Aubel - Stavelot Juniors - 2021

Stage Overall Youth Mountain Sprint Team

DoB?
Pos Rider Team Time
01 Per Strand Hagenes Norway 02:18:10
02 Vlad van Mechelen Cannibal Team + 07
03 Stian Fredheim Norway + 07
04 Henrik Pedersen Team NPV - Carl Ras Roskilde + 07
05 Alexander Hajek Team Auto Eder + 07
06 Jente Michels WAC Team + 07
07 Colby Simmons LUX Cycling + 07
08 Jesse Kramer Netherlands + 07
09 Mathis Avondts WAC Team + 07
10 Daniel Sporysch Czech Republic + 07
11 Emil Herzog Team Auto Eder + 07
12 Matyas Kopecky Acrog-Tormans BC U19 + 07
13 Trym Brennsæter Norway + 07
14 Malte Hellerup Team Mascot Workwear + 07
15 Alexandre Kess Luxembourg + 07
16 Thomas Tachot AG2R Citroën U19 Team + 07
17 Jelle Boonstra Netherlands + 07
18 Hubert Grygowski Poland + 07
19 Michiel Lambrecht Acrog-Tormans BC U19 + 07
20 Joppe Heremans Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team + 07
21 Moritz Kärsten Germany + 07
22 Dries Verstappen Maes CT Glabbeek + 07
23 Jakov Beirlaen Onder Ons Parike WZW + 07
24 Mathieu Kockelmann Crabbe Toitures - CC Chevigny + 07
25 Marco Schrettl Team Auto Eder + 07
26 Leander Van Hautegem Onder Ons Parike WZW + 07
27 Joes Oosterlinck Zuid-West Nederland + 07
28 Daniel Schrag Team Auto Eder + 07
29 Lukas Lund Sørensen Team Mascot Workwear + 07
30 Lorenzo Masciarelli Bert Containers Pauwels Sauzen + 07
31 Torge Schmidt Germany + 07
32 Jelte Vandendriessche Isorex Cycling Team + 07
33 Gustav Wang Team ABC Junior + 07
34 Aaron Dockx WAC Team + 07
35 Daniel Mraz Czech Republic + 07
36 Menno Huising Netherlands + 07
37 Tijmen Graat Netherlands + 07
38 Cedric Van Raemdonck Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team + 07
39 Milan Kuypers WAC Team + 07
40 Joris Reinderink Acrog-Tormans BC U19 + 07
41 Robbe Dhondt Onder Ons Parike WZW + 07
42 Yannick Van Gils WAC Team + 07
43 Noa Isidore AG2R Citroën U19 Team + 07
44 Matej Stransky Czech Republic + 07
45 Matyas Fiala Czech Republic + 07
46 Cedric Abt Germany + 07
47 Stijn Degeest Acrog-Tormans BC U19 + 07
48 Youp De Vos Zuid-West Nederland + 07
49 Jens Verbrugghe Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team + 07
50 Arne Van Cauwenberghe Brain² Olympia Tienen + 07
51 Cole Kessler LUX Cycling + 07
52 Jo Hashikawa Gaverzicht-BE Okay U19 + 07
53 Kay De Bruyckere Bert Containers Pauwels Sauzen + 07
54 Leo Gullickson LUX Cycling + 07
55 Tobias Svarre Team NPV - Carl Ras Roskilde + 07
56 Arno Wallenborn Luxembourg + 07
57 Adam Seeman Czech Republic + 07
58 Magnus Lorents Nielsen Team Mascot Workwear + 07
59 Jens Bassa Zuid-West Nederland + 07
60 Pieter Van Waas WAC Team + 07
61 Gerben Dewinter Gaverzicht-BE Okay U19 + 07
62 Alec Segaert Gaverzicht-BE Okay U19 + 07
63 Victor Stiers Brain² Olympia Tienen + 07
64 Léo Kraemer AG2R Citroën U19 Team + 07
65 Yorben De Troyer Van Moer Logistics Cycling Team + 07
66 Noah Detalle VC Ardennes + 07
67 Maxence Place AG2R Citroën U19 Team + 07
68 Cian Uijtdebroeks Team Auto Eder + 07
