Ronde Vlaams-Brabant - 2019

Stage Overall

DoB?
Pos Rider Team Time
- Vincent Baestaens Regionale Selectie 25
- Arno Van Den Broeck Regionale Selectie 25
- Xander Geysels Regionale Selectie 25
- Lander Loockx Regionale Selectie 25
- Ward Deschepper Regionale Selectie 25
- Len Dejonghe Regionale Selectie 25
- Patrick Constable Regionale Selectie 12:49
- Gerry Druyts Acrog-Pauwels-Sauzen-Balen BC 25
- Dries Vastmans Acrog-Pauwels-Sauzen-Balen BC 25
- Bram Van Broekhoven Acrog-Pauwels-Sauzen-Balen BC 25
- Victor Vandebosch Acrog-Pauwels-Sauzen-Balen BC 25
- Sander Lemmens Acrog-Pauwels-Sauzen-Balen BC 25
- Jelle Camps Acrog-Pauwels-Sauzen-Balen BC 25
- Jonas Bresseleers Acrog-Pauwels-Sauzen-Balen BC 03:52
- Tijl Pauwels Aluvano Development Team 25
- Witse Van Rillaer Aluvano Development Team 25
- Elias Maris Aluvano Development Team 25
- Simon Daniels Aluvano Development Team 25
- Dorian De Maeght Aluvano Development Team 25
- Jari Snyers Aluvano Development Team 25
- Robbe Van Praet Aluvano Development Team 09:36
- Glen Van Nuffelen Asfra Racing Team 25
- Marc Heaney Asfra Racing Team 25
- Lauwrence Schotte Asfra Racing Team 25
- David Fransen Asfra Racing Team 09:36
- Cristian Rios Asfra Racing Team 09:36
- Steven Vandemeulebroecke Asfra Racing Team 09:36
- Oskari Vainionpää Baguet - MIBA Poorten - Indulek 25
- Dan Gardner Baguet - MIBA Poorten - Indulek 25
- Mathias Lefeber Baguet - MIBA Poorten - Indulek 25
- Dries Geerinck Baguet - MIBA Poorten - Indulek 09:36
- Lars Lievens Baguet - MIBA Poorten - Indulek 09:36
- Ayco Bastiaens Davo-United CT 00
- Stef Rogier Davo-United CT 25
- Lander Scheers Davo-United CT 25
- Robbe Snels Davo-United CT 03:52
- Tristan Scherpenbergh Davo-United CT 09:36
- Vito Braet EFC-L&R-Vulsteke 00
- Cédric Beullens EFC-L&R-Vulsteke 25
- Jens Bouts EFC-L&R-Vulsteke 25
- Jordy Bouts EFC-L&R-Vulsteke 25
- Jules Hesters EFC-L&R-Vulsteke 25
- Jens Vanoverberghe EFC-L&R-Vulsteke 25
- Julien Cadron Gaverzicht-BE Okay 25
- Kento Omachi Gaverzicht-BE Okay 25
- Wouter Verhulst Gaverzicht-BE Okay 25
- Mathisse Grootaert Gaverzicht-BE Okay 25
- Arne Verfaillie Gaverzicht-BE Okay 25
- Robbe Deleu Gaverzicht-BE Okay 03:52
- Anko Goossens Gaverzicht-BE Okay 09:36
- Tom Verhaegen GM Recycling Team 25
- Liam Slock GM Recycling Team 25
- Thibau Verhofstadt GM Recycling Team 25
- Luca Van Boven GM Recycling Team 25
- Arno Claeys GM Recycling Team 25
- Jesper Walraed GM Recycling Team 09:36
- Jasper Paridaens Goma Dakwerken-VDB Steenhouwerij CT 25
- Frank Sutton Goma Dakwerken-VDB Steenhouwerij CT 09:36
- Olie Morgan Goma Dakwerken-VDB Steenhouwerij CT 12:49
