St. Martinusprijs Juniors - 2015

Stage GC

DoB?
Embed Results
Pos Rider Team Time
01 Weemaes Sasha Van Moer Group 14:46
02 Norsgaard Mathias Team Kel-Berg Roskilde + 10
03 Goolaerts Stijn Davo Cycling Team + 12
04 Honore Mikkel Team Kel-Berg Roskilde + 14
05 Egholm Jakob Team Kel-Berg Roskilde + 17
06 Louvet Louis Bourgogne Franche Comte + 20
07 Eekhoff Nils Wilton Cycling Team + 22
08 Iserbyt Eli Young Telenet Fidea + 22
09 Mengoulas Alex Monkeytown Cycling Team + 24
10 De Pestel Sander Van Moer Group + 25
11 Van Sintmaartensdijk Daan Combinatie Zuid-Holland + 27
12 Schelling Ide Restore Cycling Team + 28
13 Beullens Cédric Kon. Balen B.C. + 30
14 Lindquist Christian Ingemann Team Cycling Elite Copenhagen + 33
15 Jaspers Ward Kon. Balen B.C. + 35
16 Rijsdijk Tristan UCM Cyclingteam Barrhopoort + 43
17 Meeus Jordi Kon. Balen B.C. + 43
18 Driesen Yarne Young Telenet Fidea + 48
19 Willett Daniel Team Rokform + 48
20 Vandessel Djoerd UCM Cyclingteam Barrhopoort + 49
21 Wildeboer Schut Melvin Wilton Cycling Team + 50
22 De Vries Rick Monkeytown Cycling Team + 51
23 Van Deest Martijn WSV Emmen + 52
24 Paauwe Joris Wilton Cycling Team + 54
25 Lembrechts Toon Wielerclub Steeds Vooraan Kontich + 54
26 Van Moer Brent Van Moer Group + 55
27 Relanto Erik Fincycling Team + 55
28 Degrandcourt Hadrien Bourgogne Franche Comte + 55
29 Tulner Rens Combinatie Zuid-Holland + 56
30 Einhorn Itamar Verandas Willems + 56
31 Nieuwpoort Jelle Monkeytown Cycling Team + 57
32 Zebel Daan Zuid West Nederland + 01:00
33 Debeaumarché Nicolas Bourgogne Franche Comte + 01:01
34 Boele Niels Combinatie Zuid-Holland + 01:02
35 Reynders Jens Davo Cycling Team + 01:03
36 Stravers Jarri Combinatie Zuid-Holland + 01:03
37 Quarterman Charles South East Cycling Team + 01:05
38 Delbaen Michael Wielerclub Steeds Vooraan Kontich + 01:05
39 Carter Thomas De Dijlespurters + 01:06
40 Geijs Vince Zuid West Nederland + 01:09
41 Muis Jesse UCM Cyclingteam Barrhopoort + 01:09
42 Özgür Batuhan Turkey + 01:09
43 Rombouts Seppe Kon. Balen B.C. + 01:10
44 Herregodts Rune Van Moer Group + 01:13
45 Griemink Niels WSV Emmen + 01:13
46 Cannings Cory De Dijlespurters + 01:13
47 Geerts Kenneth Sport en Moedig Genk + 01:13
48 Lauk Karl Patrick Estonia + 01:15
49 Prodel Thor Morup Team Cycling Elite Copenhagen + 01:15
50 Dekker David Zuid West Nederland + 01:17
51 Jorna Gijs Wilton Cycling Team + 01:18
52 Michael Christodoulos Cyprus National Team + 01:19
53 Mielke Anders Team Kel-Berg Roskilde + 01:19
54 Van Der Meer Noah Westland Wil Vooruit + 01:20
55 Hänninen Jaakko Fincycling Team + 01:22
56 Damgaard Christian Team Cycling Elite Copenhagen + 01:23
57 Van Schaeybroek Jonas Davo Cycling Team + 01:24
58 Amelinckx Stef Van Moer Group + 01:26
59 Hogg Robert South East Cycling Team + 01:26
60 Ruimgaard Yentil Westland Wil Vooruit + 01:27
61 Marking Garrett Team Rokform + 01:27
