St. Martinusprijs Juniors - 2022

Stage GC Youth Points Mountain Sprint Team

DoB?
Embed Results
Pos Rider Team Time
01 Cuylits Mauro Avia-Rudyco Cycling Team 14:21
02 Brand Nick Willebrord Wil Vooruit Juniors + 16
03 Slaets Yorick Avia-Rudyco Cycling Team + 17
04 Toftemark Lucas Team Bach Advokater CEC Junior + 17
05 Grönlund Nicolas WAC Team + 22
06 van den Eijnden Daan Regio Zuid Nederland + 24
07 Provost Quinten Van Moer Logistics Cycling Team + 25
08 Fjærli Fredrik Avia-Rudyco Cycling Team + 27
09 Van Den Branden Rune Van Moer Logistics Cycling Team + 30
10 Kurits Karl Estonia + 31
11 Neele Maurits Willebrord Wil Vooruit Juniors + 31
12 Kongstad Alfred Mørch Team Bach Advokater CEC Junior + 35
13 Eeman Kamiel Sport en Steun-Leopoldsburg + 35
14 Lysgaard Boas Team Bach Advokater CEC Junior + 36
15 Geudens Robbe Acrog-Tormans BC U19 + 37
16 Feys Milan Avia-Rudyco Cycling Team + 37
17 Warnier Gaetan Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 38
18 Dockx Gilles Van Mossel Heist CT U19 + 39
19 Van Vliet Michiel Jegg-DJR Academy U19 + 39
20 Verhaegen Xander Acrog-Tormans BC U19 + 42
21 De Keersmaeker Jens Van Mossel Heist CT U19 + 43
22 Prins Jari Jegg-DJR Academy U19 + 43
23 Lawrence Isaac JRC Interflon RT + 44
24 Vanhaecke Arno CT Luc Wallays-Jonge Renners + 46
25 Fransen Pim WV Westland Wil Vooruit U19 + 49
26 Binder Moritz Team Stadler Niedersachsen + 49
27 van den Bosch Ingmar Willebrord Wil Vooruit Juniors + 50
28 Vercammen Seppe VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 50
29 Vanhoudt Yenthe Sport en Steun-Leopoldsburg + 51
30 Heymans Yarno Avia-Rudyco Cycling Team + 51
31 Van Rees Christiaan WV Westland Wil Vooruit U19 + 51
32 Vuerinckx Thomas Acrog-Tormans BC U19 + 52
33 Drabble Peter WAC Team + 52
34 Goelen Dre Sport en Steun-Leopoldsburg + 52
35 Brethouwer Yorick Jegg-DJR Academy U19 + 53
36 Van Gogh Xander WAC Team + 55
37 De Jong Olivier KZLWC- Davo + 58
38 Bergenholz Malthe Team Bach Advokater CEC Junior + 01:01
39 Hertz Oskar Tscherning Cycling Academy + 01:01
40 Christiansen Phillip Tscherning Cycling Academy + 01:02
41 Jørgensen Mads Team Fri BikeShop - Zealand Cycling U19 + 01:03
42 Delbarge Victor CT Luc Wallays-Jonge Renners + 01:03
43 Hansen Jonathan Aagaard Team Bach Advokater CEC Junior + 01:04
44 Lehmeier Tom Luis Team Stadler Niedersachsen + 01:04
45 Jurriaans Daan Willebrord Wil Vooruit Juniors + 01:05
46 Puuorg Johann Mattias Estonia + 01:06
47 Huion Thibo Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19 + 01:07
48 van Oord Rowan Jegg-DJR Academy U19 + 01:07
49 Baeten Rube WAC Team + 01:08
50 Reinfelds Rihards Latvia + 01:08
51 Lenzius Martti Estonia + 01:08
52 Devisch Lennert CT Luc Wallays-Jonge Renners + 01:09
53 Picoux Justin Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 01:09
54 Vermeulen Milan CT Luc Wallays-Jonge Renners + 01:10
55 Mitt Virgo Estonia + 01:11
56 Geraerts Matisse Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 01:11
