Team U Nantes Atlantique | |
---|---|
1 | Boisset Enzo |
2 | Bricaud Valentin |
3 | Delahaye Alexandre |
4 | Dubois Corentin |
5 | Madouas Valentin |
6 | Roueil Jules |
Team Pays de Dinan | |
---|---|
11 | Guernalec Thibault |
12 | Mariault Axel |
13 | Dransart Maxime |
14 | Lévêque Thibault |
15 | Petitjean Gwenael |
16 | Le Berre Adrien |
Lotto - Soudal U23 | |
---|---|
21 | De Pestel Sander |
22 | Dewulf Stan |
23 | Leysen Senne |
24 | Menten Milan |
25 | Thijssen Gerben |
26 | Verwilst Aaron |
Ago - Aquaservice | |
---|---|
31 | De Winter Gordon |
32 | Mortier Julien |
33 | Molly Kenny |
34 | Baude Arthur |
35 | Tasset Marvin |
36 | Debuy Anthony |
VL Technics - Experza - Abutriek | |
---|---|
51 | Deprez Tuur |
52 | Van Oudenhove Jovany |
53 | D'heygere Gil |
54 | Verhofstadt Thibau |
55 | Van Poucke Aaron |
56 | Beck Cedric |
V.C.Rouen 76 | |
---|---|
61 | Anti Enzo |
62 | Nicolas Théo |
63 | Montana Sylvain |
64 | Oustry Thomas |
65 | Waras Corentin |
66 | Canales Wilfried |
Development Team Sunweb | |
---|---|
71 | Gall Felix |
72 | Gressier Maxime |
73 | Kanter Max |
74 | Mobach Jarno |
75 | Salmon Martin |
76 | Stork Florian |
Team Wallonie Espoirs-FCWB | |
---|---|
81 | Bero Sean |
82 | Biebuyck Aurelien |
83 | D'Angelo Ugo |
84 | Houbben Adrien |
85 | Quertinmont Corentin |
86 | Venner Quentin |
C.C.Etupes | |
---|---|
91 | Aubert Rémi |
92 | Brunel Alexys |
93 | Idjouadiene Pierre |
94 | Pfrimmer Arnaud |
96 | Sauvage Paul |
Chambéry Cyclisme Formation | |
---|---|
101 | Champoussin Clément |
102 | Doleatto Aurélien |
103 | Geniets Kevin |
104 | Jullien Anthony |
105 | Millasseau Guillaume |
106 | Roger Maxime |
Vendée U | |
---|---|
111 | Bernard Enzo |
112 | Burgaudeau Mathieu |
113 | Denis Thomas |
114 | Gaillard Marlon |
115 | Maître Florian |
116 | Sellier Simon |
Côtes d'Armor - Marie Morin | |
---|---|
121 | Guicheteau Quentin |
122 | James Owen |
123 | Cam Florian |
124 | Rolland Jules |
SEG Racing Academy | |
---|---|
131 | Bol Cees |
132 | Lenderink Peter |
133 | de Vries Hartthijs |
134 | van den Berg Julius |
135 | Affini Edoardo |
136 | Maas Jan |
Océane Top 16 | |
---|---|
141 | Bellicaud Jérémy |
142 | Capot Lucien |
143 | Diligeart Alexis |
144 | Le Henaff Romain |
145 | Torres Gerard |
SCO Dijon-Team Material-velo.com | |
---|---|
151 | Boyer Kevin |
152 | Debeaumarché Nicolas |
153 | Dumay Léon |
154 | Louvet Louis |
155 | Pellegrin Mathieu |
156 | Rigollot Mathieu |
Ile De France | |
---|---|
161 | Bleier Baptiste |
162 | Hallop Greg |
163 | Hattier Bruno |
164 | Javelly Luis |
165 | Madorre Thibaut |
166 | Valette Pierre |
Hauts De France | |
---|---|
171 | Ermenault Corentin |
