Tour of Rhodes - 2021

Embed Results

DoB?
Pos Rider Team Time UCI
01 Christian Koch Team Lotto - Kern Haus 03:18:327
02 Kim Heiduk Team Lotto - Kern Haus + 003
03 Mika Heming Maloja Pushbikers + 001
04 Karl Patrick Lauk Team Pro Immo Nicolas Roux + 00
05 Stan Van Tricht SEG Racing Academy + 00
06 Filippo Fiorelli Bardiani CSF Faizanè + 00
07 Louis Bendixen Team Coop + 00
08 Fabian Schormair Felbermayr - Simplon Wels + 00
09 Matus Stocek Topforex - ATT Investments PCT + 00
10 Johannes Hodapp Team SKS Sauerland NRW + 00
11 Sven Thurau Team Dauner | AKKON + 00
12 Alan Banaszek HRE Mazowsze Serce Polski + 00
13 Lucas Kubis Dukla Banská Bystrica + 00
14 Abram Stockman Team SKS Sauerland NRW + 00
15 Michiel Stockman Team SKS Sauerland NRW + 00
16 Daniel Savini Bardiani CSF Faizanè + 00
17 Charles Planet Team Novo Nordisk + 00
18 Jan Hugger Team Lotto - Kern Haus + 00
19 Tristan Delacroix Team Sprinter Nice Métropole + 00
20 Fredrik Dversnes Team Coop + 00
21 Tord Gudmestad Team Coop + 00
22 Moran Vermeulen Felbermayr - Simplon Wels + 00
23 Riccardo Zoidl Felbermayr - Simplon Wels + 00
24 Daniel Turek Felbermayr - Simplon Wels + 00
25 Jakub Kaczmarek HRE Mazowsze Serce Polski + 00
26 Filippo Zana Bardiani CSF Faizanè + 00
27 Daan Hoole SEG Racing Academy + 00
28 Adam Foltan Dukla Banská Bystrica + 00
29 Alexandros Agrotis Cyprus + 00
30 Kristian Aasvold Team Coop + 00
31 Panagiotis Karatsivis Greece + 00
32 Jacob Eriksson Team Coop + 00
33 Wessel Krul SEG Racing Academy + 00
34 Dimitrios Christakos Greece + 00
35 Paul Taebling Maloja Pushbikers + 00
36 Petr Klabouch Topforex - ATT Investments PCT + 00
37 Marco Frigo SEG Racing Academy + 00
38 Pawel Bernas HRE Mazowsze Serce Polski + 00
39 Florent Castellarnau Team Pro Immo Nicolas Roux + 00
40 Andreas Miltiadis Cyprus + 00
41 Nikolay Genov Bulgaria + 00
42 Joshua Huppertz Team Lotto - Kern Haus + 00
43 Miltiadis Giannoutsos A.O.Aiolos + 00
44 Alexander Tarlton Team Lotto - Kern Haus + 00
45 Pavel Gruber Tufo-Pardus Prostejov + 00
46 Mickaël Guichard Team Pro Immo Nicolas Roux + 00
47 Johnatan Cañaveral Bardiani CSF Faizanè + 00
48 Daniel Bichlmann Maloja Pushbikers + 00
49 Eirik Lunder Team Coop + 00
50 Ziga Groselj Felbermayr - Simplon Wels + 00
51 Juraj Bellan Dukla Banská Bystrica + 00
52 Giovanni Carboni Bardiani CSF Faizanè + 00
53 Davide Gabburo Bardiani CSF Faizanè + 00
54 Boris Orlhac Team Pro Immo Nicolas Roux + 00
55 Thomas Acosta Team Pro Immo Nicolas Roux + 00
56 Marek Canecky Dukla Banská Bystrica + 00
57 Adam Stachowiak HRE Mazowsze Serce Polski + 00
58 Harrison Wood SEG Racing Academy + 00
59 Corey Davis Maloja Pushbikers + 00
60 Tom Day SEG Racing Academy + 00
61 Dominik Bauer Team Dauner | AKKON + 00
62 Enrico Battaglin Bardiani CSF Faizanè + 00
63 Emil Dima Romania + 00
64 Dennis Gråsvold Team Coop + 00
65 Tomasz Budzinski HRE Mazowsze Serce Polski + 00
66 Marceli Boguslawski HRE Mazowsze Serce Polski + 00
