01 |
Schormair Fabian
| 1994 | Team Lotto - Kern Haus |
03:41:55 | 7 |
02 |
Kuzmin Anton
| 1996 | Astana City |
+ 00 | 3 |
03 |
Larsen Richard
| 1990 | Ryska Posten RT |
+ 00 | 1 |
04 |
Schiewer Franz
| 1990 | Triebwerk-Energy CT |
+ 03 | |
05 |
Franczak Pawel
| 1991 | CCC Sprandi Polkowice |
+ 21 | |
06 |
Grosser Aaron
| 1996 | Team Sauerland NRW |
+ 21 | |
07 |
Huppertz Joshua
| 1994 | Team Lotto - Kern Haus |
+ 21 | |
08 |
Hofer Andreas
| 1991 | Hrinkow Advarics CT |
+ 21 | |
09 |
Nikitin Matvey
| 1992 | Astana City |
+ 21 | |
10 |
Havik Yoeri
| 1991 | Vlasman CT |
+ 21 | |
11 |
Dinkler Jonathan
| 1995 | P&S Team Thüringen |
+ 21 | |
12 |
Lendowski Jeremy
| 1997 | Triebwerk-Energy CT |
+ 21 | |
13 |
Keller Hermann
| 1993 | Rad Union 1913 Wangen i. A. e.V. |
+ 21 | |
14 |
Stash Mamyr
| 1993 | Gazprom |
+ 21 | |
15 |
Rips Adrian
| 1994 | elektroland24 Cycling Team |
+ 21 | |
16 |
Zielinski Kamil
| 1988 | Team Hurom |
+ 21 | |
17 |
Stosz Patryk
| 1994 | CCC Sprandi Polkowice |
+ 21 | |
18 |
Podlaski Michal
| 1988 | Voster Uniwheels |
+ 21 | |
19 |
Sukhov Maxim
| 1997 | Marathon Tula CT |
+ 21 | |
20 |
Vahtra Norman
| 1996 | Cycling Tartu |
+ 21 | |
21 |
Detko Artur
| 1983 | Domin Sport |
+ 21 | |
22 |
Pawlak Tobiasz
| 1995 | Domin Sport |
+ 21 | |
23 |
Thurau Sven
| 1996 | Dauner D&DQ - Akkon |
+ 21 | |
24 |
Akhramenka Yauheni
| 1995 | Belarus |
+ 21 | |
25 |
Haugsvær Sindre Bjerkestrand
| 1994 | Ryska Posten RT |
+ 21 | |
26 |
Münstermann Per Christian
| 1999 | Team Sauerland NRW |
+ 21 | |
27 |
Köhler Erik
| 1989 | Triebwerk-Energy CT |
+ 21 | |
28 |
Vendelin Karl-Arnold
| 1996 | Cycling Tartu |
+ 21 | |
29 |
Mamos Philipp
| 1982 | Dauner D&DQ - Akkon |
+ 21 | |
30 |
Jägeler Robert
| 1996 | P&S Team Thüringen |
+ 21 | |
31 |
Rapp Jonas
| 1994 | Hrinkow Advarics CT |
+ 21 | |
32 |
Brozyna Piotr
| 1995 | CCC Sprandi Polkowice |
+ 21 | |
33 |
Walsleben Philip
| 1987 | P&S Team Thüringen |
+ 21 | |
34 |
Mayer Yannick
| 1991 | Veloclub Ratisbona |
+ 21 | |
35 |
Gartner Julius
| 1999 | Veloclub Ratisbona |
+ 21 | |
36 |
Laton Eryk
| 1993 | Team Hurom |
+ 21 | |
37 |
Akhmetov Galym
| 1995 | Astana City |
+ 21 | |
38 |
Henn Luca
| 1997 | Team Lotto - Kern Haus |
+ 21 | |
39 |
Hugger Jan
| 1998 | Team Lotto - Kern Haus |
+ 21 | |
40 |
Luchshenko Sergey
| 1994 | Astana City |
+ 21 | |
41 |
Stachowiak Adam