69 Jori Van De Sompel Maes CT Glabbeek + 07
70 Lukas Vanderlinden Cannibal Team + 07
71 Victor Hannes Acrog-Tormans BC U19 + 07
72 Kobe Vandenheede FlandersColor-Galloo Team + 07
73 Ola Sylling Norway + 07
74 Eric Pedersen Isorex Cycling Team + 07
75 Maxim Delrue Gaverzicht-BE Okay U19 + 07
76 Gabriel Fede GB Junior Team + 07
77 Jan Kino Onder Ons Parike WZW + 07
78 Simon Dalby Team Mascot Workwear + 07
79 Joe Kiely AG2R Citroën U19 Team + 07
80 Sebastian Kirkedam Larsen Norway + 18
81 Filippo Borello GB Junior Team + 01:03
82 Mil Morang Luxembourg + 01:03
83 Frederik Emil Just Team ABC Junior + 01:03
84 Phillip Unterberger Germany + 01:03
85 Stan Huyghe Brain² Olympia Tienen + 01:03
86 Alexander Arnt Hansen Team NPV - Carl Ras Roskilde + 01:03
87 Johannes Kulset Norway + 01:03
88 Romain Grégoire AG2R Citroën U19 Team + 01:14
89 Noe Ury Luxembourg + 01:14
90 Trystan Ledoux Crabbe Toitures - CC Chevigny + 01:17
91 Lucas Moinet Crabbe Toitures - CC Chevigny + 01:20
92 Senne Thonnon Maes CT Glabbeek + 01:48
93 Viktor Nijs Brain² Olympia Tienen + 01:48
94 Luca D'Hollander Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team + 01:50
95 Szymon Korniak Poland + 01:50
96 Simen Evertsen-Hegreberg Zuid-West Nederland + 01:53
97 Tobias Müller Germany + 01:53
98 Iben Rommelaere Bert Containers Pauwels Sauzen + 01:53
99 Jasper Bertels Van Moer Logistics Cycling Team + 01:53
100 Jitse Dhaenens Isorex Cycling Team + 01:53
101 Frederik Lykke Team Mascot Workwear + 01:53
102 Lucas Laurent Crabbe Toitures - CC Chevigny + 01:53
103 Ugo Deweerd Onder Ons Parike WZW + 01:53
104 Thomas Baart Van Moer Logistics Cycling Team + 01:53
105 Milan De Meester Van Moer Logistics Cycling Team + 01:53
106 Jan Van Dyck Gaverzicht-BE Okay U19 + 01:58
107 Asher Tilghman LUX Cycling + 01:58
108 Robbe Claessens Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team + 01:58
109 Jarno de Baets Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team + 01:58
110 Gaëtan Verleyen Isorex Cycling Team + 01:58
111 Acke Dahlblom FlandersColor-Galloo Team + 01:58
112 Lauri Tamm Cannibal Team + 01:58
113 Oscar Archambeau VC Ardennes + 02:03
114 Sacha Prestianni VC Ardennes + 02:09
115 Lucas Janssen Netherlands + 02:09
116 Maxime Ceccato Crabbe Toitures - CC Chevigny + 02:28
117 Jonathan Vervenne Acrog-Tormans BC U19 + 07
118 Matteo Vereecke FlandersColor-Galloo Team + 02:50
119 David Larsson FlandersColor-Galloo Team + 02:56
120 Stepan Telecky Czech Republic + 03:18
121 Pablo Bonilla Start Junior Cycling Team + 03:18
122 Matias Sanchez Jimenez Start Junior Cycling Team + 03:18
123 Sander Eeckhout FlandersColor-Galloo Team + 04:13
124 Kacper Maciejuk Poland + 04:29
125 Emil Feldberg Hansen Team NPV - Carl Ras Roskilde + 04:29
126 Mats Devry Maes CT Glabbeek + 04:29
127 Blake Wray LUX Cycling + 04:29
128 Kristian Egholm Team NPV - Carl Ras Roskilde + 04:29
129 Matis De Meijts Maes CT Glabbeek + 04:57
130 Max Gilles Luxembourg + 05:26
