Trofeo Guerrita - 2022

Results

DoB?
Embed Results
Pos Rider Team Time
01 Syritsa Gleb Lokosphinx 04:08:49
02 Lopez de Abetxuko Andoni Caja Rural-Alea + 00
03 Coterillo González Angel Gomur-Cantabria Infinita + 00
04 Pietrobon Andrea EOLO-KOMETA U23 + 00
05 Trueba Cagigas Sergio Gomur-Cantabria Infinita + 00
06 Silva Thomas Previley-Coforma + 00
07 Towers Lucas Previley-Coforma + 00
08 Ibanez Javier Caja Rural-Alea + 00
09 Retegi Mikel Lizarte + 00
10 Segovia Escribano Yago Gomur-Cantabria Infinita + 00
11 Fernandez Ramon EOLO-KOMETA U23 + 00
12 Tercero Fernando EOLO-KOMETA U23 + 00
13 Balderstone Abel Caja Rural-Alea + 00
14 Marin Aragón Jose Telcom-On Clima-Osés Const + 00
15 Castrillo Pablo Lizarte + 00
16 Ramirez Cristobal Previley-Coforma + 00
17 Lopez Joseba Caja Rural-Alea + 00
18 Faura Asensio Jose Luis Valverde Team-Ricardo Fuentes + 00
19 Muñoz Francisco EOLO-KOMETA U23 + 04:44
20 Fagundez Eric Aluminios Cortizo + 04:44
21 Gomiz Alejandro Super Froiz + 04:44
22 Igoshev Egor Lokosphinx + 04:44
23 Rey Martin Vigo-Rias Baixas + 04:44
24 Jimenez Durán Sergio Brocar-Ale + 04:44
25 Novolodskii Ivan Lokosphinx + 04:44
26 Ginés Quilez Sergio Drone Hopper-Gsport + 04:44
27 Tarres Mas Bernat Team Smartdry + 04:44
28 Urbano Carmelo Super Froiz + 04:44
29 Garcia Villegas Alvaro Telcom-On Clima-Osés Const + 04:44
30 Monroy Ceballos Pedro Luis Super Froiz + 04:44
31 Hoehn Alex Drone Hopper-Gsport + 04:44
32 Álvarez Rodrigo Gomur-Cantabria Infinita + 04:50
33 Amonarriz Ander Telcom-On Clima-Osés Const + 04:50
34 Diaz Iñaki Caja Rural-Alea + 04:50
35 Peñuela Francisco Drone Hopper-Gsport + 04:50
36 Etxeberria Haimar Caja Rural-Alea + 04:50
37 Guzman Velazquez Ismael Globalia-Zamora Enamora + 04:50
38 Serrano Javier EOLO-KOMETA U23 + 04:50
39 Cantera Carrasco Arturo Escribano Sport Team + 04:50
40 Polo Ortuño Alvaro Manuela Fundacion Elite + 04:50
41 Smreczek Kacper Telcom-On Clima-Osés Const + 04:50
42 Molina Igor Previley-Coforma + 04:50
43 Camprubí Marcel EOLO-KOMETA U23 + 04:50
44 Gorm Christian Team Smartdry + 04:50
45 Ara Perez Pablo Vigo-Rias Baixas + 04:50
46 Uriarte Belzunegi Diego Lizarte + 04:50
47 Geerlings Martinez Sergio Valverde Team-Ricardo Fuentes + 04:50
48 Sagrado Perez Alvaro Brocar-Ale + 04:50
49 Robert Torrents Ferran Valverde Team-Ricardo Fuentes + 04:50
50 Saumell Aleix Team MP Group + 04:50
51 Kingston Matthew Zappi Racing Team + 04:50
52 Cabedo Hernandez Marc Ulevel-Safir Fruits + 04:50
53 Shichkin Vlas Lokosphinx + 04:50
54 Lightfoot Owen Zappi Racing Team + 04:50
55 Tortosa Noves Adriá Team MP Group + 04:57
56 Malaver Elkin Previley-Coforma + 04:57
57 Rujano Jeison Aluminios Cortizo + 04:57
58 Ramirez Yurgen Vigo-Rias Baixas + 04:57
59 Aznar Hugo Lizarte + 05:00