67 Michal Galka Maloja Pushbikers + 00
68 Matthias Mangertseder Felbermayr - Simplon Wels + 00
69 Panagiotis Christopoulus-Heller Greece + 17
70 Pierre-Pascal Keup Team Lotto - Kern Haus + 41
71 Gage Hecht Aevolo + 01:00
72 Ioannis Iliadis A.O.Aiolos + 01:06
73 Sean Flynn SEG Racing Academy + 01:06
74 Jean Goubert Team Sprinter Nice Métropole + 01:06
75 Eric Brunner Aevolo + 01:06
76 Filip Reha Tufo-Pardus Prostejov + 01:06
77 Emiliano Vila Greece + 01:06
78 Luca Dreßler Team Lotto - Kern Haus + 01:06
79 Marco Friedrich Felbermayr - Simplon Wels + 01:06
80 Sam Brand Team Novo Nordisk + 01:06
81 Periklis Ilias Attica Regional Team + 01:06
82 Jonas Messerschmidt Team Dauner | AKKON + 01:06
83 Mathis Lebeau Team Sprinter Nice Métropole + 01:06
84 Martin Haring Dukla Banská Bystrica + 01:06
85 Scott McGill Aevolo + 01:06
86 Stefan Bennett Team Pro Immo Nicolas Roux + 00
87 Jakub Hnik Tufo-Pardus Prostejov + 01:06
88 Frederik Raßmann Team Dauner | AKKON + 01:14
89 Jiri Petrus Topforex - ATT Investments PCT + 01:56
90 Martin Papanov Bulgaria + 01:56
91 Nikolaos Zegklis EuroCyclingTrips - CMI + 02:54
92 Gabriel Shipley Aevolo + 02:54
93 Karel Camrda Topforex - ATT Investments PCT + 00
94 Karel Tyrpekl Topforex - ATT Investments PCT + 07:27
95 Georgi Lumparov Bulgaria + 11:09
96 Tomas Barta Topforex - ATT Investments PCT + 13:45
97 Kiriakos Papastamatakis Iviskos-Rodilios + 13:45
98 Deniz Ryustemov Bulgaria + 13:45
99 Alexandros Matsangos Cyprus + 13:45
100 Jan Stöckli Team KIBAG-OBOR-CKT + 13:45
101 Konstantinos Pavlides Cyprus + 13:45
102 Ioannis Bilias Iviskos-Rodilios + 13:45
103 Brian Kamstra Team Novo Nordisk + 13:45
104 Pavel Grassle Tufo-Pardus Prostejov + 13:45
105 Tristan Jussaume Aevolo + 13:45
106 Julian Borresch Team SKS Sauerland NRW + 13:45
107 Serban Luncan Romania + 13:45
108 Ioan Dobrin Romania + 13:45
109 Conor Schunk Aevolo + 13:45
110 Ioannis Vorrias Team KIBAG-OBOR-CKT + 13:45
111 Polychronis Tzortzakis Greece + 13:45
112 Daniel Crista Romania + 13:45
113 Edouard Bonnefoix Team Sprinter Nice Métropole + 13:45
114 Antony Rolant Team Sprinter Nice Métropole + 13:45
115 Wojciech Pszczolarski Tufo-Pardus Prostejov + 13:45
116 Marco Hässig Team KIBAG-OBOR-CKT + 13:45
117 Norbert Banaszek HRE Mazowsze Serce Polski + 13:45
118 Jan-André Freuler Team KIBAG-OBOR-CKT + 13:45
119 Thomas Peyroton-Dartet EuroCyclingTrips - CMI + 13:45
120 Yordan Andreev Bulgaria + 13:45
121 Samuel Munday Team Novo Nordisk + 13:45
122 Paul Hennequin Team Sprinter Nice Métropole + 13:52
123 Petr Fiala Topforex - ATT Investments PCT + 13:52
124 Florent Gardella Team Sprinter Nice Métropole + 13:52
125 Rick Nobel EuroCyclingTrips - CMI + 13:52
126 Aidan McNeil Aevolo + 13:52
127 Charalampos Kastrantas Greece + 13:52
128 Clément Jolibert Team Pro Immo Nicolas Roux + 13:52
129 Declan Irvine Team Novo Nordisk + 20:52