131 Emanuele Albini GB Junior Team + 06:06
132 Franciszek Kaczorowski Poland + 08:14
133 Thibaut Bernard Crabbe Toitures - CC Chevigny + 09:28
134 Federico Lazzarin GB Junior Team + 09:28
135 Cesar Macias Start Junior Cycling Team + 09:38
136 Matiss Kalverss Isorex Cycling Team + 09:38
137 Mads-Emil Hougaard Team Mascot Workwear + 09:38
138 Hugo Wertz VC Ardennes + 09:55
139 Mauro Brenner Germany + 10:48
140 Thomas Lakeman Zuid-West Nederland + 12:41
141 Dennis De Haan Zuid-West Nederland + 12:41
142 James Anthony GB Junior Team + 13:16
143 Pieter Pauwels Bert Containers Pauwels Sauzen + 13:35
144 Niels Ceulemans Bert Containers Pauwels Sauzen + 13:35
145 Yarne Nulens Brain² Olympia Tienen + 14:43
DNS Niels Michotte Luxembourg
DNS Poul Holten Andersen Team ABC Junior
DNF Casper Rønning Cannibal Team
DNF Riccardo Groppo GB Junior Team
DNF Jean-Baptiste Declercq Isorex Cycling Team
DNF Rune Das Maes CT Glabbeek
DNF Thibault Goethals Onder Ons Parike WZW
DNF Leomar Briceno Start Junior Cycling Team
DNF Felix Fog Team ABC Junior
DNF Phillip Mathiesen Team ABC Junior
DNF Asger De Valck Van Moer Logistics Cycling Team
DNF Mathieu Toussaint VC Ardennes
Pos Rider Team Time
01 2 Emil Herzog Team Auto Eder 04:49:10
02 - Marco Schrettl Team Auto Eder + 00
03 2 Cian Uijtdebroeks Team Auto Eder + 00
04 2 Matyas Kopecky Acrog-Tormans BC U19 + 11
05 2 Michiel Lambrecht Acrog-Tormans BC U19 + 11
06 2 Victor Hannes Acrog-Tormans BC U19 + 11
07 2 Jonathan Vervenne Acrog-Tormans BC U19 + 11
08 - Joris Reinderink Acrog-Tormans BC U19 + 11
09 8 Per Strand Hagenes Norway + 16
10 1 Colby Simmons LUX Cycling + 21
11 1 Leo Gullickson LUX Cycling + 21
12 1 Cole Kessler LUX Cycling + 21
13 1 Henrik Pedersen Team NPV - Carl Ras Roskilde + 22
14 - Tobias Svarre Team NPV - Carl Ras Roskilde + 22
15 - Stian Fredheim Norway + 23
16 - Trym Brennsæter Norway + 23
17 3 Maxence Place AG2R Citroën U19 Team + 26
18 1 Joe Kiely AG2R Citroën U19 Team + 26
19 4 Jente Michels WAC Team + 28
20 4 Joppe Heremans Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team + 28
21 4 Moritz Kärsten Germany + 28
22 - Aaron Dockx WAC Team + 28
23 2 Jens Verbrugghe Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team + 28
24 2 Cedric Abt Germany + 28
25 3 Thomas Tachot AG2R Citroën U19 Team + 28
26 3 Alexandre Kess Luxembourg + 35
27 3 Arno Wallenborn Luxembourg + 35
28 3 Alec Segaert Gaverzicht-BE Okay U19 + 38
29 3 Jo Hashikawa Gaverzicht-BE Okay U19 + 38
30 4 Dries Verstappen Maes CT Glabbeek + 39
31 6 Jelle Boonstra Netherlands + 40
32 4 Noa Isidore AG2R Citroën U19 Team + 40
33 5 Tijmen Graat Netherlands + 40
34 5 Menno Huising Netherlands + 40
35 5 Matej Stransky Czech Republic + 41
36 6 Malte Hellerup Team Mascot Workwear + 43
37 6 Simon Dalby Team Mascot Workwear + 43
38 6 Gustav Wang Team ABC Junior + 44
39 8 Vlad van Mechelen Cannibal Team + 48
40 9 Mathieu Kockelmann Crabbe Toitures - CC Chevigny + 01:00
41 9 Gabriel Fede GB Junior Team + 01:00