- Kenny Goossens Goma Dakwerken-VDB Steenhouwerij CT 12:49
- Trifonius Van Peteghem Hand in Hand Baal 25
- Jonas Philips Hand in Hand Baal 25
- Dries Hemelings Hand in Hand Baal 09:36
- Rick Wouters Hand in Hand Baal 09:36
- Jens Vanderheyden Hand in Hand Baal 12:49
- Dietmar Ledegen Heist Cycling Team 00
- Wietse Bosmans Heist Cycling Team 25
- Bavo Haemels Heist Cycling Team 25
- Matthias Van Roy Heist Cycling Team 25
- Yari Crollet Heist Cycling Team 03:52
- Wesley Vercamst Home Solution-Soenens 00
- Brecht Stas Home Solution-Soenens 25
- Jasper De Plus Home Solution-Soenens 25
- Trystan Five Home Solution-Soenens 25
- Davide Bomboi Home Solution-Soenens 25
- Stijn Daemen Home Solution-Soenens 25
- Han Devos Home Solution-Soenens 25
- Pieter Jacobs Hubo-Titan Cargo 25
- Jeff Peelaers Hubo-Titan Cargo 25
- Robin Mertens Hubo-Titan Cargo 25
- Tuur Dens Hubo-Titan Cargo 25
- Michiel Hillen Hubo-Titan Cargo 25
- Brent Van Der Eycken Hubo-Titan Cargo 25
- Brent Van Tilborgh Hubo-Titan Cargo 12:49
- Pieter Oerlemans ILLI Bikes-CT 25
- Jarno Mondelaers ILLI Bikes-CT 25
- Joran Mertens ILLI Bikes-CT 09:36
- Sébastien Grignard Lotto - Soudal U23 25
- Johan Jacobs Lotto - Soudal U23 25
- Arne Marit Lotto - Soudal U23 25
- Jarne Van De Paar Lotto - Soudal U23 25
- Ward Vanhoof Lotto - Soudal U23 25
- Rune Herregodts Lotto - Soudal U23 12:49
- Sander Rietjens Prorace-Urbano Cycling Team 02:59:00
- Diederik Pemen Prorace-Urbano Cycling Team 25
- Joeri Francen Prorace-Urbano Cycling Team 25
- Pablo Alonso Montes Prorace-Urbano Cycling Team 25
- Brent Cle Stageco CT 25
- Laurent Creffier Stageco CT 25
- Kristof Dockx Stageco CT 25
- Vince Gerits Stageco CT 25
- Ward Schoevaers Stageco CT 25
- Lars Timmers Stageco CT 09:36
- Kevin Minten TWC Het Snelle Wiel 25
- Xavier Poels TWC Het Snelle Wiel 25
- Remco Esselaar TWC Het Snelle Wiel 03:52
- Harm Celi TWC Het Snelle Wiel 03:52
- Jordi Steenbakkers TWC Het Snelle Wiel 09:36
- Jens Moens Van Eyck Sport 25
- Jonas Polspoel Van Eyck Sport 25
- Brent Van Duren Van Eyck Sport 25
- Ruben Dillen Van Eyck Sport 03:52
- Mattias Van Schelvergem Van Eyck Sport 12:49
- Rutger Wouters VP Consulting-Zannata Cycling Team 25
- Ward Van Laer VP Consulting-Zannata Cycling Team 25
- Owen Jacobs VP Consulting-Zannata Cycling Team 25
- Matthew Lewis VP Consulting-Zannata Cycling Team 25
- Zak Coleman VP Consulting-Zannata Cycling Team 25
- Thibaut Nijs VP Consulting-Zannata Cycling Team 09:36
- Felix De Groef VP Consulting-Zannata Cycling Team 09:36
- Kilian Baillievier VZW WP de Molenspurters Meulebeke 25
- Jens Moerman VZW WP de Molenspurters Meulebeke 25
