GS Stabbia | |
---|---|
1 | Draghi Guido |
2 | Regnanti Matteo |
3 | Spinelli Nicholas |
4 | Conforti Alessio |
5 | Boschi Jacopo |
Neubelen Gaverzicht | |
---|---|
6 | Naudts Thomas |
7 | Stockx Aaron |
8 | Dejaegher Jasper |
9 | Kerckhaert Jochem |
10 | Herben Luuk |
Acrog-Pauwels Sauzen BC | |
---|---|
11 | Bellens Jarno |
12 | De Neve Tomas |
13 | Loos Stef |
14 | Kopecky Tomas |
15 | van Uden Casper |
CREF Pays de la Loire | |
---|---|
16 | Devanne Antoine |
17 | Genaudeau Clarence |
18 | Joalland Yaël |
19 | Menard Dorian |
20 | Thibaud Samuel |
Onder Ons Parike | |
---|---|
21 | Berckmoes Jenno |
22 | De Weert Robbe |
23 | Nonneman Maxim |
24 | Van Den Borre Arnout |
25 | Willems Jago |
Bourgogne-France-Comte | |
---|---|
26 | Austin Eliott |
27 | Chemier Lilian |
28 | Lacour Francis |
29 | Loorius Theo |
30 | Richard Maxime |
Iko Beobank WAC | |
---|---|
31 | Cortjens Ryan |
32 | De Vet Sander |
33 | Rouiller Loris |
34 | Vandeputte Niels |
35 | Herrygers Tieme |
Auvergne Rhone-Alpes | |
---|---|
36 | Capron Rémi |
37 | Degache Théo |
38 | Flachon Julien |
39 | Lesage Corentin |
40 | Trastour Loris |
Club Bretagne | |
---|---|
41 | Molinaro Benjamin |
42 | D'Hervez Thibault |
43 | Tanguy Maxan |
44 | Romé Axel |
45 | Plusquellec Yann |
Occitanie | |
---|---|
46 | Guedon Antoine |
47 | Revello Baptiste |
48 | Couture Cyril |
49 | Warmerdam Max |
50 | Lormant Baptiste |
Wallonie | |
---|---|
51 | Bonnet Théo |
52 | Fontaine Emerson |
53 | Timmermans Guillaume |
54 | Dethy Matthis |
55 | Vincent Johan |
VC Pays De Loudeac | |
---|---|
56 | Benech Pierre |
57 | Bolgiani Ugo |
58 | Huby Antoine |
59 | Le Piouffe Nathan |
60 | Jossier Clément |
Polartec | |
---|---|
61 | Martin Alex |
62 | Garrido Aguilar Manuel |
63 | Carrellan Clavijo Manuel Jesús |
64 | Oliver Ortega Ivan |
65 | Wood Harrison |
WPG Amsterdam Juniors | |
---|---|
66 | Tilli Niall |
67 | Geleijn Owen |
68 | Brusche Justin |
69 | Van Der Pijl Ruben |
70 | Duijvesteijn Roy |
Vulco VC Vaulx | |
---|---|
71 | Da Costa Barros Raphaël |
72 | Leclainche Gwen |
73 | Jarnet Théo |
74 | Emorine Quentin |
75 | Vercher Mattéo |
Crabbe Toitures-CC Chevigny | |
---|---|
76 | Vandenabeele Henri |
77 | Hardy Maxime |
78 | Delcommune Martin |
79 | Minet Antoine |
80 | Van Dyck Jarne |
Nantes Atlantique | |
---|---|
81 | Barré Louis |
82 | Aulnette Clément |
83 | Baron Adrien |
84 | Pouvreau Enzo |
85 | Provost Maximillien |
Savoie | |
---|---|
86 | Baudin Alex |
87 | Baudis Anthony |
88 | Calmand Robin |
89 | Laissus Alexis |
90 | Schultz Elliot |
Bad Wurttemberg | |
---|---|
91 | Heiduk Kim |
92 | Henninger Moritz |
93 | Steinhauser Georg |
94 | Herrmann Matthias |
95 | Hund Philip |
Team Cycling Elite Copenhagen | |
---|---|
96 | Høy Simon |
97 | Henneberg Magnus |
98 | Clausen Felix |
99 | Thorøe-Hansen Nicholas |
100 | Nordal Mattias |
Paul Voss Devo Team | |
---|---|
101 | Gathemann Albert |
102 | Meyer Maximilian |
103 | Oberteicher Matteo |
104 | Voss Pepe |
105 | Oelke Tim |
Pie-Optiek Theorie | |
---|---|
106 | Debreyne Ruben |
107 | Barbaix Dries |
108 | Paulus Milan |
109 | Thys Joren |
110 | Verstappen Tijs |
Royal Cureghem | |
---|---|
111 | Beernaert David |
112 | Van Bellinghen Keano |
113 | Roesems Siebe |
114 | Van Hemelen Vincent |
115 | Van Rillaer Witse |
Culture Velo Racing U19 | |
---|---|
116 | Navarro Gauthier |
117 | Phillippon Elliot |
118 | Soulie Erwan |
119 | Belou Leo |
120 | Hovasse Nicolas |
Callant-Dolticini CT | |
---|---|
121 | Dewulf Maxim |
122 | Ferdinande Anton |
123 | Meeussen Witse |
124 | Ronhaar Pim |
125 | Verburg Luke |
CR4C Roanne | |
---|---|
126 | Alba Lucas |
127 | Benoit Johan |
128 | Herody Léo |
129 | Fournel Timothe |
130 | Roussel Antoine |
Team Vifra Kvickly Odder | |
---|---|
131 | Andersen Mads |
132 | Wulff Lucas |
133 | Decker Thomas Koldkjær |
134 | Sandkvist Laust |
135 | Bjerregaard Mads Bak |