130 Albert Gathemann Team Dauner | AKKON + 20:52
131 Iustin-Ioan Vaidian Romania + 20:52
132 Adi Marcu Romania + 24:09
133 Tim Wollenberg Maloja Pushbikers + 24:09
134 Dominic Kunz Team KIBAG-OBOR-CKT + 24:09
135 Joffrey Degueurce EuroCyclingTrips - CMI + 24:09
136 Christos Volikakis Greece + 24:09
137 Gerd De Keijzer Team Novo Nordisk + 24:09
138 Siméon Green EuroCyclingTrips - CMI + 24:09
139 Andreas Triantafillou Attica Regional Team + 24:09
140 Panagiotis Xouris A.O.Aiolos + 24:09
141 Valentin Plesea Romania + 24:09
142 Marek Dolnicek Tufo-Pardus Prostejov + 24:09
143 Guillaume Soula EuroCyclingTrips - CMI + 24:09
144 Ole Theiler Team SKS Sauerland NRW + 24:09
145 Moritz Plambeck Team Dauner | AKKON + 24:09
146 Christos Philokyprou Cyprus + 25:17
147 Ioannis Karris A.O.Aiolos + 32:36
148 Stanislav Grabchev Bulgaria + 32:36
149 Niels Verdijck EuroCyclingTrips - CMI + 32:36
150 Christos Skylodimos Attica Regional Team + 33:51
151 Theodoros Marosoulis A.O.Aiolos + 35:34
152 Constantinos Thymides Cyprus + 35:34
OOT Evangelos Ntegiannis Attica Regional Team
OOT Stamatios Savvakis Iviskos-Rodilios
OOT Iakovos Kouros Iviskos-Rodilios
OOT Jan Steiner Team KIBAG-OBOR-CKT
OOT Daniel Humm Team KIBAG-OBOR-CKT
OOT Daniel Babor Tufo-Pardus Prostejov
DNF Konstantinos Ntanovasilis Attica Regional Team
DNF Stavros Theophanous Cyprus
DNF Alexandros Avdelas A.O.Aiolos
DNF Patrik Tybor Dukla Banská Bystrica
DNF Pavol Rovder Dukla Banská Bystrica
DNF Egameinontas Palikaras Iviskos-Rodilios
DNF Ioannis Mastrosavakis Iviskos-Rodilios
DNF Mehdi Benhamouda Team Novo Nordisk
Pos Rider Team Time
01 4 Louis Bendixen Team Coop 03:21:06
02 1 Marceli Boguslawski HRE Mazowsze Serce Polski + 01
03 10 Kim Heiduk Team Lotto - Kern Haus + 01
04 47 Christian Koch Team Lotto - Kern Haus + 02
05 3 Daan Hoole SEG Racing Academy + 02
06 3 Dennis Gråsvold Team Coop + 02
07 3 Fredrik Dversnes Team Coop + 02
08 4 Stan Van Tricht SEG Racing Academy + 04
09 8 Mika Heming Maloja Pushbikers + 04
10 4 Jan Hugger Team Lotto - Kern Haus + 05
11 4 Eirik Lunder Team Coop + 05
12 4 Andreas Miltiadis Cyprus + 06
13 3 Tord Gudmestad Team Coop + 06
14 15 Filippo Fiorelli Bardiani CSF Faizanè + 07
15 1 Jakub Kaczmarek HRE Mazowsze Serce Polski + 07
16 1 Alan Banaszek HRE Mazowsze Serce Polski + 08
17 1 Daniel Turek Felbermayr - Simplon Wels + 08
18 1 Paul Taebling Maloja Pushbikers + 08
19 1 Wessel Krul SEG Racing Academy + 08
20 1 Johannes Hodapp Team SKS Sauerland NRW + 09
21 2 Tom Day SEG Racing Academy + 09
22 3 Michal Galka Maloja Pushbikers + 09
23 4 Joshua Huppertz Team Lotto - Kern Haus + 09
24 4 Panagiotis Karatsivis Greece + 09
25 5 Alexandros Agrotis Cyprus + 09
26 5 Charles Planet Team Novo Nordisk + 10
27 5 Adam Stachowiak HRE Mazowsze Serce Polski + 10
28 26 Pawel Bernas HRE Mazowsze Serce Polski + 10
29 5 Mickaël Guichard Team Pro Immo Nicolas Roux + 10
30 5 Karl Patrick Lauk Team Pro Immo Nicolas Roux + 10
