FIRSTCYCLING
Amateur
Road
Amateur
Junior
Cyclocross
MTB
Track
Fantasy
Races & results
Teams
Ranking
GP Gemeente Kortemark
Amateur, 30th August 2018, Belgium
Race info
Results
History
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1945
1944
1943
1942
1937
1912
Results
Embed Results
Nations
Albania
Algeria
Australia
Belgium
Canada
Chile
Colombia
Denmark
Finland
France
Germany
Great Britain
Ireland
Italy
Luxembourg
Netherlands
Norway
Spain
Sweden
Ukraine
DoB?
Pos
Rider
Born
Team
Time
01
Planckaert
Baptiste
1988
Katusha - Alpecin
03:34:09
02
Rickaert
Jonas
1994
Sport Vlaanderen - Baloise
+ 00
03
Sefa
Ylber
1991
Tarteletto - Isorex
+ 00
04
Cobbaert
Robby
1990
Cibel - Cebon
+ 31
05
Scott
Jacob
1995
ONE Pro Cycling
+ 31
06
Van Gompel
Mathias
1995
Sport Vlaanderen - Baloise
+ 31
07
Vermeulen
Emiel
1993
Roubaix-Lille Metropole
+ 31
08
Mortier
Julien
1997
WB Veranclassic Aqua Protect
+ 31
09
Porzner
Manuel
1996
Tirol Cycling Team
+ 31
10
Lamb
Ross
1995
T.Palm - Pole Continental Wallon
+ 31
11
De Rooze
Niels
1992
Tarteletto - Isorex
+ 31
12
Van Breussegem
Elias
1992
Verandas Willems - Crelan
+ 31
13
Reynaerts
Wim
1995
Cibel - Cebon
+ 31
14
De Vylder
Lindsay
1995
Sport Vlaanderen - Baloise
+ 31
15
Vercamst
Wesley
1999
VL Technics - Experza
+ 31
16
Leroux
Samuel
1994
Roubaix-Lille Metropole
+ 03:00
17
Van Der Ploeg
Neil
1987
Madison - Genesis
+ 03:00
18
Van Keirsbulck
Guillaume
1991
Wanty - Groupe Gobert
+ 03:00
19
Cant
Jelle
1992
Tarteletto - Isorex
+ 03:00
20
Allegaert
Piet
1995
Sport Vlaanderen - Baloise
+ 03:00
21
De Bock
Stijn
1993
Cibel - Cebon
+ 03:00
22
Vasilyev
Maksym
1990
Lviv Cycling Team
+ 03:00
23
De Groote
Arne
1997
Tarteletto - Isorex
+ 03:15
24
De Paepe
Johannes
1992
Cibel - Cebon
+ 03:15
25
Stenuit
Robin
1990
Sovac - Natura4ever
+ 03:22
26
Clauw
John-Ross
1996
Vind! Cycling Project
+ 03:22
27
Mazzone
Tom
1993
Holdsworth Racing
+ 03:22
28
Goeman
Jonas
1993
Tarteletto - Isorex(B)
+ 03:22
29
Reguigui
Youcef
1990
Sovac - Natura4ever
+ 03:22
30
Lukkedal
Øivind
1994
Team Coop
+ 03:22
31
Farazijn
Maxime
1994
Sport Vlaanderen - Baloise
+ 03:22
32
McDunphy
Conn
1997
Holdsworth Racing
+ 03:22
33
Reynders
Jens
1998
Leopard Pro Cycling
+ 03:22
34
Winter
Laurin
1996
Team Differdange - Losch
+ 03:22
35
Van Landeghem
Elias
1999
Meubelen Gaverzicht-Glascentra CT
+ 03:22
36
Leigh
Andrew
1995
Tarteletto - Isorex
+ 03:22
37
Jobber
James
1994
Java - Partizan
+ 03:22
38
Noppe
Christophe
