Torhout - 2022

Results

DoB?
Embed Results
Pos Rider Team Time
01 Dekien Jasper FlandersColor-Galloo Team 02:04:06
02 Bower Lewis Team Skoda Fruzio + 00
03 Galle Senne Debondt Verandas CT U19 + 00
04 Baudewijns Cedric Isorex Cycling Team + 00
05 Leenknegt Yaurick CT Luc Wallays-Jonge Renners + 00
06 Baert Brent CT Luc Wallays-Jonge Renners + 00
07 Pauwels Thibaut EFC - L&R - AGS U19 + 01:09
08 Vandenberghe Viktor Bert Containers - Doltcini + 01:09
09 Deltombe Brent Avia-Rudyco Cycling Team + 01:09
10 De Maere Arne Avia-Rudyco Cycling Team + 01:09
11 Poelvoorde Tars - + 01:09
12 Van Oudenhove Stian EFC - L&R - AGS U19 + 01:11
13 Stephenson Tom Barfoot & Thompson Auckland + 01:16
14 Dewilde Robbe CT Luc Wallays-Jonge Renners + 01:16
15 Vandamme Axel CT Luc Wallays-Jonge Renners + 01:16
16 Devisch Lennert CT Luc Wallays-Jonge Renners + 01:16
17 Anzempamber Jarne Isorex Cycling Team + 01:16
18 Van Steenkiste Wout CT Luc Wallays-Jonge Renners + 01:16
19 Timmermans Troy C.T.Houtland-Westkust U19 + 01:16
20 Depetter Dylan Debondt Verandas CT U19 + 01:16
21 Van Neste Viggo EFC - L&R - AGS U19 + 01:16
22 Loobuyck Andres KVC Noordzeemeeuw U19 + 01:16
23 Maertens Thibo Isorex Cycling Team + 01:16
24 Jaecques Arnaud C.T.Houtland-Westkust U19 + 01:16
25 L'Eau Michiel Debondt Verandas Cycling Team + 01:16
26 Van Renterghem Tijl Isorex Cycling Team + 01:16
27 Alleman Milo KVC Noordzeemeeuw U19 + 01:16
28 Neyet Maxim CT Luc Wallays-Jonge Renners + 01:16
29 Herzeel Zion FlandersColor-Galloo Team + 01:16
30 Beurms Robben Isorex Cycling Team + 01:16
31 Delaere Louis C.T Keukens Buysse Knesselaere + 01:16
32 Dejaegher Floris EFC - L&R - AGS U19 + 01:16
33 Van Cauwelaert Brent Van Moer Logistics Cycling Team + 01:16
34 Hawkins Liam Onder Ons Parike WZW + 01:16
35 Yperman Tristan FlandersColor-Galloo Team + 01:16
36 Wulleman Mathieu VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 01:16
37 Boonen Luca FlandersColor-Galloo Team + 01:16
38 Baele Xander Isorex Cycling Team + 01:16
39 Swertvaegher Baptiste EFC - L&R - AGS U19 + 01:16
40 Kerkhofs Timo CT Luc Wallays-Jonge Renners + 01:16
41 Deroo Korneel VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 01:16
42 De Moortel Milan - + 01:16
43 De Lil Ronan Onder Ons Parike WZW + 05:00
44 Van De Meerssche Ewoud Avia-Rudyco Cycling Team + 05:00
45 Leman Seppe VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 05:00
46 Rottey Charles Tomabel-Inofec CT + 05:00
47 De Zutter Jeltho Kon.Vc.t Meetjesland + 05:00
48 Hancke Tuur EFC - L&R - AGS U19 + 05:00
49 Samyn Ruben CT Luc Wallays-Jonge Renners + 05:00

Information