St. Martinusprijs Juniors

UCI Junior, Stage race, 4th -7th July 2024, Belgium

GC Youth Points Mountain Sprint Team

DoB?
Pos Rider Team Time
01 Hermans Cas Crabbé-Dstny Juniors 08:49:32
02 Grindley Seb Fensham Howes Junior Race Team + 21
03 Boden Rune Rudyco Cycling Team + 33
04 Vrij Thijs Willebrord Wil Vooruit Juniors + 56
05 Scheldeman Xander WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 01:06
06 Larsson Linus Willebrord Wil Vooruit Juniors + 01:07
07 Vandevorst Nio Crabbé-Dstny Juniors + 01:13
08 Krzyskow Dominik JEGG-DJR Academy U19 + 01:28
09 Gilicki Jakub JEGG-DJR Academy U19 + 01:29
10 Haverdings Floris JEGG-DJR Academy U19 + 01:38
11 De Roovere Lenn Crabbé-Dstny Juniors + 01:41
12 Mientki Kacper Poland + 01:42
13 Kempeneers Jarne Crabbé-Dstny Juniors + 01:47
14 Wissink Luka JEGG-DJR Academy U19 + 01:49
15 Goold Max Willebrord Wil Vooruit Juniors + 01:50
16 Van Herck Alec Crabbé-Dstny Juniors + 01:51
17 Bertels Witse Van Moer Logistics Cycling Team + 01:56
18 Agricola Danijel Willebrord Wil Vooruit Juniors + 02:06
19 Dawson Oliver Fensham Howes Junior Race Team + 02:23
20 Bush Toby Fensham Howes Junior Race Team + 02:25
21 Coryn Lukas WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 02:27
22 Feyaerts Thor Crabbé-Dstny Juniors + 02:29
23 Mortele Siebe WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 02:33
24 Bednarek Luca Fensham Howes Junior Race Team + 02:39
25 Ciborowski Nataniel Poland + 02:39
26 Golonko Ignacy Poland + 02:50
27 Kierejewski Igor Poland + 02:52
28 Joosten Sven Regio Team Zuid Nederland + 02:53
29 Strzelecki Michal Velotalent Cycling Team + 02:58
30 van Heeswijk Bas WV Schijndel Juniors + 03:00
31 De Zutter Toon Van Moer Logistics Cycling Team + 03:03
32 de Roos Ben Regio Team Zuid Nederland + 03:04
33 Vugts Bram WV Schijndel Juniors + 03:09
34 Svarstad Emil Glåmdal SK Junior + 03:14
35 Skjolden Sondre Elias Glåmdal SK Junior + 03:14
36 Jacobs Ieben WAC Team + 03:20
37 Lyzwa Bartosz Poland + 03:22
38 De Jonghe Lucas Isorex Cycling Team + 03:26
39 Boeyen Jelle GMS CT Glabbeek + 03:29
40 Maes Fabian WAC Team + 03:36
41 de Zee Lau Team Bach Advokater - Giant Store + 03:37
42 Cnudde Louis Van Mossel Heist CT U19 + 03:42
43 Symm Matthew WAC Team + 03:44
44 Vansteenkiste Maxime GMS CT Glabbeek + 03:45
45 Verbruggen Ties WV Schijndel Juniors + 03:45
46 Mettepenningen Arne Van Moer Logistics Cycling Team + 03:49
47 Plancqueel Menno Van Mossel Heist CT U19 + 03:51
48 Langendoen Lars Regio Team Zuid Nederland + 03:51
49 Weyts Louis Van Moer Logistics Cycling Team + 03:55
50 Geboers Fenne GMS CT Glabbeek + 03:57
51 Kleibrant Wilmer Svealand Cycling Team U19 + 04:00
52 Ekman Vilmer Svealand Cycling Team U19 + 04:02
53 D'hooghe Nicolas Isorex Cycling Team + 04:05
53 Lankamp Daan Sport en Moedig Genk U19 + 04:05
55 Heirbrant Victor KVC Meetjesland Knesselaere U19 + 04:05
56 Arentsen Cas Sport en Moedig Genk U19 + 04:09
57 Geysels Timo Van Mossel Heist CT U19 + 04:12
58 Dekien Miel Mix Antwerp/Air College + 04:21
59 Soetaert Mattijs WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 04:25
60 Bauwens Siebe Isorex Cycling Team + 04:27
61 Van Der Looij Yintse Isorex Cycling Team + 04:28
62 Kozycak Marcel Velotalent Cycling Team + 04:29
63 Gumienny Matthis KZLWC- Davo + 04:29
64 Marvig Oskar Svealand Cycling Team U19 + 04:32
65 Hens Mateo GMS CT Glabbeek + 04:34
66 Dainty Harrison Fensham Howes Junior Race Team + 04:41
67 Geurts Liam Sport en Moedig Genk U19 + 04:53
68 Vaes Yaro Sport en Moedig Genk U19 + 04:59
69 Smith Nathan Fensham Howes Junior Race Team + 05:07
70 Savat Milan WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 05:08
