Clásico RCN - 2020

Stage Overall Youth Points Mountain Sprint

DoB?
Pos Rider Team Time
01 Oscar Quiroz Colombia Tierra de Atletas 05:10:13
02 Wilson Pena Colombia Tierra de Atletas + 04
03 Nelson Soto Colombia Tierra de Atletas + 04
04 Oscar Sevilla Team Medellin + 04
05 Rafael Pineda UAE Team Colombia + 04
06 Cesar Paredes Team Medellin + 13
07 Santiago Ramirez Avinal GW El Carmen Viboral + 14
08 Juan Tito Rendon UAE Team Colombia + 14
09 Darwin Atapuma Colombia Tierra de Atletas + 19
10 Bernardo Suaza Equipo Continental Supergiros + 19
11 Didier Merchan Colombia Tierra de Atletas + 24
12 Javier Steven González Equipo Continental Supergiros + 26
13 Juan Pablo Vallejo UAE Team Colombia + 32
14 Adrián Bustamante UAE Team Colombia + 33
15 Jair Antonio Aparicio Manzur Cycling Design + 33
16 Juan Pablo Restrepo Herrera UAE Team Colombia + 33
17 Fabio Duarte Team Medellin + 33
18 Jose Hernandez Team Medellin + 33
19 Didier Chaparro Orgullo Paisa + 19
20 Eli Saul Burgos Colnago CM Team + 39
21 Hernan Aguirre Colombia Tierra de Atletas + 39
22 Oscar Mauricio Pachon Ag.Nectar-IMRD-Chia-Cundinamarca + 39
23 Miguel Angel Rubiano Colombia Tierra de Atletas + 39
24 Jaime Alberto Castaneda Fuerzas Armadas + 19
25 Esteban Toro UAE Team Colombia + 39
26 Javier Montoya Colombia Tierra de Atletas + 39
27 Yecid Arturo Sierra Ag.Nectar-IMRD-Chia-Cundinamarca + 39
28 Wilson Cardona Ag.Nectar-IMRD-Chia-Cundinamarca + 39
29 Brayan Sanchez Team Medellin + 39
30 Rafael Hernandez Ag.Nectar-IMRD-Chia-Cundinamarca + 39
31 Javier Jamaica Colnago CM Team + 39
32 Juan Diego Guerrero Avinal GW El Carmen Viboral + 39
33 Esneider Arley Baez Avinal GW El Carmen Viboral + 39
34 Jose Vega Aguirre Avinal GW El Carmen Viboral + 39
35 Diego Fernando Cano Colombia Tierra de Atletas + 39
36 Yeison Rincon Equipo Continental Supergiros + 57
37 William Antonio Cerquera Manzur Cycling Design + 39
38 Diyer Rincon Gomez Alc.La Vega-Atopecycling + 39
39 Michael Rodriguez EBSA-Indeportes Boyacá + 39
40 Duvan Atapuma Edimar-Quilci-Carn-Pollo + 39
41 Camilo Castiblanco Alc.La Vega-Atopecycling + 01:42
42 Ruben Acosta Equipo Continental Supergiros + 01:42
43 Robigzon Oyola Team Medellin + 01:51
44 Daniel Hoyos Avinal GW El Carmen Viboral + 01:57
45 Jerson Ruben Urbano Molina Colnago CM Team + 02:49
46 Cristhian Montoya Team Medellin + 02:49
47 John Ricardo Iguavita Parra Alc.La Vega-Atopecycling + 03:05
48 Andres Camilo Pedroza Colombia Tierra de Atletas + 03:18
49 Salvador Moreno EBSA-Indeportes Boyacá + 03:33
50 Roosbelth Rojas UAE Team Colombia + 03:44
51 Robinson Chalapud Team Medellin + 03:44
52 Daniel Arroyave UAE Team Colombia + 03:44
53 Brayan Borda Colnago CM Team + 03:44
54 Weimar Roldan Team Medellin + 15:11
55 Walter Pedraza Equipo Continental Supergiros + 15:11
56 Jorge Andres Rodriguez Team Neiva-Huila-Hyfsport + 15:11
57 Jordan Parra EBSA-Indeportes Boyacá + 15:11
