Front Races Teams Riders Ranking

Krasnodar - Anapa | 2015 Results

Information Results

Main page

Results

Pos Name Team Time
01 Andrey Solomennikov RusVelo 4:04:21
02 Roman Maikin RusVelo + 00
03 Vitaliy Buts Kolss - BDC Cycling Team + 00
04 Ivan Stevic Serbia + 00
05 Aleksandr Kuschynski Minsk Cycling Club + 00
06 Timofey Kritskiy Russia + 00
07 Dmitry Samokhvalov Itera - Katusha + 00
08 Sergey Nikolaev Itera - Katusha + 00
09 Dmitro Krivtsov ISD Continental Team + 00
10 Zhandos Bizhigitov Vino4ever + 04
11 Andriy Vasylyuk Kolss - BDC Cycling Team + 08
12 Oleksandr Golovash Kolss - BDC Cycling Team + 36
13 Oleksandr Polivoda Kolss - BDC Cycling Team + 36
14 Andrei Krasilnikau Minsk Cycling Club + 2:43
15 Siarhei Papok Minsk Cycling Club + 2:43
16 Alexander Martyshev Cycling club "Rus" + 2:45
17 Ivan Balykin RusVelo + 2:45
18 Kirill Zukin SHVSM-2 Samara + 2:45
19 Alexey Kurbatov Russia + 2:45
20 Vladislav Shchedov Crimea + 2:45
21 Uladzimir Harakhavik Rcop Belarus + 2:45
22 Dzmitry Zhyhunou Rcop Belarus + 2:45
23 Maksym Vasilyv ISD Continental Team + 2:45
24 Anton Samokhvalov Itera - Katusha + 2:45
25 Denys Karnulin Moscow Region Shchyolkovo + 2:45
26 Anatoliy Pakhtusov ISD Continental Team + 2:45
27 Aydar Zakarin Sestroretsk + 2:45
28 Evgeny Zotov SHVSM-2 Samara + 2:45
29 Anatoliy Budyak ISD Continental Team + 2:45
30 Pavel Chursin Moscow Region Shchyolkovo + 2:45
31 Mykhailo Kononenko Kolss - BDC Cycling Team + 2:45
32 Gennadiy Tatarinov Ural + 2:45
33 Gabor Kazsa Serbia + 2:45
34 Konstantin Yakimov Udmurtia CSKA + 2:45
35 Alexander Streltsov Dinamo + 2:45
36 Vladimir Ilchenko Russia + 2:45
37 Artur Ershov RusVelo + 2:45
38 Maxim Pokidov Itera - Katusha + 2:45
39 Igor Frolov Itera - Katusha + 2:45
40 Yauheni Karaliok Belarus + 2:45
41 Artyom Golovachshenko Vino4ever + 2:45
42 Mykhaylo Radionov Crimea + 2:45
43 Anton Moruha Kyiv Capital Racing + 2:45
44 Roman Morozov Crimea + 2:45
45 Maksim Rudakov Cycling club "Rus" + 2:45
46 Maxim Razumov Itera - Katusha + 2:45
47 Yauheni Akhramenka Belarus + 2:45
48 Igor Boev RusVelo + 2:45
49 Timur Maleiev ISD Continental Team + 2:45
50 Sergey Trubetskoy CSK VVS + 2:45
50 Nikita Razumov Russia + 2:45
52 Konstyantyn Ashurov Kyiv Capital Racing + 2:45
53 Denys Kostyuk Kolss - BDC Cycling Team + 2:45
54 Stanislav Bazhkou Minsk Cycling Club + 2:45
55 Oleksandr Lobov Crimea + 3:07
56 Andreiy Khripta Kyiv Capital Racing + 3:13
OOT Oleksii Kasianov Kyiv Capital Racing
OOT Iurii Shumilov Kyiv Capital Racing
OOT Aleh Ahiyevich Minsk Cycling Club
OOT Kansatansin Klimiankou Minsk Cycling Club
OOT Anton Muzychin Minsk Cycling Club
OOT Vladislau Dubovski Rcop Belarus
OOT Vasili Strokau Rcop Belarus
OOT Stefan Stefanovic Serbia
OOT Jovan Zekavica Serbia
OOT Dmitriy Lukyanov Vino4ever
OOT Sergey Vlassenko Vino4ever
DNF Vitaliy Zakharin -
DNF Mikhail Shemetau Belarus
DNF Oleksandr Verulskyy Crimea
DNF Kirill Bozhenko CSK VVS
DNF Pavel Leonov CSK VVS
DNF Alexander Mamontov CSK VVS
DNF Dmitry Vernidub CSK VVS
DNF Vadim Bezdenezhnykh Cycling club "Rus"
DNF Ilya Chirkov Cycling club "Rus"
DNF Aydar Gareyshin Cycling club "Rus"
DNF Artem Gorenkov Cycling club "Rus"
DNF Ilia Kavun Dinamo
DNF Ivan Kovalev Dinamo
DNF Aleksei Meksheev Dinamo
DNF Ivan Odegov Dinamo
DNF Rinat Udod ISD Continental Team
DNF Timur Abkhadeev Krasnodar Region
DNF Roman Kutuzov Krasnodar Region
DNF Andrey Potapov Krasnodar Region
DNF Vasiliy Suchkov Krasnodar Region
DNF Maksim Sukhomesov Krasnodar Region
DNF Alexey Zemenov Krasnodar Region
DNF Pavlo Bondarenko Kyiv Capital Racing
DNF Raman Ramanau Minsk Cycling Club
DNF Raman Tsishkou Minsk Cycling Club
DNF Vladislav Duiunov Moscow Region Shchyolkovo
DNF Mikhail Kasyanov Moscow Region Shchyolkovo
DNF Sergei Kulikov Moscow Region Shchyolkovo
DNF Nikita Malyshev Moscow Region Shchyolkovo
DNF Artem Romanenko Moscow Region Shchyolkovo
DNF Pavel Sayko Moscow Region Shchyolkovo
DNF Kanstantin Budkevich Rcop Belarus
DNF Aliaksandr Piasetski Rcop Belarus
DNF Evgeniy Kovalev Russia
DNF Sergey Mosin Russia
DNF Artem Ovechkin RusVelo
DNF Kirill Egorov Samara Region
DNF Dmitry Mokrov Samara Region
DNF Alexander Ryabkin Samara Region
DNF Kirill Zakharov Samara Region
DNF Marko Danilovic Serbia
DNF Marko Stankovic Serbia
DNF Vladislav Litvintsev Sestroretsk
DNF Alexsandr Lobanov Sestroretsk
DNF Andrey Timofeev Sestroretsk
DNF Nikolay Zhurkin Sestroretsk
DNF Pavel Ptashkin SHVSM-2 Samara
DNF Evgeny Zverkov SHVSM-2 Samara
DNF Denis Berezkin Udmurtia CSKA
DNF Slepan Cherepanov Udmurtia CSKA
DNF Anton Gogolev Udmurtia CSKA
DNF Maksim Gorbushin Udmurtia CSKA
DNF Vladislav Agastyan Ural
DNF Konstantin Chaykovskii Ural
DNF Nikolai Melnikov Ural
DNF Aleksei Nemchinov Ural
DNF Alexey Zhilykov Ural
DNF Vladislav Filipovich Vino4ever
DNF Vadim Galeyev Vino4ever
Information
Nations Russia
Date April 1st
Distance 177.8 km
CAT 1.2