| 1989 | Voster Uniwheels |
+ 21 | |
42 |
Hrinkow Dominik
| 1988 | Hrinkow Advarics CT |
+ 21 | |
43 |
Duvigneau Beau
| 1995 | Vlasman CT |
+ 21 | |
44 |
Cieslik Pawel
| 1986 | CCC Sprandi Polkowice |
+ 21 | |
45 |
Clauss Marc
| 1998 | Dauner D&DQ - Akkon |
+ 21 | |
46 |
Ulysbayev Dinmukhammed
| 1998 | Astana City |
+ 21 | |
47 |
Manakov Viktor
| 1992 | Marathon Tula CT |
+ 21 | |
48 |
Kaczmarek Jakub
| 1993 | Team Hurom |
+ 21 | |
49 |
Van der Burg Joost
| 1993 | Vlasman CT |
+ 21 | |
50 |
Plucinski Leszek
| 1990 | CCC Sprandi Polkowice |
+ 21 | |
51 |
Wihk Jacob
| 1987 | Ryska Posten RT |
+ 21 | |
52 |
Brandt Nicolas
| 1998 | Triebwerk-Energy CT |
+ 21 | |
53 |
Tsoy Vladimir
| 1997 | Astana City |
+ 21 | |
54 |
Graf Andreas
| 1985 | Hrinkow Advarics CT |
+ 21 | |
55 |
Freiberger Markus
| 1995 | Hrinkow Advarics CT |
+ 21 | |
56 |
Leinau Joann
| 1995 | Team Sauerland NRW |
+ 21 | |
57 |
Knaup Tobias
| 1993 | Team Lotto - Kern Haus |
+ 21 | |
58 |
Rudolph Justin
| 1995 | Triebwerk-Energy CT |
+ 21 | |
59 |
Klimiankou Kansatansin
| 1989 | Belarus |
+ 21 | |
60 |
Banaszek Adrian
| 1993 | Voster Uniwheels |
+ 21 | |
61 |
Beukeboom Dion
| 1989 | Vlasman CT |
+ 21 | |
62 |
Marengo Alberto
| 1994 | Kobanya Cycling Team |
+ 21 | |
63 |
Taciak Mateusz
| 1984 | CCC Sprandi Polkowice |
+ 21 | |
64 |
Markov Dmitry
| 1997 | Gazprom |
+ 21 | |
65 |
Ahrendt Benjamin
| 1990 | Triebwerk-Energy CT |
+ 21 | |
66 |
Giessibl Severin
| 1999 | Veloclub Ratisbona |
+ 21 | |
67 |
Malgay Lukas
| 1990 | Veloclub Ratisbona |
+ 21 | |
68 |
Bovenhuis Jasper
| 1991 | Vlasman CT |
+ 21 | |
69 |
Piaskowy Emanuel
| 1991 | Team Hurom |
+ 21 | |
70 |
Bauer Dominik
| 1997 | Dauner D&DQ - Akkon |
+ 21 | |
71 |
Kulikov Vladislav
| 1996 | Gazprom |
+ 21 | |
72 |
Heider Christopher
| 1996 | Dauner D&DQ - Akkon |
+ 21 | |
73 |
Mosin Sergey
| 1995 | Marathon Tula CT |
+ 21 | |
74 |
Vanco Filip
| 1996 | Slovakia |
+ 21 | |
75 |
Øverland Bjørnar Vevatne
| 1995 | Kobanya Cycling Team |
+ 21 | |
76 |
Babic Adrian
| 1996 | Slovakia |
+ 21 | |
77 |
Nowak Florian
| 1995 | Team Lotto - Kern Haus |
+ 21 | |
78 |
Merseburg Dominik
| 1991 | Team Erdinger Alkoholfrei |
+ 21 | |
79 |
Gießelmann Michel
| 1999 | Team Sauerland NRW |
+ 21 | |
80 |
Schweizer Christoph
| 1986 | Team Sauerland NRW |
+ 21 | |
81 |
Holst Felix
| 1998 | elektroland24 Cycling Team |
