2022 World Championship Other: Transfers 2022 > 2023

Ruiselede - 2022

Results

DoB?
Embed Results
Pos Rider Team Time
01 Germonprez Thibo EFC - L&R - AGS U19 01:49:10
02 Deltombe Brent Avia-Rudyco Cycling Team + 00
03 De Bruyckere Kay Bert Containers - Doltcini + 00
04 Broekaert Jelle Onder Ons Parike WZW + 03
05 Dewilde Robbe CT Luc Wallays-Jonge Renners + 08
06 Hannes Victor Acrog-Tormans BC U19 + 17
07 van Speybroek Matti Acrog-Tormans BC U19 + 17
08 Depetter Dylan Debondt Verandas CT U19 + 17
09 Desmet Miguel EFC - L&R - AGS U19 + 17
10 Bezalel Itamar City CC + 17
11 Abudraham Jonatan TACC + 17
12 Perez Ciro Start Junior Cycling Team + 17
13 Verreycken Jasper WK Noord West Brabant U19 + 17
14 Van Wiele Lennert Van Moer Logistics Cycling Team + 17
15 De Maeseneer Milan Debondt Verandas CT U19 + 17
16 Desmet Tyler Onder Ons Parike WZW + 17
17 Neyt Maxime CT Luc Wallays-Jonge Renners + 17
18 Druart Hugo Cannibal Team + 17
19 Coenen Kenji EFC - L&R - AGS U19 + 17
20 De Vos Seppe Van Moer Logistics Cycling Team + 17
21 Courtens Lukas EFC - L&R - AGS U19 + 17
22 Tienpont Miel EFC - L&R - AGS U19 + 17
23 Quiroz Gutierrez Heriberto Start Junior Cycling Team + 17
24 Desimpelaere Arne EFC - L&R - AGS U19 + 17
25 Vandenberghe Viktor Bert Containers - Doltcini + 17
26 Anzempamber Jarne Isorex Cycling Team + 17
27 Winsemius Karlo Acrog-Tormans BC U19 + 17
28 Grosemans Dries Acrog-Tormans BC U19 + 17
29 Brits Hannu Young Cycling Talent D & D U19 + 17
30 Baert Basiel Brain² Olympia Tienen + 17
31 D'Houst Yani Cyclocross Team MJ Wood + 17
32 Vanhaecke Arno CT Luc Wallays-Jonge Renners + 17
33 Van Pamel Dimi Isorex Cycling Team + 17
34 Wulleman Mathieu VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 17
35 Cleenwerck Senne EFC - L&R - AGS U19 + 17
36 De Neve Hannes Kon.Vc.t Meetjesland + 17
37 Samyn Ruben CT Luc Wallays-Jonge Renners + 17
38 Verstraete Victor EFC - L&R - AGS U19 + 17
39 Hawkins Liam Onder Ons Parike WZW + 17
40 Ardeel Lennert VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 17
41 Lernout Seppe CT Luc Wallays-Jonge Renners + 17
42 Shilo Saar City CC + 17
43 De Zutter Jeltho Kon.Vc.t Meetjesland + 17
44 Tutya Yahav GCT + 17
45 Van Gelder Rube WAC Team + 17
46 Clerx Ferre Van Mossel Heist CT U19 + 17
47 Van Nieuwenhove Lars Isorex Cycling Team + 17
48 Neerinckx Iljo Van Moer Logistics Cycling Team + 17
49 Van De Wiele Kjelle C.T Keukens Buysse Knesselaere + 17
50 Lauwereys Jente Jonge Rakkers Vollezele U19 + 17
51 Vuylsteke Tom Acrog-Tormans BC U19 + 17
52 Sacham Yonatan GCT + 17
53 Van Renterghem Tijl Isorex Cycling Team + 17
54 Bruyneel Thiemen CT Luc Wallays-Jonge Renners + 17
55 Degezelle Kamiel EFC - L&R - AGS U19 + 17
56 Trenson Dario C.T Keukens Buysse Knesselaere + 17
57 Corsus Yordi Bert Containers - Doltcini + 17
58 Bonilla Pablo Start Junior Cycling Team + 17
59 Cools Luka VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 17
60 Longueville Kiran C.T Keukens Buysse Knesselaere + 17
61 Van Thienen Tor WK Noord West Brabant U19 + 17
62 Van Raes Nathan VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 17
63 Denolf Yari Avia-Rudyco Cycling Team + 17
64 Vermeulen Milan CT Luc Wallays-Jonge Renners + 17
65 Perez Helguera Santiago Start Junior Cycling Team + 17
66 Zarate Animas Michael Start Junior Cycling Team + 17
67 Piessens Arno Van Moer Logistics Cycling Team + 17
68 Van Achter Jelle VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 17
69 Baeten Rube WAC Team + 17
70 Keymolen Milan Avia-Rudyco Cycling Team + 17
71 Hooftman Ilan Van Moer Logistics Cycling Team + 17
72 Vanden Heede Lars Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 17
73 Boelaert Maxence Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 17
74 Lefever Yarne Royal Cureghem Sportief U19 + 17
75 Jonckheere Jarne Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 02:25
76 Deroo Korneel VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 05:00
77 Vermout Jasper De Dijlespurters V.V.Mechelen VZW + 05:00
78 Michiels Zias KZLWC- Davo + 05:00
79 Schelfhout Senne Van Moer Logistics Cycling Team + 05:00
80 Janssen Siebe WAC Team + 05:00
81 Siebens Thor WK Noord West Brabant U19 + 05:00
82 De Smet Troy Kon.Vc.t Meetjesland + 05:00
83 Huysmans Wout Brain² Olympia Tienen + 05:00
84 Van De Gehuchte Daan Van Moer Logistics Cycling Team + 05:00
85 Steenackers Millo WK Noord West Brabant U19 + 05:00
86 Verhaegen Jasper Van Mossel Heist CT U19 + 05:00
87 Gutierrez Santiago Sport en Steun-Leopoldsburg + 05:00
88 Buyse Senne Isorex Cycling Team + 05:00
89 Sijbers Matisse WK Noord West Brabant U19 + 05:00
90 Sterck Jaan Van Moer Logistics Cycling Team + 05:00

Information