01 |
Uijtdebroeks Cian
| 2003 | Team Auto Eder |
07:33:28 |
02 |
Hagenes Per Strand
| 2003 | Norway |
+ 01:20 |
03 |
Herzog Emil
| 2004 | Team Auto Eder |
+ 01:23 |
04 |
Michels Jente
| 2003 | WAC Team |
+ 01:32 |
05 |
Grégoire Romain
| 2003 | AG2R Citroën U19 Team |
+ 01:33 |
06 |
Huising Menno
| 2004 | Netherlands |
+ 01:44 |
07 |
Place Maxence
| 2004 | AG2R Citroën U19 Team |
+ 01:49 |
08 |
Boonstra Jelle
| 2004 | Netherlands |
+ 01:50 |
09 |
Segaert Alec
| 2003 | Gaverzicht-BE Okay U19 |
+ 02:01 |
10 |
Dalby Simon
| 2003 | Team Mascot Workwear |
+ 02:06 |
11 |
Vervenne Jonathan
| 2003 | Acrog-Tormans BC U19 |
+ 02:58 |
12 |
Reinderink Joris
| 2003 | Acrog-Tormans BC U19 |
+ 02:58 |
13 |
Kopecky Matyas
| 2003 | Acrog-Tormans BC U19 |
+ 03:10 |
14 |
Lambrecht Michiel
| 2003 | Acrog-Tormans BC U19 |
+ 03:11 |
15 |
Kärsten Moritz
| 2003 | Germany |
+ 03:13 |
16 |
Wallenborn Arno
| 2003 | Luxembourg |
+ 03:16 |
17 |
Kramer Jesse
| 2003 | Netherlands |
+ 03:21 |
18 |
Gullickson Leo
| 2003 | LUX Cycling |
+ 03:21 |
19 |
Simmons Colby
| 2003 | LUX Cycling |
+ 03:24 |
20 |
Verstappen Dries
| 2003 | Maes CT Glabbeek |
+ 03:26 |
21 |
Schrettl Marco
| 2003 | Team Auto Eder |
+ 03:33 |
22 |
Van Mechelen Vlad
| 2004 | Cannibal Team |
+ 03:35 |
23 |
Graat Tijmen
| 2003 | Netherlands |
+ 03:50 |
24 |
Svarre Tobias
| 2004 | Team NPV - Carl Ras Roskilde |
+ 03:51 |
25 |
Van Hautegem Leander
| 2003 | Onder Ons Parike WZW |
+ 04:04 |
26 |
Dhondt Robbe
| 2004 | Onder Ons Parike WZW |
+ 04:07 |
27 |
Isidore Noa
| 2004 | AG2R Citroën U19 Team |
+ 04:09 |
28 |
Fede Gabriel
| 2003 | GB Junior Team |
+ 04:26 |
29 |
Hansen Alexander Arnt
| 2003 | Team NPV - Carl Ras Roskilde |
+ 04:26 |
30 |
Van Gils Yannick
| 2003 | WAC Team |
+ 04:33 |
31 |
Masciarelli Lorenzo
| 2003 | Bert Containers Pauwels Sauzen |
+ 04:35 |
32 |
Van Cauwenberghe Arne
| 2003 | Brain² Olympia Tienen |
+ 04:38 |
33 |
Van Raemdonck Cedric
| 2003 | Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team |
+ 04:40 |
34 |
Brennsæter Trym
| 2003 | Norway |
+ 04:51 |
35 |
Dewinter Gerben
| 2003 | Gaverzicht-BE Okay U19 |
+ 04:56 |
36 |
Pedersen Eric
| 2003 | Isorex Cycling Team |
+ 04:59 |
37 |
Kino Jan
| 2003 | Onder Ons Parike WZW |
+ 05:17 |
38 |
Hashikawa Jo
| 2003 | Gaverzicht-BE Okay U19 |
+ 06:04 |
39 |
Sylling Ola
| 2003 | Norway |
+ 06:15 |
40 |
Seeman Adam
| 2004 | Czech Republic |
+ 07:11 |
41 |
Pedersen Henrik
| 2004 | Team NPV - Carl Ras Roskilde |
+ 07:37 |
42 |