62 Mook Marco UCM Cyclingteam Barrhopoort + 01:27
63 Knoppert Martijn Westland Wil Vooruit + 01:28
64 Turgut Onur Turkey + 01:28
65 Latte Raimo Estonia + 01:29
66 Kloese Justin WSV Emmen + 01:29
67 Smets Gert Kalas Cycling Team + 01:29
68 Gosink Stan WSV Emmen + 01:30
69 Anton Veber William Team Kel-Berg Roskilde + 01:31
70 Tiryaki Oguzhan Turkey + 01:31
71 Van Hauwermeiren Michiel Van Moer Group + 01:31
72 Loockx Lander Kalas Cycling Team + 01:32
73 Volkers Jorn Zuid West Nederland + 01:34
74 Christiansen Matias Kjeldmark Team Kel-Berg Roskilde + 01:35
75 Johanson Kristjan Estonia + 01:36
76 Kiskonen Siim Estonia + 01:36
77 Velt Marijn Monkeytown Cycling Team + 01:36
78 Panis Thibaut Verandas Willems + 01:39
79 Vejre Philip Christian Team Cycling Elite Copenhagen + 01:39
80 Knickman Bo Team Rokform + 01:40
81 Boersma Sietse Wilton Cycling Team + 01:40
82 Devos Han Kon. Balen B.C. + 01:40
83 Szedelyi Tomas Kalas Cycling Team + 01:41
84 Houbben Adrien Verandas Willems + 01:41
85 Van Koppen Wessel Westland Wil Vooruit + 01:41
86 Bidstrup Soren Team Cycling Elite Copenhagen + 01:42
87 De Winter Gordon Verandas Willems + 01:43
88 Druyts Miquel DMC Cycling Team + 01:44
89 Siebens Gianni Young Telenet Fidea + 01:47
90 Angonnet Romain Bourgogne Franche Comte + 01:48
91 Therain Quentin Verandas Willems + 01:49
92 Schelfout Wies Koninklijke Edegem + 01:50
93 Giart Pieter Koninklijke Edegem + 01:51
94 Uusiperhe Jesse Fincycling Team + 01:51
95 Van Staeyen Maarten W.A.C. Team Hoboken + 01:52
96 Dekkers Robin W.A.C. Team Hoboken + 01:52
97 De Cock Matthieu Koninklijke Edegem + 01:52
98 Engele Rienk Restore Cycling Team + 01:53
99 Roosen Glenn Kon. Balen B.C. + 01:53
100 Theunis Bram Sport en Moedig Genk + 01:54
101 Dhore Alessio Young Telenet Fidea + 01:54
102 Bulley Lewis South East Cycling Team + 01:54
103 Baude Arthur Verandas Willems + 01:57
104 Reisenbuk Erik Estonia + 01:58
105 Wijfje Tom Combinatie Zuid-Holland + 01:59
106 Van Doninck Alec W.A.C. Team Hoboken + 01:59
107 Floren Wesley UCM Cyclingteam Barrhopoort + 02:05
108 Lefeber Mathias Sport en Moedig Genk + 02:07
109 Keller Jesper Zuid West Nederland + 02:08
110 Wattez Danilo Monkeytown Cycling Team + 02:08
111 Van Nunspeet Mike Westland Wil Vooruit + 02:09
112 Yoshimoto Kenji Team Rokform + 02:09
113 Schoonewille Jon WSV Emmen + 02:09
114 Vansteensel Mats W.A.C. Team Hoboken + 02:09
115 Terävä Simo Fincycling Team + 02:10
116 Byloos Jeff Wielerclub Steeds Vooraan Kontich + 02:12
117 Van Den Bulck Pelle Kalas Cycling Team + 02:13
118 Gabriels Senne DMC Cycling Team + 02:13
119 Verstraelen Bert Sport en Moedig Genk + 02:13
120 Van Den Broek Floris Zuid West Nederland + 02:14
121 Van Nierop Dion Combinatie Zuid-Holland + 02:14
122 Van Malderen Bjorn Wielerclub Steeds Vooraan Kontich + 02:16
123 De Vos Lenn De Dijlespurters + 02:16
124 Agrotis Alexandros Cyprus National Team + 02:17
125 Prangel Kristo Estonia + 02:19
