DoB? |
Pos | Rider | Team | Points | |
---|---|---|---|---|
01 | van Veenendaal Hidde | WV De Jonge Renner | 77 | |
02 | Karpenko Gleb | Estonia | 64 | |
03 | Kazis Daniels | Latvia | 51 | |
04 | Dreßler Luca | Germany | 47 | |
05 | Uhlig Henri | Germany | 47 | |
06 | Walker Max | South East Region BC | 42 | |
07 | Gloag Thomas | South East Region BC | 33 | |
08 | Thomas Théo | Van Rysel-AG2R La Mondiale | 33 | |
09 | Teare Tosh | South East Region BC | 30 | |
10 | Huybrechts Sander | Heist Cycling Team | 30 | |
11 | Rootkin-Gray Jack | South East Region BC | 26 | |
12 | Vandesompel Cedric | AA Drink Jongeren Team | 26 | |
13 | Huys Branko | Avia Rudyco Janatrans | 25 | |
14 | Romers Boris | Acrog Pauwels Balen BC | 22 | |
15 | Stockwell Oliver | South East Region BC | 21 | |
16 | Rubenis Pauls | Latvia | 21 | |
17 | Permentier Emano | Van Moer Logistics | 18 | |
18 | Wilshaus Serginho | Volharding/JVA Wilton CT | 18 | |
19 | Betzinger Klaus | Germany | 16 | |
20 | Evans Iwan | Wales | 16 | |
21 | Köster Artjom | Estonia | 15 | |
22 | Kurits Joonas | Estonia | 15 | |
23 | Roberts Owain | Wales | 15 | |
24 | King Aaron | Spokes RT | 14 | |
25 | Cas Stijn | Young Cycling Talent D&D | 14 | |
26 | Lelandais Rémi | Van Rysel-AG2R La Mondiale | 13 | |
27 | Verlinden Jordi | WAC Team | 12 | |
28 | Rasenberg Martijn | Ridley Hermans DT | 11 | |
29 | Teerlinck Alexander | Avia Rudyco Janatrans | 11 | |
30 | Willems Dennis | Zuid Oost Nederland | 10 | |
31 | Donaldson Robert | South East Region BC | 10 | |
32 | Van Kappel Geert | Volharding/JVA Wilton CT | 9 | |
33 | Vanluchene Maxim | Milwaukee-Alpamotorhomes | 9 | |
34 | Van Straten Xander | Volharding/JVA Wilton CT | 8 | |
35 | Van Poppel Sébastien | Avia Rudyco Janatrans | 7 | |
36 | Stevens Daan | Davo United CT | 7 | |
37 | Boons Jente | Davo United CT | 7 | |
38 | Arrammach Kevin | WV De Jonge Renner | 6 | |
39 | Codd James | Wales | 6 | |
40 | Van Den Schoor Mats | Avia Rudyco Janatrans | 5 | |
41 | Belohvosciks Kristians | Latvia | 5 | |
42 | Nys Thibau | AA Drink Jongeren Team | 4 | |
43 | Andersons Roberts | Latvia | 4 | |
44 | Avonds Dries | WAC Team | 3 | |
45 | Hanegraaf Stijn | Zuid Oost Nederland | 3 | |
46 | Neffgen Tim | WAC Team | 2 | |
47 | Buijs Quinten | Westland Wil Vooruit | 2 | |
48 | Pavone Gianni | WV De Jonge Renner | 1 | |
49 | Francken Sibe | WAC Team | 1 | |
50 | Coppens Michiel | Wielerclub Steed Vooraan | 1 | |
51 | Simons Rob | Sport en Steun | 1 |