Lescar V.S | |
---|---|
1 | Agut Maxime |
2 | Loiseaux Marvyn |
3 | Renault Lucas |
4 | Ceresuela Mathieu |
5 | Guy Titouan |
6 | Latreille Ayrton |
EFC-L&R-Vulsteke | |
---|---|
11 | Vansevenant Mauri |
12 | Borra Gilles |
13 | Blouwe Louis |
14 | Leyman Célestin |
15 | Naudts Thomas |
16 | Van der Beken Aaron |
GM Recycling Team | |
---|---|
21 | Verougstraete Nicolas |
22 | Houtteman Nico |
23 | Bauters Arne |
24 | Verhaegen Tom |
25 | Claeys Robbe |
26 | Wydooghe Jaron |
La Tova-Ases.de Almudevar | |
---|---|
31 | Barcelo Aragon Adria |
32 | Mellado Tamayo Daniel |
33 | Reed Elliot |
34 | Sandman Joshua |
35 | Nicolas Pina Raul |
36 | Cañete Bielsa Ibon |
Grupo Eulen | |
---|---|
41 | Mesa Santiago |
42 | Vega Aguirre Jose |
43 | Kortabarria Loidi Aritz |
44 | Erasun Haritz |
45 | Jaca Goñi Mikel |
46 | Gallego Rodriguez Euken |
Electro Hiper Europa-Ristrasol | |
---|---|
51 | Amores Julio Alberto |
52 | Marza Martinez Alvaro |
53 | Contreras Meseguer Joaquin José |
54 | Martorell Haga Erik |
55 | Piñan Andres David |
56 | Vilarrasa Vilchez Isaac |
Centre Mondial du Cyclisme | |
---|---|
61 | Sekkak Imad |
62 | Miller Alex |
63 | Makae Tumelo |
64 | Samudio Carlos |
65 | Shatovkin Sergey |
A.V.C. Aix-en-Provence | |
---|---|
71 | Campistrous Romain |
72 | Carr Simon |
73 | Castellarnau Florent |
74 | Delcros Clément |
75 | Jolibert Clément |
76 | Moreno Adria |
V.C.Pays de Loudéac | |
---|---|
81 | Henrio Ewen |
82 | Chevalier Maxime |
83 | Lemoine Gaëtan |
84 | Joalland Yaël |
85 | Plusquellec Yann |
86 | Sidaner Alan |
Team Peltrax-CS Dammarie-lès-Lys | |
---|---|
91 | Lavie Ianis |
92 | Bideau Ludovic |
93 | Legrand Matthieu |
94 | Dulin Alexis |
95 | Patat Clément |
96 | Patoux Jérémy |
GSC Blagnac Vélo Sport 31 | |
---|---|
101 | Le Court Olivier |
102 | Cascaro Arnaud |
103 | Jones Harrison |
104 | Bouchet Axel |
105 | Romiguière Louis |
106 | Dubois Corentin |
Creuse Oxygène Guéret | |
---|---|
111 | Aumeunier Lucas |
112 | Delétang Alexandre |
113 | Deslandes Vadim |
114 | Lalba Clément |
115 | Troy Arthur |
116 | White Calan |
V.C.Rouen 76 | |
---|---|
121 | Duvivier Alexis |
122 | Roussel Hugo |
124 | Saint-Martin Clément |
125 | Warée Mathieu |
126 | Watrelot Jean-Lou |
Occitane CF | |
---|---|
131 | Matonti Théo |
132 | Lavigne Baptiste |
133 | Szewe Loïc |
134 | Besson Kévin |
135 | Soulie Erwan |
136 | Goubert Jean |
Mixte 1 | |
---|---|
141 | Bazin Clément |
142 | Carman Ben |
143 | Tarassov Kirill |
144 | Lamy Antoine |
145 | Bellicaud Jérémy |
146 | Lamy Julien |
Laval Cyclisme 53 | |
---|---|
151 | Askervold Thorsten |
152 | Bousquet Stephen |
153 | Carli Valentin |
154 | Guillon Célestin |
155 | Guilloux Freddie |
156 | Terrien Valentin |
Team Cycliste Azuréen | |
---|---|
161 | Cissé Issiaka |
162 | Delacroix Tristan |
163 | Fayolle Romain |
164 | Lebeau Mathis |
165 | Thomas Nicolas |
166 | Le Mesnager Damien |
Océane Top 16 | |
---|---|
171 | Fiefvez Rudy |
172 | Lagnet Gari |
173 | Molin-Pradel Alex |
175 | Nadon Ludovic |
176 | Rossini Quentin |
U.V.Limoges-Team U 87 | |
---|---|
181 | Eprinchard Remy |
182 | Buisson Julien |
183 | Caudoux Alexandre |
184 | Gerbaud Guillaume |
185 | Avril Thomas |
186 | Gauran Antoine |
C.C.Marmande 47 | |
---|---|
191 | Crema Pierre |
192 | Soubes Yohan |
193 | Pasquet Audric |
194 | Carreau Dorian |
195 | San Roman Lucas |
196 | Sanvicente Lilian |
Team Bricquebec Cotentin | |
---|---|
201 | Chan Tsin Romain |
202 | Guillemot Frédéric |
203 | Hochet Damien |
204 | Couvigny Pierre |
205 | Valognes Thibault |
Pau Vélo 64 | |
---|---|
211 | Arhie Vincent |
212 | Bareille Bastien |
213 | Darthayette Patxi |
214 | Ladeiro Benoit |
215 | Pedemarie Mathieu |
216 | Sélivert Tristan |