172 | Sagnier Théo |
173 | Havot Sébastien |
174 | Avoine Kévin |
175 | Joly Thomas |
176 | Garez Raphael |
Union Raiffeisen Radteam Tirol | |
---|---|
181 | Baumann Lukas |
182 | Sprenger Michael |
183 | Knapp Daniel |
184 | Wurm Philipp |
186 | Schößwendter Christoph |
GSC Blagnac Vélo Sport 31 | |
---|---|
191 | Chavanes Louis |
192 | Ginestet Ugo |
193 | Kohl Romain |
194 | Moncassin Maxence |
195 | Rossini Quentin |
196 | Sélivert Tristan |
Team Probikeshop Saint-Etienne | |
---|---|
201 | Boileau Léo |
202 | Clareton Ugo |
203 | Dury Luc |
204 | Fischer Frédéric |
205 | Richard Louis |
206 | Rosier Romain |
EFC - L&R - Vulsteke | |
---|---|
211 | Warlop Jordi |
212 | Leyman Célestin |
213 | De Poorter Maxime |
214 | Vanacker Bjarne |
215 | Verhulst Lothar |
216 | Weemaes Sasha |
Creuse Oxygène Guéret | |
---|---|
221 | Amand Manuel |
222 | Dujardin Florian |
223 | Menant Théo |
224 | Chauveaux Corentin |
225 | Morichon Mathieu |
226 | Bridier Sonny |
Sojasun espoir- ACNC | |
---|---|
231 | Blampain Maxime |
232 | Farantakis Stylianos |
233 | Guégan Maël |
234 | Malle Nicolas |
235 | Morin Emmanuel |
236 | Rapin Martin |
Limousin-Aquitaine | |
---|---|
241 | Buisson Corentin |
242 | Dulau Maxime |
243 | Omnes Germain |
244 | Boissière Antonin |
245 | Acosta Thomas |
CR4C Roanne | |
---|---|
251 | Bonjean Maxence |
252 | Chatelus Axel |
253 | Costa Andrea |
254 | Guglielmi Simon |
255 | Pijourlet Louis |
256 | Ville Corentin |
Team Roth-Akros Devo | |
---|---|
261 | Banzer Gordian |
262 | Döring Jonas |
263 | Dufaux Loïs |
264 | Rüttimann Jan |
265 | Paroz Justin |
266 | Voisard Yannis |
V.C.Pays de Loudéac | |
---|---|
271 | Lemoine Gaëtan |
272 | Primas Nicolas |
273 | Boivin Maël |
274 | Garel Adrien |
275 | Rimasson Adrien |
276 | Billon Gaëtan |
T.Palm - Pole Continental Wallon | |
---|---|
281 | Picoux Maximilien |
282 | Van Mol Caine |
283 | Buntinx Auxence |
284 | Elliott William |
286 | Walsh Edward |
Uno-X Hydrogen DT | |
---|---|
291 | Resell Erik |
292 | Træen Torstein |
293 | Wærsted Syver |
294 | Saugstad Lars |
295 | Kulset Kristian |
296 | Abrahamsen Jonas |
Team Lotto - Kern Haus | |
---|---|
301 | Dörrie Marc |
302 | Henn Luca |
303 | Einhaus Frederik |
304 | Rutsch Jonas |
305 | Laib Simon |
306 | Weinzheimer Richard |
Metec-TKH-Mantel | |
---|---|
311 | van den Berg Lars |
312 | Bouwmans Dylan |
313 | van der Horst Dennis |
314 | Krul Stef |
315 | Lindenburg Jim |
316 | Nieuwpoort Jelle |
Home Solutions-Anmapa-Soenens | |
---|---|
321 | De Plus Jasper |
322 | Coolen Yves |
323 | Debruyne Glenn |
324 | Nevens Tibo |
325 | Stas Brecht |
326 | van den Bossche Angelo |