Heremans Joppe
| 2003 | Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team |
+ 07:43 |
43 |
Abt Cedric
| 2003 | Germany |
+ 08:04 |
44 |
Sporysch Daniel
| 2003 | Czech Republic |
+ 08:31 |
45 |
Kockelmann Mathieu
| 2004 | Crabbe Toitures - CC Chevigny |
+ 08:36 |
46 |
Hajek Alexander
| 2003 | Team Auto Eder |
+ 08:48 |
47 |
Van De Sompel Jori
| 2004 | Maes CT Glabbeek |
+ 08:51 |
48 |
Kessler Cole
| 2003 | LUX Cycling |
+ 10:00 |
49 |
Stransky Matej
| 2003 | Czech Republic |
+ 10:20 |
50 |
Van Waas Pieter
| 2003 | WAC Team |
+ 10:42 |
51 |
Stiers Victor
| 2003 | Brain² Olympia Tienen |
+ 10:54 |
52 |
Degeest Stijn
| 2003 | Acrog-Tormans BC U19 |
+ 11:01 |
53 |
Avondts Mathis
| 2003 | WAC Team |
+ 11:18 |
54 |
Kulset Johannes
| 2004 | Norway |
+ 11:25 |
55 |
Grygowski Hubert
| 2004 | Poland |
+ 11:26 |
56 |
Lund Sørensen Lukas
| 2003 | Team Mascot Workwear |
+ 11:26 |
57 |
Schrag Daniel
| 2003 | Team Auto Eder |
+ 11:29 |
58 |
Vandendriessche Jelte
| 2003 | Isorex Cycling Team |
+ 11:33 |
59 |
Vanderlinden Lukas
| 2003 | Cannibal Team |
+ 11:38 |
60 |
de Vos Youp
| 2003 | Zuid-West Nederland |
+ 11:57 |
61 |
Kess Alexandre
| 2003 | Luxembourg |
+ 12:49 |
62 |
Huyghe Stan
| 2003 | Brain² Olympia Tienen |
+ 13:04 |
63 |
Thonnon Senne
| 2003 | Maes CT Glabbeek |
+ 13:11 |
64 |
Detalle Noah
| 2003 | VC Ardennes |
+ 13:47 |
65 |
Claessens Robbe
| 2003 | Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team |
+ 14:26 |
66 |
Hannes Victor
| 2004 | Acrog-Tormans BC U19 |
+ 14:28 |
67 |
De Meijts Matis
| 2004 | Maes CT Glabbeek |
+ 15:27 |
68 |
Brenner Mauro
| 2004 | Germany |
+ 16:04 |
69 |
Beirlaen Jakov
| 2003 | Onder Ons Parike WZW |
+ 16:11 |
70 |
Van Dyck Jan
| 2003 | Gaverzicht-BE Okay U19 |
+ 16:12 |
71 |
Hellerup Malte
| 2004 | Team Mascot Workwear |
+ 16:30 |
72 |
De Bruyckere Kay
| 2004 | Bert Containers Pauwels Sauzen |
+ 16:42 |
73 |
Schmidt Torge
| 2004 | Germany |
+ 16:57 |
74 |
Kuypers Milan
| 2003 | WAC Team |
+ 17:59 |
75 |
Müller Tobias
| 2004 | Germany |
+ 18:33 |
76 |
D'Hollander Luca
| 2003 | Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team |
+ 18:34 |
77 |
Verleyen Gaëtan
| 2003 | Isorex Cycling Team |
+ 18:58 |
78 |
Telecky Stepan
| 2004 | Czech Republic |
+ 18:59 |
79 |
De Meester Milan
| 2003 | Van Moer Logistics Cycling Team |
+ 19:15 |
80 |
Janssen Lucas
| 2003 | Netherlands |
+ 19:21 |
81 |
Delrue Maxim
| 2003 | Gaverzicht-BE Okay U19 |
+ 19:43 |
82 |
Moinet Lucas
| 2003 | Crabbe Toitures - CC Chevigny |
