St. Martinusprijs Juniors - 2022

Stage GC Youth Team

Embed Results
Pos Time
01 Avia-Rudyco Cycling Team 18:39
De Schuyteneer Steffen Cuylits Mauro (00) Fjærli Fredrik (00) Heymans Yarno (00) Slaets Yorick (01) Feys Milan (04:04)
02 Willebrord Wil Vooruit Juniors + 22
Brand Nick Neele Maurits van den Bosch Ingmar Jurriaans Daan Bouma Jelle (+ 33) van Tintelen Miguel (+ 01:13)
03 Jegg-DJR Academy U19 + 25
Van Vliet Michiel Beurden Niels van Oord Rowan Prins Jari Brethouwer Yorick (+ 29) Bartelet David (+ 02:53)
04 Acrog-Tormans BC U19 + 29
Verhaegen Xander Geudens Robbe Vuerinckx Thomas Clauw Arthur (+ 48) Bauwens Senne (+ 01:21) Van Den Abeele Thibo (+ 01:21)
05 Van Mossel Heist CT U19 + 33
Dockx Gilles De Keersmaeker Jens Kortes Thijs Vandenabeele Kobe (+ 56) Segers Rune (+ 02:54) Clerx Ferre (+ 02:54)
06 Estonia + 40
Kurits Karl Aduson Gabriel Helmut Lenzius Martti Puuorg Johann Mattias (+ 45) Mitt Virgo (+ 45) Saul Evar (+ 45)
07 WAC Team + 45
Baeten Rube Grönlund Nicolas Van Gogh Xander Kuschla Silas (+ 01:06) Van Gelder Rube (+ 01:24) Drabble Peter (+ 02:22)
08 Team Bach Advokater CEC Junior + 45
Lysgaard Boas Kongstad Alfred Mørch Bergenholz Malthe Hansen Jonathan Aagaard (+ 46) Blæsbjerg Laurids (+ 01:44) Toftemark Lucas (+ 01:59)
09 Van Moer Logistics Cycling Team + 46
Van Den Branden Rune Provost Quinten Van Sanden Kjell Van Lommel Lennert Berton Storm (+ 02:17) Neerinckx Xian (+ 02:19)
10 CT Luc Wallays-Jonge Renners + 47
Delbarge Victor Vermeulen Milan Vanhaecke Arno Devisch Lennert (+ 49) Lernout Seppe (+ 02:03) Vande Moortel Matteo (+ 02:09)
11 WV Westland Wil Vooruit U19 + 51
Van Schie Thijs Van Rees Christiaan Fransen Pim van der Lee Dani (+ 01:01) van Tol Sem (+ 03:35)
12 Regio Zuid Nederland + 58
van den Eijnden Daan de Vos Mees Van Zuidam Bas Granberg Sander Honcoop Stijn (+ 02:19) Hornman Thomas (+ 02:20)
13 KZLWC- Davo + 01:00
Swennen Tijl Bosmans Robbe De Jong Olivier Geysen Siebe Weekers Pepijn (+ 01:47) Groven Thibaud (+ 04:02)
14 Team Fri BikeShop - Zealand Cycling U19 + 01:02
Vad Victor Jørgensen Mads Borgen Morell Noah Hundt August Birk (+ 01:56)
15 Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 01:04
Picoux Justin Warnier Gaetan Rademaker Franck Daniels Stef Geraerts Matisse Fauville Tim (+ 01:07)
16 Team Stadler Niedersachsen + 01:07
Lehmeier Tom Luis Binder Moritz Köbernik Tom Czorny Tom Legeai Alban (+ 02:18)
17 VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 01:10
Jamieson Mathew Baert Mathis Vercammen Seppe Van Achter Jelle Wulleman Mathieu (+ 01:13) Vandenbussche Loic (+ 02:25)
18 Sport en Steun-Leopoldsburg + 01:15
Goelen Dre Eeman Kamiel Bemong Jules Mathieu Seppe (+ 02:25) Brands Leandro (+ 02:25) Vanhoudt Yenthe (+ 02:25)
19 Tscherning Cycling Academy + 01:17
Hertz Oskar Lowth William Christiansen Phillip Campagner Luca (+ 01:22) Lorentsen Lucas (+ 02:00) Christoffersen Erik (+ 02:35)
20 Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19 + 01:30
Noël Louca Guettari Sofiane Huion Thibo Winckelmans Niels Rommes Mathias (+ 02:06) Deroo Simon (+ 02:43)
21 Latvia + 01:31
Reinfelds Rihards Belajevs Rodrigo Harkins Girts Priedolins Janis (+ 02:39) Vazdikis Toms (+ 02:39) Stelps Mikus Rudolfs (+ 02:40)
22 Spokes Racing Team U19 + 01:36
Adam Cameron McConville Cormac Gaffney Keir Davidson Conal Wisdish Thomas (+ 01:49) Baillie Alasdair (+ 03:23)
23 JRC Interflon RT + 01:36
Leroy Benjamin Humber-Kelly Dylan Piccin-White William Curtis-Roberts Cai Lawrence Isaac (+ 01:43)
24 Kon.Vc.t Meetjesland + 01:42