42 10 Léo Kraemer AG2R Citroën U19 Team + 01:00
43 11 Leander Van Hautegem Onder Ons Parike WZW + 01:04
44 12 Jakov Beirlaen Onder Ons Parike WZW + 01:04
45 10 Robbe Dhondt Onder Ons Parike WZW + 01:04
46 12 Alexander Hajek Team Auto Eder + 01:12
47 10 Yorben De Troyer Van Moer Logistics Cycling Team + 01:12
48 11 Gerben Dewinter Gaverzicht-BE Okay U19 + 01:13
49 4 Sebastian Kirkedam Larsen Norway + 01:13
50 10 Arne Van Cauwenberghe Brain² Olympia Tienen + 01:15
51 10 Victor Stiers Brain² Olympia Tienen + 01:15
52 39 Alexander Arnt Hansen Team NPV - Carl Ras Roskilde + 01:18
53 9 Stijn Degeest Acrog-Tormans BC U19 + 01:23
54 9 Yannick Van Gils WAC Team + 01:25
55 9 Daniel Sporysch Czech Republic + 01:28
56 38 Romain Grégoire AG2R Citroën U19 Team + 01:33
57 8 Kay De Bruyckere Bert Containers Pauwels Sauzen + 01:35
58 8 Lorenzo Masciarelli Bert Containers Pauwels Sauzen + 01:35
59 9 Jesse Kramer Netherlands + 01:39
60 7 Daniel Mraz Czech Republic + 01:39
61 10 Mathis Avondts WAC Team + 01:40
62 8 Cedric Van Raemdonck Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team + 01:40
63 10 Hubert Grygowski Poland + 01:48
64 11 Daniel Schrag Team Auto Eder + 01:50
65 11 Torge Schmidt Germany + 01:50
66 12 Jori Van De Sompel Maes CT Glabbeek + 01:51
67 13 Eric Pedersen Isorex Cycling Team + 01:51
68 14 Matyas Fiala Czech Republic + 01:53
69 14 Jelte Vandendriessche Isorex Cycling Team + 01:55
70 14 Magnus Lorents Nielsen Team Mascot Workwear + 01:55
71 16 Lukas Vanderlinden Cannibal Team + 02:00
72 20 Joes Oosterlinck Zuid-West Nederland + 02:16
73 20 Milan Kuypers WAC Team + 02:16
74 20 Jan Kino Onder Ons Parike WZW + 02:17
75 20 Jens Bassa Zuid-West Nederland + 02:18
76 21 Youp De Vos Zuid-West Nederland + 02:18
77 50 Robbe Claessens Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team + 02:19
78 43 Jitse Dhaenens Isorex Cycling Team + 02:25
79 46 Jan Van Dyck Gaverzicht-BE Okay U19 + 02:29
80 35 Lucas Janssen Netherlands + 02:46
81 - Mil Morang Luxembourg + 02:48
82 22 Adam Seeman Czech Republic + 02:52
83 2 Frederik Emil Just Team ABC Junior + 02:52
84 12 Noe Ury Luxembourg + 02:54
85 37 Sacha Prestianni VC Ardennes + 02:56
86 20 Kobe Vandenheede FlandersColor-Galloo Team + 03:03
87 22 Ola Sylling Norway + 03:15
88 13 Stan Huyghe Brain² Olympia Tienen + 03:25
89 20 Tobias Müller Germany + 03:26
90 21 Pieter Van Waas WAC Team + 03:27
91 17 Szymon Korniak Poland + 03:31
92 13 Senne Thonnon Maes CT Glabbeek + 03:32
93 7 Frederik Lykke Team Mascot Workwear + 03:43
94 20 Lukas Lund Sørensen Team Mascot Workwear + 03:50
95 10 Phillip Unterberger Germany + 03:51
96 6 Luca D'Hollander Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team + 03:51
97 9 Gaëtan Verleyen Isorex Cycling Team + 03:51
98 57 Stepan Telecky Czech Republic + 03:52
99 4 Trystan Ledoux Crabbe Toitures - CC Chevigny + 03:54
100 4 Simen Evertsen-Hegreberg Zuid-West Nederland + 04:04
101 3 Milan De Meester Van Moer Logistics Cycling Team + 04:08
