Trofeo Guerrita

Amateur, 3rd March 2024, Spain

Results

DoB?
Pos Rider Team Time
01 Gonov Lev PC Baix Ebre 04:27:09
02 Raccagni Gabriele Polti-KOMETA U23 + 00
03 Etxeberria Haimar Equipo Finisher + 21
04 Savekin Ilya Controlpack + 21
05 Igoshev Egor PC Baix Ebre + 21
06 Bennassar Francesc Padrones Cortizo + 21
07 Shischkin Vlas Team MP Group + 21
08 Cavia Daniel Padrones Cortizo + 21
09 Perez Cesar Equipo Essax + 21
10 Ibanez Javier Caja Rural-Alea + 21
11 Diaz Iñaki Laboral Kutxa + 21
12 Estelrich Mateu Equipo Essax + 21
13 Sanchez Ruben Caja Rural-Alea + 21
14 Rota Rus Oscar Zamora Enamora + 21
15 Fuentes Paniego Oscar Equipo Gomur + 21
16 Diaz Joel Team MP Group + 21
17 Fajardo Toledo Adrian Equipo Essax + 21
18 Kminek Vojtech Padrones Cortizo + 21
19 Diaz Tomas Dario Valverde Team-Ricardo Fuentes + 21
20 Moya Cano Miguel High Level-GSport + 21
21 Ugarte Gari Laboral Kutxa + 21
22 Smreczek Kacper Telcom-On Clima-Osés + 21
23 Gutiérrez Sergio Equipo Gomur + 21
24 González Tirado David Vigo-Rias Baixas + 21
25 Sagrado Perez Alvaro Brocar-Ale + 21
26 Benito Adrián Extremadura-Pebetero + 21
27 Gimeno Nil Equipo Finisher + 21
28 Domenech Callau Pau High Level-GSport + 21
29 Warren Ewan Brocar-Ale + 21
30 Postarnak Mikhail Team MP Group + 21
31 Skorniakov Grigorii Ulevel-Frutamine + 21
32 Lozano Adrian Valverde Team-Ricardo Fuentes + 21
33 Gil Jon Supermercados Froiz + 21
34 Alonso Feito Pelayo Vigo-Rias Baixas + 21
35 Romeo Sergio Equipo Finisher + 21
36 Crozzolo Fabricio Technosylva Maglia Bembibre + 21
37 Maneiro Rodriguez Angel Supermercados Froiz + 21
38 Galvez Lopez Jorge Zamora Enamora + 21
39 Novolodskii Ivan PC Baix Ebre + 21
40 Lopes Lucas Supermercados Froiz + 21
41 Ledesma Gerard Esetec-Ricardo Fuentes + 21
42 Castilla Asier Laboral Kutxa + 21
43 Álvarez Alberto Extremadura-Pebetero + 21
44 Fernandez Heres Samuel Equipo Gomur + 21
45 Pollan David Lasal Cocinas-Craega + 21
46 Shchegolkov Ilia Caja Rural-Alea + 21
47 Abril Alejandro Equipo Finisher + 21
48 Lightfoot Owen Vigo-Rias Baixas + 21
49 Bersenev Nikita PC Baix Ebre + 29
50 Criado Daniel Equipo Finisher + 29
51 Garcia Luis Laboral Kutxa + 29
52 Martin Muriel Daniel Zamora Enamora + 29
53 Rosado Novillo Abel Equipo Finisher + 29
54 Fernandez Ramos Kevin Ulevel-Frutamine + 29
55 Kazakov Danil Controlpack + 29
56 Faura Asensio Jose Luis Padrones Cortizo + 29
57 Tomas Josep Brocar-Ale + 29
58 Bagnara Luca Polti-KOMETA U23 + 34
59 Morras Huerta Ekai Telcom-On Clima-Osés + 36
60 Geerlings Martinez Sergio Valverde Team-Ricardo Fuentes + 36