Goos Cas Bassle Arno Everaert Seppe Vandenbossche Warre Vandenbossche Wout De Neve Hannes
Pos Rider Team Time
1 De Schuyteneer Steffen Avia-Rudyco Cycling Team 18:39
2 Cuylits Mauro Avia-Rudyco Cycling Team + 00
3 Fjærli Fredrik Avia-Rudyco Cycling Team + 00
4 Heymans Yarno Avia-Rudyco Cycling Team + 00
5 Slaets Yorick Avia-Rudyco Cycling Team + 01
6 Brand Nick Willebrord Wil Vooruit Juniors + 22
7 Neele Maurits Willebrord Wil Vooruit Juniors + 22
8 van den Bosch Ingmar Willebrord Wil Vooruit Juniors + 22
9 Jurriaans Daan Willebrord Wil Vooruit Juniors + 22
10 Van Vliet Michiel Jegg-DJR Academy U19 + 25
11 Beurden Niels Jegg-DJR Academy U19 + 25
12 van Oord Rowan Jegg-DJR Academy U19 + 25
13 Prins Jari Jegg-DJR Academy U19 + 25
14 Verhaegen Xander Acrog-Tormans BC U19 + 29
15 Geudens Robbe Acrog-Tormans BC U19 + 29
16 Vuerinckx Thomas Acrog-Tormans BC U19 + 29
17 Brethouwer Yorick Jegg-DJR Academy U19 + 29
18 Dockx Gilles Van Mossel Heist CT U19 + 33
19 De Keersmaeker Jens Van Mossel Heist CT U19 + 33
20 Kortes Thijs Van Mossel Heist CT U19 + 33
21 Bouma Jelle Willebrord Wil Vooruit Juniors + 33
22 Kurits Karl Estonia + 40
23 Aduson Gabriel Helmut Estonia + 40
24 Lenzius Martti Estonia + 40
25 Baeten Rube WAC Team + 45
26 Grönlund Nicolas WAC Team + 45
27 Van Gogh Xander WAC Team + 45
28 Puuorg Johann Mattias Estonia + 45
29 Mitt Virgo Estonia + 45
30 Saul Evar Estonia + 45
31 Lysgaard Boas Team Bach Advokater CEC Junior + 45
32 Kongstad Alfred Mørch Team Bach Advokater CEC Junior + 45
33 Bergenholz Malthe Team Bach Advokater CEC Junior + 45
34 Van Den Branden Rune Van Moer Logistics Cycling Team + 46
35 Provost Quinten Van Moer Logistics Cycling Team + 46
36 Van Sanden Kjell Van Moer Logistics Cycling Team + 46
37 Van Lommel Lennert Van Moer Logistics Cycling Team + 46
38 Hansen Jonathan Aagaard Team Bach Advokater CEC Junior + 46
39 Delbarge Victor CT Luc Wallays-Jonge Renners + 47
40 Vermeulen Milan CT Luc Wallays-Jonge Renners + 47
41 Vanhaecke Arno CT Luc Wallays-Jonge Renners + 47
42 Clauw Arthur Acrog-Tormans BC U19 + 48
43 Devisch Lennert CT Luc Wallays-Jonge Renners + 49
44 Van Schie Thijs WV Westland Wil Vooruit U19 + 51
45 Van Rees Christiaan WV Westland Wil Vooruit U19 + 51
46 Fransen Pim WV Westland Wil Vooruit U19 + 51
47 Vandenabeele Kobe Van Mossel Heist CT U19 + 56
48 van den Eijnden Daan Regio Zuid Nederland + 58
49 de Vos Mees Regio Zuid Nederland + 58
50 Van Zuidam Bas Regio Zuid Nederland + 58
51 Granberg Sander Regio Zuid Nederland + 58
52 Swennen Tijl KZLWC- Davo + 01:00
53 Bosmans Robbe KZLWC- Davo + 01:00
54 De Jong Olivier KZLWC- Davo + 01:00
55 Geysen Siebe KZLWC- Davo + 01:00
56 van der Lee Dani WV Westland Wil Vooruit U19 + 01:01
57 Vad Victor Team Fri BikeShop - Zealand Cycling U19 + 01:02
58 Jørgensen Mads Team Fri BikeShop - Zealand Cycling U19 + 01:02
59 Borgen Morell Noah Team Fri BikeShop - Zealand Cycling U19 + 01:02
60 Picoux Justin Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 01:04
61 Warnier Gaetan Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 01:04
62 Rademaker Franck Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 01:04
63 Daniels Stef Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 01:04
64 Geraerts Matisse Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 01:04
65 Kuschla Silas WAC Team + 01:06
66 Fauville Tim Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 01:07
67 Lehmeier Tom Luis Team Stadler Niedersachsen + 01:07
68 Binder Moritz Team Stadler Niedersachsen + 01:07
69 Köbernik Tom Team Stadler Niedersachsen + 01:07