126 Lijnen Marnix Davo Cycling Team + 02:21
127 Simon Quentin Bourgogne Franche Comte + 02:23
128 Verdonk Brent Sport en Moedig Genk + 02:24
129 Clerebout Sven Wielerclub Steeds Vooraan Kontich + 02:30
130 Ozturk Faruk Turkey + 02:31
131 Vandermeer Laurens Davo Cycling Team + 02:32
132 Stappers Dries DMC Cycling Team + 02:34
133 Verheyen Thomas Kalas Cycling Team + 02:35
134 Debeunne Cesar Junior Wambrechies + 02:38
135 Claessen Nick DMC Cycling Team + 02:39
136 Habert Axel Bourgogne Franche Comte + 02:41
137 Lefeber Cedric Sport en Moedig Genk + 02:43
138 Patsalosavvis Odysseas Cyprus National Team + 02:45
139 Serneels Dieter DMC Cycling Team + 02:48
140 Goelen Gert De Dijlespurters + 02:52
141 Polykarpos Varellas Cyprus National Team + 02:53
142 Konings Frits W.A.C. Team Hoboken + 02:56
143 Dilek Halil Ibrahim Turkey + 03:02
144 Tornu Valentin Junior Wambrechies + 03:04
145 Deseure Hugo Junior Wambrechies + 03:11
146 McMullen Gabriel Team Rokform + 03:12
147 Breugelmans Michiel Koninklijke Edegem + 03:16
148 Dondaine Brayan Junior Wambrechies + 03:52
149 Rosereau Adrien Junior Wambrechies + 03:56
150 Dumont Clement Junior Wambrechies + 09:33
151 Jones Harrison South East Cycling Team + 19:02
DNS Domen Kasper De Dijlespurters
DNS Crollet Yari Young Telenet Fidea
Pos Rider Team Time
1 - Honore Mikkel Team Kel-Berg Roskilde 03:33:23
2 - De Pestel Sander Van Moer Group + 20
3 1 Jaspers Ward Kon. Balen B.C. + 41
4 1 Nieuwpoort Jelle Monkeytown Cycling Team + 56
5 1 Iserbyt Eli Young Telenet Fidea + 57
6 1 Tulner Rens Combinatie Zuid-Holland + 01:21
7 4 Lindquist Christian Ingemann Team Cycling Elite Copenhagen + 01:29
8 2 Driesen Yarne Young Telenet Fidea + 01:40
9 7 Schelling Ide Restore Cycling Team + 01:44
10 4 Van Deest Martijn WSV Emmen + 02:05
11 1 Delbaen Michael Wielerclub Steeds Vooraan Kontich + 02:14
12 7 Lembrechts Toon Wielerclub Steeds Vooraan Kontich + 02:15
13 6 Panis Thibaut Verandas Willems + 02:19
14 1 Lauk Karl Patrick Estonia + 02:26
15 7 Therain Quentin Verandas Willems + 02:29
16 7 Willett Daniel Team Rokform + 02:30
17 3 Özgür Batuhan Turkey + 02:31
18 9 De Winter Gordon Verandas Willems + 02:32
19 4 Gosink Stan WSV Emmen + 02:43
20 2 Mook Marco UCM Cyclingteam Barrhopoort + 02:47
21 1 Van Der Meer Noah Westland Wil Vooruit + 02:57
22 1 Smets Gert Kalas Cycling Team + 02:58
23 6 Beullens Cédric Kon. Balen B.C. + 03:06
24 14 Norsgaard Mathias Team Kel-Berg Roskilde + 03:07
25 8 Eekhoff Nils Wilton Cycling Team + 03:14
26 9 Mengoulas Alex Monkeytown Cycling Team + 03:21
27 3 Meeus Jordi Kon. Balen B.C. + 03:22
28 11 Schoonewille Jon WSV Emmen + 03:27
29 20 Goolaerts Stijn Davo Cycling Team + 03:32
30 13 Van Sintmaartensdijk Daan Combinatie Zuid-Holland + 03:36
31 4 Rombouts Seppe Kon. Balen B.C. + 03:40
32 8 Dekkers Robin W.A.C. Team Hoboken + 03:45
33 1 Van Moer Brent Van Moer Group + 03:46
