Mem.Henryka Lasaka - 2021

Results

DoB?
Embed Results
Pos Rider TeamUCI Time
1 Kukrle Michael Elkov - Kasper 40 04:01:38
2 Grabis Mateusz Voster ATS Team 30 + 15
3 Toupalik Adam Elkov - Kasper 25 + 02:04
4 Budzinski Tomasz HRE Mazowsze Serce Polski 20 + 02:27
5 Pekala Piotr KS Pogon Mostostal Pulawy 15 + 06:48
6 Juntunen Antti-Jussi Ampler Development Team 10 + 07:15
7 Sowinski Artur KS Pogon Mostostal Pulawy 5 + 08:27
8 Zahalka Matej Elkov - Kasper 3 + 09:34
9 Budzinski Marcin HRE Mazowsze Serce Polski 3 + 14:20
10 Kalojiros Tomas Cycling Academy Trencin 3 + 16:56
OOT Bitinas Mantas Ampler Development Team
OOT Mikutis Aivaras Ampler Development Team
OOT Fiolka Marcin Dar-Bud Team
OOT Glanz Michal Dar-Bud Team
OOT Kankovsky Alois Elkov - Kasper
OOT Neuman Dominik Elkov - Kasper
OOT Schlegel Michal Elkov - Kasper
OOT Pawlak Tobiasz HRE Mazowsze Serce Polski
OOT Stachowiak Adam HRE Mazowsze Serce Polski
OOT Kostanski Mateusz KK Tarnovia Tarnowo Podgorne
OOT Kus Adam KK Tarnovia Tarnowo Podgorne
OOT Podlaski Michal KS Pogon Mostostal Pulawy
OOT Proc Bartlomiej KS Pogon Mostostal Pulawy
OOT Sedzielewski Michal KS Pogon Mostostal Pulawy
OOT Fijak Jan Luks Trojka Piaseczno
OOT Manowski Mateusz Luks Trojka Piaseczno
OOT Miazga Jan Luks Trojka Piaseczno
OOT Bieniek Damian TC Chrobry Scott Glogow
OOT Gieracki Patryk TC Chrobry Scott Glogow
OOT Szostka Pawel TC Chrobry Scott Glogow
OOT Kminek Vojtech TJ Favorit Brno
OOT Krenek Adam TJ Favorit Brno
OOT Prochazka Michal TJ Favorit Brno
OOT Rotter Michal TJ Favorit Brno
OOT Gorak Dominik Team Region Lublin
OOT Krupa Adrian Team Region Lublin
OOT Gruber Pavel Tufo-Pardus Prostejov
OOT Reha Filip Tufo-Pardus Prostejov
OOT Smekal Rene Tufo-Pardus Prostejov
OOT Cieslik Pawel Voster ATS Team
OOT Papierski Damian Voster ATS Team
OOT Parma Krzysztof Voster ATS Team
DNS Frolek Ladislav Cycling Academy Trencin
DNS Ragus Krystian Team Region Lublin
DNF Ansons Kristers Ampler Development Team
DNF Laanemäe Erki Ampler Development Team
DNF Rubenis Pauls Ampler Development Team
DNF Liska Andrej Cycling Academy Trencin
DNF Nagy Simon Cycling Academy Trencin
DNF Oros Samuel Cycling Academy Trencin
DNF Karpiuk Adrian Dar-Bud Team
DNF Prudnikau Dzmitry Dar-Bud Team
DNF Siedlaczek Kamil Dar-Bud Team
DNF Szenderski Marcin Dar-Bud Team
DNF Boguslawski Marceli HRE Mazowsze Serce Polski
DNF Musialik Jakub KK Tarnovia Tarnowo Podgorne
DNF Osko Milosz KK Tarnovia Tarnowo Podgorne
DNF Domin Krzysztof KS Pogon Mostostal Pulawy
DNF Krawczyk Adrian Luks Trojka Piaseczno
DNF Troszok Bartosz Luks Trojka Piaseczno
DNF Olszar Antoni TC Chrobry Scott Glogow
DNF Stelczyk Maciej TC Chrobry Scott Glogow
DNF Zarebski Marcin TC Chrobry Scott Glogow
DNF Kopelent David TJ Favorit Brno
DNF Kiraga Radoslaw Team Region Lublin
DNF Wieczorek Pawel Team Region Lublin
DNF Dolnicek Marek Tufo-Pardus Prostejov
DNF Pszczolarski Wojciech Tufo-Pardus Prostejov
DNF Franczak Pawel Voster ATS Team
DNF Janiszewski Sylwester Voster ATS Team

Information