Arkéa-Samsic | |
---|---|
1 | Barguil Warren |
2 | Bouet Maxime |
3 | Florez Miguel |
4 | Hardy Romain |
5 | Pichon Laurent |
6 | Quintana Dayer |
7 | Ries Michel |
AG2R Citroën Team | |
---|---|
11 | Cosnefroy Benoît |
12 | Dewulf Stan |
13 | Paret-Peintre Valentin |
14 | Retailleau Valentin |
15 | Tronchon Bastien |
16 | Van Avermaet Greg |
17 | Venturini Clément |
Cofidis | |
---|---|
21 | Martin Guillaume |
22 | Armee Sander |
23 | Bidard François |
24 | Delettre Alexandre |
25 | Geschke Simon |
26 | Toumire Hugo |
27 | Wood Harrison |
Groupama-FDJ | |
---|---|
31 | Askey Lewis |
32 | Badilatti Matteo |
33 | Geniets Kevin |
34 | Ladagnous Matthieu |
35 | Le Gac Olivier |
36 | Madouas Valentin |
37 | Valter Attila |
UAE Team Emirates | |
---|---|
41 | Oliveira Rui |
42 | Costa Rui |
43 | Covi Alessandro |
44 | Gaviria Fernando |
45 | Laengen Vegard Stake |
46 | Trentin Matteo |
47 | Ulissi Diego |
B&B Hotels-KTM | |
---|---|
51 | Barthe Cyril |
52 | Boileau Alan |
53 | Bonnamour Franck |
54 | Chevalier Maxime |
55 | Gautier Cyril |
56 | Gougeard Alexis |
57 | Mahoudo Nolann |
Bardiani CSF Faizanè | |
---|---|
61 | Battaglin Enrico |
62 | Cañaveral Johnatan |
63 | Covili Luca |
64 | Fiorelli Filippo |
65 | Mulubrhan Henok |
66 | Rastelli Luca |
67 | Zana Filippo |
Bingoal Pauwels Sauces WB | |
---|---|
71 | Menten Milan |
72 | Mertz Remy |
73 | Molly Kenny |
74 | Paasschens Mathijs |
75 | Peyskens Dimitri |
76 | Tizza Marco |
77 | Willems Jago |
Caja Rural-Seguros RGA | |
---|---|
81 | Amezqueta Julen |
82 | Balderstone Abel |
83 | Barceló Fernando |
84 | Nicolau Joel |
85 | Nieve Mikel |
86 | Prades Eduard |
87 | Schlegel Michal |
Intermarché-Wanty-Gobert | |
---|---|
91 | Claeys Dimitri |
92 | Delacroix Théo |
93 | Girmay Biniam |
94 | Page Hugo |
95 | Petilli Simone |
96 | Planckaert Baptiste |
97 | Rota Lorenzo |
Movistar Team | |
---|---|
101 | Aranburu Alex |
102 | Arcas Jorge |
103 | Erviti Imanol |
104 | García Cortina Iván |
105 | Izagirre Gorka |
106 | Rubio Einer |
107 | Serrano Gonzalo |
Lotto-Soudal | |
---|---|
111 | Barbero Carlos |
113 | Gilbert Philippe |
114 | Kron Andreas |
115 | Schwarzmann Michael |
116 | Verschaeve Viktor |
Equipo Kern Pharma | |
---|---|
121 | Fernandez Sinuhé |
122 | Garcia Carlos |
123 | Jaime Alex |
124 | Lopez Jordi |
125 | Márquez Martí |
126 | Retegi Mikel |
127 | Sanchez Eugenio |
EOLO-Kometa Cycling Team | |
---|---|
131 | Albanese Vincenzo |
132 | Bais Davide |
133 | Fedeli Alessandro |
134 | Maestri Mirco |
135 | Martin David |
136 | Rivi Samuele |
137 | Sevilla Diego |
Drone Hopper-Androni Giocattoli | |
---|---|
141 | Benedetti Gabriele |
142 | Bisolti Alessandro |
143 | Chirico Luca |
144 | Grosu Eduard Michael |
145 | Marchiori Leonardo |
146 | Marengo Umberto |
147 | Ponomar Andrii |
TotalEnergies | |
---|---|
151 | Cabot Jérémy |
152 | Dujardin Sandy |
153 | Ferron Valentin |
154 | Jousseaume Alan |
155 | Ourselin Paul |
156 | Simon Julien |
157 | Turgis Anthony |
Team U Nantes Atlantique | |
---|---|
161 | Danès Léo |
162 | Guégan Maël |
163 | Jegat Jordan |
164 | Joalland Yaël |
165 | Le Turnier Mathias |
166 | Mariault Axel |
167 | Morin Emmanuel |
Saint Michel-Auber 93 | |
---|---|
171 | Cardis Romain |
172 | Debeaumarché Nicolas |
173 | Maldonado Anthony |
174 | Maurelet Flavien |
175 | Gachignard Thomas |
176 | Rossetto Stéphane |
177 | Van Niekerk Morne |
GO Sport-Roubaix Lille Métropole | |
---|---|
181 | Carisey Clément |
182 | Jarnet Maxime |
183 | Juillard Maximilien |
184 | Leclainche Gwen |
185 | Leroux Samuel |
186 | Leveau Jérémy |
187 | Mainguenaud Tom |
Nice Métropole Côte d'Azur | |
---|---|
191 | Berlin Antoine |
192 | Besson Kévin |
193 | Couanon Jonathan |
194 | Goubert Jean |
195 | Mifsud Andrea |
196 | Narbonne-Zuccarelli Axel |
197 | Urruty Maxime |