Wyscig Przyjazni Polsko Ukrainskiej - 2022

GC Points Mountain Sprint

DoB?
Embed Results
Pos Rider Team Time
01 Gajdulewicz Mateusz HRE Mazowsze Serce Polski 12:49:34
02 Sek Igor KK Tarnovia Tarnowo Podgorne + 11
03 Gieryk Kacper HRE Mazowsze Serce Polski + 21
04 Pomian Szymon GKS Cartusia W Kartuzach Bike Atelier + 01:13
05 Musialik Jakub KK Tarnovia Tarnowo Podgorne + 01:24
06 Zarebski Marcin KS Pogon Mostostal Pulawy + 01:40
07 Szymacha Kamil LKS Baszta Golzcewo + 01:43
08 Maslak Piotr KK Tarnovia Tarnowo Podgorne + 01:46
09 Kot Julian KK Tarnovia Tarnowo Podgorne + 01:48
10 Banaszek Maciej KK Tarnovia Tarnowo Podgorne + 01:50
11 Lewandowski Radoslaw GKS Cartusia W Kartuzach Bike Atelier + 01:57
12 Fratczak Radoslaw KK Tarnovia Tarnowo Podgorne + 02:02
13 Waliniak Konrad KLTC Konin + 02:05
14 Kitkowski Grzegorz SMS Swidnica + 02:07
15 Wawrzyniak Karol KS Pogon Mostostal Pulawy + 02:11
16 Maciejuk Kacper KS Pogon Mostostal Pulawy + 02:11
17 Pomorski Michal HRE Mazowsze Serce Polski + 02:22
18 Bieniek Damian TC Chrobry Scott Glogow + 02:28
19 Krukowski Aleksander GKS Cartusia W Kartuzach Bike Atelier + 02:31
20 Rajtak Mateusz Luks Trojka Piaseczno + 02:36
21 Olszar Antoni TC Chrobry Scott Glogow + 02:37
22 Cywinski Mateusz GKS Cartusia W Kartuzach Bike Atelier + 02:39
23 Soszka Jakub GKS Cartusia W Kartuzach Bike Atelier + 02:45
24 Dabski Patryk Luks Trojka Piaseczno + 02:47
25 Skwarek Bartosz Stajnia Rowerowa + 02:49
26 Shcherban Yurii Luks Trojka Piaseczno + 02:51
27 Marcinkowski Patryk TC Chrobry Scott Glogow + 03:02
28 Tkachenko Volodymyr Boras Lewart Team Lubartow + 03:11
29 Muryj Antoni SMS Swidnica + 03:12
30 Radosz Maksymilian HRE Mazowsze Serce Polski + 03:21
31 Voronskyi Vasyl KTK Kalisz + 03:32
32 Osko Milosz HRE Mazowsze Serce Polski + 03:49
33 Pidhainyi Andrii Kiev + 03:50
34 Predko Tymofii Kiev + 04:04
35 Wroblewski Pawel Stajnia Rowerowa + 04:07
36 Zurek Jakub KS Pogon Mostostal Pulawy + 04:10
37 Centka Kacper LKS Baszta Golzcewo + 04:11
38 Wirtek Tobiasz Stajnia Rowerowa + 04:20
39 Janicki Szymon Luks Trojka Piaseczno + 04:24
40 Biernacki Filip KLTC Konin + 04:25
41 Fijak Jan Luks Trojka Piaseczno + 04:27
42 Dolak Kamil KTK Kalisz + 04:31
43 Hovorun Bogdan Ukraina Szosa + 04:31
44 Kotulski Przemyslaw Cyklo Tym Havirov Team + 04:35
45 Rudnytskyi Viktor Ukraina Tor + 04:43
46 Rzaca Michal KLTC Konin + 04:46
47 Ushakov Matvey Ukraina Tor + 04:55
48 Kusy Karol KLTC Konin + 04:58
49 Perlovskyi Oleksandr KTK Kalisz + 05:03
50 Stempnakowski Mateusz LKS Baszta Golzcewo + 05:22
51 Bochenek Karol KK Tarnovia Tarnowo Podgorne + 06:11
52 Korniak Szymon KS Pogon Mostostal Pulawy + 06:14
53 Marut Bartosz SMS Swidnica + 06:16
54 Yakovlev Daniil Boras Lewart Team Lubartow + 06:33
55 Kajtek Krzysztof Boras Lewart Team Lubartow + 06:48
56 Maciejewski Szymon SMS Swidnica + 06:57
57 Mierzynski Piotr TC Chrobry Scott Glogow + 06:58
58 Malachowski Jakub TC Chrobry Scott Glogow + 07:40
59 Andrzejczak Tomasz SMS Swidnica + 07:59
60 Wieczkowski Pawel SMS Swidnica + 09:02
61 Yudenko Volodyimer Kiev + 10:44
62 Kendzia Robert TC Chrobry Scott Glogow + 10:59
63 Kij Piotr SMS Swidnica + 11:35
64 Kasperek Bartlomiej MGLKS Blektni w Kozieglowach + 12:05
65 Nocen Maciej GKS Cartusia W Kartuzach Bike Atelier + 12:40
66 Kriak Matus Cyklo Tym Havirov Team + 13:08
67 Rudyi Dmytro Kiev + 14:23
68 Domin Krzysztof KS Pogon Mostostal Pulawy + 14:32
69 Sokol Antoni Boras Lewart Team Lubartow + 18:02
70 Gisa Lukas LKS Ziemia + 18:44
71 Chmielewski Ignacy KS Pogon Mostostal Pulawy + 18:59
72 Hovorun Mykola Ukraina Szosa + 19:55
73 Volyniets Matviy Ukraina Tor + 27:11
74 Voznyuk Ihor Ukraina Szosa + 28:09
75 Nizelskiy Andriy Ukraina Tor + 29:30
DNF Staszczak Rafal Boras Lewart Team Lubartow
DNF Kiraga Radoslaw CST Accent MTB
DNF Malinnikov Maksym Kiev
DNF Gadera Jan KTK Kalisz
DNF Ciecior Lukasz LKS Ziemia
DNF Latosi Jacek MGLKS Blektni w Kozieglowach
DNF Musialik Tobiasz MGLKS Blektni w Kozieglowach
DNF Lev Roman Ukraina Szosa
DNF Hanzin Andrii Ukraina Tor
DNF Kujawa Igor GKS Cartusia W Kartuzach Bike Atelier
DNF Modzelewski Jan HRE Mazowsze Serce Polski
DNF Brodawka Adrian Stajnia Rowerowa
DNF Nowomiejski Jakub Stajnia Rowerowa
DNF Dyk Mateusz TC Chrobry Scott Glogow
DNF Lapsa Szymon TC Chrobry Scott Glogow
DNF Bartkowski Kacper WMKS Olsztyn

Information