58 Sebastian Orlando Caro Alc.La Vega-Atopecycling + 15:11
59 Juan Esteban Villada Orgullo Paisa + 15:17
60 Heberth Gutierrez Equipo Continental Supergiros + 15:18
61 Edward Stiver Ortiz Caro Orgullo Paisa + 15:18
62 Edwin Carvajal Equipo Continental Supergiros + 15:18
63 Juan Jose Carrero Ag.Nectar-IMRD-Chia-Cundinamarca + 15:18
64 Jose Manuel Ausique Edimar-Quilci-Carn-Pollo + 15:18
65 Jerson Eduardo Sanchez Tolima es pasión-Sheffy + 15:18
66 Juan Esteban Guerrero Avinal GW El Carmen Viboral + 15:18
67 Edison Muñoz Orgullo Paisa + 16:39
68 Alex Zapata Alc.La Vega-Atopecycling + 18:51
69 Jeferson Mantilla Team Neiva-Huila-Hyfsport + 18:51
70 Jonathan Gonzalez Edimar-Quilci-Carn-Pollo + 18:56
71 Banzer Tomas Bernal Team Neiva-Huila-Hyfsport + 18:57
72 Juan David Echavarria Tolima es pasión-Sheffy + 18:57
73 Felipe Morales Team Neiva-Huila-Hyfsport + 18:57
74 Germán Dario Gómez UAE Team Colombia + 18:57
75 Edgar Julian Torres Alc.La Vega-Atopecycling + 18:57
76 Miguel Angel Mogollon Alc.La Vega-Atopecycling + 18:57
77 Jahir Perez EBSA-Indeportes Boyacá + 18:57
78 Walter Vargas Team Medellin + 18:57
79 Leison Damian Maca Viveros Equipo Continental Supergiros + 18:57
80 Steven Calderon EBSA-Indeportes Boyacá + 18:57
81 Fabian Arciniegas Fundación Depormundo + 18:57
82 Juan Manuel Suarez Team Neiva-Huila-Hyfsport + 18:57
83 Edwin Sanchez Anzola Ag.Nectar-IMRD-Chia-Cundinamarca + 18:57
84 Carlos Andres Parra EBSA-Indeportes Boyacá + 18:57
85 Wilson Rodriguez EBSA-Indeportes Boyacá + 18:57
86 Hector Javier Delgado Manzur Cycling Design + 18:57
87 Coulton Hartrich Manzur Cycling Design + 18:57
88 Fabian Steven Cifuentes Fundación Depormundo + 18:57
89 Julian Cardona Colnago CM Team + 19:56
90 Stiven Alexander Herrera Tolima es pasión-Sheffy + 23:23
91 Carlos Alberto Alvarez Edimar-Quilci-Carn-Pollo + 23:23
92 Jhon Fredy Avila Fuerzas Armadas + 24:03
93 Juan Camilo Arbelaez Manzur Cycling Design + 25:01
94 Octavio Segundo Otero Edimar-Quilci-Carn-Pollo + 25:01
95 Edwin Alexander Sandoval Manzur Cycling Design + 25:01
96 Roberto Estrada Manzur Cycling Design + 25:01
97 Andres Helian Henao Team Neiva-Huila-Hyfsport + 26:30
98 Robert Leonardo Acosta Alc.La Vega-Atopecycling + 30:35
99 Victor Andres Torres Team Neiva-Huila-Hyfsport + 30:35
100 Nicolas David Garcia Fuerzas Armadas + 30:35
101 Ferney de Jesus Restrepo Colnago CM Team + 30:38
102 Yeison Lopez Alc.La Vega-Atopecycling + 30:39
103 Kevin Nazario Arango Tolima es pasión-Sheffy + 30:39
104 Alejandro Villada Colnago CM Team + 30:39
105 Miguel Velandia Fuerzas Armadas + 30:39
106 Edgar Adolfo Tique Edimar-Quilci-Carn-Pollo + 30:39
107 Pedro Velandia Tolima es pasión-Sheffy + 30:39
108 Daniel Felipe Gomez Fundación Depormundo + 30:39
109 Hollman Steven Arevalo Tolima es pasión-Sheffy + 30:39
110 Salomon Usuga Edimar-Quilci-Carn-Pollo + 30:39
111 Edwin Stiven Avella Rico Ag.Nectar-IMRD-Chia-Cundinamarca + 30:39