61 Herrán Diego Equipo Gomur + 38
62 Fuentes Antonio Valverde Team-Ricardo Fuentes + 43
63 Garcia Pablo Polti-KOMETA U23 + 01:34
64 Gonzalez Antonio Polti-KOMETA U23 + 01:34
65 Paz Albores Alejandro Padrones Cortizo + 01:39
66 Rubirola Marc Team MP Group + 01:43
67 Cabedo Hernandez Marc Padrones Cortizo + 02:15
68 Mena Bustos Cristobal Technosylva Maglia Bembibre + 02:36
69 Etcheverry Arian Lasal Cocinas-Craega + 03:50
70 Molina Miguel Angel El Bicho - Prime Numbers + 08:26
71 Bastida Natividad Raul Telcom-On Clima-Osés + 09:11
72 Agirre Aitor Laboral Kutxa + 09:11
73 Diaz Alex Caja Rural-Alea + 09:11
74 Soriano Iker Brocar-Ale + 09:11
75 Calabuig Estanislao Caja Rural-Alea + 09:11
76 Rego Rui Lasal Cocinas-Craega + 11:15
77 Rodriguez Novoa Miguel Supermercados Froiz + 11:15
DNS Garcia Pedro Brocoli Mecánico-Sakata
DNS Olivares Abel Esetec-Ricardo Fuentes
DNF Camara Murcia Pedro Brocar-Ale
DNF Crause Pedri Brocar-Ale
DNF Dols Marc Brocar-Ale
DNF Forca Ruben Brocoli Mecánico-Sakata
DNF Gallego Ignacio Brocoli Mecánico-Sakata
DNF Garcia Hector Brocoli Mecánico-Sakata
DNF Gomez Diez Eduardo Brocoli Mecánico-Sakata
DNF Latorre Torralba Adrian Brocoli Mecánico-Sakata
DNF Soto Lidon Pablo Brocoli Mecánico-Sakata
DNF Cepa Daniel Caja Rural-Alea
DNF Fernandez Reviejo Alberto Caja Rural-Alea
DNF Deosdat Tomas Controlpack
DNF Fernandez Grau Eric Controlpack
DNF Montoya Osorio Juan David Controlpack
DNF Requena Briones Alberto Controlpack
DNF Vayreda Marian Controlpack
DNF Galindo Nicolas El Bicho - Prime Numbers
DNF Garcia Guell Victor El Bicho - Prime Numbers
DNF Martinez Sanz Neo El Bicho - Prime Numbers
DNF Ramos Miguel El Bicho - Prime Numbers
DNF Sastre Yeray El Bicho - Prime Numbers
DNF Villacastín Alejandro El Bicho - Prime Numbers
DNF Martinez Diego Salvador Equipo Essax
DNF Mäeuibo Markus Equipo Essax
DNF Ortega Leon Carlos Equipo Essax
DNF Rodriguez Tadeo Equipo Essax
DNF Tapiz Hugo Equipo Finisher
DNF Del Cid Martin Alejandro Equipo Gomur
DNF Gracia Berroa Isaac Equipo Gomur
DNF Vian Oscar Equipo Gomur
DNF Gonzalez Ruben Esetec-Ricardo Fuentes
DNF Merenciano Lopez Alejandro Esetec-Ricardo Fuentes
DNF Murcia Grane Jaime Esetec-Ricardo Fuentes
DNF Urrea Perez Jose Esetec-Ricardo Fuentes
DNF Villaverde Joel Esetec-Ricardo Fuentes
DNF Becerra Antonio Extremadura-Pebetero
DNF Chamorro David Extremadura-Pebetero
DNF del Ojo Joel Extremadura-Pebetero
DNF Fernandez Marin Francisco Jesus Extremadura-Pebetero
DNF Galiano Torres Lucas Extremadura-Pebetero
DNF Artigues Jordi High Level-GSport