31 5 Marco Frigo SEG Racing Academy + 10
32 6 Matus Stocek Topforex - ATT Investments PCT + 10
33 7 Lucas Kubis Dukla Banská Bystrica + 11
34 7 Kristian Aasvold Team Coop + 11
35 7 Adam Foltan Dukla Banská Bystrica + 11
36 8 Dominik Bauer Team Dauner | AKKON + 11
37 9 Daniel Bichlmann Maloja Pushbikers + 11
38 10 Sven Thurau Team Dauner | AKKON + 12
39 14 Miltiadis Giannoutsos A.O.Aiolos + 12
40 17 Jacob Eriksson Team Coop + 12
41 15 Harrison Wood SEG Racing Academy + 12
42 17 Moran Vermeulen Felbermayr - Simplon Wels + 12
43 17 Michiel Stockman Team SKS Sauerland NRW + 13
44 18 Corey Davis Maloja Pushbikers + 13
45 18 Daniel Savini Bardiani CSF Faizanè + 13
46 18 Petr Klabouch Topforex - ATT Investments PCT + 13
47 20 Matthias Mangertseder Felbermayr - Simplon Wels + 13
48 20 Ziga Groselj Felbermayr - Simplon Wels + 13
49 20 Filippo Zana Bardiani CSF Faizanè + 13
50 20 Dimitrios Christakos Greece + 14
51 22 Riccardo Zoidl Felbermayr - Simplon Wels + 14
52 24 Thomas Acosta Team Pro Immo Nicolas Roux + 14
53 24 Nikolay Genov Bulgaria + 14
54 24 Emil Dima Romania + 14
55 26 Marek Canecky Dukla Banská Bystrica + 14
56 26 Enrico Battaglin Bardiani CSF Faizanè + 14
57 31 Giovanni Carboni Bardiani CSF Faizanè + 15
58 31 Davide Gabburo Bardiani CSF Faizanè + 15
59 33 Florent Castellarnau Team Pro Immo Nicolas Roux + 15
60 35 Tomasz Budzinski HRE Mazowsze Serce Polski + 16
61 35 Juraj Bellan Dukla Banská Bystrica + 16
62 38 Tristan Delacroix Team Sprinter Nice Métropole + 17
63 38 Stefan Bennett Team Pro Immo Nicolas Roux + 17
64 43 Abram Stockman Team SKS Sauerland NRW + 18
65 50 Alexander Tarlton Team Lotto - Kern Haus + 20
66 53 Karel Camrda Topforex - ATT Investments PCT + 20
67 56 Fabian Schormair Felbermayr - Simplon Wels + 21
68 61 Boris Orlhac Team Pro Immo Nicolas Roux + 22
69 61 Johnatan Cañaveral Bardiani CSF Faizanè + 22
70 89 Pavel Gruber Tufo-Pardus Prostejov + 31
71 39 Panagiotis Christopoulus-Heller Greece + 35
72 22 Pierre-Pascal Keup Team Lotto - Kern Haus + 53
73 62 Gage Hecht Aevolo + 01:05
74 50 Eric Brunner Aevolo + 01:15
75 42 Sean Flynn SEG Racing Academy + 01:16
76 21 Sam Brand Team Novo Nordisk + 01:18
77 19 Luca Dreßler Team Lotto - Kern Haus + 01:18
78 12 Periklis Ilias Attica Regional Team + 01:19
79 5 Filip Reha Tufo-Pardus Prostejov + 01:20
80 3 Scott McGill Aevolo + 01:20
81 4 Marco Friedrich Felbermayr - Simplon Wels + 01:21
82 4 Jonas Messerschmidt Team Dauner | AKKON + 01:21
83 4 Mathis Lebeau Team Sprinter Nice Métropole + 01:21
84 9 Jean Goubert Team Sprinter Nice Métropole + 01:22
85 18 Emiliano Vila Greece + 01:23
86 23 Ioannis Iliadis A.O.Aiolos + 01:24
87 37 Martin Haring Dukla Banská Bystrica + 01:27
88 52 Jakub Hnik Tufo-Pardus Prostejov + 01:30
89 19 Frederik Raßmann Team Dauner | AKKON + 01:32
90 21 Martin Papanov Bulgaria + 02:15
91 40 Jiri Petrus Topforex - ATT Investments PCT + 02:18
92 31 Gabriel Shipley Aevolo + 03:07