112 John Arnold Cocunubo Team Neiva-Huila-Hyfsport + 30:39
113 Juan David Forero Ag.Nectar-IMRD-Chia-Cundinamarca + 30:39
114 German David Sanchez Ruiz Fundación Depormundo + 30:39
115 Oscar Mauricio Rico Edimar-Quilci-Carn-Pollo + 30:39
116 Juan Sebastian Saavedra Team Neiva-Huila-Hyfsport + 30:39
117 Raul Andres Saavedra Team Neiva-Huila-Hyfsport + 30:39
118 Jorge Eduardo Ortiz Tolima es pasión-Sheffy + 30:39
119 Daniel Fernando Cadavid Fuerzas Armadas + 30:39
120 Wilfredo Moreno Manzur Cycling Design + 30:39
121 Jose Duarte Edimar-Quilci-Carn-Pollo + 30:39
122 Camilo Antonio Torres Perez Fundación Depormundo + 30:39
123 Cesar Medina Avinal GW El Carmen Viboral + 30:39
124 Jeison Quetama Fuerzas Armadas + 30:39
125 Juan Pablo Rodriguez Tolima es pasión-Sheffy + 30:55
126 Cristian Camilo Torres Calderón Fundación Depormundo + 31:00
127 Agustin Blanco Avinal GW El Carmen Viboral + 31:36
128 Camilo Zapata Morales Orgullo Paisa + 34:08
129 Johan Stiven Vargas Tolima es pasión-Sheffy + 34:08
DNS Carlos Herney Soler EBSA-Indeportes Boyacá
DNS Manuel Ignacio Diaz Fundación Depormundo
DNF Anderson Bejarano Ag.Nectar-IMRD-Chia-Cundinamarca
DNF Camilo Aroca Alc.La Vega-Atopecycling
DNF Juan Camilo Galvis Orgullo Paisa
DNF Edison Ibañez Tolima es pasión-Sheffy
Pos Rider Team Time
01 3 Oscar Quiroz Colombia Tierra de Atletas 09:00:48
02 1 Oscar Sevilla Team Medellin + 01
03 4 Wilson Pena Colombia Tierra de Atletas + 12
04 1 Cesar Paredes Team Medellin + 25
05 7 Rafael Pineda UAE Team Colombia + 28
06 2 Darwin Atapuma Colombia Tierra de Atletas + 33
07 4 Jose Hernandez Team Medellin + 37
08 1 Didier Merchan Colombia Tierra de Atletas + 38
09 7 Brayan Sanchez Team Medellin + 41
10 4 Hernan Aguirre Colombia Tierra de Atletas + 53
11 - Adrián Bustamante UAE Team Colombia + 57
12 2 Fabio Duarte Team Medellin + 58
13 10 Juan Tito Rendon UAE Team Colombia + 59
14 4 Javier Montoya Colombia Tierra de Atletas + 01:01
15 7 Didier Chaparro Orgullo Paisa + 01:03
16 - Juan Pablo Vallejo UAE Team Colombia + 01:04
17 2 Juan Pablo Restrepo Herrera UAE Team Colombia + 01:05
18 2 Esteban Toro UAE Team Colombia + 01:19
19 - Diego Fernando Cano Colombia Tierra de Atletas + 01:19
20 2 Yeison Rincon Equipo Continental Supergiros + 01:31
21 5 Miguel Angel Rubiano Colombia Tierra de Atletas + 01:36
22 6 Oscar Mauricio Pachon Ag.Nectar-IMRD-Chia-Cundinamarca + 01:43
23 6 Yecid Arturo Sierra Ag.Nectar-IMRD-Chia-Cundinamarca + 01:43
24 8 Wilson Cardona Ag.Nectar-IMRD-Chia-Cundinamarca + 02:04
25 9 Eli Saul Burgos Colnago CM Team + 02:11
26 9 Javier Jamaica Colnago CM Team + 02:19
27 2 Ruben Acosta Equipo Continental Supergiros + 02:32
28 13 Jair Antonio Aparicio Manzur Cycling Design + 02:33
29 10 Michael Rodriguez EBSA-Indeportes Boyacá + 02:36
30 10 Jose Vega Aguirre Avinal GW El Carmen Viboral + 02:39
31 14 Jaime Alberto Castaneda Fuerzas Armadas + 02:43
32 11 William Antonio Cerquera Manzur Cycling Design + 02:49
