UC Nantes Atlantique | |
---|---|
1 | Barbeau Clément |
2 | Blanquefort Sylvain |
3 | Ferasse Thibault |
4 | Barket Florian |
5 | Drobisch Till |
6 | Le Montagner Benjamin |
Guidon Chalettois | |
---|---|
11 | Duguenet Stéphane |
12 | Clère Émilien |
13 | Racault Ronan |
14 | Quinio Adrien |
15 | Ronxin Pierre |
16 | Wastiaux Joey |
Team Vulco - VC Vaulx en Velin | |
---|---|
31 | Bacon Romain |
32 | Bouchet Baptiste |
33 | Charreyron Damien |
34 | Lamiraud Francois |
35 | Paccalet Alexandre |
36 | Pijourlet Jules |
Brest Iroise Cyclisme 2000 | |
---|---|
41 | Bonnamour Franck |
42 | Masson Jonathan |
43 | Delaplace Cédric |
44 | Guillemot Frédéric |
45 | Madouas Valentin |
46 | Thominet Camille |
GSC Blagnac Vélo Sport 31 | |
---|---|
51 | Font Mas Bernat |
52 | Maurelet Flavien |
53 | Malbert Mathieu |
54 | Mitxelena Tolosa Julen |
55 | Verardo Yoan |
56 | Verardo Remi |
USSA Pavilly Barentin | |
---|---|
61 | Olejnik Michal |
62 | De Souza Christopher |
63 | Leroyer Florian |
64 | Van Eslander Florian |
65 | Lebreton Pierre |
66 | Olejnik Tomasz |
Team Peltrax - CSD | |
---|---|
71 | Plouhinec Samuel |
72 | Lebreton Romain |
73 | Peyroton-Dartet Thomas |
74 | Brebant Thomas |
75 | Le Cunff Kévin |
76 | Patoux Jérémy |
CM Aubervilliers 93 | |
---|---|
91 | Ansard Alexis |
92 | Le Nézet Jérémy |
93 | Zimine Boris |
94 | Durand Nicolas |
95 | Kurtzemann Thomas |
96 | Gallopin Loic |
Hennebont Cyclisme | |
---|---|
101 | Brenterch Erwan |
102 | David Nicolas |
103 | Le Montagner Maxime |
104 | Flegeo Baptiste |
105 | Stewart Daniel |
U.C.Cholet 49 | |
---|---|
111 | Despeignes Erwan |
112 | Guilloux Freddie |
113 | Rousseau Jayson |
114 | Maison Mathieu |
115 | Joalland Killian |
116 | Drouard Leo |
V.C.Pays de Loudéac | |
---|---|
121 | Corbel Erwann |
122 | Fillaut Miguel |
123 | McCullough Andrew |
124 | Guillot Kevin |
125 | Pinchon Maxence |
126 | Tortelier Valentin |
Team Vienne 86 | |
---|---|
133 | Foucault Julien |
134 | Eprinchard Remy |
135 | Garcia Valentin |
136 | Marquet Aymeric |
Team Bricquebec Cotentin | |
---|---|
141 | Mesnil Alexandre |
142 | Armand Davide |
143 | Dubois Corentin |
144 | Hamel Alexis |
145 | Delprat Steven |
146 | Mabire Maxime |
POC Côte de Lumiére | |
---|---|
151 | Bordes Cyril |
152 | Bennett Stefan |
153 | Launay Charly |
154 | Rethore Wilfried |
155 | Robin Maxime |
156 | Thevenez Geoffrey |
Pays de Dinan | |
---|---|
161 | Primas Nicolas |
162 | Morice Alex |
163 | Journiaux Axel |
164 | Daniel Aurélien |
165 | Lino Julian |
166 | Marie Rodolphe |
Laval Cyclisme 53 | |
---|---|
171 | Boutville David |
172 | Daniel William |
173 | Davy Corentin |
174 | Delanoé Ludovic |
175 | Lepourreau Adrien |
176 | Lepourreau Benjamin |
Sablé Sarthe Cyclisme | |
---|---|
181 | Drouault Thomas |
182 | Goumon Arthur |
183 | Goupil Bertrand |
184 | Massat Max |
185 | Medard Baptiste |
186 | Petilleau Julien |