FIRSTCYCLING
Cyclocross
Road
Amateur
Junior
Cyclocross
MTB
Track
Fantasy
Races & results
Ranking
UCI World Cup
Cyclocross, 19th October 2015
Results
History
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
Normal
Extended
Statistics
Embed Startlist
-
Barba Frutos
Ismael Félix
Barnes
Nicholas
Bausch
Gusty
Berden
Ben
Clarkson
Jack
Crawforth
Jody
Driscoll
Jamey
Edmond
Angus
Falenta
Alois
Field
Ian
Franzoi
Enrico
Gil
Mariusz
Grand
Arnaud
Gujan
Martin
Hansen
Kenneth
Hernández
Aitor
James
Steven
Jette
Cameron
Kyzivat Johnson
Vladimir
Lasak
Matej
Marion
Robert
McConnell
Mark
McDonald
Zach
Moser
Andreas
Paprstka
Tomas
Parbo
Joachim
Powers
Jeremy
Ravenscroft
Jack
Saegesser
Severin
Sagües Portabella
Ramón
Schooler
Aaron
Silvestri
Elia
Sumner
Ben
Van Ijzendoorn
Eddy
Wildhaber
Michael
Wildhaber
Marcel
A.C.Bisontine
Falaschi
Bryan
Astellas Cycling Team
Hyde
Stephen
Auber 93
Dassonville
Flavien
Menut
David
Avenger-Monton
Betalú Constantino
Josep
Bike Aid
Mayer
Yannick
Bizikleta.com
Arregi Dominguez
Asier
BKCP - Powerplus
Boros
Michael
Petrus
Lubomir
van der Poel
Mathieu
van der Poel
David
Walsleben
Philip
CCT p/b Champion System
Page
Jonathan
Weber
Sascha
Cez Cyclo Team Tabor
Skala
Jakub
Ciudad de Oviedo
Navarro Vidal
Agustin
CK Banska Bystrika
Haring
Martin
Cycling Team Jo Piels
Bosman
Gert-Jan
Van den Brand
Twan
van Leeuwen
Patrick
EKZ Racing Team
Zahner
Simon
Equipe Cycliste de l'Armée de Terre
Canal
Fabien
Equipe Skinfit - RSV Stuttgart-Vaih
Theobald
Ulrich
Era Real State-Murprotec
Aernouts
Bart
Bina
Martin
Simunek
Radomir
Sweeck
Laurens
Taramarcaz
Julien
FDJ
Mourey
Francis
Hennebont Cyclisme
Corbihan
Yoann
Ireland15
Kinning
Glenn
Italy National Team
Braidot
Luca
Fontana
Marco Aurelio
Lizarte
Ruiz de Larrinaga
Javier
Neon Velo Cycling Team
Durrin
Jeremy
Pedal Heaven RT
Paton
Alex
Regionaal Team Crelan - AA Drink
Nys
Sven
Sunweb - Napoleon Games
Pauwels
Kevin
Vanthourenhout
Michael
Vantornout
Klaas
Vermeersch
Gianni
Swiss Oriental Meubles Descartes
Winterberg
Lukas
Team 3M
Montgomery
David
Team Cerone - Rodman
Bianco
Marco
Team Giant - Alpecin
van der Haar
Lars
Team Kuota - Lotto
Drumm
Felix
Meisen
Marcel
Team Peltrax - CSD
Lhotellerie
Clément
Team Stölting
Quast
Ole
Telenet - Fidea
Aernouts
Jim
Aerts
Toon
Meeusen
Tom
Van Amerongen
Thijs
Van Kessel
Corne
Wellens
Bart
Wubben
Niels
Vastgoedservice - Golden Palace CT
Adams
Jens
Merlier
Tim
Peeters
Rob
van Aert
Wout
Veranclassic - Ekoi
Rullière
Melvin
Takenouchi
Yu