Vermarc Cycling Project - 2022

Stage

DoB?
Embed Results
Pos Rider Team Time
01 Van Bylen Liam Acrog-Tormans BC U19 02:14:52
02 Punnewaert Liam Onder Ons Parike WZW + 00
03 Van Gucht Yoran Avia-Rudyco Cycling Team + 00
04 De Keersmaeker Jens Van Mossel Heist CT U19 + 00
05 Vandenabeele Kobe Van Mossel Heist CT U19 + 00
06 Mathieu Seppe Sport en Steun-Leopoldsburg + 00
07 Geraerts Matisse Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 00
08 Dens Stan Brain² Olympia Tienen + 00
09 Picoux Justin Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 00
10 Nuyens Wies Regional Selection + 00
11 Davids Thomas Maes CT Glabbeek + 00
12 Abudraham Jonatan Israel + 00
13 Slaets Yorick Avia-Rudyco Cycling Team + 00
14 Bolle Bert CT Luc Wallays-Jonge Renners + 00
15 Van Der Heyden Dario AA Drink Young Lions + 00
16 De Buysser Quinten Avia-Rudyco Cycling Team + 00
17 Van Den Branden Rune Van Moer Logistics Cycling Team + 00
18 Nowacki Edouard Sprint 2000 Charleroi + 00
19 Vanden Heede Lars Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 00
20 Leemans Jonas Regional Selection + 00
21 De Coster Jani CT Luc Wallays-Jonge Renners + 00
22 Van Thienen Tor WK Noord West Brabant U19 + 00
23 Duflo Rune Onder Ons Parike WZW + 00
24 Galle Senne Debondt Verandas CT U19 + 00
25 Vander Elst Daan Brain² Olympia Tienen + 00
26 Latin Michael Brain² Olympia Tienen + 00
27 van Speybroek Matti Acrog-Tormans BC U19 + 00
28 Van Maele Gauthier VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 00
29 Melotte Matteo MIX ECW-Servelo + 00
30 Van De Sompel Jori Maes CT Glabbeek + 00
31 Leduc Axel Sprint 2000 Charleroi + 00
32 Baert Basiel Brain² Olympia Tienen + 00
33 Van Den Boer Seppe AA Drink Young Lions + 00
34 Bosch Robbin Maes CT Glabbeek + 00
35 Drabble Peter WAC Team + 00
36 De Nys Milan Alfasun-Alfacool CT U19 + 00
37 Djelil Yani Angelo CT Luc Wallays-Jonge Renners + 00
38 Bollengier Andreas Alfasun-Alfacool CT U19 + 00
39 Prestage Sebastian Debondt Verandas CT U19 + 00
40 Van Herck Simon Maes CT Glabbeek + 00
41 Sluyts Ward Van Mossel Heist CT U19 + 00
42 Verspecht Londen WK Noord West Brabant U19 + 00
43 Van Den Bergh Toon AA Drink Young Lions + 00
44 Lernout Seppe CT Luc Wallays-Jonge Renners + 00
45 Tahar Guy Israel + 00
46 De Maeseneer Milan Debondt Verandas CT U19 + 00
47 Dopchie Oscar Sprint 2000 Charleroi + 00
48 Wulleman Mathieu VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 00
49 Van Hemelryck Mats Regional Selection + 00
50 Leman Seppe VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 00
51 Shilo Saar Israel + 00
52 Peretz Matar Israel + 00
53 Nennen Thomas MIX ECW-Servelo + 00
54 Van Kerkhoven Diego Young Cycling Talent D & D U19 + 00
55 Daelmans Bengt AA Drink Young Lions + 00
56 Vanthourenhout Seppe C.T Keukens Buysse Knesselaere + 00
57 Magherman Dries Regional Selection + 00
58 Van De Wiele Kjelle C.T Keukens Buysse Knesselaere + 00
59 Van Gogh Xander WAC Team + 00
60 Melsom-Johansen Oliver WAC Team + 00
61 Van Den Abeele Thibo Acrog-Tormans BC U19 + 00
62 Baart Thomas Van Moer Logistics Cycling Team + 00
63 Segers Rune Van Mossel Heist CT U19 + 00
64 Bezalel Itamar Israel + 00
65 Trenson Dario C.T Keukens Buysse Knesselaere + 00
66 Grönlund Nicolas WAC Team + 00
67 De Ceuster Milan Acrog-Tormans BC U19 + 00
68 Van Cauwelaert Brent Van Moer Logistics Cycling Team + 00
