Acqua e Sapone - Caffe Mokambo | |
---|---|
Arekeev Alexander | |
Hamburger Bo | |
Kobzarenko Valery | |
Nocentini Rinaldo | |
Palumbo Giuseppe | |
Pospyeyev Kyrlyo | |
Sosenka Ondrej | |
Trampusch Gerhard |
Action - ATI | |
---|---|
Brozyna Tomasz | |
Chmielewski Piotr | |
Huzarski Bartosz | |
Klymenko Alexander | |
Krzywy Krzysztof | |
Pawlyta Michal |
Amore & Vita - Beretta | |
---|---|
Burrow Jamie | |
Carlström Kjell | |
Ciuffi Stefano | |
Grönqvist Anders | |
Kuschynski Aleksandr | |
Passuello Domenico | |
Southam Tom |
Ceramica Panaria - Marges | |
---|---|
Borrajo Alejandro | |
Davis Scott | |
Figueras Giuliano | |
Lanfranchi Paolo | |
Mazzanti Luca | |
Perez Cuapio Julio | |
Sella Emanuele |
De Nardi | |
---|---|
Borghi Ruggero | |
Gasparre Graziano | |
Giordani Leonardo | |
Gobbi Michele | |
Honchar Serhiy | |
Pugaci Igor | |
Vanotti Alessandro | |
Wegelius Charles |
Elk Haus - Simplon | |
---|---|
Bradley Andrew | |
Fischerlehner Martin | |
Höller Mario | |
Murer Wolfgang | |
Scherzer Ralph | |
Totschnig Harald | |
Wafler Roland |
Formaggi Pinzolo Fiave | |
---|---|
Andrenacci Danilo | |
Cappe Matteo | |
Cedroni Marco | |
Di Grande Giuseppe | |
Golcer Jure | |
Gualdi Domenico | |
Laverde Luis | |
Muraglia Giuseppe |
Hoop CCC - Polsat | |
---|---|
Galinski Marek | |
Kohut Seweryn | |
Kohut Slawomir | |
Rodrigues Quintino | |
Romanik Radoslaw | |
Wojtas Arkadiusz |
Lampre | |
---|---|
Bertoletti Simone | |
Garate Juan Manuel | |
Kvachuk Oleksandr | |
Piccoli Mariano | |
Quinziato Manuel | |
Svorada Ján | |
Vila Patxi |
Miche | |
---|---|
Caneschi Leonardo | |
Carta Maurizio | |
D'Aniello Antonio | |
Murro Christian | |
Muto Pasquale | |
Niemiec Przemyslaw | |
Rohtmer Balazs | |
Varini Maurizio |
Quick Step - Davitamon | |
---|---|
Amorison Frédéric | |
Bodrogi László | |
Clerc Aurelien | |
Dufaux Laurent | |
Garrido Jose Antonio | |
Horrillo Pedro | |
Mercado Juan Miguel | |
Virenque Richard |
Saeco | |
---|---|
Bertagnolli Leonardo | |
Casagranda Stefano | |
Cunego Damiano | |
Fornaciari Paolo | |
Fuentes Angullo Juan Manuel | |
Simoni Gilberto | |
Szmyd Sylwester | |
Tonti Andrea |
Team Barloworld - Androni Giocatall | |
---|---|
Cox Ryan | |
Green Rodney Jock | |
Kannemeyer Tiaan | |
Lill Darren | |
Missaglia Gabriele | |
Salomone Antonio | |
Solari Luca |
Team Icet | |
---|---|
Balestri Daniele | |
Boggia Stefano | |
Cipolletta Francesco | |
Di Biase Moreno | |
Gainitdinov Dmitri | |
Goloubev Kirill | |
Khalilov Mikhaylo | |
Tartaggia Giuseppe |
Team LPR - Piacenza Mangament | |
---|---|
Aggiano Elia | |
Degasperi Ivan | |
Hernández Aitor | |
Konyshev Dimitri | |
Lopeboselli Angelo | |
Lucchini Claudio | |
Masolino Daniele | |
Nardello Luca |
Tenax | |
---|---|
Fajt Kristjan | |
Ginestri Giancarlo | |
Loda Nicola | |
Mazzoleni Renzo | |
Pietropolli Daniele | |
Podgornik Dean | |
Rogina Radoslav | |
Tonetti Gianluca |
Vini Caldirola - Nobili Rubinetteri | |
---|---|
Calcagni Patrick | |
Cavallari Stefano | |
Kadlec Milan | |
Longo Borghini Paolo | |
Masciarelli Andrea | |
Sgambelluri Roberto | |
Sironi Gianluca | |
Tonkov Pavel |