À Bloc CT | |
---|---|
1 | Appel Stijn |
2 | Weulink Meindert |
3 | Kopecky Tomas |
4 | Loohuis Lars |
5 | Pluto Martin |
6 | Rasch Jesper |
7 | van der Veekens Mel |
Allinq Continental CT | |
---|---|
11 | Bierkens Tim |
12 | Bogerd Marien |
13 | Lowik Robin |
14 | Rouffaer Lars |
15 | Schouten Jasper |
16 | van de Weerdhof Wouter |
17 | van Uum Lars |
Metec-Solarwatt p/b Mantel | |
---|---|
21 | Broex Victor |
22 | Hohmann Lars |
23 | Konings Roan |
24 | van der Tuuk Axel |
25 | Mijnsbergen Thomas |
26 | Ottema Rick |
27 | van Veenendaal Hidde |
VolkerWessels Cycling Team | |
---|---|
31 | De Jong Timo |
32 | Wolfenbuttel Nils |
33 | Kroonen Max |
34 | Lindeman Bert-Jan |
35 | Van Sintmaartensdijk Daan |
36 | van Sintmaartensdijk Roel |
37 | Vermeltfoort Coen |
GRC Jan Van Arckel | |
---|---|
41 | Haberlah Simon |
42 | Olderen Thomas |
43 | Stravers Jarri |
44 | van der Hoogt Joost |
45 | Van Herk Bram |
46 | van Houwelingen Lennart |
47 | Wilshaus Serginho |
Jegg-DJR Academy | |
---|---|
51 | Celi Harm |
52 | De Leng Mathijs |
53 | Maas Marijn |
54 | Meijers Jeroen |
55 | Koops Thijs |
56 | Pijnenburg Sven |
57 | Veling Quinten |
John Deere Cycling Team - NWVG | |
---|---|
61 | de Haan Sven |
62 | De Vries Rideon |
63 | Hollander Sjoerd |
64 | Sweering Harry |
65 | Van Straten Xander |
66 | Veen Karsten |
67 | Vester Sebastian |
Monda Vakantieparken-Ijsselstreek | |
---|---|
71 | Ellerman Leon |
72 | Funken Pim |
73 | Granneman Tygo |
74 | Grobbink Dylan |
75 | Louwerensen Tijn |
76 | Van Izerloo Beau |
Sensa- Kanjers voor Kanjers CT | |
---|---|
81 | De Heij Joppe |
82 | Deelstra Huub |
83 | Lubbers Maarten |
84 | Plender Jasper |
85 | Steman Jip |
86 | van der Veen Steyn |
87 | van Hoorn Mart |
T.W.C Tempo-Hoppenbrouwers-Viro | |
---|---|
91 | Bakermans Tjeu |
92 | Groenen Klaas |
93 | Silva Mario |
94 | Smulders Vik |
95 | Van Den Bergh Stan |
96 | Van Gestel Luuk |
TWC De Kempen | |
---|---|
101 | De Laat Jasper |
102 | Jacobs Arne |
103 | Kers Koos Jeroen |
104 | Koop Jos |
105 | De Vos Yanick |
106 | van Schipstal Guus |
107 | Vercauteren Maxime |
Amsterdam Racing Academy | |
---|---|
111 | Bassa Jens |
112 | De Gruijter Joren |
113 | Geleijn Tristan |
114 | Kars Hugo |
115 | Mouris Wessel |
116 | Nat Joost |
117 | Voogt Niek |
Willebrord Wil Vooruit | |
---|---|
121 | Bierkens Luuk |
122 | Dingenouts Crispijn |
123 | Hamers Rutger |
124 | Koemans Daaf |
125 | Van Randeraat Ruben |
126 | Van Oorschot Robin |
127 | Verzijl Sten |
WV West Frisia | |
---|---|
131 | Dekker Tijs |
132 | Hoornsman Niek |
133 | Nuijten Jelmer |
134 | Sijbrandi Philip |
135 | Snip Paul |
136 | Visser Guillaume |
137 | Wit Perry |
UWTC De Volharding | |
---|---|
142 | Es Menno |
143 | Nowakowski Nykai |
144 | Rayes Mohamed |
145 | van Esterik Mart |
146 | Van Weele Jannes |
147 | Delden Bart |
Districtsploeg Noord | |
---|---|
151 | Caesar Niels |
152 | Cordes Jeffrey |
153 | Hartog Gudo |
154 | Kok Michiel |
155 | Kuiper Jasir |
156 | Nijmeijer Rob |
157 | Welling Sybren |
Noord Holland | |
---|---|
161 | Burger Binck |
162 | Kras Bram |
163 | Leegwater Thom |
164 | Slik Ivar |
165 | Van Beek Bruno |
167 | Van den Kommer Tom |
Zuid-Nederland | |
---|---|
171 | De Groof Pieter |
173 | Mesu Jurgen |
175 | Pollaert Sven |
176 | Reunis Rowdy |
177 | Van Damme Rico |
Mysenlan-PXL Carpets | |
---|---|
182 | Dahlslett Hans |
183 | Grave Oliver |
184 | Larsson David |
185 | Pettersen Tim Edvard |
186 | Strand Peder Dahl |
187 | Van Duren Brent |
Team Sportforum | |
---|---|
191 | Dierking Felix |
192 | Domnick Julius |
193 | Fiebig Christoph |
194 | Fröse Marcel |
195 | Hamm Jonathan |
196 | Schmitz Brune |
197 | Vranken Erik |
Lotto Soudal DT | |
---|---|
201 | Van Raemdonck Cedric |
202 | Huys Branko |
203 | Pollefliet Gianluca |
204 | Rice Matthew |
205 | Van Hemelen Vincent |
207 | Vandenbranden Noah |
BEAT Cycling | |
---|---|
211 | Boons Jente |
212 | Bouts Jordy |
213 | Büchli Matthijs |
214 | Daemen Stijn |
215 | Dissel Bram |
216 | Janssen Lucas |
217 | Kerckhaert Jochem |
Sandnes SK | |
---|---|
221 | Bolme Thomas |
222 | Ellingsen Christoffer |
223 | Fløisvik Fredrik Nordahl |
224 | Frafjord Joakim |
225 | Holla Sander |
226 | Skår Emil |