Volta a Castelló - 2022

Stage

DoB?
Embed Results
Pos Rider Team Time
01 Weinberg Roy Israel 03:31:22
02 Lahav Omer Drone Hopper-Gsport + 00
03 Serrano Javier EOLO-KOMETA U23 + 20
04 Peñuela Francisco Drone Hopper-Gsport + 20
05 Ara Perez Pablo Vigo-Rias Baixas + 20
06 Knight Oliver A.V.C. Aix-en-Provence + 20
07 Sutton Louis Brocar-Ale + 20
08 Rolland Brieuc Vendée U + 20
09 Martin Muñoz Jose Maria Valverde Team-Ricardo Fuentes + 20
10 Marais Benjamin Vendée U + 20
11 Ivanov Viacheslav Team MP Group + 20
12 Lopez Joseba Caja Rural-Alea + 20
13 Diaz Alex Baqué Cycling Team + 20
14 Vollmer Andrew Arabay Team + 20
15 De Vet Sander Basso Team Flanders + 20
16 Fernandez Ramon EOLO-KOMETA U23 + 20
17 Stockx Aaron Basso Team Flanders + 20
18 Monroy Ceballos Pedro Luis Super Froiz + 20
19 Rojas Gabriel Essax + 20
20 Palomeque Fernandez Ivan Valverde Team-Ricardo Fuentes + 20
21 Trigo Hernandez Iker Gomur-Cantabria Infinita + 20
22 Jimenez Dylan Lizarte + 20
23 Faura Asensio Jose Luis Valverde Team-Ricardo Fuentes + 20
24 Arriola-Bengoa Julen Caja Rural-Alea + 20
25 Devanne Antoine Vendée U + 20
26 Dominguez David EOLO-KOMETA U23 + 20
27 Tomas Josep Brocar-Ale + 20
28 Rodas Jimeno Gabriel Caja Rural-Alea + 20
29 Droogmans Lars Basso Team Flanders + 20
30 Rey Martin Vigo-Rias Baixas + 31
31 Laurent Giovanni Urbano-Vulsteke + 35
32 Balderstone Abel Caja Rural-Alea + 35
33 Casalderrey Raul Super Froiz + 35
34 Gutiérrez Sergio Gomur-Cantabria Infinita + 35
35 Millo Jérémy A.V.C. Aix-en-Provence + 35
36 Bilyi Maksym U.C.Monaco + 35
37 Luncan Serban Drone Hopper-Gsport + 39
38 La Grenade Jeremie A.V.C. Aix-en-Provence + 42
39 Van Asbroeck Maarten Basso Team Flanders + 44
40 Vanderbeke Aiden Basso Team Flanders + 53
41 Herran Diego Gomur-Cantabria Infinita + 58
42 Gandia Ribera Jordi Drone Hopper-Gsport + 01:11
43 Bental Aviv Israel + 01:17
44 Lovera Moreira Alejandro Tomas Essax + 01:44
45 Ortega Soro Gorka Baqué Cycling Team + 01:48
46 Riera Joan Albert Baqué Cycling Team + 01:50
47 Romero Alvarez Francisco de Bo Essax + 02:06
48 Khotulov Denys U.C.Monaco + 02:43
49 Kogut Oded Israel + 03:04
50 Bennassar Francesc Drone Hopper-Gsport + 03:16
51 Van Cauwenberghe Arne Urbano-Vulsteke + 03:25
52 Rousset-Favier Nicolas Vendée U + 04:45
53 Aznar Hugo Lizarte + 06:29
54 Gil Jon Gomur-Cantabria Infinita + 07:06
55 Westley Dylan Lizarte + 07:38
56 Sagrado Perez Alvaro Brocar-Ale + 07:54
57 Taboada Andres Vigo-Rias Baixas + 08:46
58 Menchov Ivan Lizarte + 08:51
59 Granero Mario Drone Hopper-Gsport + 08:53
60 Vandenbulcke Alex Basso Team Flanders + 08:53