34 3 De Vries Rick Monkeytown Cycling Team + 03:48
35 10 Siebens Gianni Young Telenet Fidea + 03:49
36 10 Hänninen Jaakko Fincycling Team + 03:52
37 2 Zebel Daan Zuid West Nederland + 04:03
38 7 Mielke Anders Team Kel-Berg Roskilde + 04:08
39 9 Wildeboer Schut Melvin Wilton Cycling Team + 04:10
40 4 Boele Niels Combinatie Zuid-Holland + 04:11
41 13 Devos Han Kon. Balen B.C. + 04:11
42 4 Paauwe Joris Wilton Cycling Team + 04:14
43 2 Herregodts Rune Van Moer Group + 04:18
44 4 Dekker David Zuid West Nederland + 04:20
45 8 Einhorn Itamar Verandas Willems + 04:20
46 41 Weemaes Sasha Van Moer Group + 04:23
47 - Reynders Jens Davo Cycling Team + 04:23
48 25 Louvet Louis Bourgogne Franche Comte + 04:28
49 13 Velt Marijn Monkeytown Cycling Team + 04:33
50 - Geerts Kenneth Sport en Moedig Genk + 04:35
51 6 Van Schaeybroek Jonas Davo Cycling Team + 04:44
52 14 Rijsdijk Tristan UCM Cyclingteam Barrhopoort + 04:47
53 11 Houbben Adrien Verandas Willems + 04:47
54 5 Geijs Vince Zuid West Nederland + 04:48
55 21 Baude Arthur Verandas Willems + 04:53
56 1 Latte Raimo Estonia + 04:55
57 5 Quarterman Charles South East Cycling Team + 04:57
58 2 Johanson Kristjan Estonia + 05:02
59 5 Kiskonen Siim Estonia + 05:02
60 3 Volkers Jorn Zuid West Nederland + 05:05
61 11 Debeaumarché Nicolas Bourgogne Franche Comte + 05:08
62 18 Degrandcourt Hadrien Bourgogne Franche Comte + 05:11
63 12 Carter Thomas De Dijlespurters + 05:17
64 3 Griemink Niels WSV Emmen + 05:18
65 14 Bulley Lewis South East Cycling Team + 05:18
66 11 Cannings Cory De Dijlespurters + 05:24
67 3 Kloese Justin WSV Emmen + 05:26
68 3 Ruimgaard Yentil Westland Wil Vooruit + 05:33
69 1 Turgut Onur Turkey + 05:34
70 7 Bidstrup Soren Team Cycling Elite Copenhagen + 05:38
71 24 Relanto Erik Fincycling Team + 05:38
72 20 Verdonk Brent Sport en Moedig Genk + 05:48
73 15 Amelinckx Stef Van Moer Group + 05:49
74 17 Damgaard Christian Team Cycling Elite Copenhagen + 05:50
75 3 Vejre Philip Christian Team Cycling Elite Copenhagen + 05:51
76 7 Loockx Lander Kalas Cycling Team + 05:53
77 12 Van Hauwermeiren Michiel Van Moer Group + 05:54
78 27 Vandessel Djoerd UCM Cyclingteam Barrhopoort + 05:57
79 19 Lefeber Mathias Sport en Moedig Genk + 05:57
80 2 Szedelyi Tomas Kalas Cycling Team + 06:02
81 2 Engele Rienk Restore Cycling Team + 06:06
82 3 Druyts Miquel DMC Cycling Team + 06:06
83 9 Van Doninck Alec W.A.C. Team Hoboken + 06:08
84 19 Floren Wesley UCM Cyclingteam Barrhopoort + 06:09
85 15 Byloos Jeff Wielerclub Steeds Vooraan Kontich + 06:18
86 6 Theunis Bram Sport en Moedig Genk + 06:24
87 11 De Vos Lenn De Dijlespurters + 06:27
88 15 Knoppert Martijn Westland Wil Vooruit + 06:28
89 3 Keller Jesper Zuid West Nederland + 06:30
90 9 Van Den Bulck Pelle Kalas Cycling Team + 06:34
91 1 Yoshimoto Kenji Team Rokform + 06:35
92 23 Clerebout Sven Wielerclub Steeds Vooraan Kontich + 06:36
93 4 Dhore Alessio Young Telenet Fidea + 06:40
