FIRSTCYCLING
Amateur
Road
Amateur
Junior
Cyclocross
MTB
Track
Fantasy
Races & results
Teams
Ranking
Olympia's Tour
Amateur, 17th -20th October 2019, Netherlands
Race info
Results
Startlist
History
2024
2023
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1927
1910
1909
GC
Youth
Points
GC
Stage: 01
Stage: 02
Stage: 03
Stage: 04
Embed Results
Nations
Belgium
Netherlands
Norway
Syria
Teams
Alecto Cycling Team
Allinq-Krush-De IJsselstreek
Lotto - Soudal U23
Metec - TKH
NWV Groningen-Fila-Nijwa Trucks
Ringerike SK
SEG Racing Academy
Sensa- Kanjers voor Kanjers CT
UWTC de Volharding-Wilton
Vlasman CT
Volker-Wessels-Merckx
WV De Kannibaal
DoB?
Pos
Rider
Born
Team
Time
01
De Pestel
Sander
1998
Lotto - Soudal U23
13:15:41
02
Van Tricht
Stan
1999
SEG Racing Academy
+ 03
03
Koster
Adne
2000
WV De Kannibaal
+ 14
04
van den Berg
Marijn
1999
Metec - TKH
+ 35
05
Vermeersch
Florian
1999
Lotto - Soudal U23
+ 01:12
06
Kroonen
Max
2000
Volker-Wessels-Merckx
+ 01:21
07
Meeus
Jordi
1998
SEG Racing Academy
+ 02:25
08
Smit
Chiel
1998
NWV Groningen-Fila-Nijwa Trucks
+ 05:45
09
Pastoor
Gerco
1998
Allinq-Krush-De IJsselstreek
+ 06:52
10
Vanhoof
Ward
1999
Lotto - Soudal U23
+ 07:24
11
Grignard
Sébastien
1999
Lotto - Soudal U23
+ 07:32
12
Van Sintmaartensdijk
Daan
1998
Alecto Cycling Team
+ 07:40
13
Blummel
Robin
1999
Volker-Wessels-Merckx
+ 08:26
14
De Jong
Timo
1999
Volker-Wessels-Merckx
+ 08:34
15
Bierkens
Tim
1999
Allinq-Krush-De IJsselstreek
+ 11:52
16
Vabø
Tore Andre
1998
Ringerike SK
+ 12:40
17
Marit
Arne
1999
Lotto - Soudal U23
+ 12:47
18
Skretteberg
Mathias
2000
Ringerike SK
+ 12:53
19
Staune-Mittet
Andreas
1998
Ringerike SK
+ 12:57
20
Brynsrud
Magnus
2000
Ringerike SK
+ 13:33
21
Arensman
Thymen
1999
SEG Racing Academy
+ 16:36
22
van der Horst
Dennis
1998
Metec - TKH
+ 16:57
23
Huys
Laurens
1998
Lotto - Soudal U23
+ 19:17
24
Gademan
Sam
2000
Sensa- Kanjers voor Kanjers CT
+ 19:23
25
Marsman
Tim
2000
Metec - TKH
+ 23:32
26
Kulset
Magnus
2000
Ringerike SK
+ 23:46
27
Rayes
Mohamed
2000
UWTC de Volharding-Wilton
+ 23:54
28
Rasch
Jesper
1998
SEG Racing Academy
+ 25:10
29
Steman
Jip
2000
Sensa- Kanjers voor Kanjers CT
+ 28:06
30
van Krimpen
Jeroen
1999
UWTC de Volharding-Wilton
+ 28:18
31
De Blom
Bastiaan
2000
Sensa- Kanjers voor Kanjers CT
+ 30:51
32
De Rijk
Dorus
1997
NWV Groningen-Fila-Nijwa Trucks
+ 31:55
33
Deelstra
Huub
2000
Sensa- Kanjers voor Kanjers CT
+ 34:09
34
Haest
Jasper
1999
UWTC de Volharding-Wilton
+ 40:23
35
De Jong
Aron
1998
Alecto Cycling Team
+ 45:24
Information
Olympia's Tour
Netherlands
17th -20th October 2019
2.12