33 14 Esneider Arley Baez Avinal GW El Carmen Viboral + 03:06
34 3 Robigzon Oyola Team Medellin + 03:15
35 14 Duvan Atapuma Edimar-Quilci-Carn-Pollo + 03:16
36 - Camilo Castiblanco Alc.La Vega-Atopecycling + 03:35
37 14 Santiago Ramirez Avinal GW El Carmen Viboral + 03:42
38 12 Javier Steven González Equipo Continental Supergiros + 03:43
39 3 Daniel Hoyos Avinal GW El Carmen Viboral + 04:03
40 27 Roosbelth Rojas UAE Team Colombia + 04:08
41 12 Juan Diego Guerrero Avinal GW El Carmen Viboral + 04:19
42 12 Daniel Arroyave UAE Team Colombia + 05:01
43 27 Nelson Soto Colombia Tierra de Atletas + 05:07
44 31 Bernardo Suaza Equipo Continental Supergiros + 05:44
45 36 Diyer Rincon Gomez Alc.La Vega-Atopecycling + 06:58
46 14 Jerson Ruben Urbano Molina Colnago CM Team + 07:24
47 12 Salvador Moreno EBSA-Indeportes Boyacá + 08:08
48 25 John Ricardo Iguavita Parra Alc.La Vega-Atopecycling + 08:30
49 25 Andres Camilo Pedroza Colombia Tierra de Atletas + 08:48
50 17 Brayan Borda Colnago CM Team + 08:48
51 37 Rafael Hernandez Ag.Nectar-IMRD-Chia-Cundinamarca + 10:18
52 31 Heberth Gutierrez Equipo Continental Supergiros + 16:00
53 26 Edwin Carvajal Equipo Continental Supergiros + 16:18
54 45 Robinson Chalapud Team Medellin + 16:22
55 38 Edison Muñoz Orgullo Paisa + 17:13
56 49 Cristhian Montoya Team Medellin + 18:43
57 5 Juan Esteban Villada Orgullo Paisa + 18:50
58 3 Sebastian Orlando Caro Alc.La Vega-Atopecycling + 18:54
59 2 Edward Stiver Ortiz Caro Orgullo Paisa + 19:42
60 36 Leison Damian Maca Viveros Equipo Continental Supergiros + 19:47
61 4 Jose Manuel Ausique Edimar-Quilci-Carn-Pollo + 20:19
62 29 Jahir Perez EBSA-Indeportes Boyacá + 20:25
63 25 Jeferson Mantilla Team Neiva-Huila-Hyfsport + 20:46
64 27 Miguel Angel Mogollon Alc.La Vega-Atopecycling + 20:51
65 21 Carlos Andres Parra EBSA-Indeportes Boyacá + 21:21
66 12 Germán Dario Gómez UAE Team Colombia + 22:38
67 11 Banzer Tomas Bernal Team Neiva-Huila-Hyfsport + 23:20
68 5 Juan David Echavarria Tolima es pasión-Sheffy + 23:40
69 5 Fabian Arciniegas Fundación Depormundo + 23:58
70 2 Hector Javier Delgado Manzur Cycling Design + 24:02
71 5 Alex Zapata Alc.La Vega-Atopecycling + 24:24
72 11 Julian Cardona Colnago CM Team + 24:31
73 5 Wilson Rodriguez EBSA-Indeportes Boyacá + 24:48
74 5 Jonathan Gonzalez Edimar-Quilci-Carn-Pollo + 24:49
75 5 Steven Calderon EBSA-Indeportes Boyacá + 25:01
76 15 Juan Jose Carrero Ag.Nectar-IMRD-Chia-Cundinamarca + 25:54
77 17 Jerson Eduardo Sanchez Tolima es pasión-Sheffy + 26:34
78 8 Edgar Julian Torres Alc.La Vega-Atopecycling + 27:18
79 31 Octavio Segundo Otero Edimar-Quilci-Carn-Pollo + 27:38
80 7 Fabian Steven Cifuentes Fundación Depormundo + 27:57
81 9 Stiven Alexander Herrera Tolima es pasión-Sheffy + 28:47
82 18 Jordan Parra EBSA-Indeportes Boyacá + 28:57
83 6 Juan Manuel Suarez Team Neiva-Huila-Hyfsport + 29:06
84 8 Edwin Sanchez Anzola Ag.Nectar-IMRD-Chia-Cundinamarca + 29:34
