Reet Juniors - 2022

Results

DoB?
Embed Results
Pos Rider Team Time
01 Nordhagen Jørgen Lillehammer CK Junior 02:20:57
02 Eriksen Herman Emil Lillehammer CK Junior + 01:10
03 Swennen Tijl KZLWC- Davo + 01:17
04 L'Eau Michiel Debondt Verandas CT + 01:17
05 De Vos Seppe Van Moer Logistics Cycling Team + 01:17
06 Fjermedal Henrik Lillehammer CK Junior + 01:28
07 Haugland Kasper Lillehammer CK Junior + 03:10
08 Ceccato Maxime Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 03:30
09 De Moortel Milan Onder Ons Parike WZW + 03:30
10 Paul Loïs Maes CT Glabbeek + 03:30
11 Van Hemelryck Mats FlandersColor-Galloo Team + 03:30
12 Van Wiele Lennert Van Moer Logistics Cycling Team + 03:30
13 Peretz Matar City CC + 03:30
14 Vanhoudt Yenthe Sport en Steun-Leopoldsburg + 03:30
15 Martinsen Georg Rydningen Lillehammer CK Junior + 03:30
16 Vertommen Ian Van Moer Logistics Cycling Team + 03:30
17 Van De Gehuchte Daan Van Moer Logistics Cycling Team + 03:30
18 Vuylsteke Tom Acrog-Tormans BC U19 + 03:30
19 Leemans Jonas De Dijlespurters V.V.Mechelen VZW + 03:30
20 Ritz Yahli Einhorn + 03:30
21 Sluyts Ward Van Mossel Heist CT U19 + 03:30
22 Herpelinckx Aiko Isorex Cycling Team + 03:48
23 Pedersen Teodor Græsdal Lillehammer CK Junior + 03:48
24 Winckelmans Niels Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19 + 03:48
25 Van De Voorde Toby Acrog-Tormans BC U19 + 03:48
26 Fernandez Hugo Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 04:50
DNF Markovich Yuyval -
DNF Raiber Shay -
DNF Verbist Mauro -
DNF Verhaegen Xander Acrog-Tormans BC U19
DNF Heyninck Milan Avia-Rudyco Cycling Team
DNF Froman Dolev City CC
DNF Raish Omer City CC
DNF Shilo Saar City CC
DNF Boone Seppe EFC - L&R - AGS U19
DNF Bril Simon EFC - L&R - AGS U19
DNF Beurms Robben Isorex Cycling Team
DNF Bassle Arno Kon.Vc.t Meetjesland
DNF De Zutter Jeltho Kon.Vc.t Meetjesland
DNF Vandenbossche Warre Kon.Vc.t Meetjesland
DNF Vlaeminck Cedric Kon.Vc.t Meetjesland
DNF Solheim Bruno Bjørnstad Lillehammer CK Junior
DNF Benois Henri Royal Cureghem Sportief U19
DNF Lefever Yarne Royal Cureghem Sportief U19
DNF Heymans Seppe Sport en Moedig Genk U19
DNF Gutierrez Santiago Sport en Steun-Leopoldsburg
DNF Ramaekers Niels Sport en Steun-Leopoldsburg
DNF Sampermans Senne Sport en Steun-Leopoldsburg
DNF Reul Aymane TigeRR Cycling Team
DNF Schelfhout Senne Van Moer Logistics Cycling Team
DNF Van Camp Niels Van Moer Logistics Cycling Team
DNF Windey Jesse Van Moer Logistics Cycling Team
DNF Sgarlata Matheo VC Ardennes
DNF Huion Thibo Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19
DNF Brits Hannu Young Cycling Talent D & D U19
DNF Hubin Tibe Young Cycling Talent D & D U19

Information