71 Dries Tjalle WAC Team + 05:08
72 Sirianni Xavier KVC Meetjesland Knesselaere U19 + 05:19
73 Hanegraaf Niels WV Schijndel Juniors + 05:20
74 Ampoorter Yoran WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 05:23
75 Mertens Anton KZLWC- Davo + 05:31
76 Richert Luke Team Stadler Niedersachsen + 05:37
77 Berg Håkon Lærum Glåmdal SK Junior + 05:37
78 Hermans Stef Van Mossel Heist CT U19 + 05:39
79 Hellebuyck Gaetan Mix Antwerp/Air College + 05:44
80 Sorbian Maciej Poland + 05:45
81 Van Arwegen Jarne Mix Antwerp/Air College + 05:47
82 van Wijgerden Sven WV Schijndel Juniors + 05:54
83 Grypdon Matteo Isorex Cycling Team + 06:02
84 Malchi Itamar Velo Club Israel + 06:03
85 Reinhold Vilgot Willebrord Wil Vooruit Juniors + 06:04
86 Ben-Ari Roi Velo Club Israel + 06:07
87 Unruh Mirko Team Stadler Niedersachsen + 06:17
88 Philipps Daniel trainSharp Development team + 06:21
89 Verdonschot-Van Elsen Reyn Sport en Moedig Genk U19 + 06:30
90 Wijckmans Sebbe Van Mossel Heist CT U19 + 06:35
91 Hedeås Victor Svealand Cycling Team U19 + 06:36
92 Pleysier Berten WAC Team + 06:39
93 Nihlen Alfred Svealand Cycling Team U19 + 06:45
94 Gheselle Warre Isorex Cycling Team + 06:52
95 Chittka Jan Martin Team Stadler Niedersachsen + 07:18
96 De Naeyer Siebe Rudyco Cycling Team + 07:30
97 Oma Eskil Glåmdal SK Junior + 07:42
98 Muth Noah Mattis Team Stadler Niedersachsen + 07:48
99 Gardner Alistair trainSharp Development team + 07:52
100 Wrona Szymon Velotalent Cycling Team + 08:23
101 Langbeen Ludovic Mix Antwerp/Air College + 08:24
102 Edwards Jack Rudyco Cycling Team + 08:39
103 Rorich Liam KVC Meetjesland Knesselaere U19 + 08:40
104 Baeck Lowie Rudyco Cycling Team + 09:27
105 König Ben Team Stadler Niedersachsen + 10:12
106 De Lee Toon Van Moer Logistics Cycling Team + 10:43
107 Naveh Roi Velo Club Israel + 11:24
108 van der Staal Rinz Regio Team Zuid Nederland + 15:31
109 Lüdemann Leonard-Luca Team Stadler Niedersachsen + 17:39
DNF Ferket Sooi Mix Antwerp/Air College
DNF Marter Drew Mix Antwerp/Air College
DNF Verduijn Sven Regio Team Zuid Nederland
DNF Weber Gino Regio Team Zuid Nederland
DNF Batat Nizan Velo Club Israel
DNF Leybo Yuval Velo Club Israel
DNF Tielens Zander Rudyco Cycling Team
DNF Vanslembrouck Corneel Rudyco Cycling Team
DNF Hermansen Elias Gran Glåmdal SK Junior
DNF Rysletten-Solvoll Nikolai Glåmdal SK Junior
DNF Mathei Flor GMS CT Glabbeek
DNF Vermaelen Dario GMS CT Glabbeek
DNF de Haan Merijn JEGG-DJR Academy U19
DNF Fitzgerald Max JEGG-DJR Academy U19
DNF Dedeckel Maxim KVC Meetjesland Knesselaere U19
DNF Dhondt Tibo KVC Meetjesland Knesselaere U19
DNF Geldard Sam KVC Meetjesland Knesselaere U19
DNF Jacobs Xander KZLWC- Davo
DNF Mathijs Siemen KZLWC- Davo
DNF Neven Jenz KZLWC- Davo
DNF Sprangers Diede KZLWC- Davo
DNF Neven Michiel Sport en Moedig Genk U19
DNF Pantzare Filip Svealand Cycling Team U19
DNF Bak Tristan Bruun Team Bach Advokater - Giant Store
DNF Hansen Tristan Team Bach Advokater - Giant Store
DNF Jessen Møller William Team Bach Advokater - Giant Store
DNF Larsen Alexander Nørskov Team Bach Advokater - Giant Store
DNF Touborg Heydenreich Oliver Team Bach Advokater - Giant Store
DNF Augsburger Freddy trainSharp Development team
DNF Souquet Kyan trainSharp Development team
DNF Van Lierop Mats Van Moer Logistics Cycling Team
DNF Roeymans Simon Van Mossel Heist CT U19
DNF Abramek Jakub Velotalent Cycling Team
DNF Chudy Kacper Velotalent Cycling Team
DNF Stryjewski Piotr Velotalent Cycling Team
DNF Deckers Toon WAC Team
DNF De Luca Teodor Willebrord Wil Vooruit Juniors
DNF Dahler Thijs WV Schijndel Juniors

Information