Cursa Festes del Tura-Olot - 2021

Results

DoB?
Pos Rider Team Time
01 Gerard Bofill Xucla Antiga Casa Bellsolà Girona CT 2:54:32
02 Benjamin Prades Vigo-Rias Baixas + 00
03 Oliver Knight A.V.C. Aix-en-Provence + 02
04 Victor Martinez Garcia Electro Hiper Europa-Ristrasol-Elit + 02
05 Josue Gomez GSport - Grupo Tormo Innova + 02
06 David Gijon Ruiz Electro Hiper Europa-Ristrasol-Elit + 02
07 Quentin Grolleau A.V.C. Aix-en-Provence + 02
08 Edgar Curto Pellicer Antiga Casa Bellsolà Girona CT + 02
09 Guillem Cassú Cantin - + 02
10 Carlos Collazos Gorriz GSport - Grupo Tormo Innova + 02
11 David Dominguez Vilchez Globalia Salamanca ECS + 02
12 Abel Balderstone Roumens Valverde Team-Tierra Fecundis + 02
13 Eduardo Armengol Gonzalo - + 02
14 Nicklas Jacobsen Nissen ABC + 02
15 Eliot Pauchard A.V.C. Aix-en-Provence + 02
16 Alexander Konijn A.V.C. Aix-en-Provence + 02
17 Axel Narbonne-Zuccarelli A.V.C. Aix-en-Provence + 02
18 Nicolas Thomas A.V.C. Aix-en-Provence + 02
19 Fernando Navas Romero Globalia Salamanca ECS + 02
20 Adria Bartrina Moreno Antiga Casa Bellsolà Girona CT + 02
21 David Gomez Cazorla Antiga Casa Bellsolà Girona CT + 02
22 Arnau Gilabert Vilaplana Kometa U23 + 10
23 Sergio Ginés Quilez GSport - Grupo Tormo Innova + 10
24 German Castell Mallen Huesca la Magia-Renault + 10
25 Ferran Robert Torrents Valverde Team-Tierra Fecundis + 10
26 Alex Ruiz Roldán Valverde Team-Tierra Fecundis + 10
27 Erik Martorell Haga Team MP Group + 10
28 Nicolae Bumbu Obrabitat-+Qpedals + 10
29 Nicolas Breuillard A.V.C. Aix-en-Provence + 10
30 Maxime Agut A.V.C. Aix-en-Provence + 10
31 Llibert Sendros Juvé Controlpack-Badia + 10
32 Kevin McCambridge A.V.C. Aix-en-Provence + 10
33 Oscar Rota Rus Globalia Salamanca ECS + 29
34 Aleix Biel Bolaño Benicassim-VR Sport + 29
35 Alex Ulloa Alba Proton Cycling Academy + 29
36 Jose Maria Martin Muñoz Valverde Team-Tierra Fecundis + 29
37 Josep María Arnau Riba Electro Hiper Europa-Ristrasol-Elit + 29
38 Diederik Deelen The Service Course + 29
39 Arnau Sole Vall Controlpack-Badia + 29
40 Axel Badia Celma Team Smartdry + 29
41 Daniel Mellado Tamayo GSport - Grupo Tormo Innova + 29
42 Jonas Sancho Lamiel Huesca la Magia-Renault + 29
43 Paul Kneppers San Cristobal + 29
44 Dennis Van Winden Team Smartdry + 29
45 Guillem Sanchez Moliné Antiga Casa Bellsolà Girona CT + 29
46 Aniol Marti Lopez Ciclos Oleka + 29
47 Jose Maria Garcia Soriano Valverde Team-Tierra Fecundis + 29
48 Miquel Martinez Semino Hotel Ski Plaza-SC Andorra + 29
49 Joan Marin Domingo Team MP Group + 29
50 Tristan Cardew Ciclos Oleka + 29
51 Pedro Antonio Rodriguez Moya Valverde Team-Tierra Fecundis + 29
52 Francisco Muñoz Llana Team MP Group + 29
53 Borja Teruel Martinez Diputación de León- ULB + 29
54 Antonio Garcia Vedri Benicassim-VR Sport + 29
55 Raul Castelló Garcia A.C.Ambikes + 36
56 Arnau Fonollosa Miralles Team MP Group + 43
57 Evan Clements Team Smartdry + 43
58 Maurizio Giuseppe Sartori Agrostock-CC Fraga + 49
59 Gerard Blanch Daniel - + 49
60 Carlos Dorico Campanillas A.C.Sant Just + 49
61 Oscar Cabanas Quintela Hotel Ski Plaza-SC Andorra + 49
62 Jofre Prunera Macias Ciclos Oleka + 50
63 Pol Hervas Garcia Team MP Group + 52
64 Jose Hernandez Prieto Globalia Salamanca ECS + 52
65 Alvaro Marza Martinez Electro Hiper Europa-Ristrasol-Elit + 54
