St. Martinusprijs Juniors - 2021

Stage

DoB?
Pos Rider Team Time
01 Youp De Vos Willebrord Wil Vooruit Juniors 02:56:53
02 Wout Geerinckx Sport en Steun-Leopoldsburg + 01
03 Max van der Meulen WV de Jonge Renner + 04
04 Elmar Abma Willebrord Wil Vooruit Juniors + 01:00
05 Mathis Avondts WAC Team + 01:03
06 Roan Konings WV de Jonge Renner + 01:03
07 Milan Kuypers WAC Team + 01:03
08 Milan De Meester Van Moer Logistics Cycling Team + 01:03
09 Senne Willems Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team + 01:03
10 Stijn Degeest Acrog-Tormans BC U19 + 01:03
11 Theo Lowie Crabbe Toitures - CC Chevigny + 01:03
12 Jelle van Genechten Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team + 01:03
13 Jori Van De Sompel Maes CT Glabbeek + 01:03
14 Joppe Heremans Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team + 01:03
15 Baptiste Snoeks Team Geo-Therm Carbonbike U19 + 01:03
16 Hugo Druart Crabbe Toitures - CC Chevigny + 01:03
17 Jens Hendrickx Acrog-Tormans BC U19 + 01:03
18 Thomas Szkandera FlandersColor-Galloo Team + 01:03
19 Justin Picoux Crabbe Toitures - CC Chevigny + 01:03
20 Simon Van Elslander CT Luc Wallays-Jonge Renners + 01:03
21 Seppe De Beuckeleer Maes CT Glabbeek + 01:03
22 Jonathan Kerkhofs WK Noord West Brabant + 01:03
23 Pierric Colin VC Ardennes + 01:03
24 Vik Smulders WV de Jonge Renner + 01:03
25 Senne Boeckx Sport en Steun-Leopoldsburg + 01:03
26 Milan Feys Kon.Vc.t Meetjesland - Knesselare + 01:03
27 Dennis De Haan District Zuid-West Nederland + 01:03
28 Lucas Laurent Crabbe Toitures - CC Chevigny + 01:03
29 Brent Janssens Young Cycling Talent D & D U19 + 01:03
30 Yaurick Leenknegt CT Luc Wallays-Jonge Renners + 01:03
31 Axel Källberg Willebrord Wil Vooruit Juniors + 01:03
32 Lois Paul Maes CT Glabbeek + 01:03
33 Kasper Van Gestel Acrog-Tormans BC U19 + 01:03
34 Nino De Jong WV de Jonge Renner + 01:03
35 Yorben De Troyer Van Moer Logistics Cycling Team + 01:03
36 Yorick Slaets Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team + 01:09
37 Robbe Smets Team Kempen + 01:09
38 Ruben Fierens KZLWC- Davo + 01:09
39 Dario Van Der Heyden AA Drink Young Lions + 01:09
40 Ian Vertommen Van Moer Logistics Cycling Team + 01:09
41 Emile Moreels Kon.Vc.t Meetjesland - Knesselare + 01:09
42 Nathan Maeyaert Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team + 01:09
43 Senne Hulsmans Acrog-Tormans BC U19 + 01:09
44 Mathieu Wulleman VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 01:09
45 Brecht Deprouw Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19 + 01:09
46 Sofiane Guettari Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19 + 01:09
47 Wannes Van Poucke Van Moer Logistics Cycling Team + 01:09
48 Andreas Van Den Broeck WK Noord West Brabant + 01:09
49 Tijs Van Den Bemt District Zuid-West Nederland + 01:09
50 Marnix Van Den Oever WV de Jonge Renner + 01:09
51 Thijs Koops WV de Jonge Renner + 01:09
52 Rube Baeten WAC Team + 01:09
53 Ferre Geeraerts Young Cycling Talent D & D U19 + 01:09
54 Ilias Jordaens WAC Team + 01:09
55 Senne Thonnon Maes CT Glabbeek + 01:09
56 Senne Goossens Acrog-Tormans BC U19 + 01:09
57 Xander Verhaegen Acrog-Tormans BC U19 + 01:09
58 Gilles Cap Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19 + 01:09
59 Thomas Lakeman Willebrord Wil Vooruit Juniors + 01:09
60 Jani De Coster CT Luc Wallays-Jonge Renners + 01:09
61 Pieter Van Waas WAC Team + 01:09
62 Jasper Dekien FlandersColor-Galloo Team + 01:09
63 Bart Liekens Sport en Steun-Leopoldsburg + 01:09