102 5 Johannes Kulset Norway + 04:08
103 9 Filippo Borello GB Junior Team + 04:28
104 23 Maxim Delrue Gaverzicht-BE Okay U19 + 05:03
105 8 Jarno de Baets Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team + 05:26
106 9 Ugo Deweerd Onder Ons Parike WZW + 05:41
107 5 Matias Sanchez Jimenez Start Junior Cycling Team + 05:52
108 11 Lauri Tamm Cannibal Team + 06:07
109 11 Lucas Laurent Crabbe Toitures - CC Chevigny + 06:14
110 18 Lucas Moinet Crabbe Toitures - CC Chevigny + 06:17
111 11 Thomas Baart Van Moer Logistics Cycling Team + 06:26
112 12 Jasper Bertels Van Moer Logistics Cycling Team + 06:26
113 26 Noah Detalle VC Ardennes + 06:29
114 15 Blake Wray LUX Cycling + 06:46
115 14 Acke Dahlblom FlandersColor-Galloo Team + 07:10
116 16 Viktor Nijs Brain² Olympia Tienen + 07:21
117 13 Matteo Vereecke FlandersColor-Galloo Team + 08:02
118 10 Matis De Meijts Maes CT Glabbeek + 08:04
119 17 Iben Rommelaere Bert Containers Pauwels Sauzen + 08:04
120 5 Pablo Bonilla Start Junior Cycling Team + 08:08
121 21 Oscar Archambeau VC Ardennes + 08:57
122 12 Emanuele Albini GB Junior Team + 09:24
123 2 Max Gilles Luxembourg + 09:48
124 13 Kristian Egholm Team NPV - Carl Ras Roskilde + 10:42
125 13 Emil Feldberg Hansen Team NPV - Carl Ras Roskilde + 10:48
126 14 Kacper Maciejuk Poland + 10:52
127 36 Federico Lazzarin GB Junior Team + 11:33
128 16 Mats Devry Maes CT Glabbeek + 11:43
129 17 David Larsson FlandersColor-Galloo Team + 11:53
130 41 Hugo Wertz VC Ardennes + 11:54
131 14 Franciszek Kaczorowski Poland + 12:11
132 55 Mauro Brenner Germany + 12:31
133 17 Thibaut Bernard Crabbe Toitures - CC Chevigny + 13:21
134 8 Cesar Macias Start Junior Cycling Team + 14:28
135 - Matiss Kalverss Isorex Cycling Team + 15:42
136 15 Asher Tilghman LUX Cycling + 16:22
137 16 Maxime Ceccato Crabbe Toitures - CC Chevigny + 17:25
138 14 Sander Eeckhout FlandersColor-Galloo Team + 18:49
139 5 Niels Ceulemans Bert Containers Pauwels Sauzen + 19:33
140 7 Mads-Emil Hougaard Team Mascot Workwear + 20:06
141 4 Pieter Pauwels Bert Containers Pauwels Sauzen + 21:21
142 6 James Anthony GB Junior Team + 24:56
143 11 Thomas Lakeman Zuid-West Nederland + 28:29
144 5 Yarne Nulens Brain² Olympia Tienen + 29:05
145 11 Dennis De Haan Zuid-West Nederland + 30:24
Pos Rider Team Time
01 Emil Herzog Team Auto Eder 04:49:10
02 Victor Hannes Acrog-Tormans BC U19 + 11
03 Henrik Pedersen Team NPV - Carl Ras Roskilde + 22
04 Tobias Svarre Team NPV - Carl Ras Roskilde + 22
05 Maxence Place AG2R Citroën U19 Team + 26
06 Aaron Dockx WAC Team + 28
07 Jens Verbrugghe Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team + 28
08 Jelle Boonstra Netherlands + 40
09 Noa Isidore AG2R Citroën U19 Team + 40
10 Menno Huising Netherlands + 40
11 Malte Hellerup Team Mascot Workwear + 43
12 Vlad van Mechelen Cannibal Team + 48
13 Mathieu Kockelmann Crabbe Toitures - CC Chevigny + 01:00
14 Robbe Dhondt Onder Ons Parike WZW + 01:04
