetxea Jon |
125 | Etxeberria Josu |
126 | Martin Sergio |
127 | Nicolau Joel |
Equipo Kern Pharma | |
---|---|
131 | Márquez Martí |
132 | Galván Francisco |
133 | Lopez Jordi |
134 | Ruiz Ibon |
135 | van der Tuuk Danny |
136 | Řepa Vojtěch |
137 | García Raúl |
Bingoal Pauwels Sauces WB | |
---|---|
141 | Livyns Arjen |
142 | Paasschens Mathijs |
143 | Menten Milan |
144 | Molly Kenny |
145 | Huys Laurens |
146 | Peyskens Dimitri |
147 | Wirtgen Luc |
Xelliss-Roubaix Lille Métropole | |
---|---|
151 | Antomarchi Julien |
152 | Centrone Ivan |
153 | De Witte Mathias |
154 | Kowalski Dylan |
155 | Levasseur Jordan |
156 | Leveau Jérémy |
157 | Urruty Maxime |
Saint Michel-Auber 93 | |
---|---|
161 | Hurel Tony |
162 | Bleier Baptiste |
163 | Guillonnet Adrien |
164 | Louvet Louis |
165 | Maurelet Flavien |
166 | Paillot Yoann |
167 | Van Niekerk Morne |