Arkéa-Samsic | |
---|---|
1 | Hardy Romain |
2 | Declercq Benjamin |
3 | Louvel Matis |
4 | Grondin Donavan |
5 | Bonnamour Franck |
6 | Noppe Christophe |
Akros - Excelsior - Thömus | |
---|---|
11 | Debons Antoine |
12 | Devaux Thomas |
13 | Bellia Matteo |
14 | Capron Rémi |
15 | Froidevaux Robin |
16 | Quincey Scott |
Rally Cycling | |
---|---|
31 | Brown Nathan |
32 | Guégan Maël |
33 | Mannion Gavin |
34 | Tesson Jason |
35 | Zukowsky Nickolas |
B&B Hotels-Vital Concept p/b KTM | |
---|---|
41 | Chevalier Maxime |
42 | Courteille Arnaud |
43 | Garel Adrien |
44 | Le Bon Johan |
45 | Rolland Pierre |
46 | van Genechten Jonas |
Bahrain Cycling Academy | |
---|---|
51 | Blasco Laliga Sergio |
52 | Reguero Gabriel |
53 | Valiente Eric |
54 | Juan Castellano Miguel |
55 | Hjorth Jonas |
56 | Pascual Eusebio |
A.V.C. Aix-en-Provence | |
---|---|
61 | Campistrous Romain |
62 | Lalba Clément |
63 | Leyman Célestin |
64 | Maire Adrien |
65 | Meyer Robin |
66 | Saint-Guilhem Thibaud |
Team Vorarlberg Santic | |
---|---|
71 | Burke Jack |
72 | Guérin Alexis |
73 | Meiler Lukas |
74 | Schinnagel Johannes |
75 | Stüssi Colin |
76 | Thalmann Roland |
Groupama-FDJ Conti | |
---|---|
81 | Moniquet Sylvain |
82 | van den Berg Lars |
83 | Nonnez Théo |
84 | Balmer Alexandre |
85 | Page Hugo |
86 | Debesay Yakob |
Swiss Racing Academy | |
---|---|
91 | Bögli Jonathan |
92 | Lüscher Damian |
93 | Voisard Yannis |
94 | Krähemann Raphael |
95 | Reutimann Matthias |
96 | Schneiter Joab |
Androni Giocattoli-Sidermec | |
---|---|
101 | Bisolti Alessandro |
102 | Cepeda Alexander |
103 | Chirico Luca |
104 | Florez Miguel |
105 | Muñoz Daniel |
106 | Ravanelli Simone |
EC Saint-Etienne Loire | |
---|---|
111 | Boileau Léo |
112 | Dujardin Sandy |
113 | Gagnaire Thibaut |
114 | Lebreton Jacques |
115 | Richard Louis |
116 | Salvatori Thomas |
C.C.Etupes | |
---|---|
121 | Aubert Rémi |
122 | Braz Afonso Clément |
123 | Joalland Yaël |
124 | Leclainche Gwen |
125 | Richard Maxime |
126 | Viennet Emilien |
VC Villefranche Beaujolais | |
---|---|
131 | Chatelus Axel |
132 | Joly Thomas |
133 | Moreno Adria |
134 | Prodhomme Nicolas |
135 | Quemere Tao |
136 | Reifler Arnold |
Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | |
---|---|
141 | Gouault Pierre |
142 | Doleatto Aurélien |
143 | Balfour Stuart |
144 | Champion Thomas |
145 | Guillot Jocelyn |
146 | Brenans Emile |
Team Pro Immo Nicolas Roux | |
---|---|
151 | Carisey Clément |
152 | Bennett Stefan |
153 | Castellarnau Florent |
154 | Chassagne Thomas |
155 | Orlhac Boris |
156 | Urruty Maxime |
Israel Cycling Academy | |
---|---|
161 | Ben Moshe Yuval |
162 | Lahav Omer |
163 | Levi Eitan |
164 | Miles Carson |
165 | Plamondon Robin |
166 | Ovett Freddy |
Lotto - Soudal U23 | |
---|---|
171 | Verschaeve Viktor |
172 | Vandenabeele Henri |
173 | Van Eetvelt Lennert |
174 | Van Gils Maxim |
175 | Pattyn Steven |
176 | Vervloesem Xandres |
Development Team Sunweb | |
---|---|
181 | Hayter Leo |
182 | Heinschke Leon |
183 | Leijnse Enzo |
184 | Mayrhofer Marius |
185 | Sinschek Nils |
186 | Wilksch Hannes |