DNF Carsi Gonzalez Hugo Juan High Level-GSport
DNF Ortega Sanz Pablo High Level-GSport
DNF Serrano Castillo Sergio High Level-GSport
DNF Torrella Teruel Alvaro High Level-GSport
DNF Lopez Isla Ander Laboral Kutxa
DNF Rodrigues Rúben Laboral Kutxa
DNF Diaz Ricardo Lasal Cocinas-Craega
DNF Gomez Naranjo Alejandro Lasal Cocinas-Craega
DNF Gonzalez Algarra Yeray Lasal Cocinas-Craega
DNF Martins Helder Lasal Cocinas-Craega
DNF Rey Martin Padrones Cortizo
DNF Chavarria Mario PC Baix Ebre
DNF Vallverdu Arnau PC Baix Ebre
DNF Viladrich Ivan PC Baix Ebre
DNF Garcia Alex Polti-KOMETA U23
DNF Novak Samuel Polti-KOMETA U23
DNF Tenorio Daniel Polti-KOMETA U23
DNF Garbajosa Adrian Supermercados Froiz
DNF García Gozalves Pablo Supermercados Froiz
DNF Garcia Nunez Jorge Supermercados Froiz
DNF Figuls Jaume Team MP Group
DNF Garcia Sanchez Arnau Team MP Group
DNF Roca Albert Team MP Group
DNF Bel Guillem Technosylva Maglia Bembibre
DNF Fernandez Abellan Mario Technosylva Maglia Bembibre
DNF Gomez Marcos Technosylva Maglia Bembibre
DNF Ramirez Cristobal Technosylva Maglia Bembibre
DNF Vidales Ivan Technosylva Maglia Bembibre
DNF Bengoechea Galder Telcom-On Clima-Osés
DNF Berango Aimar Telcom-On Clima-Osés
DNF Lasa Ailetz Telcom-On Clima-Osés
DNF Losarcos Adrian Telcom-On Clima-Osés
DNF Kreikemeier Kade Tenerife-BikePoint-LaSedeBycicles
DNF Martinez Juanito Tenerife-BikePoint-LaSedeBycicles
DNF Montes De Oca Carlos Tenerife-BikePoint-LaSedeBycicles
DNF Penarrubia Ivan Tenerife-BikePoint-LaSedeBycicles
DNF Perez-Grueso Garcia Ruben Tenerife-BikePoint-LaSedeBycicles
DNF Soler Lopez Antonio Luis Tenerife-BikePoint-LaSedeBycicles
DNF White Leo Tenerife-BikePoint-LaSedeBycicles
DNF Castaño Ismael Torres-Trigon
DNF Castillo Fabricio Torres-Trigon
DNF Kirkham William Torres-Trigon
DNF Matarin Filella Pau Torres-Trigon
DNF Mesa Edgar Torres-Trigon
DNF Morales Joel Torres-Trigon
DNF Pazos Joan Torres-Trigon
DNF Baviera Alejandro Ulevel-Frutamine
DNF Hervas Jorge Ulevel-Frutamine
DNF Pons Sapena Miquel Ulevel-Frutamine
DNF Rodriguez Cocera Felix Ulevel-Frutamine
DNF Valle Elegido Adrian Ulevel-Frutamine
DNF Cano Perez Juan Diego Valverde Team-Ricardo Fuentes
DNF Garcia Rabadan Jesus Valverde Team-Ricardo Fuentes
DNF Lozano Juan Pedro Valverde Team-Ricardo Fuentes
DNF Diaz Rodriguez Mario Vigo-Rias Baixas
DNF Hermosa Juan Vigo-Rias Baixas
DNF Jimenez Dylan Vigo-Rias Baixas
DNF Sossa Juan Vigo-Rias Baixas
DNF Domínguez Miguel Zamora Enamora
DNF Fajardo Samuel Zamora Enamora
DNF Izcara Eder Zamora Enamora
DNF Una Daniel Zamora Enamora

Information