85 17 Juan Esteban Guerrero Avinal GW El Carmen Viboral + 29:36
86 9 Edwin Alexander Sandoval Manzur Cycling Design + 30:45
87 17 Jorge Andres Rodriguez Team Neiva-Huila-Hyfsport + 30:59
88 10 Walter Vargas Team Medellin + 31:35
89 20 Andres Helian Henao Team Neiva-Huila-Hyfsport + 31:39
90 22 Weimar Roldan Team Medellin + 32:58
91 45 Jeison Quetama Fuerzas Armadas + 33:06
92 22 Walter Pedraza Equipo Continental Supergiros + 33:28
93 31 Jose Duarte Edimar-Quilci-Carn-Pollo + 35:17
94 1 Jhon Fredy Avila Fuerzas Armadas + 35:20
95 5 Roberto Estrada Manzur Cycling Design + 35:20
96 25 Edgar Adolfo Tique Edimar-Quilci-Carn-Pollo + 35:58
97 11 Felipe Morales Team Neiva-Huila-Hyfsport + 36:16
98 32 Agustin Blanco Avinal GW El Carmen Viboral + 36:37
99 15 John Arnold Cocunubo Team Neiva-Huila-Hyfsport + 37:47
100 29 Coulton Hartrich Manzur Cycling Design + 38:26
101 43 Camilo Zapata Morales Orgullo Paisa + 38:32
102 17 Hollman Steven Arevalo Tolima es pasión-Sheffy + 38:56
103 10 Daniel Fernando Cadavid Fuerzas Armadas + 41:23
104 14 Carlos Alberto Alvarez Edimar-Quilci-Carn-Pollo + 42:23
105 8 Ferney de Jesus Restrepo Colnago CM Team + 42:31
106 19 Juan Camilo Arbelaez Manzur Cycling Design + 44:28
107 6 Camilo Antonio Torres Perez Fundación Depormundo + 44:57
108 2 Juan David Forero Ag.Nectar-IMRD-Chia-Cundinamarca + 47:33
109 2 Cesar Medina Avinal GW El Carmen Viboral + 47:36
110 1 Nicolas David Garcia Fuerzas Armadas + 48:09
111 - Wilfredo Moreno Manzur Cycling Design + 48:13
112 1 Robert Leonardo Acosta Alc.La Vega-Atopecycling + 48:24
113 3 Oscar Mauricio Rico Edimar-Quilci-Carn-Pollo + 48:33
114 3 Victor Andres Torres Team Neiva-Huila-Hyfsport + 49:23
115 1 Edwin Stiven Avella Rico Ag.Nectar-IMRD-Chia-Cundinamarca + 49:26
116 4 Alejandro Villada Colnago CM Team + 49:46
117 2 Juan Pablo Rodriguez Tolima es pasión-Sheffy + 49:55
118 3 Juan Sebastian Saavedra Team Neiva-Huila-Hyfsport + 49:56
119 3 Kevin Nazario Arango Tolima es pasión-Sheffy + 49:58
120 3 Jorge Eduardo Ortiz Tolima es pasión-Sheffy + 49:58
121 3 Miguel Velandia Fuerzas Armadas + 50:06
122 4 Pedro Velandia Tolima es pasión-Sheffy + 50:06
123 5 Salomon Usuga Edimar-Quilci-Carn-Pollo + 50:08
124 6 Raul Andres Saavedra Team Neiva-Huila-Hyfsport + 51:36
125 6 Daniel Felipe Gomez Fundación Depormundo + 51:46
126 1 Johan Stiven Vargas Tolima es pasión-Sheffy + 53:55
127 6 German David Sanchez Ruiz Fundación Depormundo + 01:02:16
128 6 Cristian Camilo Torres Calderón Fundación Depormundo + 01:06:48
129 6 Yeison Lopez Alc.La Vega-Atopecycling + 01:09:07
Pos Rider Team Time
01 Wilson Pena Colombia Tierra de Atletas 09:01:00
02 Rafael Pineda UAE Team Colombia + 16
03 Didier Merchan Colombia Tierra de Atletas + 26
04 Adrián Bustamante UAE Team Colombia + 45
05 Juan Tito Rendon UAE Team Colombia + 47
06 Juan Pablo Vallejo UAE Team Colombia + 52