64 Mats Devry Maes CT Glabbeek + 01:09
65 Lars Blommaert Van Moer Logistics Cycling Team + 01:09
66 Yannis Collignon Team Geo-Therm Carbonbike U19 + 01:09
67 Marius Goossens Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19 + 01:09
68 Daan Bostyn District Zuid-West Nederland + 01:03
69 Cas Van Den Berg Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19 + 01:09
70 Casper Vos District Zuid-West Nederland + 01:19
71 Brent Baert CT Luc Wallays-Jonge Renners + 01:19
72 Victor Delbarge CT Luc Wallays-Jonge Renners + 01:19
73 Romain Bauduin FlandersColor-Galloo Team + 01:24
74 Oscar Archambeau VC Ardennes + 01:30
75 Lucas Scherrens Kon.Vc.t Meetjesland - Knesselare + 01:09
76 Ruben Boeye Van Moer Logistics Cycling Team + 01:09
77 Kaj Fretin KZLWC- Davo + 01:50
78 Hugo Wertz VC Ardennes + 02:11
79 Thijs Kortes District Zuid-West Nederland + 02:11
80 Mathieu Toussaint VC Ardennes + 02:49
81 Xander Rigole VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 02:50
82 Tor Van Thienen WK Noord West Brabant + 03:10
83 Zeno Moonen Maes CT Glabbeek + 01:09
84 Nicholas Goossens FlandersColor-Galloo Team + 03:50
85 Dre Goelen Sport en Steun-Leopoldsburg + 04:02
86 Arthur Alexandre Team Geo-Therm Carbonbike U19 + 04:02
87 Matteo Vereecke FlandersColor-Galloo Team + 04:32
88 Arno Lempoels Young Cycling Talent D & D U19 + 05:03
89 Denzel Vandekerckhove VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 05:03
90 Emiel Verschaeve VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 08:27
DNF Sander Blommaert District Zuid-West Nederland
DNF Mauro Delme AA Drink Young Lions
DNF Arthur Soontjens AA Drink Young Lions
DNF Wannes Verstraelen AA Drink Young Lions
DNF Rune Jacobs AA Drink Young Lions
DNF Toon Van Den Bergh AA Drink Young Lions
DNF Joppe Sterck Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team
DNF Tommi Hauteclair Crabbe Toitures - CC Chevigny
DNF Franck Rademaker Crabbe Toitures - CC Chevigny
DNF Jens Van Cauwenberghe CT Luc Wallays-Jonge Renners
DNF Arthur Lowagie FlandersColor-Galloo Team
DNF Niels Dias Kon.Vc.t Meetjesland - Knesselare
DNF Mathias De Vriend Kon.Vc.t Meetjesland - Knesselare
DNF Xander Stoopen KZLWC- Davo
DNF Jeff Van Pelt KZLWC- Davo
DNF Jorrit Vanhamond KZLWC- Davo
DNF Xander Zeleznik KZLWC- Davo
DNF Renzo De Regge Sport en Steun-Leopoldsburg
DNF Niels Ramaekers Sport en Steun-Leopoldsburg
DNF Gabin Laurent Team Geo-Therm Carbonbike U19
DNF Ethan Trintade Team Geo-Therm Carbonbike U19
DNF Seppe Durnez Team Kempen
DNF Tom Persijn Team Kempen
DNF Brent Raats Team Kempen
DNF Robbe Willemsens Team Kempen
DNF Mateo Mari VC Ardennes
DNF Luca Poti VC Ardennes
DNF Jelle Van Achter VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19
DNF Lars De Beul VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19
DNF Bram Christiaensen WAC Team
DNF Mauro Verbist Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19
DNF Jente Klaver Willebrord Wil Vooruit Juniors
DNF Daniel Vastenhout Willebrord Wil Vooruit Juniors
DNF Augustijn Buyens WK Noord West Brabant
DNF Jarno Dhaene WK Noord West Brabant
DNF Mats Van Hemelryck WK Noord West Brabant
DNF Rick Ceulemans Young Cycling Talent D & D U19
DNF Gill Vandermueren Young Cycling Talent D & D U19
DNF Tibo Thomas Young Cycling Talent D & D U19
Information
Nation Belgium
Date 10th July
Where Duffel -> Kontich
What 1st stage
Distance 129.5 km
Leader Y.De Vos
Youth M.van der Meulen
Sprint S.Degeest
Other
Embed Results