60 Sanchez Moliné Guillem Team MP Group + 05:00
61 Fernandez Sinuhé Lizarte + 05:00
62 Fernandez Ramos Benjhamin Pemoy + 05:00
63 Gonzalez Antonio EOLO-KOMETA U23 + 05:00
64 Bayona Steven Previley-Coforma + 05:03
65 Martin Tom Brocar-Ale + 05:04
66 González Correa Raul Valverde Team-Ricardo Fuentes + 05:16
67 Smirnov Ivan Lokosphinx + 05:34
68 Fajardo Toledo Adrian Tenerife Bikepoint-Pizzeria Español + 05:34
DNF Del Negro Agustin Aluminios Cortizo
DNF Gonzalez Ibarra Iñigo Aluminios Cortizo
DNF Mellado Tamayo Daniel Aluminios Cortizo
DNF Quintana Hector Aluminios Cortizo
DNF Saborido Valiño Ivan Aluminios Cortizo
DNF Beake Charlie Brocar-Ale
DNF Chulvi Rosa Carles Brocar-Ale
DNF Dols Marc Brocar-Ale
DNF Tomas Josep Brocar-Ale
DNF Espinosa Manuel Brocoli Mecánico-Sakata
DNF Latorre Torralba Adrian Brocoli Mecánico-Sakata
DNF Mena Gonzalez Diego Brocoli Mecánico-Sakata
DNF Perez Diaz Juan Jose Brocoli Mecánico-Sakata
DNF Piñero Martinez Fernando Brocoli Mecánico-Sakata
DNF Ruiz Lopez Juan Carlos Brocoli Mecánico-Sakata
DNF Ruiz Trujillo Alejandro Brocoli Mecánico-Sakata
DNF Guardeño Jaume Caja Rural-Alea
DNF Bennassar Francesc Drone Hopper-Gsport
DNF Collazos Gorriz Carlos Drone Hopper-Gsport
DNF Gandia Ribera Jordi Drone Hopper-Gsport
DNF García Pablo Drone Hopper-Gsport
DNF Bañeros Cantos Javier Escribano Sport Team
DNF De Pablo Samuel Escribano Sport Team
DNF Garcia Crespo Jorge Escribano Sport Team
DNF Garcia Garcia Victor Escribano Sport Team
DNF Garcia Gonzalez Jesus Antonio Escribano Sport Team
DNF Navarro Ainz Alberto Escribano Sport Team
DNF Izquierdo Conesa Pedro Jose Esetec-Ricardo Fuentes
DNF Lozano Aleo Antonio Esetec-Ricardo Fuentes
DNF Olivares Abel Esetec-Ricardo Fuentes
DNF Sanchez Palazón Javier Esetec-Ricardo Fuentes
DNF Torres Diaz Juan Jose Esetec-Ricardo Fuentes
DNF Urrea Perez Jose Esetec-Ricardo Fuentes
DNF Villaverde Joel Esetec-Ricardo Fuentes
DNF Cywinski Mateusz GKS Cartusia W Kartuzach Bike Atelier
DNF Krukowski Aleksander GKS Cartusia W Kartuzach Bike Atelier
DNF Lewandowski Radoslaw GKS Cartusia W Kartuzach Bike Atelier
DNF Majewski Kacper GKS Cartusia W Kartuzach Bike Atelier
DNF Pomian Szymon GKS Cartusia W Kartuzach Bike Atelier
DNF Slawek Damian GKS Cartusia W Kartuzach Bike Atelier
DNF Soszka Jakub GKS Cartusia W Kartuzach Bike Atelier
DNF Barbero Martinez Antonio Globalia-Zamora Enamora
DNF Galvez Lopez Jorge Globalia-Zamora Enamora
DNF Izcara Eder Globalia-Zamora Enamora
DNF Martinez Bayan Alejandro Globalia-Zamora Enamora
DNF Ochando Escudero Gabriel Globalia-Zamora Enamora
DNF Rebollo Jose Globalia-Zamora Enamora
DNF Fernandez Heres Samuel Gomur-Cantabria Infinita
DNF Franco Alejandro Gomur-Cantabria Infinita
DNF Trigo Iker Gomur-Cantabria Infinita