07 Juan Pablo Restrepo Herrera UAE Team Colombia + 53
08 Esteban Toro UAE Team Colombia + 01:07
09 Eli Saul Burgos Colnago CM Team + 01:59
10 Jose Vega Aguirre Avinal GW El Carmen Viboral + 02:27
11 Esneider Arley Baez Avinal GW El Carmen Viboral + 02:54
12 Duvan Atapuma Edimar-Quilci-Carn-Pollo + 03:04
13 Santiago Ramirez Avinal GW El Carmen Viboral + 03:30
14 Roosbelth Rojas UAE Team Colombia + 03:56
15 Daniel Arroyave UAE Team Colombia + 04:49
16 John Ricardo Iguavita Parra Alc.La Vega-Atopecycling + 08:18
17 Brayan Borda Colnago CM Team + 08:36
18 Heberth Gutierrez Equipo Continental Supergiros + 15:48
19 Juan Esteban Villada Orgullo Paisa + 18:38
20 Leison Damian Maca Viveros Equipo Continental Supergiros + 19:35
21 Jeferson Mantilla Team Neiva-Huila-Hyfsport + 20:34
22 Miguel Angel Mogollon Alc.La Vega-Atopecycling + 20:39
23 Germán Dario Gómez UAE Team Colombia + 22:26
24 Juan David Echavarria Tolima es pasión-Sheffy + 23:28
25 Fabian Arciniegas Fundación Depormundo + 23:46
26 Alex Zapata Alc.La Vega-Atopecycling + 24:12
27 Jonathan Gonzalez Edimar-Quilci-Carn-Pollo + 24:37
28 Edgar Julian Torres Alc.La Vega-Atopecycling + 27:06
29 Fabian Steven Cifuentes Fundación Depormundo + 27:45
30 Juan Manuel Suarez Team Neiva-Huila-Hyfsport + 28:54
31 Juan Esteban Guerrero Avinal GW El Carmen Viboral + 29:24
32 Andres Helian Henao Team Neiva-Huila-Hyfsport + 31:27
33 Jose Duarte Edimar-Quilci-Carn-Pollo + 35:05
34 Roberto Estrada Manzur Cycling Design + 35:08
35 Felipe Morales Team Neiva-Huila-Hyfsport + 36:04
36 Agustin Blanco Avinal GW El Carmen Viboral + 36:25
37 John Arnold Cocunubo Team Neiva-Huila-Hyfsport + 37:35
38 Camilo Zapata Morales Orgullo Paisa + 38:20
39 Hollman Steven Arevalo Tolima es pasión-Sheffy + 38:44
40 Carlos Alberto Alvarez Edimar-Quilci-Carn-Pollo + 42:11
41 Juan Camilo Arbelaez Manzur Cycling Design + 44:16
42 Camilo Antonio Torres Perez Fundación Depormundo + 44:45
43 Juan David Forero Ag.Nectar-IMRD-Chia-Cundinamarca + 47:21
44 Cesar Medina Avinal GW El Carmen Viboral + 47:24
45 Wilfredo Moreno Manzur Cycling Design + 48:01
46 Robert Leonardo Acosta Alc.La Vega-Atopecycling + 48:12
47 Oscar Mauricio Rico Edimar-Quilci-Carn-Pollo + 48:21
48 Edwin Stiven Avella Rico Ag.Nectar-IMRD-Chia-Cundinamarca + 49:14
49 Alejandro Villada Colnago CM Team + 49:34
50 Juan Pablo Rodriguez Tolima es pasión-Sheffy + 49:43
51 Juan Sebastian Saavedra Team Neiva-Huila-Hyfsport + 49:44
52 Kevin Nazario Arango Tolima es pasión-Sheffy + 49:46
53 Miguel Velandia Fuerzas Armadas + 49:54
54 Raul Andres Saavedra Team Neiva-Huila-Hyfsport + 51:24
55 Daniel Felipe Gomez Fundación Depormundo + 51:34
56 Johan Stiven Vargas Tolima es pasión-Sheffy + 53:43
57 German David Sanchez Ruiz Fundación Depormundo + 01:02:04
58 Yeison Lopez Alc.La Vega-Atopecycling + 01:08:55
Information
Nation Colombia
Date 1st December
Where Ibagué -> Buga
What 3rd stage
Distance 196.4 km
Other
Embed Results