Acqua e Sapone - Caffe Mokambo | |
---|---|
Andriotto Dario | |
Codol Massimo | |
Failli Francesco | |
Garzelli Stefano | |
Marzoli Ruggero | |
Masciarelli Andrea | |
Masciarelli Francesco | |
Paolini Luca | |
Pierfelici Luca |
Astana | |
---|---|
Brajkovic Janez | |
Dmitriyev Valeriy | |
Kireyev Roman | |
Kupeshov Berik | |
Raimbekov Bolat | |
Renev Sergey | |
Schär Michael | |
Vaitkus Tomas | |
Zeits Andrey |
Barloworld - Bianchi | |
---|---|
Bellotti Francesco | |
Cárdenas Félix | |
Corti Marco | |
Cummings Steve | |
Longo Borghini Paolo | |
Merlo Michele | |
Scognamiglio Carlo | |
Thomas Geraint |
Betonexpressz 2000 - Limonta | |
---|---|
Belohvosciks Raivis | |
Cannone Donato | |
Carletti Marco | |
Cohnen Stefan | |
Cziraki Istvan | |
Ivanov Ruslan | |
Lovassy Krisztian | |
Proch Walter | |
Richeze Roberto Antonio |
Carmiooro - A-Style | |
---|---|
Beuret Laurent | |
Colli Daniele | |
Gourov Maxim | |
Pardilla Sergio | |
Raisoni Alessandro | |
Ratti Aristide | |
Terrenzio Fabio | |
Tizza Francesco | |
Ventoso Francisco |
Ceramica Flaminia-Bossini Docce | |
---|---|
Caruso Giampaolo | |
D'Aniello Antonio | |
Fumagalli Cristiano | |
Gentili Massimiliano | |
Giordani Leonardo | |
Kairelis Dainius | |
Maserati Alessandro | |
Nosotti Diego | |
Riccio Bernardo |
Cervelo TestTeam | |
---|---|
Deignan Philip | |
Hammond Roger | |
Lloyd Daniel | |
Novoa Mendez Joaquin | |
Pauwels Serge | |
Pujol Oscar | |
Rasch Gabriel | |
Rollin Dominique | |
Wyss Marcel |
CSF Group - Navigare | |
---|---|
Baliani Fortunato | |
Bisolti Alessandro | |
Canuti Federico | |
Frapporti Marco | |
Gaia Michele | |
Pozzovivo Domenico | |
Savini Filippo | |
Stortoni Simone | |
Zen Enrico |
Fuji-Servetto | |
---|---|
Bailetti Paolo | |
Capecchi Eros | |
Capelli Ermanno | |
Durán Arkaitz | |
Gómez Ángel | |
Jufré Josep | |
Vigano Davide |
ISD - Neri | |
---|---|
Anzà Santo | |
Belkov Maxim | |
Kondrut Vitaly | |
Kostyuk Denys | |
Pidgornyy Ruslan | |
Proni Alessandro | |
Scarselli Leonardo | |
Visconti Giovanni | |
Vona Emanuele |
Lampre-NGC | |
---|---|
Bindi Emanuele | |
Bono Matteo | |
Cunego Damiano | |
Da Dalto Mauro | |
Grendene Andrea | |
Magazzini Enrico | |
Marzano Marco | |
Mori Massimiliano | |
Tomei Francesco |
LPR Brakes - Farnese Vini | |
---|---|
Bosisio Gabriele | |
Cattaneo Marco | |
Di Luca Danilo | |
Golcer Jure | |
Negri Fabio | |
Ongarato Alberto | |
Petacchi Alessandro | |
Pietropolli Daniele | |
Spezialetti Alessandro |
Meridiana - Kalev Chocolate Team | |
---|---|
Commesso Salvatore | |
D'Andrea Nicola | |
Giallorenzo Mariano | |
Leppik Gabriel | |
Serri Eddy | |
Utar Ardy |
Miche - Silver Cross | |
---|---|
Carvajal Edwin | |
Garcia Rena Rodrigo | |
Giunti Massimo | |
Marczynski Tomasz | |
Moletta Andrea | |
Muto Pasquale | |
Niemiec Przemyslaw | |
Palandri Marino | |
Szczawinski Krzysztof |
Serramenti - Androni Giocattoli | |
---|---|
Belletti Manuel | |
Bertagnolli Leonardo | |
Bertogliati Rubens | |
Gavazzi Mattia | |
Ginanni Francesco | |
Ochoa Carles José | |
Solari Luca | |
Taborre Fabio |
Team Milram | |
---|---|
Gajek Artur | |
Kux Christian | |
Müller Martin | |
Roels Dominik | |
Rohregger Thomas | |
Russ Matthias | |
Scholz Ronny | |
Stroetinga Wim |