DNF Calahorra Custardoy Quique La Tova - Huesca La Magia
DNF Fito Ricard La Tova - Huesca La Magia
DNF Gonzalo Diego La Tova - Huesca La Magia
DNF Matarin Filella Pau La Tova - Huesca La Magia
DNF Miranda Alexis La Tova - Huesca La Magia
DNF Rota Rus Oscar La Tova - Huesca La Magia
DNF Sanchez Frank La Tova - Huesca La Magia
DNF Carrascosa Miller Pablo Lizarte
DNF Gutiérrez González Jorge Lizarte
DNF Gonov Lev Lokosphinx
DNF Schegolkov Ilia Lokosphinx
DNF Juan Castellano Miguel Manuela Fundacion Elite
DNF Montoro Gerard Manuela Fundacion Elite
DNF Penaranda David Manuela Fundacion Elite
DNF Rodriguez Mingorance Ignacio Manuela Fundacion Elite
DNF Rojas Vazquez Diego Manuela Fundacion Elite
DNF Solera Miguel Manuela Fundacion Elite
DNF Benganif Seddik Pemoy
DNF Bona Hugo Pemoy
DNF Le Corre Quentin Pemoy
DNF Monleón Javier Pemoy
DNF Penaranda Raul Pemoy
DNF Valera Garro Oscar Pemoy
DNF Luna Del Cerro Alejandro Previley-Coforma
DNF Cadavid Santiago Isaac Super Froiz
DNF Inguanzo Gonzalo Super Froiz
DNF Martin-Lázaro Gutierrez Diego Super Froiz
DNF Martinez Sanz Neo Super Froiz
DNF Bel Guillem Team MP Group
DNF Mulet Acosta Pol Team MP Group
DNF Pazos Joan Team MP Group
DNF Ramon Rubinat David Team MP Group
DNF Bumbu Nicolae Team Smartdry
DNF Cartiel Garcia David Team Smartdry
DNF Deumal Pinto Pau Team Smartdry
DNF Parella Urban Oriol Team Smartdry
DNF Raats Sven Team Smartdry
DNF Bastida Natividad Raul Telcom-On Clima-Osés Const
DNF Castilla Morales Manuel Telcom-On Clima-Osés Const
DNF Forques Romaric Telcom-On Clima-Osés Const
DNF Fajardo Toledo Martin Tenerife Bikepoint-Pizzeria Español
DNF Flauzino Luis Henrique Tenerife Bikepoint-Pizzeria Español
DNF Lopez Marin Pedro Tenerife Bikepoint-Pizzeria Español
DNF Piquero Sanchez Alejandro Tenerife Bikepoint-Pizzeria Español
DNF Piquero Sanchez Juan Francisco Tenerife Bikepoint-Pizzeria Español
DNF Teruel Martinez Borja Tenerife Bikepoint-Pizzeria Español
DNF Albiach Melado Adrian Ulevel-Safir Fruits
DNF Biel Bolaño Aleix Ulevel-Safir Fruits
DNF Huertas Jason Ulevel-Safir Fruits
DNF Llacer Gabarron Joan Ulevel-Safir Fruits
DNF Lovera Moreira Alejandro Tomas Ulevel-Safir Fruits
DNF Polanco Steven Manuel Ulevel-Safir Fruits
DNF Lozano Adrian Valverde Team-Ricardo Fuentes
DNF Muñoz Moreno Javier Valverde Team-Ricardo Fuentes
DNF Palomeque Fernandez Ivan Valverde Team-Ricardo Fuentes
DNF Barrero Lopez Martin Vigo-Rias Baixas
DNF Gonzalez Asier Pablo Vigo-Rias Baixas
DNF Leite Joao Vigo-Rias Baixas
DNF Taboada Andres Vigo-Rias Baixas
DNF Anthony James Zappi Racing Team
DNF Barnet Matthias Zappi Racing Team
DNF Candy Nicholas Zappi Racing Team
DNF Granger Ben Zappi Racing Team
DNF Mueller Taj Zappi Racing Team

Information