+ 21:20 |
83 |
Wertz Hugo
| 2004 | VC Ardennes |
+ 22:33 |
84 |
Laurent Lucas
| 2003 | Crabbe Toitures - CC Chevigny |
+ 22:46 |
DNF |
Fiala Matyas
| 2003 | Czech Republic |
|
DNF |
Mraz Daniel
| 2004 | Czech Republic |
|
DNF |
Unterberger Phillip
| 2003 | Germany |
|
DNF |
Gilles Max
| 2003 | Luxembourg |
|
DNF |
Michotte Niels
| 2004 | Luxembourg |
|
DNF |
Morang Mil
| 2004 | Luxembourg |
|
DNF |
Ury Noe
| 2003 | Luxembourg |
|
DNF |
Hordijk Bart
| 2003 | Netherlands |
|
DNF |
Fredheim Stian
| 2003 | Norway |
|
DNF |
Larsen Sebastian Kirkedam
| 2003 | Norway |
|
DNF |
Blotnicki Damian
| 2003 | Poland |
|
DNF |
Kaczorowski Franciszek
| 2004 | Poland |
|
DNF |
Kapela Marek
| 2004 | Poland |
|
DNF |
Korniak Szymon
| 2003 | Poland |
|
DNF |
Maciejuk Kacper
| 2003 | Poland |
|
DNF |
Bassa Jens
| 2003 | Zuid-West Nederland |
|
DNF |
De Haan Dennis
| 2004 | Zuid-West Nederland |
|
DNF |
Evertsen-Hegreberg Simen
| 2004 | Zuid-West Nederland |
|
DNF |
Lakeman Thomas
| 2003 | Zuid-West Nederland |
|
DNF |
Oosterlinck Joes
| 2003 | Zuid-West Nederland |
|
DNF |
Kiely Joe
| 2003 | AG2R Citroën U19 Team |
|
DNF |
Kraemer Léo
| 2003 | AG2R Citroën U19 Team |
|
DNF |
Tachot Thomas
| 2003 | AG2R Citroën U19 Team |
|
DNF |
de Baets Jarno
| 2003 | Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team |
|
DNF |
Verbrugghe Jens
| 2004 | Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team |
|
DNF |
Ceulemans Niels
| 2004 | Bert Containers Pauwels Sauzen |
|
DNF |
Pauwels Pieter
| 2003 | Bert Containers Pauwels Sauzen |
|
DNF |
Rommelaere Iben
| 2004 | Bert Containers Pauwels Sauzen |
|
DNF |
Koninckx Bram
| 2004 | Brain² Olympia Tienen |
|
DNF |
Nijs Viktor
| 2003 | Brain² Olympia Tienen |
|
DNF |
Nulens Yarne
| 2004 | Brain² Olympia Tienen |
|
DNF |
Bibic Dylan
| 2003 | Cannibal Team |
|
DNF |
Ragilo Frank Aron
| 2004 | Cannibal Team |
|
DNF |
Rønning Casper
| 2004 | Cannibal Team |
|
DNF |
Tamm Lauri
| 2004 | Cannibal Team |
|
DNF |
Bernard Thibaut
| 2003 | Crabbe Toitures - CC Chevigny |
|
DNF |
Ceccato Maxime
| 2004 | Crabbe Toitures - CC Chevigny |
|
DNF |
Ledoux Trystan
| 2003 | Crabbe Toitures - CC Chevigny |
|
DNF |
Bauduin Romain
| 2004 | FlandersColor-Galloo Team |
|
DNF |
Dahlblom Acke
| 2004 | FlandersColor-Galloo Team |
|
DNF |
Eeckhout Sander
| 2003 | FlandersColor-Galloo Team |
|
DNF |
Larsson David
| 2003 | FlandersColor-Galloo Team |
|
DNF |
Vandenhende Kobe
| 2004 | FlandersColor-Galloo Team |
|
DNF |