69 Omloop Witse Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 00
70 Deltombe Brent Avia-Rudyco Cycling Team + 00
71 Nulens Yarne Brain² Olympia Tienen + 00
72 Vanhaecke Arno CT Luc Wallays-Jonge Renners + 00
73 Dierick Romain Avia-Rudyco Cycling Team + 00
74 Teugels Jef Brain² Olympia Tienen + 00
75 Vaneeckhoutte Victor Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 00
76 Buyl Roan Jonge Rakkers Vollezele U19 + 00
77 Van Den Broeck Ruben AA Drink Young Lions + 00
78 Grosemans Dries Acrog-Tormans BC U19 + 00
79 De Maere Arne Avia-Rudyco Cycling Team + 00
80 Depetter Dylan Debondt Verandas CT U19 + 00
81 Moreels Kilian AA Drink Young Lions + 00
82 Breyer Tom Sprint 2000 Charleroi + 00
83 Eliatim Adam Israel + 00
84 Van Den Troost Witse WK Noord West Brabant U19 + 00
85 Monnaert Lucca Young Cycling Talent D & D U19 + 00
86 De Vos Seppe Van Moer Logistics Cycling Team + 00
87 Van Peteghem Mout Van Moer Logistics Cycling Team + 00
88 Torfs Loek Young Cycling Talent D & D U19 + 00
89 Verschaeve Arno VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 00
90 Roussel Simon MIX ECW-Servelo + 00
91 Boelen Victor Sprint 2000 Charleroi + 00
92 Van Achter Jelle VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 00
93 Smets Jochen Van Mossel Heist CT U19 + 00
94 Van Cleemputte Kenji Debondt Verandas CT U19 + 00
95 Baeten Rube WAC Team + 00
96 Verstraete Rune C.T Keukens Buysse Knesselaere + 00
97 Devisch Lennert CT Luc Wallays-Jonge Renners + 00
98 Knockaert Thomas Jonge Rakkers Vollezele U19 + 00
99 Soetens Thomas Onder Ons Parike WZW + 00
100 De Nys Ziggy WK Noord West Brabant U19 + 00
101 Boelaert Maxence Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 00
102 Clerx Ferre Van Mossel Heist CT U19 + 00
103 Verleyzen Briek Jonge Rakkers Vollezele U19 + 00
104 Vuerinckx Thomas Acrog-Tormans BC U19 + 00
105 Cox Felix Maes CT Glabbeek + 00
106 Delaere Louis C.T Keukens Buysse Knesselaere + 00
107 Depraetere Simon Van Moer Logistics Cycling Team + 00
108 Lauwereys Jente Jonge Rakkers Vollezele U19 + 00
109 Lefever Yarne Regional Selection + 00
110 Van Laer Keano Maes CT Glabbeek + 00
111 Hubin Tibe Young Cycling Talent D & D U19 + 15
112 Scabaab William MIX ECW-Servelo + 21
113 Longueville Kiran C.T Keukens Buysse Knesselaere + 29
114 Rennen Thibo WAC Team + 31
115 Govaert Tanghi Onder Ons Parike WZW + 42
116 Deroo Korneel VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 48
117 Pollen Sebastian Debondt Verandas CT + 52
118 Van Hamme Rhune Alfasun-Alfacool CT U19 + 03:34
119 Verreycken Jasper WK Noord West Brabant U19 + 08:56
120 Cristael Milan Sport en Steun-Leopoldsburg + 09:36
121 Ruysseveldt Jan Alfasun-Alfacool CT U19 + 10:24
DNS van Der Gracht Wout Alfasun-Alfacool CT U19
DNF Steenackers Millo WK Noord West Brabant U19
DNF Frans Timo Young Cycling Talent D & D U19
DNF Janssens Ruben Young Cycling Talent D & D U19
DNF Herzeel Zion Regional Selection
DNF De Vos Yente Jonge Rakkers Vollezele U19
DNF Stroobant Sebbe Jonge Rakkers Vollezele U19
DNF Schepens Noah Sport en Steun-Leopoldsburg
DNF Brands Leandro Sport en Steun-Leopoldsburg
DNF Celen Jens Sport en Steun-Leopoldsburg
DNF Bongaers Lander Sport en Steun-Leopoldsburg
DNF Taildeman Emile Onder Ons Parike WZW
DNF Van Kampen Aaron Alfasun-Alfacool CT U19
DNF Scheuren Romain MIX ECW-Servelo
DNF Chintinne Tom Sprint 2000 Charleroi

Information