Vermarc Cycling Project - 2022

Stage

DoB?
Embed Results
Pos Rider Team Time
01 Deltombe Brent Avia-Rudyco Cycling Team 02:27:48
02 De Ceuster Milan Acrog-Tormans BC U19 + 02
03 Galle Senne Debondt Verandas CT U19 + 05
04 Baart Thomas Van Moer Logistics Cycling Team + 05
05 Van Der Heyden Dario AA Drink Young Lions + 05
06 Geraerts Matisse Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 05
07 Nennen Thomas MIX ECW-Servelo + 05
08 De Buysser Quinten Avia-Rudyco Cycling Team + 05
09 Bolle Bert CT Luc Wallays-Jonge Renners + 05
10 Leman Seppe VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 05
11 Vanhaecke Arno CT Luc Wallays-Jonge Renners + 05
12 De Maere Arne Avia-Rudyco Cycling Team + 05
13 Dierick Romain Avia-Rudyco Cycling Team + 05
14 De Vos Seppe Van Moer Logistics Cycling Team + 05
15 Abudraham Jonatan Israel + 05
16 Boelaert Maxence Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 22
17 Van Den Boer Seppe AA Drink Young Lions + 01:55
18 Vander Elst Daan Brain² Olympia Tienen + 01:57
19 Punnewaert Liam Onder Ons Parike WZW + 01:57
20 Picoux Justin Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 01:57
21 Slaets Yorick Avia-Rudyco Cycling Team + 01:57
22 Melotte Matteo MIX ECW-Servelo + 01:57
23 Vanden Heede Lars Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 01:57
24 Vandenabeele Kobe Van Mossel Heist CT U19 + 01:57
25 De Keersmaeker Jens Van Mossel Heist CT U19 + 01:57
26 Van Den Abeele Thibo Acrog-Tormans BC U19 + 01:57
27 Van Den Branden Rune Van Moer Logistics Cycling Team + 01:57
28 Van Gucht Yoran Avia-Rudyco Cycling Team + 01:57
29 Nuyens Wies Regional Selection + 01:57
30 Dens Stan Brain² Olympia Tienen + 01:57
31 Leduc Axel Sprint 2000 Charleroi + 01:57
32 Bezalel Itamar Israel + 01:57
33 Vaneeckhoutte Victor Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 01:57
34 Baert Basiel Brain² Olympia Tienen + 01:57
35 Drabble Peter WAC Team + 01:57
36 Sluyts Ward Van Mossel Heist CT U19 + 01:57
37 Leemans Jonas Regional Selection + 01:57
38 Tahar Guy Israel + 01:57
39 Trenson Dario C.T Keukens Buysse Knesselaere + 01:57
40 Smets Jochen Van Mossel Heist CT U19 + 01:57
41 Peretz Matar Israel + 01:57
42 Duflo Rune Onder Ons Parike WZW + 01:57
43 Prestage Sebastian Debondt Verandas CT U19 + 01:57
44 Van Hemelryck Mats Regional Selection + 01:57
45 Van Cauwelaert Brent Van Moer Logistics Cycling Team + 01:57
46 Wulleman Mathieu VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 01:57
47 Djelil Yani Angelo CT Luc Wallays-Jonge Renners + 01:57
48 Van Thienen Tor WK Noord West Brabant U19 + 01:57
49 Grosemans Dries Acrog-Tormans BC U19 + 01:57
50 Omloop Witse Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 01:57
51 De Nys Milan Alfasun-Alfacool CT U19 + 01:57
52 Pollen Sebastian Debondt Verandas Cycling Team + 01:57
53 Teugels Jef Brain² Olympia Tienen + 01:57
54 Segers Rune Van Mossel Heist CT U19 + 01:57