94 - Vansteensel Mats W.A.C. Team Hoboken + 06:46
95 18 Stravers Jarri Combinatie Zuid-Holland + 06:51
96 3 Wijfje Tom Combinatie Zuid-Holland + 06:51
97 13 Stappers Dries DMC Cycling Team + 06:56
98 11 Jorna Gijs Wilton Cycling Team + 06:56
99 1 Terävä Simo Fincycling Team + 07:01
100 - Van Nunspeet Mike Westland Wil Vooruit + 07:06
101 9 Marking Garrett Team Rokform + 07:06
102 9 Verheyen Thomas Kalas Cycling Team + 07:07
103 1 Van Malderen Bjorn Wielerclub Steeds Vooraan Kontich + 07:15
104 3 Agrotis Alexandros Cyprus National Team + 07:15
105 7 Anton Veber William Team Kel-Berg Roskilde + 07:19
106 1 Giart Pieter Koninklijke Edegem + 07:22
107 15 Hogg Robert South East Cycling Team + 07:36
108 10 Boersma Sietse Wilton Cycling Team + 07:36
109 13 Konings Frits W.A.C. Team Hoboken + 07:41
110 6 Reisenbuk Erik Estonia + 07:50
111 7 Patsalosavvis Odysseas Cyprus National Team + 07:52
112 6 Vandermeer Laurens Davo Cycling Team + 07:55
113 11 Angonnet Romain Bourgogne Franche Comte + 08:02
114 1 Verstraelen Bert Sport en Moedig Genk + 08:03
115 1 Van Nierop Dion Combinatie Zuid-Holland + 08:04
116 7 Van Staeyen Maarten W.A.C. Team Hoboken + 08:05
117 12 Van Koppen Wessel Westland Wil Vooruit + 08:20
118 3 Van Den Broek Floris Zuid West Nederland + 08:21
119 8 Debeunne Cesar Junior Wambrechies + 08:22
120 5 Gabriels Senne DMC Cycling Team + 08:29
121 7 De Cock Matthieu Koninklijke Edegem + 08:31
122 2 Habert Axel Bourgogne Franche Comte + 08:47
123 15 Breugelmans Michiel Koninklijke Edegem + 08:53
124 8 Roosen Glenn Kon. Balen B.C. + 09:00
125 1 Serneels Dieter DMC Cycling Team + 09:04
126 9 McMullen Gabriel Team Rokform + 09:05
127 3 Prangel Kristo Estonia + 09:09
128 1 Lefeber Cedric Sport en Moedig Genk + 09:10
129 2 Goelen Gert De Dijlespurters + 09:51
130 11 Rosereau Adrien Junior Wambrechies + 09:54
131 2 Simon Quentin Bourgogne Franche Comte + 10:01
132 6 Egholm Jakob Team Kel-Berg Roskilde + 10:17
133 1 Wattez Danilo Monkeytown Cycling Team + 11:04
134 1 Knickman Bo Team Rokform + 11:06
135 5 Prodel Thor Morup Team Cycling Elite Copenhagen + 11:56
136 6 Muis Jesse UCM Cyclingteam Barrhopoort + 12:12
137 1 Ozturk Faruk Turkey + 12:19
138 3 Christiansen Matias Kjeldmark Team Kel-Berg Roskilde + 12:23
139 2 Dilek Halil Ibrahim Turkey + 12:50
140 1 Lijnen Marnix Davo Cycling Team + 13:00
141 2 Michael Christodoulos Cyprus National Team + 13:16
142 3 Schelfout Wies Koninklijke Edegem + 14:20
143 1 Uusiperhe Jesse Fincycling Team + 14:21
144 6 Tiryaki Oguzhan Turkey + 14:57
145 2 Polykarpos Varellas Cyprus National Team + 15:31
146 2 Tornu Valentin Junior Wambrechies + 16:20
147 2 Deseure Hugo Junior Wambrechies + 16:27
148 3 Claessen Nick DMC Cycling Team + 17:16
149 3 Dondaine Brayan Junior Wambrechies + 18:48
150 4 Dumont Clement Junior Wambrechies + 22:08
151 90 Jones Harrison South East Cycling Team + 22:54

Information