70 Czorny Tom Team Stadler Niedersachsen + 01:07
71 Jamieson Mathew VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 01:10
72 Baert Mathis VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 01:10
73 Vercammen Seppe VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 01:10
74 Van Achter Jelle VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 01:10
75 Wulleman Mathieu VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 01:13
76 van Tintelen Miguel Willebrord Wil Vooruit Juniors + 01:13
77 Goelen Dre Sport en Steun-Leopoldsburg + 01:15
78 Eeman Kamiel Sport en Steun-Leopoldsburg + 01:15
79 Bemong Jules Sport en Steun-Leopoldsburg + 01:15
80 Hertz Oskar Tscherning Cycling Academy + 01:17
81 Lowth William Tscherning Cycling Academy + 01:17
82 Christiansen Phillip Tscherning Cycling Academy + 01:17
83 Bauwens Senne Acrog-Tormans BC U19 + 01:21
84 Van Den Abeele Thibo Acrog-Tormans BC U19 + 01:21
85 Campagner Luca Tscherning Cycling Academy + 01:22
86 Van Gelder Rube WAC Team + 01:24
87 Noël Louca Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19 + 01:30
88 Guettari Sofiane Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19 + 01:30
89 Huion Thibo Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19 + 01:30
90 Winckelmans Niels Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19 + 01:30
91 Reinfelds Rihards Latvia + 01:31
92 Belajevs Rodrigo Latvia + 01:31
93 Harkins Girts Latvia + 01:31
94 Adam Cameron Spokes Racing Team U19 + 01:36
95 McConville Cormac Spokes Racing Team U19 + 01:36
96 Gaffney Keir Spokes Racing Team U19 + 01:36
97 Davidson Conal Spokes Racing Team U19 + 01:36
98 Leroy Benjamin JRC Interflon RT + 01:36
99 Humber-Kelly Dylan JRC Interflon RT + 01:36
100 Piccin-White William JRC Interflon RT + 01:36
101 Curtis-Roberts Cai JRC Interflon RT + 01:36
102 Goos Cas Kon.Vc.t Meetjesland + 01:42
103 Bassle Arno Kon.Vc.t Meetjesland + 01:42
104 Everaert Seppe Kon.Vc.t Meetjesland + 01:42
105 Vandenbossche Warre Kon.Vc.t Meetjesland + 01:42
106 Vandenbossche Wout Kon.Vc.t Meetjesland + 01:42
107 De Neve Hannes Kon.Vc.t Meetjesland + 01:42
108 Lawrence Isaac JRC Interflon RT + 01:43
109 Blæsbjerg Laurids Team Bach Advokater CEC Junior + 01:44
110 Weekers Pepijn KZLWC- Davo + 01:47
111 Wisdish Thomas Spokes Racing Team U19 + 01:49
112 Hundt August Birk Team Fri BikeShop - Zealand Cycling U19 + 01:56
113 Toftemark Lucas Team Bach Advokater CEC Junior + 01:59
114 Lorentsen Lucas Tscherning Cycling Academy + 02:00
115 Lernout Seppe CT Luc Wallays-Jonge Renners + 02:03
116 Rommes Mathias Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19 + 02:06
117 Vande Moortel Matteo CT Luc Wallays-Jonge Renners + 02:09
118 Berton Storm Van Moer Logistics Cycling Team + 02:17
119 Legeai Alban Team Stadler Niedersachsen + 02:18
120 Honcoop Stijn Regio Zuid Nederland + 02:19
121 Neerinckx Xian Van Moer Logistics Cycling Team + 02:19
122 Hornman Thomas Regio Zuid Nederland + 02:20
123 Drabble Peter WAC Team + 02:22
124 Mathieu Seppe Sport en Steun-Leopoldsburg + 02:25
125 Vandenbussche Loic VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 02:25
126 Brands Leandro Sport en Steun-Leopoldsburg + 02:25
127 Vanhoudt Yenthe Sport en Steun-Leopoldsburg + 02:25
128 Christoffersen Erik Tscherning Cycling Academy + 02:35
129 Priedolins Janis Latvia + 02:39
130 Vazdikis Toms Latvia + 02:39
131 Stelps Mikus Rudolfs Latvia + 02:40
132 Deroo Simon Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19 + 02:43