57 Bauwens Senne Acrog-Tormans BC U19 + 01:12
58 Van Zuidam Bas Regio Zuid Nederland + 01:12
59 Kortes Thijs Van Mossel Heist CT U19 + 01:12
60 de Vos Mees Regio Zuid Nederland + 01:14
61 Hundt August Birk Team Fri BikeShop - Zealand Cycling U19 + 01:15
62 Swennen Tijl KZLWC- Davo + 01:17
63 Vandenabeele Kobe Van Mossel Heist CT U19 + 01:18
64 van Tintelen Miguel Willebrord Wil Vooruit Juniors + 01:18
65 Köbernik Tom Team Stadler Niedersachsen + 01:19
66 Van Sanden Kjell Van Moer Logistics Cycling Team + 01:19
67 Noël Louca Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19 + 01:20
68 Bosmans Robbe KZLWC- Davo + 01:23
69 Beurden Niels Jegg-DJR Academy U19 + 01:23
70 Geysen Siebe KZLWC- Davo + 01:24
71 Van Achter Jelle VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 01:24
72 Daniels Stef Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 01:25
73 Saul Evar Estonia + 01:25
74 Van Schie Thijs WV Westland Wil Vooruit U19 + 01:27
75 Rademaker Franck Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 01:27
76 van der Lee Dani WV Westland Wil Vooruit U19 + 01:29
77 Davidson Conal Spokes Racing Team U19 + 01:29
78 Wulleman Mathieu VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 01:29
79 Segers Rune Van Mossel Heist CT U19 + 01:31
80 Van Lommel Lennert Van Moer Logistics Cycling Team + 01:32
81 McConville Cormac Spokes Racing Team U19 + 01:33
82 Vandenbossche Wout Kon.Vc.t Meetjesland + 01:33
83 Harkins Girts Latvia + 01:35
84 Curtis-Roberts Cai JRC Interflon RT + 01:37
85 Vande Moortel Matteo CT Luc Wallays-Jonge Renners + 01:38
86 Van Den Abeele Thibo Acrog-Tormans BC U19 + 01:39
87 Hornman Thomas Regio Zuid Nederland + 01:40
88 Belajevs Rodrigo Latvia + 01:43
89 Vandenbussche Loic VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 01:45
90 Clauw Arthur Acrog-Tormans BC U19 + 01:48
91 Stelps Mikus Rudolfs Latvia + 01:49
92 Lernout Seppe CT Luc Wallays-Jonge Renners + 01:49
93 Berton Storm Van Moer Logistics Cycling Team + 01:52
94 Guettari Sofiane Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19 + 01:54
95 Czorny Tom Team Stadler Niedersachsen + 01:55
96 Piccin-White William JRC Interflon RT + 01:57
97 Weekers Pepijn KZLWC- Davo + 01:58
98 Blæsbjerg Laurids Team Bach Advokater CEC Junior + 02:00
99 Kuschla Silas WAC Team + 02:02
100 Christoffersen Erik Tscherning Cycling Academy + 02:02
101 Lowth William Tscherning Cycling Academy + 02:03
102 Bartelet David Jegg-DJR Academy U19 + 02:04
103 De Neve Hannes Kon.Vc.t Meetjesland + 02:05
104 Fauville Tim Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 02:05
105 Bassle Arno Kon.Vc.t Meetjesland + 02:09
106 Neerinckx Xian Van Moer Logistics Cycling Team + 02:11
107 Campagner Luca Tscherning Cycling Academy + 02:11
108 Winckelmans Niels Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19 + 02:18
109 Lorentsen Lucas Tscherning Cycling Academy + 02:20
110 Clerx Ferre Van Mossel Heist CT U19 + 02:21
111 Vandenbossche Warre Kon.Vc.t Meetjesland + 02:23