15 Kay De Bruyckere Bert Containers Pauwels Sauzen + 01:35
16 Daniel Mraz Czech Republic + 01:39
17 Hubert Grygowski Poland + 01:48
18 Torge Schmidt Germany + 01:50
19 Jori Van De Sompel Maes CT Glabbeek + 01:51
20 Mil Morang Luxembourg + 02:48
21 Adam Seeman Czech Republic + 02:52
22 Frederik Emil Just Team ABC Junior + 02:52
23 Sacha Prestianni VC Ardennes + 02:56
24 Kobe Vandenheede FlandersColor-Galloo Team + 03:03
25 Tobias Müller Germany + 03:26
26 Frederik Lykke Team Mascot Workwear + 03:43
27 Stepan Telecky Czech Republic + 03:52
28 Simen Evertsen-Hegreberg Zuid-West Nederland + 04:04
29 Johannes Kulset Norway + 04:08
30 Filippo Borello GB Junior Team + 04:28
31 Ugo Deweerd Onder Ons Parike WZW + 05:41
32 Lauri Tamm Cannibal Team + 06:07
33 Thomas Baart Van Moer Logistics Cycling Team + 06:26
34 Jasper Bertels Van Moer Logistics Cycling Team + 06:26
35 Acke Dahlblom FlandersColor-Galloo Team + 07:10
36 Matis De Meijts Maes CT Glabbeek + 08:04
37 Iben Rommelaere Bert Containers Pauwels Sauzen + 08:04
38 Pablo Bonilla Start Junior Cycling Team + 08:08
39 Kristian Egholm Team NPV - Carl Ras Roskilde + 10:42
40 Federico Lazzarin GB Junior Team + 11:33
41 Mats Devry Maes CT Glabbeek + 11:43
42 Hugo Wertz VC Ardennes + 11:54
43 Franciszek Kaczorowski Poland + 12:11
44 Mauro Brenner Germany + 12:31
45 Asher Tilghman LUX Cycling + 16:22
46 Maxime Ceccato Crabbe Toitures - CC Chevigny + 17:25
47 Niels Ceulemans Bert Containers Pauwels Sauzen + 19:33
48 Yarne Nulens Brain² Olympia Tienen + 29:05
49 Dennis De Haan Zuid-West Nederland + 30:24
Pos Rider Team Points
01 Daniel Schrag Team Auto Eder 11
02 Milan Kuypers WAC Team 10
03 Blake Wray LUX Cycling 5
04 Robbe Dhondt Onder Ons Parike WZW 3
05 Jan Kino Onder Ons Parike WZW 3
06 Mathieu Kockelmann Crabbe Toitures - CC Chevigny 1
07 Joes Oosterlinck Zuid-West Nederland 1
08 Youp De Vos Zuid-West Nederland 1
09 Ola Sylling Norway 1
Pos Team Time
01 Team Auto Eder 14:27:30
02 Acrog-Tormans BC U19 + 33
03 Norway + 01:02
04 LUX Cycling + 01:03
05 AG2R Citroën U19 Team + 01:18
06 WAC Team + 01:24
07 Germany + 01:24
08 Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team + 01:24
09 Gaverzicht-BE Okay U19 + 01:54
10 Netherlands + 02:00
11 Team NPV - Carl Ras Roskilde + 02:02
12 Czech Republic + 02:03
13 Luxembourg + 02:41
14 Team ABC Junior + 03:01
15 Onder Ons Parike WZW + 03:12
16 Team Mascot Workwear + 03:21
17 Brain² Olympia Tienen + 05:53
18 Maes CT Glabbeek + 06:02
19 Isorex Cycling Team + 06:07
20 Zuid-West Nederland + 06:52
21 VC Ardennes + 07:52
22 Cannibal Team + 08:55
23 Crabbe Toitures - CC Chevigny + 09:35
24 Poland + 10:17
25 Bert Containers Pauwels Sauzen + 10:59
26 GB Junior Team + 11:07
27 Van Moer Logistics Cycling Team + 11:44
28 FlandersColor-Galloo Team + 18:15
29 Start Junior Cycling Team + 28:28
Information
Nation Belgium
Date 7th August
Where Thimister -> Thimister
What 3rd stage
Distance 98.9 km
Classification J-2.1
Other
Embed Results