- Lars Van Coppenolle VZW WP de Molenspurters Meulebeke 25
- Arnoud Dhont VZW WP de Molenspurters Meulebeke 03:52
- Loeka Verdonck VZW WP de Molenspurters Meulebeke 09:36
- Marijn Bal Wielerclub Steeds Vooraan Kontich 25
- Pauwel Verhulst Wielerclub Steeds Vooraan Kontich 12:49
- Seppe Coveliers Wielerclub Steeds Vooraan Kontich 12:49
- Gino De Caerle Young Cycling Talent D & D 25
- Jens Clynhens Young Cycling Talent D & D 09:36
DNS Gertjan De Sy Prorace-Urbano Cycling Team
DNS Tim Timmermans Van Eyck Sport
DNF Enzo Martin Gariglio Asfra Racing Team
DNF Conor Davies Baguet - MIBA Poorten - Indulek
DNF Gordon De Winter GM Recycling Team
DNF Ben Foames Goma Dakwerken-VDB Steenhouwerij CT
DNF Toby Perry Goma Dakwerken-VDB Steenhouwerij CT
DNF Niels Merckx Hand in Hand Baal
DNF Maxwell De Broeder ILLI Bikes-CT
DNF Feddrik Lauwens Prorace-Urbano Cycling Team
DNF Robin Rosseeuw VZW WP de Molenspurters Meulebeke
DNF Senne Gabriels Wielerclub Steeds Vooraan Kontich
DNF Wannes Nachtegaele Wielerclub Steeds Vooraan Kontich
Pos Rider Team Time
01 - Johan Jacobs Lotto - Soudal U23 07:32:50
02 6 Vito Braet EFC-L&R-Vulsteke + 18
03 1 Ward Vanhoof Lotto - Soudal U23 + 27
04 1 Sébastien Grignard Lotto - Soudal U23 + 37
05 1 Jordy Bouts EFC-L&R-Vulsteke + 37
06 1 Jasper De Plus Home Solution-Soenens + 40
07 1 Tom Verhaegen GM Recycling Team + 42
08 1 Pieter Jacobs Hubo-Titan Cargo + 43
09 - Jarne Van De Paar Lotto - Soudal U23 + 45
10 - Cédric Beullens EFC-L&R-Vulsteke + 45
11 - Wietse Bosmans Heist Cycling Team + 45
12 - Mathisse Grootaert Gaverzicht-BE Okay + 52
13 - Brent Cle Stageco CT + 54
14 - Brecht Stas Home Solution-Soenens + 56
15 - Dries Vastmans Acrog-Pauwels-Sauzen-Balen BC + 01:00
16 23 Dietmar Ledegen Heist Cycling Team + 01:01
17 1 Bavo Haemels Heist Cycling Team + 01:04
18 1 Jelle Camps Acrog-Pauwels-Sauzen-Balen BC + 01:05
19 1 Liam Slock GM Recycling Team + 01:06
20 1 Xavier Poels TWC Het Snelle Wiel + 01:07
21 1 Luca Van Boven GM Recycling Team + 01:07
22 1 Jari Snyers Aluvano Development Team + 01:09
23 1 Jeff Peelaers Hubo-Titan Cargo + 01:09
24 1 Pablo Alonso Montes Prorace-Urbano Cycling Team + 01:09
25 1 Vincent Baestaens Regionale Selectie + 01:10
26 1 Trystan Five Home Solution-Soenens + 01:12
27 1 Kristof Dockx Stageco CT + 01:12
28 1 Jonas Philips Hand in Hand Baal + 01:13
29 1 Wouter Verhulst Gaverzicht-BE Okay + 01:14
30 1 Sander Lemmens Acrog-Pauwels-Sauzen-Balen BC + 01:14
31 1 Simon Daniels Aluvano Development Team + 01:15
32 1 Jens Bouts EFC-L&R-Vulsteke + 01:15
33 1 Dan Gardner Baguet - MIBA Poorten - Indulek + 01:16
