Kjekkas IF Sykkel | |
---|---|
1 | Skjerping Kristoffer |
2 | Frydenlund Magnus |
3 | Haugsvær Sindre Bjerkestrand |
4 | Klevgård Kristian |
5 | Korstad Jørgen |
6 | Enger Sondre Holst |
7 | Strindin Joachim |
Team Coop | |
---|---|
11 | Aalrust Håkon |
13 | Drege Andre |
14 | Lunder Eirik |
15 | Stokbro Nielsen Andreas |
16 | Ravnøy Johan |
17 | Svestad-Bårdseng Embret |
Uno-X DARE DT | |
---|---|
21 | Bevort Carl-Frederik |
22 | Brynsrud Magnus |
23 | Fredheim Stian |
24 | Sander Hansen Marcus |
25 | Dalby Simon |
26 | Løland Sakarias Koller |
27 | Juel Skivild Robin |
Riwal Cycling Team | |
---|---|
31 | Bregnhøj Mathias |
32 | Eriksson Jacob |
33 | Søgaard Kasper Viberg |
34 | Lisson Christoffer |
35 | Nørtoft Morten |
36 | Salby Alexander |
37 | Vinjebo Emil |
BHS-PL Beton Bornholm | |
---|---|
41 | Schandorff Iwersen Emil |
42 | Jensen Frederik |
43 | Jørgensen Adam Holm |
44 | Pedersen Rasmus Søjberg |
45 | Rahbek Mads |
46 | Toudal Emil |
47 | Wang Gustav |
Restaurant Suri-Carl Ras | |
---|---|
52 | Klaris Magnus Bak |
53 | Knudsen Oliver |
54 | Larsen Mathias |
55 | Lindquist Christian Ingemann |
56 | Nielsen Sebastian |
57 | Hansen Alexander Arnt |
Team Coloquick | |
---|---|
61 | Bak Simon |
62 | Eriksen Stein-Erik |
63 | Malmberg Matias |
64 | Østergaard Mads |
65 | Schultz Jesper |
66 | Sørensen Frederik Bjørn |
Motala AIF Serneke Allebike | |
---|---|
71 | Ahlsson Jacob |
72 | Kagevi Carl |
73 | Larsen Richard |
74 | Lennartsson Hugo |
75 | Lord Samuel |
76 | Mård Filip |
Kaunas Cycling Team | |
---|---|
81 | Balciunas Mantas |
82 | De Mey Remi |
83 | Januskevicius Mantas |
84 | Kazakevicius Arturas |
85 | Lasinis Venantas |
86 | Raugala Gustas |
Ringerike SK | |
---|---|
91 | Fløtten Øyvind Brekke |
92 | Heggø Kasper |
93 | Korsnes Marcus |
94 | Larsen Sebastian Kirkedam |
95 | Sørbø Magnus |
96 | Tjøtta Martin |
97 | Wæhre Magnus |
Asker CK | |
---|---|
101 | Amundrud Kjetil Johansen |
102 | Berg-Jacobsen Emil |
103 | Buyle Christian Edelsteen |
104 | Fjellvåg Asbjørn Slagtern |
105 | Sauge Sander Myhre |
Gauldal SK | |
---|---|
111 | Aas Eirik Vang |
112 | Aasheim Anders |
113 | Gravås Peder Antoni |
114 | Indrebø Ole Andreas |
115 | Sotberg Andre |
IK Hero | |
---|---|
121 | Dedenroth Rasmus |
122 | Fjellheim Henrik |
123 | Guntvedt Nicolai Dahlen |
124 | Johansen Andre |
125 | Rem Thomas |
126 | Teigland Geir Kristian |
IL Stjørdals-Blink | |
---|---|
131 | Benjaminsen Fredrik |
132 | Dragsten Jørgen |
133 | Hansen Martin Solhaug |
134 | Kvam Kalle |
135 | Kvernbråten Adrian |
136 | Løvdal Vegard |
Kristiansands CK | |
---|---|
141 | Halvorsen Tobias |
142 | Haugen Ole Jakob |
143 | Nyhagen Endre Danielsen |
144 | Slemdahl Vetle |
145 | Eskeland Per |
Lillehammer CK | |
---|---|
151 | Alvestad Tobias |
152 | Aulstad Brage |
153 | Fougner Eivind Broholt |
154 | Holstad Ludvik |
155 | Martinsen Toralf Rydningen |
156 | Nordhagen Truls |
157 | Tvedt Ulrik |
NCF Region Vest | |
---|---|
161 | Fredriksen Mads Leander |
162 | Hope Casper |
163 | Høvås Christoffer |
164 | Høvås Lasse |
165 | Litlere Erlend |
166 | Litlere Sverre |
167 | Moe Emil |
Svealand Cycling Team | |
---|---|
171 | Åhnberg Carl |
172 | Bergström Frisk Hannes |
173 | Mikkelsen Gustav |
174 | Månsson Jonas |
175 | Söderqvist Jakob |
176 | Stålberg Albin |
177 | Stalberg Harald |
Sandnes SK | |
---|---|
181 | Ellingsen Christoffer |
182 | Fløisvik Fredrik Nordahl |
183 | Forus Kristoffer |
184 | Frafjord Joakim |
185 | Eskedal Vetle |
186 | Holla Sander |
187 | Skår Emil |
Team CO Play - Giant | |
---|---|
191 | Broløs Kristian |
192 | Grue Enggaard Victor |
193 | Machholdt Magnus |
194 | Lond Daniel |
195 | Lonsdale Jaspar |
196 | Mathiesen Phillip |
197 | Køster Pelle |
Team Georg Berg | |
---|---|
201 | Berg Iversen Mads |
202 | Hornshoj Niklas |
203 | Jørgensen Anders Bjørn |
204 | Ljungdahl Jannik |
205 | Falk Rasmussen Nicklas |
206 | Schebye Jacob |
207 | Winkler Oskar |
Team NCF Region Øst | |
---|---|
211 | Farstadvoll Henrik |
212 | Larsen Sebastian Robles |
213 | Nilsen Aleksander |
215 | Røn Jesper |
216 | Thommesen Kristian |
Tønsberg CK | |
---|---|
231 | Enstad Kasper Steen |
232 | Kristensen Sondre |
233 | Rolfsen Kasper |
234 | Rye-Johnsen Jon |
235 | Skjelbred Aleksander |
236 | Stensby Anton |