Vereecke Matteo
| 2003 | FlandersColor-Galloo Team |
|
DNF |
Nollet Ralph
| 2003 | Gaverzicht-BE Okay U19 |
|
DNF |
Albini Emanuele
| 2003 | GB Junior Team |
|
DNF |
Anthony James
| 2003 | GB Junior Team |
|
DNF |
Borello Filippo
| 2004 | GB Junior Team |
|
DNF |
Groppo Riccardo
| 2003 | GB Junior Team |
|
DNF |
Lazzarin Federico
| 2004 | GB Junior Team |
|
DNF |
Declercq Jean-Baptiste
| 2004 | Isorex Cycling Team |
|
DNF |
Dhaenens Jitse
| 2003 | Isorex Cycling Team |
|
DNF |
Kalverss Matiss
| 2003 | Isorex Cycling Team |
|
DNF |
Gustin Alex
| 2004 | LUX Cycling |
|
DNF |
Tilghman Asher
| 2004 | LUX Cycling |
|
DNF |
Wray Blake
| 2003 | LUX Cycling |
|
DNF |
Das Rune
| 2004 | Maes CT Glabbeek |
|
DNF |
Devry Mats
| 2004 | Maes CT Glabbeek |
|
DNF |
Deweerd Ugo
| 2004 | Onder Ons Parike WZW |
|
DNF |
Goethals Thibault
| 2003 | Onder Ons Parike WZW |
|
DNF |
Arrieta Yan Luis
| 2003 | Start Junior Cycling Team |
|
DNF |
Bonilla Pablo
| 2004 | Start Junior Cycling Team |
|
DNF |
Briceno Leomar
| 2003 | Start Junior Cycling Team |
|
DNF |
Iturrieta Wilson Miguel
| 2003 | Start Junior Cycling Team |
|
DNF |
Macias Cesar
| 2003 | Start Junior Cycling Team |
|
DNF |
Sanchez Jimenez Matias
| 2003 | Start Junior Cycling Team |
|
DNF |
Andersen Poul Holten
| 2003 | Team ABC Junior |
|
DNF |
Fog Felix
| 2003 | Team ABC Junior |
|
DNF |
Just Frederik Emil
| 2004 | Team ABC Junior |
|
DNF |
Køster Pelle
| 2003 | Team ABC Junior |
|
DNF |
Mathiesen Phillip
| 2003 | Team ABC Junior |
|
DNF |
Wang Gustav
| 2003 | Team ABC Junior |
|
DNF |
Hougaard Mads-Emil
| 2003 | Team Mascot Workwear |
|
DNF |
Lykke Frederik
| 2004 | Team Mascot Workwear |
|
DNF |
Nielsen Magnus Lorents
| 2003 | Team Mascot Workwear |
|
DNF |
Egholm Kristian
| 2004 | Team NPV - Carl Ras Roskilde |
|
DNF |
Hansen Emil
| 2003 | Team NPV - Carl Ras Roskilde |
|
DNF |
Holm Albert
| 2003 | Team NPV - Carl Ras Roskilde |
|
DNF |
Baart Thomas
| 2004 | Van Moer Logistics Cycling Team |
|
DNF |
Bertels Jasper
| 2004 | Van Moer Logistics Cycling Team |
|
DNF |
Blommaert Lars
| 2003 | Van Moer Logistics Cycling Team |
|
DNF |
De Troyer Yorben
| 2003 | Van Moer Logistics Cycling Team |
|
DNF |
De Valck Asger
| 2004 | Van Moer Logistics Cycling Team |
|
DNF |
Archambeau Oscar
| 2003 | VC Ardennes |
|
DNF |
Colin Pierric
| 2003 | VC Ardennes |
|
DNF |
Prestianni Sacha
| 2004 | VC Ardennes |
|
DNF |
Toussaint Mathieu
| 2003 | VC Ardennes |
|
DNF |
Dockx Aaron
| 2004 | WAC Team |
|