Right now: Transfers 2022 > 2023

Omloop der 3 Provincies - GP Morgan Blue - 2022

Results

DoB?
Embed Results
Pos Rider Team Time
01 Sentjens Sente Acrog-Tormans BC U19 03:10:45
02 Shmidt Artem Cannibal Team + 00
03 De Bruyckere Kay Bert Containers - Doltcini + 58
04 Abma Elmar Willebrord Wil Vooruit Juniors + 58
05 August AJ Hot Tubes Cycling + 58
06 Haverdings David AA Drink Young Lions + 58
07 Brethouwer Yorick Jegg-DJR Academy U19 + 01:00
08 Kida Antoni Cannibal Team + 01:25
09 Slaets Yorick Avia-Rudyco Cycling Team + 01:25
10 Lugthart Sjors Willebrord Wil Vooruit Juniors + 01:39
11 Dockx Gilles Van Mossel Heist CT U19 + 01:39
12 Van De Sompel Jori Maes CT Glabbeek + 01:39
13 Feys Milan Avia-Rudyco Cycling Team + 01:39
14 Desmet Tyler Onder Ons Parike WZW + 01:39
15 Van Neste Viggo EFC - L&R - AGS U19 + 01:39
16 De Clerck Niels EFC - L&R - AGS U19 + 01:39
17 Van Gogh Xander WAC Team + 01:39
18 Borremans Tyson Onder Ons Parike WZW + 01:39
19 Corsus Yordi Bert Containers - Doltcini + 01:39
20 van den Eijnden Guus WV Schijndel U19 + 01:39
21 Van Den Boer Seppe AA Drink Young Lions + 01:39
22 Coenen Kenji EFC - L&R - AGS U19 + 01:39
23 De Buysser Quinten Avia-Rudyco Cycling Team + 01:39
24 van Herwaarden Thom WV Schijndel U19 + 01:39
25 Van Thienen Tor WK Noord West Brabant U19 + 01:39
26 Nuyens Wies Bert Containers - Doltcini + 01:39
27 van Speybroek Matti Acrog-Tormans BC U19 + 01:39
28 Verschaeve Emiel VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 01:39
29 Eeman Kamiel Sport en Steun-Leopoldsburg + 01:39
30 Jordaens Ilias WAC Team + 01:39
31 Van Dijck Victor Van Mossel Heist CT U19 + 01:39
32 Dahlblom Acke Willebrord Wil Vooruit Juniors + 01:39
33 Poelvoorde Tars - + 01:39
34 Niemi Tomas-Casimir Cannibal Team + 01:39
35 Leman Seppe VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 01:39
36 Vandenhende Kobe Isorex Cycling Team + 01:39
37 Davids Thomas Maes CT Glabbeek + 01:39
38 Van Den Branden Rune Van Moer Logistics Cycling Team + 01:39
39 Vandenberghe Viktor Bert Containers - Doltcini + 01:39
40 Parham Darren Hot Tubes Cycling + 01:39
41 De Jong Olivier KZLWC- Davo + 01:39
42 Neirinckx Niels Van Moer Logistics Cycling Team + 01:39
43 Swennen Tijl KZLWC- Davo + 01:39
44 Duflo Rune Onder Ons Parike WZW + 01:39
45 De Coster Jani CT Luc Wallays-Jonge Renners + 01:39
46 Van Gelder Rube WAC Team + 01:39
47 van den Bosch Ingmar Willebrord Wil Vooruit Juniors + 01:39
48 Vermeulen Arthur Van Moer Logistics Cycling Team + 01:39
49 Crabbe Tom - + 01:39
50 Cleenwerck Senne EFC - L&R - AGS U19 + 01:39
51 Vuerinckx Thomas Acrog-Tormans BC U19 + 01:39
52 Declercq Jean-Baptiste Isorex Cycling Team + 01:39
53 Vanhaecke Arno CT Luc Wallays-Jonge Renners + 01:39
54 Wulleman Mathieu VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 01:39
55 Van Steenkiste Wout CT Luc Wallays-Jonge Renners + 01:39
56 Schepens Noah Sport en Steun-Leopoldsburg + 01:39
57 Van Vliet Michiel Jegg-DJR Academy U19 + 01:39
58 Van Hollebeke Milan Isorex Cycling Team + 01:39
59 Dejaegher Floris EFC - L&R - AGS U19 + 01:39
60 De Geeter Jasper Onder Ons Parike WZW + 01:39
61 Donie Milan EFC - L&R - AGS U19 + 01:39
62 Hawkins Liam Onder Ons Parike WZW + 01:39
63 Van Daele Sil Avia-Rudyco Cycling Team + 01:39
64 Trenson Dario C.T Keukens Buysse Knesselaere + 01:56
65 Timmermans Troy C.T.Houtland-Westkust U19 + 01:56
66 Vuylsteke Tom Acrog-Tormans BC U19 + 01:56
67 Maertens Thibo Isorex Cycling Team + 01:56
68 Tirry Arthur Young Cycling Talent D & D U19 + 01:59
69 Van Den Bergh Toon AA Drink Young Lions + 02:10
70 Bolle Bert CT Luc Wallays-Jonge Renners + 02:12
71 Rommelaere Iben Bert Containers - Doltcini + 02:14
72 van Eijsden Bram TigeRR Cycling Team + 02:40
73 Jacobs Rune Van Moer Logistics Cycling Team + 02:44
74 Das Rune Maes CT Glabbeek + 03:05
75 Maertens Yoran Onder Ons Parike WZW + 05:05

Information