+ 21 | |
82 |
Komar Mateusz
| 1985 | Voster Uniwheels |
+ 21 | |
83 |
Banzer Johannes
| 1999 | elektroland24 Cycling Team |
+ 21 | |
84 |
Barke Marco
| 1996 | Rad Union 1913 Wangen i. A. e.V. |
+ 21 | |
85 |
Sazanov Andrey
| 1994 | Gazprom |
+ 21 | |
86 |
Motzkus Silias
| 1994 | Rad Union 1913 Wangen i. A. e.V. |
+ 21 | |
87 |
Vorobyev Anton
| 1990 | Gazprom |
+ 21 | |
88 |
Müller Viktor
| 1996 | Team Sauerland NRW |
+ 21 | |
89 |
Röber Dominik
| 1999 | P&S Team Thüringen |
+ 21 | |
90 |
Duiunov Vladislav
| 1994 | Marathon Tula CT |
+ 21 | |
91 |
Aschenbrenner Michel
| 1999 | P&S Team Thüringen |
+ 21 | |
92 |
Sonnleitner Jonas
| 1997 | Veloclub Ratisbona |
+ 21 | |
93 |
Nekrasov Denis
| 1997 | Marathon Tula CT |
+ 21 | |
94 |
Joeäär Marten
| 1999 | Cycling Tartu |
+ 21 | |
95 |
Bergström Frisk Hannes
| 1995 | Ryska Posten RT |
+ 21 | |
96 |
Kivistik Gert
| 1995 | Cycling Tartu |
+ 21 | |
97 |
Kostecki Patryk
| 1993 | Domin Sport |
+ 21 | |
98 |
Lovassy Krisztian
| 1988 | Kobanya Cycling Team |
+ 21 | |
99 |
Franz Alexander
| 1987 | elektroland24 Cycling Team |
+ 21 | |
100 |
Fischer Robin
| 1994 | Team Erdinger Alkoholfrei |
+ 21 | |
101 |
Wille Markus
| 1999 | P&S Team Thüringen |
+ 21 | |
102 |
Braun Julian
| 1995 | Dauner D&DQ - Akkon |
+ 21 | |
103 |
Wojcik Adam
| 1990 | Domin Sport |
+ 21 | |
104 |
Clauss Peter
| 1989 | Rad Union 1913 Wangen i. A. e.V. |
+ 21 | |
105 |
Prostokishin Andrey
| 1996 | Marathon Tula CT |
+ 21 | |
106 |
Eichinger Daniel
| 1995 | Hrinkow Advarics CT |
+ 21 | |
107 |
Kaspera Christoph
| 1995 | Veloclub Ratisbona |
+ 21 | |
108 |
Zaitsev Ivan
| 1999 | Astana City |
+ 21 | |
109 |
Bendeguz Bernard
| 1988 | Kobanya Cycling Team |
+ 46 | |
110 |
Rieckmann Tim
| 1990 | elektroland24 Cycling Team |
+ 46 | |
111 |
Rebiewski Jaroslaw
| 1974 | Domin Sport |
+ 51 | |
112 |
Ljunggren Carl
| 1996 | Ryska Posten RT |
+ 21 | |
113 |
Altefrohne Patrick
| 1991 | Matrix-Rockpalast-Racingteam |
+ 59 | |
114 |
Strmiska Andrej
| 1996 | Slovakia |
+ 59 | |
115 |
Otto Jan Henrik
| 1998 | Matrix-Rockpalast-Racingteam |
+ 59 | |
116 |
Schubert Fritjof
| 1996 | elektroland24 Cycling Team |
+ 59 | |
117 |
Müller Alexander
| 1986 | Team Isaac Torgau |
+ 59 | |
118 |
From Erik
| 1985 | Ryska Posten RT |
+ 59 | |
119 |
Ziolkowski Wojciech
| 1984 | Domin Sport |
+ 59 | |
120 |
Pung Peeter