55 Daelmans Bengt AA Drink Young Lions + 01:57
56 Van Gogh Xander WAC Team + 01:57
57 Verspecht Londen WK Noord West Brabant U19 + 01:57
58 Davids Thomas Maes CT Glabbeek + 01:57
59 Melsom-Johansen Oliver WAC Team + 01:57
60 Grönlund Nicolas WAC Team + 01:57
61 Van Herck Simon Maes CT Glabbeek + 01:57
62 Lauwereys Jente Jonge Rakkers Vollezele U19 + 01:57
63 Buyl Roan Jonge Rakkers Vollezele U19 + 01:57
64 Depraetere Simon Van Moer Logistics Cycling Team + 01:57
65 Moreels Kilian AA Drink Young Lions + 01:57
66 Van Den Bergh Toon AA Drink Young Lions + 01:57
67 Van De Sompel Jori Maes CT Glabbeek + 01:57
68 Van Bylen Liam Acrog-Tormans BC U19 + 01:57
69 Lefever Yarne Regional Selection + 01:57
70 Van Laer Keano Maes CT Glabbeek + 01:57
71 Delaere Louis C.T Keukens Buysse Knesselaere + 01:57
72 van Speybroek Matti Acrog-Tormans BC U19 + 01:57
73 Knockaert Thomas Jonge Rakkers Vollezele U19 + 01:57
74 Van Peteghem Mout Van Moer Logistics Cycling Team + 01:57
75 Dopchie Oscar Sprint 2000 Charleroi + 01:57
76 Boelen Victor Sprint 2000 Charleroi + 01:57
77 Nulens Yarne Brain² Olympia Tienen + 01:57
78 Soetens Thomas Onder Ons Parike WZW + 01:57
79 Vuerinckx Thomas Acrog-Tormans BC U19 + 01:57
80 De Coster Jani CT Luc Wallays-Jonge Renners + 01:57
81 Van Cleemputte Kenji Debondt Verandas CT U19 + 01:57
82 Clerx Ferre Van Mossel Heist CT U19 + 01:57
83 Depetter Dylan Debondt Verandas CT U19 + 02:14
84 Nowacki Edouard Sprint 2000 Charleroi + 02:48
DNS Monnaert Lucca Young Cycling Talent D & D U19
DNS Magherman Dries Regional Selection
DNS Verstraete Rune C.T Keukens Buysse Knesselaere
DNF Van Den Broeck Ruben AA Drink Young Lions
DNF Bosch Robbin Maes CT Glabbeek
DNF Cox Felix Maes CT Glabbeek
DNF Latin Michael Brain² Olympia Tienen
DNF De Nys Ziggy WK Noord West Brabant U19
DNF Van Den Troost Witse WK Noord West Brabant U19
DNF Verreycken Jasper WK Noord West Brabant U19
DNF Hubin Tibe Young Cycling Talent D & D U19
DNF Van Kerkhoven Diego Young Cycling Talent D & D U19
DNF Verleyzen Briek Jonge Rakkers Vollezele U19
DNF Shilo Saar Israel
DNF Eliatim Adam Israel
DNF Baeten Rube WAC Team
DNF Cristael Milan Sport en Steun-Leopoldsburg
DNF Mathieu Seppe Sport en Steun-Leopoldsburg
DNF Longueville Kiran C.T Keukens Buysse Knesselaere
DNF Vanthourenhout Seppe C.T Keukens Buysse Knesselaere
DNF Govaert Tanghi Onder Ons Parike WZW
DNF Van Achter Jelle VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19
DNF Verschaeve Arno VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19
DNF Devisch Lennert CT Luc Wallays-Jonge Renners
DNF Lernout Seppe CT Luc Wallays-Jonge Renners
DNF Van Hamme Rhune Alfasun-Alfacool CT U19
DNF Ruysseveldt Jan Alfasun-Alfacool CT U19
DNF Bollengier Andreas Alfasun-Alfacool CT U19
DNF De Maeseneer Milan Debondt Verandas CT U19
DNF Roussel Simon MIX ECW-Servelo
DNF Breyer Tom Sprint 2000 Charleroi

Information