Volta a Castelló - 2021

Stage

DoB?
Pos Rider Team Time
01 Pau Llaneras Caja Rural-Seguros RGA amateur 03:26:51
02 David Martin Kometa U23 + 02
03 Sergio Trueba Cagigas Gomur-Cantabria Infinita + 02
04 Pedro Luis Monroy Ceballos Gomur-Cantabria Infinita + 02
05 Gabriel Roger A.V.C. Aix-en-Provence + 02
06 Ivan Cobo Cayon Lizarte + 02
07 Igor Arrieta Lizarte + 02
08 Ricardo Alejandro Zurita GSport - Grupo Tormo Innova + 02
09 Mikel Retegi Lizarte + 02
10 Ruben Gonzalez Marquez Baqué Cycling Team + 02
11 Louis Sutton Netllar Telecom-Ale + 02
12 Francisco Muñoz Llana Team MP Group + 02
13 Robbe Claeys Basso Team Flanders + 02
14 Arno Debeir Basso Team Flanders + 02
15 Alexander Konijn A.V.C. Aix-en-Provence + 02
16 Elias Maris Basso Team Flanders + 02
17 Iñigo Gonzalez Ibarra Electro Hiper Europa-Ristrasol-Elit + 02
18 Ramon Fernandez Cuesta Super Froiz + 02
19 Omer Lahav Sel.Israel + 02
20 Juan Marin Rocamora Essax + 02
21 Alvaro Garcia Villegas Kometa U23 + 02
22 Juan Diego Cano Perez Super Froiz + 02
23 Benjamin Marais Vendée U + 02
24 Eugenio Sanchez Lizarte + 02
25 Diego Martin-Lázaro Gutierrez Super Froiz + 02
26 Pedro Antonio Rodriguez Moya Valverde Team-Tierra Fecundis + 02
27 Jose Ignacio Galvez Ponce Essax + 02
28 Arnau Gilabert Vilaplana Kometa U23 + 02
29 Alejandro Franco Caja Rural-Seguros RGA amateur + 02
30 Daniel Jimenez Super Froiz + 02
31 Kamiel Bonneu Basso Team Flanders + 02
32 Abel Balderstone Roumens Valverde Team-Tierra Fecundis + 02
33 Oliver Knight A.V.C. Aix-en-Provence + 02
34 Andrea Montoli Kometa U23 + 02
35 Clément Delcros A.V.C. Aix-en-Provence + 02
36 Romaric Forques Essax + 02
37 Pablo Alvarez Camero GSport - Grupo Tormo Innova + 02
38 Saned Abu-Fares Sel.Israel + 02
39 Iker Trigo Hernandez Baqué Cycling Team + 02
40 Tom Martin Netllar Telecom-Ale + 02
41 Gorka Ortega Soro Baqué Cycling Team + 02
42 Gabriel Rodas Jimeno GSport - Grupo Tormo Innova + 02
43 George Mills-Keeling A.V.C. Aix-en-Provence + 02
44 Asier Pablo Gonzalez Quintana Vigo-Rias Baixas + 02
45 Sinuhé Fernandez Rodriguez Lizarte + 02
46 Alex Diaz Baqué Cycling Team + 18
47 Alvaro Sagrado Perez Netllar Telecom-Ale + 21
48 Francisco de Bo Romero Alvarez Baqué Cycling Team + 21
49 Francisco Javier Agea Gomur-Cantabria Infinita + 02
50 Lucas Grolier Vendée U + 02:55
51 Nicolae Bumbu Vigo-Rias Baixas + 02:57
52 Gonzalo Ariño Bolinches Electro Hiper Europa-Ristrasol-Elit + 03:01
53 Adrian Losarcos Caja Rural-Seguros RGA amateur + 03:35
54 Pablo Carrascosa Miller Lizarte + 03:35
55 Alessio Acco Kometa U23 + 03:35
56 Jose Maria Martin Muñoz Valverde Team-Tierra Fecundis + 03:35
57 Nicola Marcerou Vendée U + 03:35
58 Alvaro Torrella Teruel GSport - Grupo Tormo Innova + 03:35
59 Francisco Peñuela Escribano Sport Team + 03:35
60 Miquel Lopez Moncho GSport - Grupo Tormo Innova + 03:35
61 Rotem Tene Sel.Israel + 03:35
62 Josep Tomas Netllar Telecom-Ale + 03:35
63 Joan Albert Riera Baqué Cycling Team + 03:35
64 Jorge Gonzalez Segurado Gomur-Cantabria Infinita + 03:43
65 Eloi Salas Pasto Team MP Group + 04:23
66 Miguel Moya Cano GSport - Grupo Tormo Innova + 04:23
67 Romain Arcangeli A.V.C. Aix-en-Provence + 04:23
68 Jhon Jairo Alonso Caja Rural-Seguros RGA amateur + 04:46
69 Manuel Rodriguez Alonso Super Froiz + 05:03
70 Inaki Diaz Caja Rural-Seguros RGA amateur + 06:46
71 Alfonso Plá Micó Caja Rural-Seguros RGA amateur + 06:46
72 Jorge Amorós García Netllar Telecom-Ale + 06:46
73 Lucas Boniface Vendée U + 06:51
74 Baptiste Vadic Vendée U + 06:52
75 Lahav Davidzon Sel.Israel + 06:52
76 Yuval Ben Moshe Sel.Israel + 06:52
77 Antonio Iniesta Perez Valverde Team-Tierra Fecundis + 07:54
78 Angel Maneiro Fernandez Vigo-Rias Baixas + 10:37
79 Joan Toni Pou Algaba Electro Hiper Europa-Ristrasol-Elit + 13:02
80 Alberto Navarro Ainz Escribano Sport Team + 13:02
81 Arturo Cantera Carrasco Escribano Sport Team + 13:02
82 Floris Van Tricht Basso Team Flanders + 13:02
83 Pablo Gutierrez Fernandez Gomur-Cantabria Infinita + 13:05
84 Pablo Uria Iglesias Gomur-Cantabria Infinita + 13:05
85 Yago Segovia Escribano Kometa U23 + 13:05
86 Alvaro Carasa Granados Vigo-Rias Baixas + 14:13
87 Jorge Garcia Crespo Escribano Sport Team + 14:13
88 Calvin Verbeeck Basso Team Flanders + 16:31
89 Oded Kogut Sel.Israel + 16:34
90 Maxan Tanguy Vendée U + 16:34
91 Alvaro Galbis Bordera Benicassim-VR Sport + 18:01
92 Pol Mulet Acosta Team MP Group + 21:45
93 Adriá Tortosa Noves Team MP Group + 21:45
94 Miguel Briz Martin Electro Hiper Europa-Ristrasol-Elit + 21:45
95 Jaume Vicenc Sabater Electro Hiper Europa-Ristrasol-Elit + 21:45
96 Joan Marin Domingo Team MP Group + 22:21
97 Agustin Sebastia Benicassim-VR Sport + 22:21
98 Sergio Geerlings Martinez Valverde Team-Tierra Fecundis + 21:21
99 Jose Saturnino Ripoll Benicassim-VR Sport + 22:35
100 Asier Hernandez Gonzalez Benicassim-VR Sport + 22:35
Information
Nation Spain
Date 3rd June
Where Segorbe -> Segorbe
What 1st stage
Distance 136 km
Leader P.Llaneras
Youth I.Arrieta
Points P.Llaneras
Mountain P.Carrascosa Miller
Other
Embed Results