112 Everaert Seppe Kon.Vc.t Meetjesland + 02:26
113 Jamieson Mathew VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 02:31
114 Deroo Simon Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19 + 02:36
115 Goos Cas Kon.Vc.t Meetjesland + 02:38
116 Mathieu Seppe Sport en Steun-Leopoldsburg + 02:39
117 Groven Thibaud KZLWC- Davo + 02:50
118 Baillie Alasdair Spokes Racing Team U19 + 04:25
DNS De Schuyteneer Steffen Avia-Rudyco Cycling Team
DNS Van Gelder Rube WAC Team
DNS Granberg Sander Regio Zuid Nederland
DNS Aduson Gabriel Helmut Estonia
Pos Rider Team Time
1 1 Cuylits Mauro Avia-Rudyco Cycling Team 06:13:59
2 3 Slaets Yorick Avia-Rudyco Cycling Team + 24
3 1 Fjærli Fredrik Avia-Rudyco Cycling Team + 33
4 5 Brand Nick Willebrord Wil Vooruit Juniors + 44
5 2 Heymans Yarno Avia-Rudyco Cycling Team + 57
6 2 Neele Maurits Willebrord Wil Vooruit Juniors + 59
7 11 Kurits Karl Estonia + 01:07
8 3 Van Vliet Michiel Jegg-DJR Academy U19 + 01:10
9 6 Geudens Robbe Acrog-Tormans BC U19 + 01:12
10 4 Vuerinckx Thomas Acrog-Tormans BC U19 + 01:13
11 16 Grönlund Nicolas WAC Team + 01:13
12 1 Prins Jari Jegg-DJR Academy U19 + 01:14
13 4 Verhaegen Xander Acrog-Tormans BC U19 + 01:17
14 18 Provost Quinten Van Moer Logistics Cycling Team + 01:17
15 5 Dockx Gilles Van Mossel Heist CT U19 + 01:18
16 9 van den Bosch Ingmar Willebrord Wil Vooruit Juniors + 01:18
17 2 De Keersmaeker Jens Van Mossel Heist CT U19 + 01:21
18 15 Van Den Branden Rune Van Moer Logistics Cycling Team + 01:22
19 11 Kongstad Alfred Mørch Team Bach Advokater CEC Junior + 01:26
20 8 Lysgaard Boas Team Bach Advokater CEC Junior + 01:27
21 5 Brethouwer Yorick Jegg-DJR Academy U19 + 01:28
22 24 van den Eijnden Daan Regio Zuid Nederland + 01:28
23 13 Jurriaans Daan Willebrord Wil Vooruit Juniors + 01:33
24 12 van Oord Rowan Jegg-DJR Academy U19 + 01:38
25 12 Vanhaecke Arno CT Luc Wallays-Jonge Renners + 01:39
26 14 Fransen Pim WV Westland Wil Vooruit U19 + 01:46
27 1 Van Gogh Xander WAC Team + 01:46
28 29 Warnier Gaetan Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 01:48
29 12 Van Rees Christiaan WV Westland Wil Vooruit U19 + 01:48
30 5 Bergenholz Malthe Team Bach Advokater CEC Junior + 01:52
31 8 Hansen Jonathan Aagaard Team Bach Advokater CEC Junior + 01:52
32 18 Beurden Niels Jegg-DJR Academy U19 + 01:54
33 11 Lenzius Martti Estonia + 01:54
34 1 Delbarge Victor CT Luc Wallays-Jonge Renners + 01:56
35 36 Eeman Kamiel Sport en Steun-Leopoldsburg + 01:56
36 5 Puuorg Johann Mattias Estonia + 01:57
37 8 Baeten Rube WAC Team + 01:59
38 14 Mitt Virgo Estonia + 02:02
39 21 Binder Moritz Team Stadler Niedersachsen + 02:02
40 4 Vermeulen Milan CT Luc Wallays-Jonge Renners + 02:03
41 9 De Jong Olivier KZLWC- Davo + 02:04
42 3 Devisch Lennert CT Luc Wallays-Jonge Renners + 02:04
43 22 Vercammen Seppe VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 02:06
44 10 Jørgensen Mads Team Fri BikeShop - Zealand Cycling U19 + 02:11