93 63 Nikolaos Zegklis EuroCyclingTrips - CMI + 03:22
94 45 Karel Tyrpekl Topforex - ATT Investments PCT + 07:39
95 37 Georgi Lumparov Bulgaria + 11:32
96 87 Daniel Crista Romania + 13:51
97 75 Polychronis Tzortzakis Greece + 13:54
98 61 Tristan Jussaume Aevolo + 13:55
99 60 Tomas Barta Topforex - ATT Investments PCT + 13:56
100 57 Norbert Banaszek HRE Mazowsze Serce Polski + 13:56
101 56 Julian Borresch Team SKS Sauerland NRW + 13:56
102 50 Brian Kamstra Team Novo Nordisk + 13:57
103 31 Alexandros Matsangos Cyprus + 13:59
104 13 Jan Stöckli Team KIBAG-OBOR-CKT + 14:00
105 87 Clément Jolibert Team Pro Immo Nicolas Roux + 14:00
106 12 Edouard Bonnefoix Team Sprinter Nice Métropole + 14:01
107 9 Kiriakos Papastamatakis Iviskos-Rodilios + 14:01
108 4 Antony Rolant Team Sprinter Nice Métropole + 14:02
109 4 Jan-André Freuler Team KIBAG-OBOR-CKT + 14:02
110 4 Wojciech Pszczolarski Tufo-Pardus Prostejov + 14:02
111 1 Pavel Grassle Tufo-Pardus Prostejov + 14:04
112 1 Ioan Dobrin Romania + 14:05
113 4 Ioannis Bilias Iviskos-Rodilios + 14:05
114 8 Konstantinos Pavlides Cyprus + 14:06
115 10 Conor Schunk Aevolo + 14:06
116 26 Florent Gardella Team Sprinter Nice Métropole + 14:07
117 17 Deniz Ryustemov Bulgaria + 14:09
118 17 Ioannis Vorrias Team KIBAG-OBOR-CKT + 14:09
119 17 Aidan McNeil Aevolo + 14:09
120 22 Serban Luncan Romania + 14:10
121 24 Yordan Andreev Bulgaria + 14:10
122 28 Marco Hässig Team KIBAG-OBOR-CKT + 14:11
123 9 Petr Fiala Topforex - ATT Investments PCT + 14:12
124 28 Thomas Peyroton-Dartet EuroCyclingTrips - CMI + 14:12
125 32 Samuel Munday Team Novo Nordisk + 14:14
126 21 Paul Hennequin Team Sprinter Nice Métropole + 14:18
127 24 Rick Nobel EuroCyclingTrips - CMI + 14:18
128 36 Charalampos Kastrantas Greece + 14:39
129 82 Declan Irvine Team Novo Nordisk + 21:04
130 50 Albert Gathemann Team Dauner | AKKON + 21:06
131 24 Iustin-Ioan Vaidian Romania + 21:20
132 67 Tim Wollenberg Maloja Pushbikers + 24:22
133 62 Valentin Plesea Romania + 24:23
134 59 Christos Volikakis Greece + 24:23
135 56 Moritz Plambeck Team Dauner | AKKON + 24:23
136 39 Joffrey Degueurce EuroCyclingTrips - CMI + 24:25
137 21 Adi Marcu Romania + 24:29
138 18 Dominic Kunz Team KIBAG-OBOR-CKT + 24:29
139 18 Ole Theiler Team SKS Sauerland NRW + 24:29
140 14 Gerd De Keijzer Team Novo Nordisk + 24:30
141 8 Marek Dolnicek Tufo-Pardus Prostejov + 24:32
142 5 Siméon Green EuroCyclingTrips - CMI + 24:33
143 4 Andreas Triantafillou Attica Regional Team + 24:33
144 3 Guillaume Soula EuroCyclingTrips - CMI + 24:34
145 13 Panagiotis Xouris A.O.Aiolos + 24:40
146 16 Christos Philokyprou Cyprus + 25:51
147 9 Niels Verdijck EuroCyclingTrips - CMI + 33:00
148 2 Ioannis Karris A.O.Aiolos + 33:02
149 1 Stanislav Grabchev Bulgaria + 33:02
150 13 Christos Skylodimos Attica Regional Team + 34:27
151 8 Theodoros Marosoulis A.O.Aiolos + 35:59
152 14 Constantinos Thymides Cyprus + 36:50
