CN Germany RR-JR - 2022

Results

DoB?
Embed Results
Pos Rider Team Time UCI
01 Herzog Emil Team Auto Eder 02:57:02
02 Leidert Louis Rose Team NRW + 22
03 Albrecht Toni Junioren Schwalbe Team Sachsen + 04:38
04 John Vincent Junioren Schwalbe Team Sachsen + 04:38
05 Fleischmann Felix WHEEL DEVILS Cycling Team + 04:38
06 Bock Max Team Auto Eder + 04:45
07 Kitzki Louis Team AGS + 05:45
08 Kuchinke Gabriel Landesverband Brandenburg + 05:48
09 Martin Luca Stevens Junior Team Thüringen + 07:29
10 Schwitzgebel Lauric Immanuel LV Hessen + 07:29
11 Märkl Max Team Wipotec RLP + 07:36
12 Tilgen Tarin R.V.Blitz Spich + 07:36
13 Reibsch Jonas Landesverband Brandenburg + 07:36
14 Wünstel Fabian Team Wipotec RLP + 07:36
15 Puschmann Nils Team Innobike-Bayern + 07:36
16 Weidert Fabian Team Wipotec RLP + 07:36
17 Herrmann Max Team Marco Brenner + 07:36
18 Brenner Mauro Team Marco Brenner + 07:36
19 Kimmich Richard - + 07:36
20 Rinklef Jan LV Baden + 07:36
21 Oebel Matthis LV Baden + 07:36
22 Sternsdorff Lennard WRSV-Holczer-Radsport-Team + 07:36
23 Hoppe Arne Landesverband Brandenburg + 07:36
24 Balgenorth Noah Team Stadler Niedersachsen + 07:36
25 Gross Matteo Team Auto Eder + 07:36
26 Scheitinger Linus Team Innobike-Bayern + 07:36
27 Frasch Jonathan WRSV-Holczer-Radsport-Team + 07:36
28 Mliki Karim Team Marco Brenner + 07:36
29 Gabelica Laurin LV Hessen + 07:36
30 Binder Moritz Team Stadler Niedersachsen + 07:36
31 Leu Richard Landesverband Brandenburg + 11:26
32 Vortkamp Clemens FlandersColor-Galloo Team + 12:17
33 Beck Jonas LV Baden + 13:30
OOT Kuschla Silas -
OOT Weber Thomas Junioren Schwalbe Team Sachsen
OOT Rottmann Jonathan-Malte Rose Team NRW
OOT Reissmann Johannes Stevens Junior Team Thüringen
DNS Kleeschulte Matti Junioren Schwalbe Team Sachsen
DNS Loos Derrick Junioren Schwalbe Team Sachsen
DNF Albrecht Jan -
DNF Banka Vincent -
DNF Behrens Eike -
DNF Bracht Kalle -
DNF Freimuth Leopold -
DNF John Janne -
DNF Legeai Alban -
DNF Meister Jannik -
DNF Müller Nico -
DNF Renz Matteo -
DNF Richter Luke -
DNF Schaffrath Yannik -
DNF Sengstock Robin -
DNF Brinkert Linus BL-Embrace The World Cycling U19
DNF Jablonski Ole BL-Embrace The World Cycling U19
DNF Szekely Csongor BL-Embrace The World Cycling U19
DNF Findeisen Magnus Junioren Schwalbe Team Sachsen
DNF Scheffler Fabrice Junioren Schwalbe Team Sachsen
DNF Zinser Konrad Junioren Schwalbe Team Sachsen
DNF Bengelsdorf Lui Landesverband Brandenburg
DNF Leben Tim Landesverband Brandenburg
DNF Rintisch Felix Landesverband Brandenburg
DNF Schwar Endric Landesverband Brandenburg
DNF Seeler Malte Landesverband Brandenburg
DNF Götz Adrian LV Baden
DNF Schwarz Torben LV Baden
DNF Beirig Ferdinand LV Hessen
DNF Cebula Karol LV Hessen
DNF Dietz Florian LV Hessen
DNF Götz Alexander LV Hessen
DNF Siebert Jadon David LV Hessen
DNF Wille Darius LV Hessen
DNF Otte Gus Merida Adelaar Development Team
DNF Haupt Connor Stevens Junior Team Thüringen
DNF Katarzynski Maximilian Stevens Junior Team Thüringen
DNF Ostermann Morice Stevens Junior Team Thüringen
DNF Vogt Jakob Stevens Junior Team Thüringen
DNF Gaulke Linus Team AGS
DNF Hencke Simon Team AGS
DNF Lier Janik Noah Team AGS
DNF Loos Piet Team AGS
DNF Platz Manuel Team AGS
DNF Termin Fynn Team AGS
DNF Gloning Thomas Team Innobike-Bayern
DNF Hamann Dario Team Innobike-Bayern
DNF Roth Max Team Innobike-Bayern
DNF Stadler Anton Team Innobike-Bayern
DNF Heller Jannik Team Marco Brenner
DNF Czorny Tom Team Stadler Niedersachsen
DNF Drewes Albrecht Team Stadler Niedersachsen
DNF Köbernik Tom Team Stadler Niedersachsen
DNF Lehmeier Tom Luis Team Stadler Niedersachsen
DNF Lemke Joris Team Stadler Niedersachsen
DNF Bangert Nick Team Wipotec RLP
DNF Rapp Jannis Team Wipotec RLP
DNF Sigmund Malte Team Wipotec RLP
DNF Steinmetz Anton Team Wipotec RLP
DNF Buth Jerome WHEEL DEVILS Cycling Team
DNF Selbmann Philipp WHEEL DEVILS Cycling Team
DNF Stein Laurin WHEEL DEVILS Cycling Team
DNF Kruger Tjark Ole WRSV-Holczer-Radsport-Team
DNF Penna Fausto Valentin WRSV-Holczer-Radsport-Team
DNF Sarnowski Tillman WRSV-Holczer-Radsport-Team

Information