45 11 Van Sanden Kjell Van Moer Logistics Cycling Team + 02:11
46 27 Goelen Dre Sport en Steun-Leopoldsburg + 02:13
47 2 Geraerts Matisse Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 02:15
48 5 Kortes Thijs Van Mossel Heist CT U19 + 02:15
49 1 Van Zuidam Bas Regio Zuid Nederland + 02:16
50 13 Lehmeier Tom Luis Team Stadler Niedersachsen + 02:17
51 4 de Vos Mees Regio Zuid Nederland + 02:18
52 3 Picoux Justin Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 02:19
53 11 Vandenabeele Kobe Van Mossel Heist CT U19 + 02:20
54 3 Swennen Tijl KZLWC- Davo + 02:23
55 20 Hertz Oskar Tscherning Cycling Academy + 02:24
56 18 Christiansen Phillip Tscherning Cycling Academy + 02:25
57 8 Bosmans Robbe KZLWC- Davo + 02:29
58 6 Geysen Siebe KZLWC- Davo + 02:30
59 3 Köbernik Tom Team Stadler Niedersachsen + 02:32
60 32 Lawrence Isaac JRC Interflon RT + 02:33
61 3 Daniels Stef Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 02:35
62 9 van der Lee Dani WV Westland Wil Vooruit U19 + 02:36
63 7 van Tintelen Miguel Willebrord Wil Vooruit Juniors + 02:37
64 8 Rademaker Franck Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 02:37
65 2 Van Achter Jelle VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 02:40
66 28 Clauw Arthur Acrog-Tormans BC U19 + 02:42
67 13 Huion Thibo Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19 + 02:43
68 1 Wulleman Mathieu VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 02:48
69 3 Van Lommel Lennert Van Moer Logistics Cycling Team + 02:48
70 2 Van Den Abeele Thibo Acrog-Tormans BC U19 + 03:00
71 7 Czorny Tom Team Stadler Niedersachsen + 03:08
72 6 Harkins Girts Latvia + 03:10
73 10 Davidson Conal Spokes Racing Team U19 + 03:11
74 15 Kuschla Silas WAC Team + 03:14
75 20 Noël Louca Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19 + 03:14
76 20 Hundt August Birk Team Fri BikeShop - Zealand Cycling U19 + 03:17
77 16 Fauville Tim Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 03:18
78 27 Drabble Peter WAC Team + 03:19
79 6 Curtis-Roberts Cai JRC Interflon RT + 03:19
80 2 Belajevs Rodrigo Latvia + 03:20
81 8 Vandenbossche Wout Kon.Vc.t Meetjesland + 03:21
82 25 Vanhoudt Yenthe Sport en Steun-Leopoldsburg + 03:22
83 4 Guettari Sofiane Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19 + 03:30
84 22 Reinfelds Rihards Latvia + 03:36
85 1 Piccin-White William JRC Interflon RT + 03:39
86 10 Campagner Luca Tscherning Cycling Academy + 03:39
87 19 Jamieson Mathew VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 03:47
88 15 Saul Evar Estonia + 03:50
89 4 Blæsbjerg Laurids Team Bach Advokater CEC Junior + 03:50
90 4 Weekers Pepijn KZLWC- Davo + 03:51
91 5 De Neve Hannes Kon.Vc.t Meetjesland + 03:53
92 7 Vande Moortel Matteo CT Luc Wallays-Jonge Renners + 03:53
93 12 Winckelmans Niels Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19 + 03:54
94 7 Bassle Arno Kon.Vc.t Meetjesland + 03:57
95 3 Lernout Seppe CT Luc Wallays-Jonge Renners + 03:58
96 8 Hornman Thomas Regio Zuid Nederland + 04:06