Pos Rider Team Time
1 Kim Heiduk Team Lotto - Kern Haus 03:21:07
2 Daan Hoole SEG Racing Academy + 01
3 Dennis Gråsvold Team Coop + 01
4 Stan Van Tricht SEG Racing Academy + 03
5 Mika Heming Maloja Pushbikers + 03
6 Eirik Lunder Team Coop + 04
7 Tord Gudmestad Team Coop + 05
8 Paul Taebling Maloja Pushbikers + 07
9 Wessel Krul SEG Racing Academy + 07
10 Johannes Hodapp Team SKS Sauerland NRW + 08
11 Tom Day SEG Racing Academy + 08
12 Michal Galka Maloja Pushbikers + 08
13 Panagiotis Karatsivis Greece + 08
14 Marco Frigo SEG Racing Academy + 09
15 Matus Stocek Topforex - ATT Investments PCT + 09
16 Lucas Kubis Dukla Banská Bystrica + 10
17 Adam Foltan Dukla Banská Bystrica + 10
18 Jacob Eriksson Team Coop + 11
19 Harrison Wood SEG Racing Academy + 11
20 Petr Klabouch Topforex - ATT Investments PCT + 12
21 Filippo Zana Bardiani CSF Faizanè + 12
22 Dimitrios Christakos Greece + 13
23 Alexander Tarlton Team Lotto - Kern Haus + 19
24 Karel Camrda Topforex - ATT Investments PCT + 19
25 Pierre-Pascal Keup Team Lotto - Kern Haus + 52
26 Sean Flynn SEG Racing Academy + 01:15
27 Luca Dreßler Team Lotto - Kern Haus + 01:17
28 Filip Reha Tufo-Pardus Prostejov + 01:19
29 Jonas Messerschmidt Team Dauner | AKKON + 01:20
30 Mathis Lebeau Team Sprinter Nice Métropole + 01:20
31 Jakub Hnik Tufo-Pardus Prostejov + 01:29
32 Frederik Raßmann Team Dauner | AKKON + 01:31
33 Martin Papanov Bulgaria + 02:14
34 Gabriel Shipley Aevolo + 03:06
35 Karel Tyrpekl Topforex - ATT Investments PCT + 07:38
36 Tristan Jussaume Aevolo + 13:54
37 Tomas Barta Topforex - ATT Investments PCT + 13:55
38 Julian Borresch Team SKS Sauerland NRW + 13:55
39 Alexandros Matsangos Cyprus + 13:58
40 Jan Stöckli Team KIBAG-OBOR-CKT + 13:59
41 Antony Rolant Team Sprinter Nice Métropole + 14:01
42 Ioan Dobrin Romania + 14:04
43 Ioannis Bilias Iviskos-Rodilios + 14:04
44 Konstantinos Pavlides Cyprus + 14:05
45 Conor Schunk Aevolo + 14:05
46 Florent Gardella Team Sprinter Nice Métropole + 14:06
47 Deniz Ryustemov Bulgaria + 14:08
48 Aidan McNeil Aevolo + 14:08
49 Serban Luncan Romania + 14:09
50 Paul Hennequin Team Sprinter Nice Métropole + 14:17
51 Declan Irvine Team Novo Nordisk + 21:03
52 Albert Gathemann Team Dauner | AKKON + 21:05
53 Iustin-Ioan Vaidian Romania + 21:19
54 Tim Wollenberg Maloja Pushbikers + 24:21
55 Moritz Plambeck Team Dauner | AKKON + 24:22
56 Adi Marcu Romania + 24:28
57 Ole Theiler Team SKS Sauerland NRW + 24:28
58 Marek Dolnicek Tufo-Pardus Prostejov + 24:31
59 Christos Philokyprou Cyprus + 25:50
60 Christos Skylodimos Attica Regional Team + 34:26
Pos Rider Team Points
1 Andreas Miltiadis Cyprus 10
2 Riccardo Zoidl Felbermayr - Simplon Wels 3
3 Boris Orlhac Team Pro Immo Nicolas Roux 3
4 Filippo Zana Bardiani CSF Faizanè 1
5 Periklis Ilias Attica Regional Team 1
Information
Nation Greece
Date 9th April
Where Diagoras -> Paradeisi
What 1st stage
Distance 138.5 km