Volta a Castelló - 2021

Stage

DoB?
Pos Rider Team Time
01 Igor Arrieta Lizarte 03:11:16
02 Floris Van Tricht Basso Team Flanders + 03
03 Ricardo Alejandro Zurita GSport - Grupo Tormo Innova + 03
04 Lucas Grolier Vendée U + 03
05 Louis Sutton Netllar Telecom-Ale + 03
06 Ivan Cobo Cayon Lizarte + 03
07 Elias Maris Basso Team Flanders + 03
08 Saned Abu-Fares Sel.Israel + 03
09 Robbe Claeys Basso Team Flanders + 03
10 Kamiel Bonneu Basso Team Flanders + 03
11 Juan Diego Cano Perez Super Froiz + 03
12 Omer Lahav Sel.Israel + 03
13 Diego Martin-Lázaro Gutierrez Super Froiz + 09
14 Francisco Muñoz Llana Team MP Group + 09
15 Francisco Javier Agea Gomur-Cantabria Infinita + 09
16 Jose Maria Martin Muñoz Valverde Team-Tierra Fecundis + 09
17 Arnau Gilabert Vilaplana Kometa U23 + 09
18 Iñigo Gonzalez Ibarra Electro Hiper Europa-Ristrasol-Elit + 11
19 Daniel Jimenez Super Froiz + 13
20 Ramon Fernandez Cuesta Super Froiz + 13
21 Clément Delcros A.V.C. Aix-en-Provence + 13
22 Benjamin Marais Vendée U + 16
23 Arno Debeir Basso Team Flanders + 16
24 Romaric Forques Essax + 16
25 Gorka Ortega Soro Baqué Cycling Team + 16
26 Sinuhé Fernandez Rodriguez Lizarte + 16
27 Alex Diaz Baqué Cycling Team + 16
28 George Mills-Keeling A.V.C. Aix-en-Provence + 16
29 Iker Trigo Hernandez Baqué Cycling Team + 16
30 Alejandro Franco Caja Rural-Seguros RGA amateur + 16
31 Ruben Gonzalez Marquez Baqué Cycling Team + 24
32 Francisco de Bo Romero Alvarez Baqué Cycling Team + 39
33 Eugenio Sanchez Lizarte + 39
34 Gabriel Rodas Jimeno GSport - Grupo Tormo Innova + 52
35 Oliver Knight A.V.C. Aix-en-Provence + 01:25
36 Pedro Antonio Rodriguez Moya Valverde Team-Tierra Fecundis + 01:29
37 Andrea Montoli Kometa U23 + 01:29
38 Alvaro Torrella Teruel GSport - Grupo Tormo Innova + 01:33
39 Adrian Losarcos Caja Rural-Seguros RGA amateur + 01:45
40 Josep Tomas Netllar Telecom-Ale + 01:47
41 Mikel Retegi Lizarte + 03
42 Baptiste Vadic Vendée U + 03:00
43 Abel Balderstone Roumens Valverde Team-Tierra Fecundis + 03
44 Inaki Diaz Caja Rural-Seguros RGA amateur + 03:51
45 Joan Albert Riera Baqué Cycling Team + 03:51
46 Alexander Konijn A.V.C. Aix-en-Provence + 03
47 Alfonso Plá Micó Caja Rural-Seguros RGA amateur + 06:10
48 Asier Pablo Gonzalez Quintana Vigo-Rias Baixas + 06:10
49 Pablo Alvarez Camero GSport - Grupo Tormo Innova + 07:52
50 Oded Kogut Sel.Israel + 08:01
51 Gonzalo Ariño Bolinches Electro Hiper Europa-Ristrasol-Elit + 08:01
52 Yuval Ben Moshe Sel.Israel + 08:01
53 Nicolae Bumbu Vigo-Rias Baixas + 08:37
54 Francisco Peñuela Escribano Sport Team + 08:37
55 Pablo Carrascosa Miller Lizarte + 08:37
56 Nicola Marcerou Vendée U + 08:37
57 Juan Marin Rocamora Essax + 08:37
58 Jorge Gonzalez Segurado Gomur-Cantabria Infinita + 10:15
59 Alvaro Carasa Granados Vigo-Rias Baixas + 10:15
60 Pablo Gutierrez Fernandez Gomur-Cantabria Infinita + 10:15
61 Sergio Trueba Cagigas Gomur-Cantabria Infinita + 10:15
62 Pedro Luis Monroy Ceballos Gomur-Cantabria Infinita + 10:15
63 Pablo Uria Iglesias Gomur-Cantabria Infinita + 10:20
64 Alessio Acco Kometa U23 + 12:20
65 Alvaro Sagrado Perez Netllar Telecom-Ale + 12:21
66 Miguel Moya Cano GSport - Grupo Tormo Innova + 13:28
67 Lucas Boniface Vendée U + 14:21
68 David Martin Kometa U23 + 15:30
69 Gabriel Roger A.V.C. Aix-en-Provence + 15:30
70 Angel Maneiro Fernandez Vigo-Rias Baixas + 15:32
71 Romain Arcangeli A.V.C. Aix-en-Provence + 15:37
72 Adriá Tortosa Noves Team MP Group + 15:37
73 Jorge Amorós García Netllar Telecom-Ale + 15:40
74 Antonio Iniesta Perez Valverde Team-Tierra Fecundis + 15:40
75 Eloi Salas Pasto Team MP Group + 15:40
76 Lahav Davidzon Sel.Israel + 15:44
77 Jorge Garcia Crespo Escribano Sport Team + 15:44
78 Rotem Tene Sel.Israel + 15:48
79 Arturo Cantera Carrasco Escribano Sport Team + 15:48
80 Tom Martin Netllar Telecom-Ale + 16:00
81 Miquel Lopez Moncho GSport - Grupo Tormo Innova + 16:03
82 Pau Llaneras Caja Rural-Seguros RGA amateur + 16:03
83 Yago Segovia Escribano Kometa U23 + 16:03
84 Alvaro Garcia Villegas Kometa U23 + 16:10
85 Alberto Navarro Ainz Escribano Sport Team + 16:22
86 Jose Ignacio Galvez Ponce Essax + 20:44
DNF Calvin Verbeeck Basso Team Flanders
DNF Alvaro Galbis Bordera Benicassim-VR Sport
DNF Jhon Jairo Alonso Caja Rural-Seguros RGA amateur
DNF Joan Toni Pou Algaba Electro Hiper Europa-Ristrasol-Elit
DNF Jaume Vicenc Sabater Electro Hiper Europa-Ristrasol-Elit
DNF Miguel Briz Martin Electro Hiper Europa-Ristrasol-Elit
DNF Manuel Rodriguez Alonso Super Froiz
DNF Pol Mulet Acosta Team MP Group
DNF Maxan Tanguy Vendée U
Information
Nation Spain
Date 4th June
Where Onda -> Onda
What 2nd stage
Distance 122.6 km
Leader I.Arrieta
Youth I.Arrieta
Points I.Arrieta
Mountain P.Carrascosa Miller
Other
Embed Results