97 7 Vandenbossche Warre Kon.Vc.t Meetjesland + 04:11
98 14 Bauwens Senne Acrog-Tormans BC U19 + 04:12
99 11 Everaert Seppe Kon.Vc.t Meetjesland + 04:14
100 - Berton Storm Van Moer Logistics Cycling Team + 04:15
101 10 Goos Cas Kon.Vc.t Meetjesland + 04:26
102 5 Lorentsen Lucas Tscherning Cycling Academy + 04:26
103 1 Lowth William Tscherning Cycling Academy + 04:28
104 10 Segers Rune Van Mossel Heist CT U19 + 04:31
105 4 Stelps Mikus Rudolfs Latvia + 04:35
106 5 Neerinckx Xian Van Moer Logistics Cycling Team + 04:36
107 4 Vandenbussche Loic VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 04:40
108 - Christoffersen Erik Tscherning Cycling Academy + 04:43
109 8 Feys Milan Avia-Rudyco Cycling Team + 04:47
110 3 Clerx Ferre Van Mossel Heist CT U19 + 05:21
111 4 Bartelet David Jegg-DJR Academy U19 + 05:23
112 2 Deroo Simon Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19 + 05:25
113 3 Mathieu Seppe Sport en Steun-Leopoldsburg + 06:01
114 7 Toftemark Lucas Team Bach Advokater CEC Junior + 08:02
115 4 McConville Cormac Spokes Racing Team U19 + 08:24
116 2 Groven Thibaud KZLWC- Davo + 08:26
117 3 Van Schie Thijs WV Westland Wil Vooruit U19 + 08:49
118 4 Baillie Alasdair Spokes Racing Team U19 + 15:25
Pos Rider Team Time
01 Cuylits Mauro Avia-Rudyco Cycling Team 06:13:59
02 Heymans Yarno Avia-Rudyco Cycling Team + 57
03 Kurits Karl Estonia + 01:07
04 Vuerinckx Thomas Acrog-Tormans BC U19 + 01:13
05 Grönlund Nicolas WAC Team + 01:13
06 Dockx Gilles Van Mossel Heist CT U19 + 01:18
07 van den Bosch Ingmar Willebrord Wil Vooruit Juniors + 01:18
08 De Keersmaeker Jens Van Mossel Heist CT U19 + 01:21
09 Kongstad Alfred Mørch Team Bach Advokater CEC Junior + 01:26
10 Jurriaans Daan Willebrord Wil Vooruit Juniors + 01:33
11 Warnier Gaetan Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 01:48
12 Van Rees Christiaan WV Westland Wil Vooruit U19 + 01:48
13 Hansen Jonathan Aagaard Team Bach Advokater CEC Junior + 01:52
14 Lenzius Martti Estonia + 01:54
15 Eeman Kamiel Sport en Steun-Leopoldsburg + 01:56
16 Mitt Virgo Estonia + 02:02
17 Binder Moritz Team Stadler Niedersachsen + 02:02
18 Vermeulen Milan CT Luc Wallays-Jonge Renners + 02:03
19 Jørgensen Mads Team Fri BikeShop - Zealand Cycling U19 + 02:11
20 Van Sanden Kjell Van Moer Logistics Cycling Team + 02:11
21 Geraerts Matisse Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 02:15
22 Van Zuidam Bas Regio Zuid Nederland + 02:16
23 Lehmeier Tom Luis Team Stadler Niedersachsen + 02:17
24 de Vos Mees Regio Zuid Nederland + 02:18
25 Vandenabeele Kobe Van Mossel Heist CT U19 + 02:20
26 Hertz Oskar Tscherning Cycling Academy + 02:24
27 Daniels Stef Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 02:35
28 Clauw Arthur Acrog-Tormans BC U19 + 02:42
29 Huion Thibo Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19 + 02:43
30 Van Lommel Lennert Van Moer Logistics Cycling Team + 02:48
31 Van Den Abeele Thibo Acrog-Tormans BC U19 + 03:00
32 Harkins Girts Latvia + 03:10