34 1 Brent Van Duren Van Eyck Sport + 01:19
35 1 Jens Moens Van Eyck Sport + 01:20
36 1 Marc Heaney Asfra Racing Team + 01:21
37 1 Dorian De Maeght Aluvano Development Team + 01:21
38 2 Brent Van Der Eycken Hubo-Titan Cargo + 01:26
39 2 Davide Bomboi Home Solution-Soenens + 01:28
40 2 Jens Vanoverberghe EFC-L&R-Vulsteke + 01:30
41 2 Thibau Verhofstadt GM Recycling Team + 01:32
42 2 Gerry Druyts Acrog-Pauwels-Sauzen-Balen BC + 01:33
43 2 Han Devos Home Solution-Soenens + 01:35
44 2 Matthias Van Roy Heist Cycling Team + 01:36
45 4 Witse Van Rillaer Aluvano Development Team + 01:40
46 4 Lander Loockx Regionale Selectie + 01:41
47 4 Arne Verfaillie Gaverzicht-BE Okay + 01:41
48 4 Kento Omachi Gaverzicht-BE Okay + 01:47
49 4 Arne Marit Lotto - Soudal U23 + 01:53
50 4 Marijn Bal Wielerclub Steeds Vooraan Kontich + 01:58
51 9 Wesley Vercamst Home Solution-Soenens + 02:06
52 4 Ward Van Laer VP Consulting-Zannata Cycling Team + 02:12
53 4 Stijn Daemen Home Solution-Soenens + 02:13
54 7 Kevin Minten TWC Het Snelle Wiel + 02:37
55 7 Victor Vandebosch Acrog-Pauwels-Sauzen-Balen BC + 02:43
56 8 Julien Cadron Gaverzicht-BE Okay + 03:48
57 30 Remco Esselaar TWC Het Snelle Wiel + 04:39
58 8 Robin Mertens Hubo-Titan Cargo + 05:02
59 8 Arno Claeys GM Recycling Team + 05:31
60 8 Rutger Wouters VP Consulting-Zannata Cycling Team + 05:53
61 8 Diederik Pemen Prorace-Urbano Cycling Team + 06:21
62 8 Zak Coleman VP Consulting-Zannata Cycling Team + 08:11
63 11 Sander Rietjens Prorace-Urbano Cycling Team + 08:33
64 7 Jasper Paridaens Goma Dakwerken-VDB Steenhouwerij CT + 08:36
65 8 Laurent Creffier Stageco CT + 08:45
66 9 Michiel Hillen Hubo-Titan Cargo + 08:59
67 9 Elias Maris Aluvano Development Team + 09:00
68 9 Tuur Dens Hubo-Titan Cargo + 09:05
69 9 Stef Rogier Davo-United CT + 09:09
70 9 Jens Moerman VZW WP de Molenspurters Meulebeke + 09:20
71 9 Ward Schoevaers Stageco CT + 09:22
72 9 Vince Gerits Stageco CT + 09:22
73 9 Mathias Lefeber Baguet - MIBA Poorten - Indulek + 09:25
74 9 Kilian Baillievier VZW WP de Molenspurters Meulebeke + 09:29
75 12 Pieter Oerlemans ILLI Bikes-CT + 09:48
76 12 Tijl Pauwels Aluvano Development Team + 09:54
77 12 Jules Hesters EFC-L&R-Vulsteke + 09:56
78 14 Arno Van Den Broeck Regionale Selectie + 10:11
79 14 Oskari Vainionpää Baguet - MIBA Poorten - Indulek + 10:14
80 32 Tristan Scherpenbergh Davo-United CT + 10:51
81 26 Frank Sutton Goma Dakwerken-VDB Steenhouwerij CT + 11:16
82 24 Felix De Groef VP Consulting-Zannata Cycling Team + 11:16
83 14 Lars Van Coppenolle VZW WP de Molenspurters Meulebeke + 12:03
84 14 Lauwrence Schotte Asfra Racing Team + 12:05