| 1996 | Cycling Tartu |
+ 59 | |
121 |
Kirsten Sven
| 1988 | Team Isaac Torgau |
+ 59 | |
122 |
Büttner Bjorn
| 1985 | elektroland24 Cycling Team |
+ 59 | |
123 |
Brämer Fabian
| 1998 | Rad Union 1913 Wangen i. A. e.V. |
+ 59 | |
124 |
Bauer Alexander
| 1968 | Matrix-Rockpalast-Racingteam |
+ 59 | |
125 |
Ahiyevich Aleh
| 1993 | Belarus |
+ 59 | |
126 |
Tikhonin Evgenii
| 1998 | Gazprom |
+ 59 | |
127 |
Hloza Michal
| 1997 | Slovakia |
+ 59 | |
128 |
Brandlmeier Stefan
| 1993 | Veloclub Ratisbona |
+ 59 | |
129 |
Nagler Patrick
| 1991 | Triebwerk-Energy CT |
+ 59 | |
130 |
Rutsch Jonas
| 1998 | Team Lotto - Kern Haus |
+ 01:11 | |
131 |
Szasz Adam
| 1997 | Slovakia |
+ 01:26 | |
132 |
Bartkiewicz Andrzej
| 1991 | Team Hurom |
+ 01:26 | |
133 |
Shemetau Mikhail
| 1994 | Belarus |
+ 01:26 | |
134 |
Tsishkou Raman
| 1994 | Belarus |
+ 01:26 | |
135 |
Kasko David
| 1997 | Slovakia |
+ 01:26 | |
136 |
Malecki Kamil
| 1996 | CCC Sprandi Polkowice |
+ 01:26 | |
137 |
Wilhelm Felix
| 1987 | Team Erdinger Alkoholfrei |
+ 01:26 | |
138 |
Lienert Thomas
| 1986 | Rad Union 1913 Wangen i. A. e.V. |
+ 01:26 | |
139 |
Prangel Kristo
| 1998 | Cycling Tartu |
+ 01:26 | |
140 |
Grabis Mateusz
| 1994 | Voster Uniwheels |
+ 01:26 | |
141 |
Bochkov Kirill
| 1996 | Gazprom |
+ 01:26 | |
142 |
Aniolkowski Stanislaw
| 1997 | Team Hurom |
+ 01:26 | |
143 |
Bialiauski Kanstantsin
| 1998 | Belarus |
+ 01:55 | |
144 |
Parma Krzysztof
| 1987 | Voster Uniwheels |
+ 01:55 | |
145 |
Schubert Patrick
| 1984 | Team Isaac Torgau |
+ 01:55 | |
146 |
Becker Benedikt
| 1985 | Team Isaac Torgau |
+ 01:55 | |
147 |
Manowski Mateusz
| 1999 | Team Hurom |
+ 01:55 | |
148 |
Wahner Stefan
| 1997 | Matrix-Rockpalast-Racingteam |
+ 01:55 | |
149 |
Deutschmann Jan
| 1979 | Matrix-Rockpalast-Racingteam |
+ 01:55 | |
150 |
Becker Bastian
| 1988 | Team Isaac Torgau |
+ 02:32 | |
151 |
Niesing Timo
| 1992 | Matrix-Rockpalast-Racingteam |
+ 02:32 | |
152 |
Loki Bence
| 1994 | Kobanya Cycling Team |
+ 02:41 | |
153 |
Vietense Jesko
| 1985 | Matrix-Rockpalast-Racingteam |
+ 03:16 | |
154 |
Foltan Adrian
| 1998 | Slovakia |
+ 03:23 | |
155 |
Krawczyk Szymon
| 1998 | Voster Uniwheels |
+ 21 | |
DNF |
Czeh Balasz
| 1998 | Kobanya Cycling Team |
| |
DNF |
Tsishchanka Hardzei
| 1995 | Belarus |
| |
DNF |
Erb Daniel
| 1984 | Team Erdinger Alkoholfrei |
| |