33 Hundt August Birk Team Fri BikeShop - Zealand Cycling U19 + 03:17
34 Fauville Tim Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 03:18
35 Drabble Peter WAC Team + 03:19
36 Curtis-Roberts Cai JRC Interflon RT + 03:19
37 Saul Evar Estonia + 03:50
38 Weekers Pepijn KZLWC- Davo + 03:51
39 De Neve Hannes Kon.Vc.t Meetjesland + 03:53
40 Vande Moortel Matteo CT Luc Wallays-Jonge Renners + 03:53
41 Bassle Arno Kon.Vc.t Meetjesland + 03:57
42 Vandenbossche Warre Kon.Vc.t Meetjesland + 04:11
43 Berton Storm Van Moer Logistics Cycling Team + 04:15
44 Goos Cas Kon.Vc.t Meetjesland + 04:26
45 Segers Rune Van Mossel Heist CT U19 + 04:31
46 Neerinckx Xian Van Moer Logistics Cycling Team + 04:36
47 Clerx Ferre Van Mossel Heist CT U19 + 05:21
48 McConville Cormac Spokes Racing Team U19 + 08:24
49 Groven Thibaud KZLWC- Davo + 08:26
50 Baillie Alasdair Spokes Racing Team U19 + 15:25
Pos Rider Team Points
01 Vuerinckx Thomas Acrog-Tormans BC U19 51
02 Cuylits Mauro Avia-Rudyco Cycling Team 50
03 Kurits Karl Estonia 41
04 Eeman Kamiel Sport en Steun-Leopoldsburg 37
05 Hansen Jonathan Aagaard Team Bach Advokater CEC Junior 33
06 Grönlund Nicolas WAC Team 31
07 Brand Nick Willebrord Wil Vooruit Juniors 25
08 Geraerts Matisse Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 25
09 van den Eijnden Daan Regio Zuid Nederland 23
10 Slaets Yorick Avia-Rudyco Cycling Team 22
11 Van Vliet Michiel Jegg-DJR Academy U19 20
12 Dockx Gilles Van Mossel Heist CT U19 19
13 Geudens Robbe Acrog-Tormans BC U19 18
14 Van Rees Christiaan WV Westland Wil Vooruit U19 18
15 Toftemark Lucas Team Bach Advokater CEC Junior 18
16 Provost Quinten Van Moer Logistics Cycling Team 16
17 De Keersmaeker Jens Van Mossel Heist CT U19 16
18 Van Den Branden Rune Van Moer Logistics Cycling Team 15
19 Lawrence Isaac JRC Interflon RT 14
20 Fjærli Fredrik Avia-Rudyco Cycling Team 13
21 Vandenabeele Kobe Van Mossel Heist CT U19 13
22 Bosmans Robbe KZLWC- Davo 13
23 Picoux Justin Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 11
24 Neele Maurits Willebrord Wil Vooruit Juniors 10
25 Vanhaecke Arno CT Luc Wallays-Jonge Renners 10
26 Devisch Lennert CT Luc Wallays-Jonge Renners 10
27 Kongstad Alfred Mørch Team Bach Advokater CEC Junior 9
28 Mitt Virgo Estonia 9
29 Stelps Mikus Rudolfs Latvia 9
30 Bergenholz Malthe Team Bach Advokater CEC Junior 8
31 Lysgaard Boas Team Bach Advokater CEC Junior 7
32 Fransen Pim WV Westland Wil Vooruit U19 7
33 Drabble Peter WAC Team 7
34 Prins Jari Jegg-DJR Academy U19 6
35 Vande Moortel Matteo CT Luc Wallays-Jonge Renners 6
36 Harkins Girts Latvia 5
37 Feys Milan Avia-Rudyco Cycling Team 5
38 Warnier Gaetan Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 4
39 Binder Moritz Team Stadler Niedersachsen 4
40 Van Den Abeele Thibo Acrog-Tormans BC U19 3
41 Vercammen Seppe VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 2
42 Verhaegen Xander Acrog-Tormans BC U19 1
43 Kortes Thijs Van Mossel Heist CT U19 1

Information