61 Ledesma Estevez Roberto Arabay Team + 08:53
62 Van Poppel Sébastien Urbano-Vulsteke + 09:48
63 Raus Jerome A.V.C. Aix-en-Provence + 09:48
64 Verbeeck Dag Urbano-Vulsteke + 09:48
65 Erauw Thiemo Urbano-Vulsteke + 09:48
66 Garcia Aragoneses Marcos Vigo-Rias Baixas + 09:51
67 Murla Andreu Valverde Team-Ricardo Fuentes + 09:51
68 Peretz Aviv Israel + 09:51
69 Campoy Ferrer Carles Arabay Team + 09:51
70 Lozano Adrian Valverde Team-Ricardo Fuentes + 09:51
71 Geerlings Martinez Sergio Valverde Team-Ricardo Fuentes + 09:51
72 Sanz Gandia Jose Essax + 09:51
73 Preece Cameron Brocar-Ale + 09:56
74 Pazos Joan Team MP Group + 09:58
75 Belohvosciks Kristians U.C.Monaco + 09:58
76 Guardeño Jaume Caja Rural-Alea + 09:58
77 Bengoechea Galder Baqué Cycling Team + 10:00
78 Erostarbe Aimar Baqué Cycling Team + 10:00
79 Dols Marc Brocar-Ale + 10:02
80 Watson Matt Brocar-Ale + 10:02
81 Meszaros Bence U.C.Monaco + 10:02
82 Criado de Frutos Daniel Lizarte + 10:02
83 Castresana Martinez Pablo Lizarte + 10:02
84 Rodriguez Alonso Manuel Super Froiz + 10:02
85 Bel Guillem Team MP Group + 10:02
86 Fontenay Nathan A.V.C. Aix-en-Provence + 10:08
87 Pajares Martin David Escribano Sport Team + 10:13
88 Minoia Sebastiano EOLO-KOMETA U23 + 10:14
89 Salas Pasto Eloi Team MP Group + 10:14
90 Garcia Pablo Caja Rural-Alea + 10:23
91 Inguanzo Macho Gonzalo Super Froiz + 10:32
92 Diaz Pujol Ivan Arabay Team + 10:34
93 Fernandez Heres Samuel Gomur-Cantabria Infinita + 10:46
94 Alleva Edoardo EOLO-KOMETA U23 + 10:46
95 Tortosa Noves Adriá Team MP Group + 10:49
96 Vainio Veeti U.C.Monaco + 11:02
97 Tene Rotem Israel + 11:08
98 Grolier Lucas Vendée U + 11:08
99 Garcia Crespo Jorge Escribano Sport Team + 11:15
100 Garcia Navarro Oscar Essax + 11:15
101 Rodriguez Novoa Miguel Super Froiz + 11:17
102 Marcerou Nicola Vendée U + 11:17
103 Gilabert Arnau EOLO-KOMETA U23 + 12:31
104 Navarro Ainz Alberto Escribano Sport Team + 12:31
105 Perez Serdio Julio Escribano Sport Team + 12:44
106 Barrero Lopez Martin Vigo-Rias Baixas + 14:22
107 Shichkin Vlas Team MP Group + 14:29
108 Dhooge Thibau Urbano-Vulsteke + 21:53
109 Hopkins Kaden Essax + 21:53
110 Barbosa Joao Escribano Sport Team + 22:13
111 Maneiro Fernandez Angel Vigo-Rias Baixas + 22:14
OOT Iztueta Unax Baqué Cycling Team
OOT Tessiore Tommaso U.C.Monaco
OOT Tsahor Yuval Israel
DNS Orain Gustave Marie Marcel Arabay Team
DNF Garcia Campo Sergio Gomur-Cantabria Infinita
DNF Lopez Gonzalez Javier Super Froiz
DNF Pardo Joel Escribano Sport Team
DNF Llul Ruiz Sergio Arabay Team

Information