Ronde Oost-Vlaanderen - 2021

Overall

DoB?
Pos Rider Team Time
01 Gust Lootens Home Solution-Soenens 15:57:41
02 Jente Grootjans Wielerclub Steeds Vooraan Kontich + 25
03 Jarne Van Grieken Acrog - Tormans + 28
04 Tristan Scherpenbergh Davo-United CT + 46
05 Jardi Christiaan Van Der Lee Willebrord Wil Vooruit + 48
06 Bailey O'Donnell Mysenlan-Baboco-Douterloigne CT + 58
07 Michiel Nuytten EFC - L&R - Vulsteke + 1:14
08 Joerik De Neve VDM -Trawobo CT + 1:15
09 Diel Vergote Home Solution-Soenens + 1:17
10 Zak Coleman Acrog - Tormans + 1:18
11 Matthew Lewis Urbano CT + 1:19
12 Davide Bomboi Home Solution-Soenens + 1:40
13 Kenneth Verstegen Dovy Keukens- FCC + 1:51
14 Yentl Vandevelde Davo-United CT + 2:20
15 Robbe De Ryck Davo-United CT + 2:22
16 Jorre Smet DCR Cycling Team + 2:22
17 Lennert Cappan Mysenlan-Baboco-Douterloigne CT + 2:22
18 Xander Geysels Wielerclub Steeds Vooraan Kontich + 2:22
19 Aiden Vanderbeke Gaverzicht-BE Okay + 2:24
20 Victor Vercouillie Dovy Keukens- FCC + 2:24
21 Milan Fretin Lotto Soudal U23 + 2:25
22 Koert Van Oosten Acrog - Tormans + 2:25
23 Tjalle De Bruin Willebrord Wil Vooruit + 2:28
24 Maarten Verheyen Home Solution-Soenens + 2:33
25 Thomas De Pestel DCR Cycling Team + 2:42
26 Jasper Dejaegher Carbonbike Cycling Academy + 2:44
27 Ben Squire Home Solution-Soenens + 2:46
28 Jarne Van De Paar Lotto Soudal U23 + 2:57
29 Trystan Five Home Solution-Soenens + 2:57
30 Yarne Scherpenbergh VP Consulting-Prorace CT + 3:10
31 Alexander Teerlinck VDM -Trawobo CT + 3:11
32 Tom Portsmouth Carbonbike Cycling Academy + 3:11
33 Arno Brouwers Acrog - Tormans + 3:11
34 Kevin Demeestre KDM-Pack Cycling Team + 3:12
35 Angel Deckers Davo-United CT + 3:12
36 Roy Hoogendoorn Willebrord Wil Vooruit + 3:13
37 Pieter Van Laer Davo-United CT + 3:13
38 Alessandro Tuscano Mysenlan-Baboco-Douterloigne CT + 3:13
39 Korneel Decaestecker Gaverzicht-BE Okay + 3:13
40 Jente Boons Lotto Soudal U23 + 3:13
41 Jonas Volkaert VDM -Trawobo CT + 3:13
42 Enrico Dhaeye Home Solution-Soenens + 3:13
43 Tom Hamelryckx Carbonbike Cycling Academy + 3:13
44 Robbe Van Praet Borgonjon-Dewasport + 3:13
45 Ben Baele EFC - L&R - Vulsteke + 3:13
46 Jonas Benoit VZW WP de Molenspurters Meulebeke + 3:13
47 Boris Romers Willebrord Wil Vooruit + 3:13
48 Gust Huyghe Stageco CT + 3:13
49 Benoit Claus Indulek-Doltcini-Derito CT + 3:13
50 Arno Van Den Broeck Carbonbike Cycling Academy + 3:13
51 Julien Desmarets Stageco CT + 3:13
52 Nathan Van Den Berghe Alfasun-Alfacool CT + 3:13
53 Ryan Segers VDM -Trawobo CT + 3:13
54 Senne Boels VP Consulting-Prorace CT + 3:13
55 Jeroom Vermeulen Wielerclub Steeds Vooraan Kontich + 3:13
56 Kevin Reuvers Willebrord Wil Vooruit + 3:13
57 Senne Van De Velde Davo-United CT + 3:13
58 Lucas Dewachter Urbano CT + 3:13
59 Tom Pessemier Borgonjon-Dewasport + 3:13
60 Niels Luiten Indulek-Doltcini-Derito CT + 3:13
61 Brem Deman VDM -Trawobo CT + 3:13
62 Rowdy Reunis Indulek-Doltcini-Derito CT + 3:13
63 Gianni Forrier VZW WP de Molenspurters Meulebeke + 3:13
64 Jarne Lauwereys Jonge Rakkers Vollezele + 3:13
65 Gert-Jan Wolfs Sport en Steun-Leopoldsburg + 3:13
66 Owen Jacobs VP Consulting-Prorace CT + 3:13
67 Gauthier Beeckman Acrog - Tormans + 3:27
68 Milan Cosyns VDM -Trawobo CT + 3:36
69 Liam Slock Lotto Soudal U23 + 3:50
70 Axel De Kinder Stageco CT + 3:52
71 Brian Rigole Gaverzicht-BE Okay + 4:16
72 Jan Van Roosbroeck Stageco CT + 4:20
73 Timo Desmet Gaverzicht-BE Okay + 4:48
74 Dylan Van Den Borre EFC - L&R - Vulsteke + 5:08
75 Lars Van Ryckeghem Lotto Soudal U23 + 5:37
76 Jasper Kaesemans Urbano CT + 6:41
