Team Coop | |
---|---|
201 | Bendixen Louis |
202 | Dversnes Fredrik |
203 | Gudmestad Tord |
204 | Hjemsæter Olav |
205 | Lunder Eirik |
206 | Oddli Anders |
207 | Vabø Tore Andre |
208 | Aasvold Kristian |
Uno-X DARE DT | |
---|---|
209 | Brynsrud Magnus |
210 | Johansson Oskar |
211 | Kulset Magnus |
212 | Løland Sakarias Koller |
213 | Aasheim Ludvig Fischer |
Asker CK | |
---|---|
214 | Amundrud Kjetil Johansen |
215 | Buyle Christian Edelsteen |
216 | Fjellvåg Asbjørn Slagtern |
217 | Ihle Ådne |
218 | Lunåshaug Jon Mykland |
219 | Mehlum Ulrik |
220 | Pettersen Tim Edvard |
221 | Sauge Sander Myhre |
222 | Solheim Isak |
223 | Tarøy Wilhelm August Spary |
Bergen CK | |
---|---|
224 | Demurtas Matteo |
225 | Litlere Erlend |
226 | Mauland Håvard Aarø |
CK Sotra | |
---|---|
229 | Fjeldstad Øyvind |
CK Valdres | |
---|---|
230 | Kongshaug Peder |
CK Torp | |
---|---|
231 | Enstad Kasper Steen |
232 | Gellein Halvorsen Erik |
233 | Hvideberg Filip Iversby |
234 | Sandvold Carl-Martin |
235 | Sekse Runar |
236 | Sørensen Petter |
Dalane SK | |
---|---|
238 | Monsen Johan Marandon |
Drøbak-Frogn IL Sykkel | |
---|---|
239 | Dannemark Eirik Andre |
Fana IL Sykkel | |
---|---|
240 | Hjørnevik Andreas |
Gauldal SK | |
---|---|
241 | Gravås Peder Antoni |
242 | Indrebø Ole Andreas |
244 | Sotberg Andre |
245 | Ysland Erik |
246 | Aas Eirik Vang |
Grenland SK | |
---|---|
247 | Fjeldavlie Jørn |
248 | Homme Erling |
Gui SK | |
---|---|
249 | Bækkevar Marius |
250 | Slemdal Marius |
IK Hero | |
---|---|
251 | Fjellheim Henrik |
252 | Frydenlund Magnus |
253 | Haugen Ole Jakob |
254 | Haugsvær Sindre Bjerkestrand |
255 | Johansen Andre |
256 | Klevgård Kristian |
257 | Orset Jonas |
258 | Gomes Pinto Daniel |
259 | Rem Thomas |
260 | Solberg Petter |
261 | Strindin Joachim |
262 | Sundquist Mathias |
263 | Svestad-Bårdseng Embret |
264 | Teigland Geir Kristian |
IL Stjørdals-Blink | |
---|---|
265 | Bakken Joakim |
266 | Benjaminsen Fredrik |
267 | Dragsten Jørgen |
268 | Kattem Sigve |
269 | Løvdal Vegard |
270 | Vold Daniel |
Il Sverre | |
---|---|
271 | Læret-Martinsen Emil |
Kristiansands CK | |
---|---|
272 | Heldahl Sebastian Dreyer |
273 | Grue Jahn Fredrik |
274 | Nyhagen Endre Danielsen |
275 | Vetrhus Alf Vidar |
276 | Årnes Daniel |
Lillehammer CK | |
---|---|
277 | Aulstad Brage |
278 | Drege Andre |
279 | Finset Ådne |
280 | Helleberg Ola |
281 | Holstad Ludvik |
282 | Holter Ådne |
283 | Kvamme Thor Herman |
284 | Nordhagen Truls |
285 | Sagbakken Sindre |
286 | Vognild Markus Skreen |
287 | Westad Rasmus Børset |
288 | Østensen Andreas |
Modum CK | |
---|---|
289 | Røhnebæk Kongsrud Syver |
Re SK | |
---|---|
290 | Klevjer Kristian |
Ringerike SK | |
---|---|
291 | Brein Sindre Hvesser |
292 | Fløtten Øyvind Brekke |
293 | Gårdhammer Daniel |
294 | Klund Ole Andreas |
295 | Korsnes Marcus |
296 | Midtsveen Sondre |
297 | Skretteberg Mathias |
298 | Songstad Jørgen |
299 | Sørbø Magnus |
300 | Tjøtta Martin |
301 | Dyngeland Vik Ivar |
302 | Wæhre Magnus |
Sandnes SK | |
---|---|
304 | Ellingsen Christoffer |
305 | Frafjord Joakim |
306 | Gundersen Andreas |
307 | Haakonsen Amund |
308 | Waage Markus |
SK Rye Sykkel | |
---|---|
309 | Haugen Oliver |
310 | Hurum Lars |
Stavanger SK | |
---|---|
311 | Hegreberg Felix |
Tromsø CK | |
---|---|
312 | Martinsen Toralf Rydningen |
Tønsberg CK | |
---|---|
314 | Bekken Jon-Anders |
315 | Bergsjø Christian |
316 | Eide Mikkel |
317 | Høvås Kristian |
318 | Rolfsen Kasper |
319 | Skjelbred Aleksander |
320 | Stensby Anton |