133 Bartelet David Jegg-DJR Academy U19 + 02:53
134 Clerx Ferre Van Mossel Heist CT U19 + 02:54
135 Segers Rune Van Mossel Heist CT U19 + 02:54
136 Baillie Alasdair Spokes Racing Team U19 + 03:23
137 van Tol Sem WV Westland Wil Vooruit U19 + 03:35
138 Groven Thibaud KZLWC- Davo + 04:02
139 Feys Milan Avia-Rudyco Cycling Team + 04:04
Pos Rider Team Time
01 De Schuyteneer Steffen Avia-Rudyco Cycling Team 00:18:39
02 Cuylits Mauro Avia-Rudyco Cycling Team + 00
03 Heymans Yarno Avia-Rudyco Cycling Team + 00
04 van den Bosch Ingmar Willebrord Wil Vooruit Juniors + 22
05 Jurriaans Daan Willebrord Wil Vooruit Juniors + 22
06 Vuerinckx Thomas Acrog-Tormans BC U19 + 29
07 Dockx Gilles Van Mossel Heist CT U19 + 33
08 De Keersmaeker Jens Van Mossel Heist CT U19 + 33
09 Kurits Karl Estonia + 40
10 Aduson Gabriel Helmut Estonia + 40
11 Lenzius Martti Estonia + 40
12 Grönlund Nicolas WAC Team + 45
13 Mitt Virgo Estonia + 45
14 Saul Evar Estonia + 45
15 Kongstad Alfred Mørch Team Bach Advokater CEC Junior + 45
16 Van Sanden Kjell Van Moer Logistics Cycling Team + 46
17 Van Lommel Lennert Van Moer Logistics Cycling Team + 46
18 Hansen Jonathan Aagaard Team Bach Advokater CEC Junior + 46
19 Vermeulen Milan CT Luc Wallays-Jonge Renners + 47
20 Clauw Arthur Acrog-Tormans BC U19 + 48
21 Van Rees Christiaan WV Westland Wil Vooruit U19 + 51
22 Vandenabeele Kobe Van Mossel Heist CT U19 + 56
23 de Vos Mees Regio Zuid Nederland + 58
24 Van Zuidam Bas Regio Zuid Nederland + 58
25 Vad Victor Team Fri BikeShop - Zealand Cycling U19 + 01:02
26 Jørgensen Mads Team Fri BikeShop - Zealand Cycling U19 + 01:02
27 Warnier Gaetan Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 01:04
28 Daniels Stef Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 01:04
29 Geraerts Matisse Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 01:04
30 Fauville Tim Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 01:07
31 Lehmeier Tom Luis Team Stadler Niedersachsen + 01:07
32 Binder Moritz Team Stadler Niedersachsen + 01:07
33 Eeman Kamiel Sport en Steun-Leopoldsburg + 01:15
34 Bemong Jules Sport en Steun-Leopoldsburg + 01:15
35 Hertz Oskar Tscherning Cycling Academy + 01:17
36 Van Den Abeele Thibo Acrog-Tormans BC U19 + 01:21
37 Huion Thibo Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19 + 01:30
38 Harkins Girts Latvia + 01:31
39 Adam Cameron Spokes Racing Team U19 + 01:36
40 McConville Cormac Spokes Racing Team U19 + 01:36
41 Curtis-Roberts Cai JRC Interflon RT + 01:36
42 Goos Cas Kon.Vc.t Meetjesland + 01:42
43 Bassle Arno Kon.Vc.t Meetjesland + 01:42
44 Vandenbossche Warre Kon.Vc.t Meetjesland + 01:42
45 De Neve Hannes Kon.Vc.t Meetjesland + 01:42
46 Weekers Pepijn KZLWC- Davo + 01:47
47 Wisdish Thomas Spokes Racing Team U19 + 01:49
48 Hundt August Birk Team Fri BikeShop - Zealand Cycling U19 + 01:56
49 Rommes Mathias Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19 + 02:06
50 Vande Moortel Matteo CT Luc Wallays-Jonge Renners + 02:09
51 Berton Storm Van Moer Logistics Cycling Team + 02:17
52 Legeai Alban Team Stadler Niedersachsen + 02:18
53 Honcoop Stijn Regio Zuid Nederland + 02:19
54 Neerinckx Xian Van Moer Logistics Cycling Team + 02:19
55 Drabble Peter WAC Team + 02:22
56 Brands Leandro Sport en Steun-Leopoldsburg + 02:25
57 Priedolins Janis Latvia + 02:39
58 Clerx Ferre Van Mossel Heist CT U19 + 02:54
59 Segers Rune Van Mossel Heist CT U19 + 02:54
60 Baillie Alasdair Spokes Racing Team U19 + 03:23
61 van Tol Sem WV Westland Wil Vooruit U19 + 03:35
62 Groven Thibaud KZLWC- Davo + 04:02

Information