77 Ernest Van Daele DCR Cycling Team + 10:00
78 Beau Van Izerloo Willebrord Wil Vooruit + 11:06
79 Steven Vermeulen DCR Cycling Team + 11:47
80 Simon Nordahl Svendsen CK Torp + 12:43
81 Xander Catteeuw KDM-Pack Cycling Team + 14:00
82 Thiemo Erauw Urbano CT + 14:41
83 Jarne Van Der Haeghen Alfasun-Alfacool CT + 15:25
84 Kasper Steen Enstad CK Torp + 20:07
85 Jado Bleyenberg DCR Cycling Team + 20:26
86 Feddrik Lauwens Wielerclub Steeds Vooraan Kontich + 22:47
87 Alessio De Maere Gaverzicht-BE Okay + 22:48
88 Thomas Vercauteren Indulek-Doltcini-Derito CT + 22:48
89 Vasco De Groote Dovy Keukens- FCC + 23:07
90 Dieter Witman KDM-Pack Cycling Team + 23:35
91 Siebe Wuyts Sport en Steun-Leopoldsburg + 33:41
DNF Robin Orins Acrog - Tormans
DNF Daan Stevens Acrog - Tormans
DNF Lorenz De Troyer Alfasun-Alfacool CT
DNF Axel Mortreux Alfasun-Alfacool CT
DNF Jacie Van Wesemael Alfasun-Alfacool CT
DNF Jarne Veldeman Alfasun-Alfacool CT
DNF Jonas Christiaens Borgonjon-Dewasport
DNF Daan Coppens Borgonjon-Dewasport
DNF Milan Gosseye Borgonjon-Dewasport
DNF Guillaume Robert Borgonjon-Dewasport
DNF Thomas Budenaers Carbonbike Cycling Academy
DNF Nathan Copus Carbonbike Cycling Academy
DNF Tom Dedry Carbonbike Cycling Academy
DNF Kristian Klevjer CK Torp
DNF Runar Sekse CK Torp
DNF Petter Sørensen CK Torp
DNF Bram Wauters Davo-United CT
DNF Steffen Duym DCR Cycling Team
DNF Detlev Van Havere DCR Cycling Team
DNF Tristan Bruyneel Dovy Keukens- FCC
DNF Gianni Corijn Dovy Keukens- FCC
DNF Wannes Geldhof Dovy Keukens- FCC
DNF Milan Hanne Dovy Keukens- FCC
DNF Luca De Meester EFC - L&R - Vulsteke
DNF Yorben Lauryssen EFC - L&R - Vulsteke
DNF Jens Vanoverberghe EFC - L&R - Vulsteke
DNF Mathias Noreilde Gaverzicht-BE Okay
DNF Miel Verschuere Gaverzicht-BE Okay
DNF Laurens Maes Indulek-Doltcini-Derito CT
DNF Lander Rasschaert Indulek-Doltcini-Derito CT
DNF Joren Van Caneyt Indulek-Doltcini-Derito CT
DNF Wout de Meersman Jonge Rakkers Vollezele
DNF Thomas De Milde Jonge Rakkers Vollezele
DNF Glen Van Der Taelen Jonge Rakkers Vollezele
DNF Joachim Van Schelvergem Jonge Rakkers Vollezele
DNF Yoran Boon KDM-Pack Cycling Team
DNF Zian De Bock KDM-Pack Cycling Team
DNF Ian Lewille KDM-Pack Cycling Team
DNF Vito Braet Lotto Soudal U23
DNF Luca Van Boven Lotto Soudal U23
DNF Michiel Coppens Mysenlan-Baboco-Douterloigne CT
DNF Hans Magnus Dahlsett Mysenlan-Baboco-Douterloigne CT
DNF Emano Permentier Mysenlan-Baboco-Douterloigne CT
DNF Peder Dahl Strand Mysenlan-Baboco-Douterloigne CT
DNF Senne Gilis Sport en Steun-Leopoldsburg
DNF Jonas Mertens Sport en Steun-Leopoldsburg
DNF Sam Peeters Sport en Steun-Leopoldsburg
DNF Brent Valgaeren Sport en Steun-Leopoldsburg
DNF Dries Van Bun Sport en Steun-Leopoldsburg
DNF Michael Decoster Stageco CT
DNF Siebe Van Olmen Stageco CT
DNF Lennie Verhaegen Stageco CT
DNF Jimi Aalto Urbano CT
DNF Stephen Dent Urbano CT
DNF Adam Kelly Urbano CT
DNF Wouter Hopmans VDM -Trawobo CT
DNF Seppe Martens VP Consulting-Prorace CT
DNF Aaron Vogels VP Consulting-Prorace CT
DNF Arno Waeyaert VP Consulting-Prorace CT
DNF Victor Borra VZW WP de Molenspurters Meulebeke
DNF Lance Decabooter VZW WP de Molenspurters Meulebeke
DNF Arnoud Dhont VZW WP de Molenspurters Meulebeke
DNF Maxim Laverge VZW WP de Molenspurters Meulebeke
DNF Quinten Saintobyn VZW WP de Molenspurters Meulebeke
DNF Liam Goos Wielerclub Steeds Vooraan Kontich
DNF Josse Ooms Wielerclub Steeds Vooraan Kontich
DNF Jef Wachters Wielerclub Steeds Vooraan Kontich
DNF Stijn Van Lohuizen Willebrord Wil Vooruit
Information
Nation Belgium
Date 11th - 15th August
CAT 2.IC
Other
Embed Results