1994
Sport Vlaanderen - Baloise
+ 03:22
39
Declercq
Tim
1989
Quick-Step Floors
+ 03:22
40
Monk
Cyrus
1996
Team EF Education First
+ 03:22
41
De Winter
Ludwig
1992
WB Veranclassic Aqua Protect
+ 03:22
42
Bouvry
Dieter
1992
Cibel - Cebon
+ 03:22
43
Naesen
Lawrence
1992
Lotto - Soudal
+ 03:22
44
Petelin
Jan
1996
Team Differdange - Losch
+ 10:20
45
Semerano
Kevin
1982
Vind! Cycling Project
+ 10:20
46
Van Rossem
Freek
1999
Aldro Cycling Team
+ 10:20
47
Baeckelandt
Dominique
1983
Vind! Cycling Project
+ 10:20
48
Vanneste
Evert
1991
Vind! Cycling Project
+ 10:20
49
Mazzone
Leon
1996
Holdsworth Racing
+ 10:20
50
Marquez Marquez
Mandel Arnold
1992
Asfra Racing Team
+ 10:20
51
Torres Jorro
Sergio
1991
Tarteletto - Isorex
+ 10:20
52
Ford
Martin
1974
Java - Partizan
+ 10:20
53
Verwaest
Kevin
1989
Team Differdange - Losch
+ 10:20
54
Womersley
Jake
1995
Holdsworth Racing
+ 10:20
55
Deguide
Louis
1994
Sovac - Natura4ever
+ 10:20
56
Hjemsæter
Olav
1999
Team Coop
+ 10:20
57
Scheire
Ruben
1991
Tarteletto - Isorex
+ 10:20
58
Vandewalle
Matthias
1994
Home Solutions-Anmapa
+ 10:20
59
De Jonghe
Kevin
1991
Tarteletto - Isorex
+ 10:20
60
Vainionpää
Oskari
1995
Asfra Racing Team
+ 10:20
61
Dhont
Arnoud
1999
KVC Deinze VZW
+ 10:20
62
Rebellin
Davide
1971
Sovac - Natura4ever
+ 10:20
63
Klepikov
Ilya
1994
Lviv Cycling Team
+ 10:20
64
De Winter
Gordon
1997
Ago - Aquaservice
+ 10:20
65
Aasvold
Kristian
1995
Team Coop
+ 10:20
66
Tanis
Quentin
1990
Massi - Kuwait
+ 10:20
67
De Pauw
Moreno
1991
Sport Vlaanderen - Baloise
+ 10:20
68
Duquennoy
Jimmy
1995
WB Veranclassic Aqua Protect
+ 10:20
69
Petelin
Charly
1994
Asfra Racing Team
+ 10:20
DNF
Seliverstov
Roman
1996
-
DNF
Rios
Cristian
1993
Asfra Racing Team
DNF
Dzhus
Volodymyr
1993
Lviv Cycling Team
DNF
Deltombe
Kevin
1994
Sport Vlaanderen - Baloise
DNF
Andersson
Andreas
1999
T.Palm - Pole Continental Wallon
DNF
Elliott
William
1995
T.Palm - Pole Continental Wallon
DNF
Brayan-Lund
Thomas
1997
Tarteletto - Isorex
DNF
Verhelst
Louis
1990
Tarteletto - Isorex
DNF
Blikra
Erlend
1997
Team Coop
DNF
Trondsen
Trond Håkon
1994
Team Coop
DNF
Donders
Jelle
1993
Team Differdange - Losch
DNF
Stallaert
Joeri
1991
Vorarlberg - Santic
DNF
Verhoeyen
Brecht
1990
VZW WP de Molenspurters Meulebeke
DNF
Baugnies
Jérôme
1987
Wanty - Groupe Gobert
DNF
Vandamme
Yorben
1999
Wielerteam Decock-Van Eyck-Devos
Information
GP Gemeente Kortemark
Belgium
30th August 2018
KP | 165.2 km