66 Miguel Ramada Gil Controlpack-Badia + 54
67 Martin Mijnten Team Smartdry + 54
68 Alex Martin Gutierrez Kometa U23 + 54
69 Alex Bermudez Fontivero Team MP Group + 54
70 Jordi Gandia Ribera GSport - Grupo Tormo Innova + 54
71 Pau Ibanez Muñoz La Tova - Asesoría Almudévar + 1:42
72 Antonio Pereñiguez Pascual Globalia Salamanca ECS + 1:42
73 Romain Arcangeli A.V.C. Aix-en-Provence + 1:59
74 Antonio Iniesta Perez Valverde Team-Tierra Fecundis + 2:21
75 Raul González Correa Valverde Team-Tierra Fecundis + 3:01
76 Gabriel Roger A.V.C. Aix-en-Provence + 3:04
77 Alejandro Rodriguez Gomez - + 3:20
78 David Ramon Rubinat Team MP Group + 3:20
79 Adrien Leboucher Team Smartdry + 3:20
80 Albert Alvarez Zurera - + 3:20
81 Pau Domenech Callau Ciclos Oleka + 3:20
82 Ricard Gimeno Perramón Obrabitat-+Qpedals + 3:20
83 Alfonso Garcia Castillo Ciclos Oleka + 3:20
84 Marc Ortiz Ivorra Team MP Group + 3:20
85 Miquel Escolá Piñol Controlpack-Badia + 3:20
86 Salvador Trias Sentis Controlpack-Badia + 3:20
87 Oriol Fuster Perez A.C.Sant Just + 3:20
88 Anastasio Ibañez Ascensión Cycling No Limit-Cardedeu + 3:25
89 Miquel Carrió Sard Electro Hiper Europa-Ristrasol-Elit + 3:33
90 Bernat Tarres Mas Antiga Casa Bellsolà Girona CT + 3:33
91 Gabriel Ochando Escudero Globalia Salamanca ECS + 3:40
92 Jordi Riera Valls Gios-Kiwi Atlantico + 3:40
93 Adriá Tortosa Noves Team MP Group + 3:40
94 Joan Nicolau Mora Electro Hiper Europa-Ristrasol-Elit + 3:40
95 Josep María Aymerich Molist Proton Cycling Academy + 3:40
96 Blai Rodriguez Sabate A.C.Ambikes + 3:40
97 Oriol Parella Urban - + 3:40
98 Alejandro Martinez Bayan Globalia Salamanca ECS + 3:40
99 Miguel Briz Martin Electro Hiper Europa-Ristrasol-Elit + 3:40
100 Josep Oriola Gascón Team Smartdry + 3:53
101 Magí Miró Bernadó Proton Cycling Academy + 3:53
102 Roger Ferrer Ventura Cicles Catalunya + 3:53
103 Marc Naveira Visus Huesca la Magia-Renault + 3:53
104 Gorka Ortega Soro GSport - Grupo Tormo Innova + 3:55
105 Alvaro Torrella Teruel GSport - Grupo Tormo Innova + 3:55
106 Alexander Reeves Team Smartdry + 3:55
107 Juan Jose Perez Diaz - + 4:07
108 Javier Lamela Poblador Team MP Group + 4:09
109 Albert Carreras Bassart CC.Platja d´Aro + 4:09
110 Joel Macmillan NZ Cycling Project + 4:49
111 Pau Torrent Ortiz Globalia Salamanca ECS + 4:56
112 Carlos Sotelo Fernandez Antiga Casa Bellsolà Girona CT + 4:56
113 Joel Villaverde Rodriguez Electro Hiper Europa-Ristrasol-Elit + 4:56
114 Ali Lachheb Canals C.E.Addict Bikes Team + 5:47
115 Ricard Martin Miguel Proton Cycling Academy + 5:54
116 Guillem Gomez Cazorla Antiga Casa Bellsolà Girona CT + 6:08
117 Adriá Duran Tejedor C.E.Addict Bikes Team + 6:22
118 Roger Raposo Torres Ayala-C.C.Pedal Sports + 6:22
119 Johnny Alexander Arce Urueña Team Smartdry + 6:52
120 Sergio Sanchez La Tova - Asesoría Almudévar + 6:53
121 Marc Saura Benazet - + 6:55
122 Ismael Guzman Velazquez Globalia Salamanca ECS + 6:57
123 Cristian Cofine Garcia - + 7:14
124 David Pons Vila C.E.3HM + 7:57
125 Adria Asensio López Team MP Group + 7:57
126 Roger Argelaguer Martinez C.E.3HM + 7:57
127 Ivan Bustos Lara Ayala-C.C.Pedal Sports + 10:28
128 Pere Garriga Sanchez Cycling No Limit-Cardedeu + 10:28
129 Alex Delgado Aynes Team Smartdry + 10:28
Information
Nation Spain
Date 20th March
Distance 125 km
CAT 1.12.5
Other
Embed Results