85 14 Gino De Caerle Young Cycling Talent D & D + 12:05
86 14 Arnoud Dhont VZW WP de Molenspurters Meulebeke + 12:06
87 13 Trifonius Van Peteghem Hand in Hand Baal + 12:22
88 13 Jonas Polspoel Van Eyck Sport + 12:29
89 26 David Fransen Asfra Racing Team + 12:37
90 25 Rick Wouters Hand in Hand Baal + 13:31
91 44 Jens Vanderheyden Hand in Hand Baal + 14:01
92 13 Bram Van Broekhoven Acrog-Pauwels-Sauzen-Balen BC + 14:08
93 14 Joeri Francen Prorace-Urbano Cycling Team + 14:19
94 16 Ayco Bastiaens Davo-United CT + 14:29
95 36 Rune Herregodts Lotto - Soudal U23 + 14:43
96 15 Matthew Lewis VP Consulting-Zannata Cycling Team + 15:00
97 1 Ruben Dillen Van Eyck Sport + 15:03
98 15 Len Dejonghe Regionale Selectie + 15:22
99 5 Jonas Bresseleers Acrog-Pauwels-Sauzen-Balen BC + 16:24
100 6 Robbe Snels Davo-United CT + 17:37
101 20 Xander Geysels Regionale Selectie + 18:25
102 18 Lars Timmers Stageco CT + 18:45
103 12 Loeka Verdonck VZW WP de Molenspurters Meulebeke + 19:17
104 25 Lander Scheers Davo-United CT + 20:17
105 25 Glen Van Nuffelen Asfra Racing Team + 20:27
106 4 Cristian Rios Asfra Racing Team + 21:47
107 4 Steven Vandemeulebroecke Asfra Racing Team + 22:01
108 18 Pauwel Verhulst Wielerclub Steeds Vooraan Kontich + 22:26
109 16 Harm Celi TWC Het Snelle Wiel + 23:03
110 23 Ward Deschepper Regionale Selectie + 23:11
111 16 Yari Crollet Heist Cycling Team + 23:25
112 4 Joran Mertens ILLI Bikes-CT + 23:55
113 4 Jesper Walraed GM Recycling Team + 24:04
114 22 Owen Jacobs VP Consulting-Zannata Cycling Team + 26:20
115 2 Dries Geerinck Baguet - MIBA Poorten - Indulek + 26:39
116 4 Jordi Steenbakkers TWC Het Snelle Wiel + 27:19
117 6 Jens Clynhens Young Cycling Talent D & D + 28:25
118 6 Dries Hemelings Hand in Hand Baal + 28:42
119 4 Kenny Goossens Goma Dakwerken-VDB Steenhouwerij CT + 29:36
120 4 Brent Van Tilborgh Hubo-Titan Cargo + 29:38
121 10 Thibaut Nijs VP Consulting-Zannata Cycling Team + 30:42
122 - Seppe Coveliers Wielerclub Steeds Vooraan Kontich + 31:31
123 3 Olie Morgan Goma Dakwerken-VDB Steenhouwerij CT + 32:08
124 16 Jarno Mondelaers ILLI Bikes-CT + 34:47
125 12 Lars Lievens Baguet - MIBA Poorten - Indulek + 35:45
126 12 Anko Goossens Gaverzicht-BE Okay + 35:52
127 7 Mattias Van Schelvergem Van Eyck Sport + 37:05
128 15 Robbe Deleu Gaverzicht-BE Okay + 39:19
129 12 Robbe Van Praet Aluvano Development Team + 44:26
130 12 Patrick Constable Regionale Selectie + 47:50
Information
Nation Belgium
Date 27th July
Where Leefdaal -> Leefdaal
What 4th stage
Distance 158.5 km
Leader J.Jacobs
Youth J.Jacobs
Points J.Jacobs
Mountain J.Jacobs
Sprint B.Haemels
Other
Embed Results